PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند هاست پرسرعت ایران

mohebali
April 18th, 2016, 00:11
سلام
برای یک سایت با بازدید نهایتا 2-3 هزار آی پی نیازمند هاست لینوکس سی پنل ایران هستم.

فضا : 10 گیگ
ترافیک : متناسب
هزینه : متناسب
از شرکت معتبر شناخته شده سابقه دار

vatan3da
April 18th, 2016, 00:15
سلام.پردیس هاستینگ خوبه.ماهم سرویس داریم .واقعا عالیه
http://www.portal.pardishosting.com/aff.php?aff=564

mohebali
April 18th, 2016, 00:27

لطفا شرکتهای دیگه.

hostorder
April 18th, 2016, 00:27
دوست عزیز فقط ایران باید باشه ؟

PersianSkyTeam
April 18th, 2016, 00:45
سلام
برای یک سایت با بازدید نهایتا 2-3 هزار آی پی نیازمند هاست لینوکس سی پنل ایران هستم.

فضا : 10 گیگ
ترافیک : متناسب
هزینه : متناسب
از شرکت معتبر شناخته شده سابقه دار

دوست عزیز یه نصیحت برادرانه :

اگه بازدید سایتتون اینطور که میگید باشه ، بدون یک لحظه فکر بایستی درخواستتون رو به گوگل بگید تا لینک اول رو بهتون هدیه بده.
یا حق

mohebali
April 18th, 2016, 00:52
دوست عزیز یه نصیحت برادرانه :

اگه بازدید سایتتون اینطور که میگید باشه ، بدون یک لحظه فکر بایستی درخواستتون رو به گوگل بگید تا لینک اول رو بهتون هدیه بده.
یا حق

متوجه نشدم

alexa_host
April 18th, 2016, 01:00
در بخش درخواست تاپیک باز کنین آفرا ارائه بشه

SaeedFazlollahzadeh
April 18th, 2016, 01:01
استارتر گرامی، شما در بخش فروش تاپیک زدید!

mohebali
April 18th, 2016, 01:02
استارتر گرامی، شما در بخش فروش تاپیک زدید!

اشتباه شده
مدیران لطفا منتقل کنند

myyor
April 18th, 2016, 03:14

ماشاا... چی هم معرفی کردی
قحطی اومده ؟؟؟
استارتر چقدر قشنگ پاسخ داد به این معرفی شما

mohebali
April 18th, 2016, 03:46
ماشاا... چی هم معرفی کردی
قحطی اومده ؟؟؟
استارتر چقدر قشنگ پاسخ داد به این معرفی شما

سرویس دهی پردیس خوب بوده.
دلیلی که گفتم یک شرکت دیگه ، شخصیه و اصلا ارتباطی به نوع سرویس دهی نداره.

smhnw
April 18th, 2016, 03:54
خدمت شما :

https://www.serverpars.com/iran-linux-host/

myyor
April 18th, 2016, 03:56
دوست عزیز فک کنم سایتی که بخام معرفی کنم تو اینجا نیستن و نیاز ندارن اینجا باشن

اگر اسکریپتت و قالبت و افزونه هات بهینه هستن و افزونه های زیاد و پر مصرف نداری پیشنها اول من آ ار پاور وب هست که دهمین هاست برتر ایرانه شرکت رسمی هست نه از این شرکتهای قلابی یا یک نفره

بنده تا موقعی که 4000 ای پی داشتم از خدمات هاست وی ای پیشون استفاده میکردم
سی پی یو 3 گیگاهرتز 512 مگ رم ماهانه 40 تومان اگر بالای 4 هزار ای پی شدی تا 6 هزار ای پی میتونی مجموع پلنها رو بگیری
شاید بگی رمش کمه ولی به جرات بگم خیلی از هاست و سرور دهی ها کم فروشن و این 512 که میده همونقدر واقعی میده بصورتی که خودم گول ارقام رو خوردم
از رم 512 و پلان بالا انتقال دادم به یک رم 4 گیگ و سی پی یو 4 گیگاهرتز با همون ماهانه 40 تومان اما لود و سرعت کمتر سی پی یو همیشه رو صد درصد با 5 انتری پروسس و انلاین سی پی یو میرفت 90 تا100

متاسفانه کم فروشی خیلی رایجه و مورد دیگه امکان نداشتن ارتقای موردی بعضی هاستها هست(اکثرا) بصورتی که مثلا یک گیگ ناقابل فضا نیاز داری باید ارتقای پلن بدی و بیشتر موارد دو برابر مبلغ حال رو بدی تا ارتقا بدی بخاطر یک گیگ فضا , رم و سی پی یو تحمیلی بگیری فقط برای راحتی و سود مدیریت و مدیریت از اون منابع بلا استفاده تو یکی دو یوزر به سرور اضافه میکنه و وقتی هم بازدید جایی رسید که از منابعت خواستی کامل استفاده کنی نمیذاره و میگه ارتقا بدی چچون عملا اگر مثلا تو 4 گیگ رم گرفتی انتظار دارن بصورت مداوم بیشتر 3 گیگش استفاده نکنی در سی پی یو که نگو بدتر و مابقی چیزا

البته هستن واقعا افرادی که از ته دل و منطقی و با نیت خوب و حلال خدمات میدن اما روز بروز داره کم میشه تعدادشون بعلت بزرگ شدن مهد کودکی ها و دبستانی ها و احتمالا پا به عرصه گذاشتن نسل جدیدی از مدیران هاستینگ
البته باز هم همه چیز نسبیه و نمیشه گفت طرف کم سنه هیچ شعور نداره بعضا من میشناسم یک کم سن که سرور میده و بسیار اقاست خدماتش مطلوبه و بعضا یک سن بالا که شعورش نصف سنشم نیست و فقط بفکر پول دراوردن بری سفر انتالیا و تایلند عید و تابستونشه

به همین دلیله که اکثر افراد با تجربه اونا که میتونن پی پال و خرید انجام بدن و کلا اشنا با هاستهای خارج و یا دتیاسنترهای خارج ترجیحا مستقیم خرید میکنن یا از هاسهای برتر خارج خرید میکنن