PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا آنتی ویروس خوب برای منابع پایین سخت افزاری معرفی کنید

MihanTech
April 19th, 2016, 00:55
سلام

لطفا یک آنتی ویروس خوب با دیتابیس قابل قبول برای سیستم هایی با منابع پایین معرفی کنید .

در هزینه لایسنس محدودیتی نیست .

سیستم عامل : ویندوز
استفاده : اداری

Ram : 1-4 GB

Majiiid
April 19th, 2016, 01:17
برای سیستم شخصی میخواین؟

soheil869
April 19th, 2016, 01:17
سلام

لطفا یک آنتی ویروس خوب با دیتابیس قابل قبول برای سیستم هایی با منابع پایین معرفی کنید .

در هزینه لایسنس محدودیتی نیست .

Ram : 1-4 GB
ویندوز یا لینوکس؟
ویندوز نود 32
لینوکس Clam Av

Z.eus
April 19th, 2016, 01:19
avira

در کل پیشنهاد می‌شود از توزیع های لینوکسی (دسکتاپ) استفاده نمایید و دیگر ویروس های ویندوز قابل اجرا نخواهد بود و نیازی به آنتی ویروس ندارید.

persiancoder
April 19th, 2016, 01:21
برای ویندوز ESET در گام اول و Bitdefender در گام دوم.
هر بار از ESET به چیز دیگه نقل مکان کردم پشیمون شدم ...

MihanTech
April 19th, 2016, 01:42
برای سیستم شخصی میخواین؟

ویندوز یا لینوکس؟
ویندوز نود 32
لینوکس Clam Av

avira

در کل پیشنهاد می‌شود از توزیع های لینوکسی (دسکتاپ) استفاده نمایید و دیگر ویروس های ویندوز قابل اجرا نخواهد بود و نیازی به آنتی ویروس ندارید.

سلام

از دوستانی که در تاپیک شرکت کردند خیلی خیلی ممنونم پوزش میخوام به دلیل اینکه من سیستم عامل و مورد مصرف رو عرض نکردم .

به پست اول اضافه شد .

متاسفانه به دلیل اینکه سیستم ها اداری هستند و کاربران سیستم هم آشنایی با سیستم عامل لینوکس ( هر توزیع دسکتاپی حتی ) ندارند ، باید از ویندوز استفاده بشه .

من برای سیستم رندرینگم از Bitdefender استفاده میکنم ، چراغ خاموش عمل میکنه طی مانیتورینگی که انجام دادم یوزیج خاصی نداره ولی باز هم خیلی به سبک بودنش و همخوانیش با ویندوز xp نسبت به نود ۳۲ شک دارم .

نود ۳۲ خوبه ، انتخاب خودمم هم همین هست ولی میخوام ببینم در شرایط فعلی با توجه به نیاز بنده ، انتخاب بهتری هم هست یا خیر .

از دوستانم ممنونم که در تاپیک بنده شرکت کردید .

alexa_host
April 19th, 2016, 01:53
یا سلام

از لحاظ سبک تر بودن نود 32 از همه آنتی ویروس ها سبک تره

اگه هم بخواین از لحاظ قدرت شناسایی انتخاب کنین kaspersky پیشنهاد بهتریه سنگینم نیست

Majiiid
April 19th, 2016, 09:52
اگر استفاده توسط دیگران هست و سبکی و راحتی مدنظر شماست روی همون nod32 بمونید
اما اگر امنیت و قدرت مدنظر شماست از bitdefender یا kaspersky نسخه های Antivirus secureti استفاده کنید چون نسخه های توتال و اینترنت سکیوریتی کمی سنگین تر است

MihanTech
April 19th, 2016, 14:51
یا سلام

از لحاظ سبک تر بودن نود 32 از همه آنتی ویروس ها سبک تره

اگه هم بخواین از لحاظ قدرت شناسایی انتخاب کنین kaspersky پیشنهاد بهتریه سنگینم نیست

اگر استفاده توسط دیگران هست و سبکی و راحتی مدنظر شماست روی همون nod32 بمونید
اما اگر امنیت و قدرت مدنظر شماست از bitdefender یا kaspersky نسخه های Antivirus secureti استفاده کنید چون نسخه های توتال و اینترنت سکیوریتی کمی سنگین تر است

سلام

ممنونم از شما

kaspersky روی این منابعی که عرض کردم جواب میده ؟ بعضی از سیستم ها رمشون ۱ هست .

Z.eus
April 19th, 2016, 14:55
avira مصرف منابع پایینی دارد.

بسیار قدرتمند در شناسایی فایل های مخرب است.

alexa_host
April 19th, 2016, 15:06
سلام

ممنونم از شما

kaspersky روی این منابعی که عرض کردم جواب میده ؟ بعضی از سیستم ها رمشون ۱ هست .

واسه رم 1 گیگ بهتره از Nod32 استفاده کنین

MihanTech
April 19th, 2016, 16:30
از همه دوستان که وقتشون رو به بنده دادند و پیشنهاد های خودشون رو ارائه دادند بسیار ممنونم .

با توجه به فرمایشات دوستان در این تاپیک چند مورد آنتی ویروس رو برسی کردم که نتیجه اش رو اینجا و در پست اول قرار میدم که اگر افراد دیگه ای در شرایط بنده بودند ، بتونند از اطلاعات این تاپیک هم استفاده کنند .

میانگین مصرف حافظه در حالت بیکار ( idle )

30980

میانگین مصرف حافظه در زمان اسکن

30981

با توجه به benchmark های بالا و review هایی که کاربران برای آنتی ویروس ها در ۲ سال اخیر ثبت کرده بودند بنده Avast رو انتخاب کردم .
یک سری review ها ثبت شده بود که avast در پیدا کردن تروجان ها زیاد جالب عمل نمیکنه ، این مورد برای بنده خیلی مهم نیست چون سیستم های اداری هستند و ویروس ها چیز خیلی قوی ای نیستند در تجربه ۳-۴ ساله بنده در اون محل .

در حال حاضر برای بنده استفاده کم از منابع ( به دلیل محدودیت زیاد منابع ) و قدرت قابل قبول آنتی ویروس بود که انتخابم رو انجام دادم پس به هیچ عنوان عرایض بنده در جهت تایید و رد آنتی ویروس Avast نیست .

پ.ن :‌ به تاریخ و نسخه های استفاده شده در بنچ مارک ها توجی نکنید .

Prolinesupport
June 23rd, 2019, 17:26
سلام آنتی ویروس f secure یکی از سبکترین و بهترین آنتی ویروس های موجود در بازار آنتی ویروس هست که چندین سال رتبه بالایی رو در تست های AV آنتی ویروس بدست آورده و همیشه در top 5 آنتی ویروسها بوده

میتونید برای خرید این آنتی ویروس به این لینک مراجعه کنید
www.proline-iran.com (http://www.proline-iran.com)