PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ربات دریافت پیام از کاربران

mgt1234
April 18th, 2016, 17:54
سلام به همگی
خواستم بدونم سرویس یا رباتی در تلگرام وجود داره که بتونیم ربات خودمون رو بهش متصل کنیم و از این طریق، کاربرها پیامشون رو به ربات ارسال کنند و ربات پیام رو برای ما بفرسته و به همین صورت ما هم از طریق ربات جواب کاربر رو بدیم؟؟؟

n4ser
April 18th, 2016, 22:36
بله هست دو مدل

1- سورس اختصاصی که رو سرور شما که سورس رو ما داریم و اگر خاسته باشین هزینه داره سورس ما

2- اشتراکی که در ان میتونین ربات به رایگان بسازید

لازم به ذکرم که این ربات فقط پیام میگیره کار دیگه انجام نمیده واضح تر بگم این ربات واسطه میشه کاربر به ربات پیام و ربات پیام فروارد میکنه برای شما و شما با رپلی کردن رو پیام فرواترد شده میتونین پاسخ بدین در اصطلاح ما بهش میگیم پیام رسان حالا شما کدوم میخای؟

mgt1234
April 19th, 2016, 00:30
بله هست دو مدل

1- سورس اختصاصی که رو سرور شما که سورس رو ما داریم و اگر خاسته باشین هزینه داره سورس ما

لازم به ذکرم که این ربات فقط پیام میگیره کار دیگه انجام نمیده واضح تر بگم این ربات واسطه میشه کاربر به ربات پیام و ربات پیام فروارد میکنه برای شما و شما با رپلی کردن رو پیام فرواترد شده میتونین پاسخ بدین در اصطلاح ما بهش میگیم پیام رسان حالا شما کدوم میخای؟

همین مورد دوم فکر میکنم کارمون رو راه بندازه اگه لطف کنید توضیحات بیشتری راجبش بدین ممنون میشم حالا چه اینجا چه توی پی وی

aligoli
April 19th, 2016, 00:38
بله هست دو مدل

شما کدوم رو برای چه کاری بهتر توصیه می کنید ؟

n4ser
April 20th, 2016, 15:12
من الان مسافرتم حدودا 48 ساعت دیگه برمیگردم توضیحات و راهکار رو خدمتون عرض میکنم چون الان دسترسی ندارم

Sent from my LT25i

n4ser
April 24th, 2016, 00:46
خب دوستان گرامی از اینکه دیر جواب میدم عذر خاهم مسافرت بودم

ربات اشتراکی رو میتونین از طریق ایدی @ddbbot که وارد ربات شدین چند تا گزینه میاد که مراحل ساخت ربات ساده هست و اینم بگم شما ربات رو ساختین خب الان مثلا هرکی به ربات شما پیام بده براتون تو اکانت خودش فروارد میکنه و شما خاهید دید که پیام فوروارد شده برای پاسخ به ان رو همون پیام فور شده رپلای میکنید و پاسخ مورد نظر رو مینویسید اما برای مخاطب دیگه اسم و نام نشون از شما دیده نخاهد شد چون فقط پاسخ شما برای مخاطب ارسال میشه سورس این روبات طراحش یک بنده خدا هست که عربه بچه های ایرانی دارن گسترشش میدن که سورس اصلی عربیه ولی به فارسی ارجمه شده فارسیه

و اما ربات با سورس اختصاصی که بهینه شده هست سورس ما سازندش در اصل خارجی هست ولی ما گشترش دهندش شدیم و تا جای که ممکنه باگ هاشو برطرف کردیم و بهینه شده لازم به ذکرم هرکی سورس مارو پیتم خصوصی بده