PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اموزش

dollar
April 19th, 2016, 12:47
با سلام

من نیازمند آموزش حضوری سیستم عامل سنتوس هستم.
از سنتوس چیزی نمیدونم و اموزش هم راه اندازی و تنظیم 4-5 تا سرویس هست که میخوام. 4 تا سرویس تنظیم پاپ تاپ و سیسکو و اپن هست و ibsng.
البته بعضی ها میگن که جزوه و فیلم میدن ولی اعتماد نمیکنم . فقط یه جزوه ای میفرستن و ادم به مشکل میخوره کسی نیست کمک کنه. برای همین حضوری میخوام . من در تهران هستم.
دوستانی که میتونن لطفا اعلام کنند.

با تشکر

T.Toosi
April 20th, 2016, 21:04
باسلام، در تهران آموزشگاه که زیاد است در یک دوره لینوکس شرکت کنید.

dollar
April 20th, 2016, 21:07
باسلام، در تهران آموزشگاه که زیاد است در یک دوره لینوکس شرکت کنید.
چه عجب یکی جواب داد. ممنون از پاسخ شما
خوب من نیازی به اموزش همش ندارم . بعد اینکه وقت گیر هست بخوام از ابتدا یاد بگیرم...
فقط به 4-5 تا سرویس نیاز دارم .. که یاد بگیرم . همین
و البته فوری نیاز دارم.. ولی گویا کلا کسی نیست یا بلد نیستن ...

payamkutah
April 27th, 2016, 00:17
میتونید به یکی از آموزشگاههای شهرتون مراجعه کنید و بگید که چه بخش هایی رومیخواید آموزش ببینید و براتون بصورت خصوصی آموزش بدن.

فکر میکنم اینطوری هم مطمئن تر هست و هم مدرک هم بهتون میدند

dollar
April 27th, 2016, 10:20
میتونید به یکی از آموزشگاههای شهرتون مراجعه کنید و بگید که چه بخش هایی رومیخواید آموزش ببینید و براتون بصورت خصوصی آموزش بدن.

فکر میکنم اینطوری هم مطمئن تر هست و هم مدرک هم بهتون میدند
حقیقت اموزش کاربردی میخوام .. به قولی بیزنسی .. کارم راه بیفته نه اینکه صرفا اموزش علمی بدن ولی کاربردی برام نباشه ... چند سال پیش برای ویندوز 2003 رفتم یه دونه سرور هم نشد تنظیم کنم .. بعد فیلمش را یکی از بچه ها بهم داد راحت و اسون تونستم باهاش تنظیم کنم ...