PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترافیک سرور شسوالی در باره ترافیک سرور

seven7up
April 19th, 2016, 00:33
با سلام و عرض ادب خدمت یکا یک اساتید محترم

دوستان عزیز یک سوالی داشتک و اون هم این هستش که اگر من یک اپلیکیشن موبایل داشته باشم و این اپلیکیشن توسط 2 هزار نفر نصب شده و بخوام از طریق سایت در هر روز بیش از 5 هزار پیام متنی مختلفی برای این نرم افزار ارسال کنم ایا از ترافیک کم میشه ؟ اگر بله چقدر کم میشه این هم بگم تعداد کارکتر های هر پیام بین 100 تا 5000 هزار هستش.

ایاد تاثیری در سرعت سرور و ترافیک داره ؟

سوال دوم اگر حالا از طریق برنامه ها روزی 200 تا 300 پیام ارسال بشه چطور ؟

این هم بگم وب سرویس به وسیله php هستش

و ایا php ترافیک بیشتری مصرف میکنه یانود جی اس ممنون میشم پاسخ بدید

مدیران عزیز اگر تاپیک جای نا مناسبی هستش لطفا پاک نکنید و انتقال بدید ممنون

آروزی موفقیت برای همه دوستان

soheil869
April 19th, 2016, 00:59
با سلام و عرض ادب خدمت یکا یک اساتید محترم

دوستان عزیز یک سوالی داشتک و اون هم این هستش که اگر من یک اپلیکیشن موبایل داشته باشم و این اپلیکیشن توسط 2 هزار نفر نصب شده و بخوام از طریق سایت در هر روز بیش از 5 هزار پیام متنی مختلفی برای این نرم افزار ارسال کنم ایا از ترافیک کم میشه ؟ اگر بله چقدر کم میشه این هم بگم تعداد کارکتر های هر پیام بین 100 تا 5000 هزار هستش.

ایاد تاثیری در سرعت سرور و ترافیک داره ؟

سوال دوم اگر حالا از طریق برنامه ها روزی 200 تا 300 پیام ارسال بشه چطور ؟

این هم بگم وب سرویس به وسیله php هستش

و ایا php ترافیک بیشتری مصرف میکنه یانود جی اس ممنون میشم پاسخ بدید

مدیران عزیز اگر تاپیک جای نا مناسبی هستش لطفا پاک نکنید و انتقال بدید ممنون

آروزی موفقیت برای همه دوستان
دوست عزیز هز اطلاعاتی بین شما و کاربران رد و بدل بشه ترافیک محسوب میشه
این مقدار هم میتوانید محاسبه کنید اگر هر کاراکتر اگر کد ascii باشد 1 بایت اشغال می کند و ما حد اکثر را حساب کنید 5000 بایت می شود و حدود 5 کیلوبایت هر پیام می شود و 5*5000 = 25000 کیلوبایت تقریبا 25 مگابایت روزانه برای هردستگاه خوب 25 * 2000 = 50.000 مگابایت می شود 50 گیگ ترافیک ارسال
به شرطی که فقط متن باشد و نه عکس و اطلاعات دیگر
و اگر از دستگاه ها 300 پیام ارسال شود می شود 300 * 5000 = 1.500.000 بایت برابر 1.5 مگابایت در 2000 نفر 2000*1.5 = 3000 مگابایت حدود 3 گیگ یعنی تقریا روزی 3 گیگ دانلود و 50 گیگ آپلود دارید