PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حملات گسترده DDoS به درگاه های پرداخت واسط ایرانی

yastheme
April 17th, 2016, 23:39
از حدود یک ماه پیش برخی درگاه های واسط ایرانی از جمله پارس پال؛جهان پی ؛ سیبا پال ؛ پی لاین و دیگر سایت های مطرح در این زمینه مسدود شدند. البته دلیل مشخصی هنوز ارائه نشده اما ظاهرا این موضوع از مدت ها قبل در دستور کار کمیته *****ینگ بوده است.

این اتفاق باعث بروز مشکلاتی شد؛ هزاران سایت از این سرویس ها برای پرداخت های سایتشان (فروش محصولات فیزیکی و مجازی؛ فروش خدمات و…) استفاده می کردند که یک ضربه بزرگ به بدنه تجارت الکترونیک ایران نیز محسوب می شود.

اما این پایان داستان تلخ درگاه های واسط نبود؛ تقریبا اکثر این درگاه ها به طرایق مختلف هنوز هم در حال سرویس دهی هستند ولی حال با مشکل جدیدی به نام حملات DDoS دست و پنجه نرم می کنند.یکی از این سرویس دهندگان در بخشی از اطلاعیه خود انتقاد شدیدی به مسدود شدن تمامی درگاه های پرداخت به جز یکی را داشته است و همچنین مدعی شدند که سایتشان مورد حملات DDoS قرار گرفته است.

این اطلاعیه از اولین نشانه های بروز یک درگیری سایبری و خصومت بین درگاه های واسط بود. اطلاعیه های جنجال بر انگیز درگاه های واسط و بحث هایی که در این خصوص در انجمن های اینترنتی انجام شد موجب به شدت گیری تنش ها شد و در مدت کوتاهی شاهد حملات گسترده DDoS بر روی درگاه های واسط بودیم که تقریبا هیچ درگاهی از این حملات در امان نبوده است.

http://central-hosting.com/blog/wp-content/uploads/2016/04/getway-attack.jpg

زرین پال به عنوان تنها درگاهی که مسدود نشد ظاهرا بیشتر از همه در معرض این حملات قرار گرفته است و اعلام کرده است که :
“در طول روزها و خصوصا ساعت های گذشته با حملات شدید DDoS مواجه هستیم. تلاش همکاران فنی ما، رفع مشکلات جاری و افزایش نقاط دسترسی به سرورهای زرین پال میباشد.”

با توجه به حملات انجام شده بر روی درگاه های واسط می توان به وضوح نشانه های یک مبارزه انتقام جویانه سایبری در فضای مجازی ایران را مشاهده کرد.به جرات می توان گفت این اولین جنگ سایبری آشکار در بین شرکت های ایرانی است که تا به حال رصد شده است.
اتفاقات اخیر لزوم وجود قوانین شفاف و پویا را برای تمامی کسب و کار های اینترنتی از جمله درگاه های واسط روشن تر می کند. اما نکته ی مهم تر آن ضعف زیر ساخت های اینترنت ایران است. در بخشی از اطلاعیه زرین پال به این صورت آمده است:

“حجم ترافیک حمله کنونی به زرین‌پال بنا بر گزارش‌های شرکت‌های سرویس دهنده و شرکت زیرساخت ارتباطات ایران معادل ۵۲Gbps می‌باشد. حجم این حملات به قدری زیاد بود که شرکت ارتباطات زیرساخت از روترهای اصلی خود ارتباط دیتاسنتر ها را با ترافیک قبل از ایران قطع کرد.”

واقعا تا به کی باید صورت مسئله را پاک کرد؟ تا به کی باید تنها گزینه مقابله با حملات DDoS محدود کردن ترافیک به داخل ایران باشد؟
اولین نیاز راه اندازی پایگاه های DDoS Mitigation ( شناسایی و مهار حملات ) وجود یک زیر ساخت قوی و پهنای باند بالا است و در صورت تحقق نیافتن این امر حتی با استفاده از قوی ترین فایروال های دنیا هم نمی توان در مقابل این حملات سطح پایین DDoS ایستادگی کرد.
آیا مسئله حفاظت ار زیر ساخت های اینترنتی کشور یک مسئله امنیتی محسوب نمیشود که هیچ برنامه ای برای ارتقا آن وجود ندارد؟

-------------------
از دوستان تقاضا دارم لطفا مباحث مربوط به اختلافات درگاه ها را در این تاپیک باز نکنند؛ این مطلب به عنوان یک خبر از یک رویداد تقریبا مهم در فضای سایبری ایران است. به دنبال مقصر هم نیستیم.
لطفا حاشیه ای در این خصوص نسازید.

hostorder
April 18th, 2016, 00:09
خوب زرین پال بایدم زیر فشار اساسی باشه چون تنها درگاهی بوده که ف-یلتر نشده و کاملا عجیب هست که چرا نه !!!

m2n
April 18th, 2016, 00:23
خوب زرین پال بایدم زیر فشار اساسی باشه چون تنها درگاهی بوده که ف-یلتر نشده و کاملا عجیب هست که چرا نه !!!

از دوستان تقاضا دارم لطفا مباحث مربوط به اختلافات درگاه ها را در این تاپیک باز نکنند؛ این مطلب به عنوان یک خبر از یک رویداد تقریبا مهم در فضای سایبری ایران است. به دنبال مقصر هم نیستیم.

hostorder
April 18th, 2016, 00:28
یعنی الان ماها اینجا میتونیم این مشکل زیرساخت رو حل کنیم

javad159
April 18th, 2016, 01:05
از حدود یک ماه پیش برخی درگاه های واسط ایرانی از جمله پارس پال؛جهان پی ؛ سیبا پال ؛ پی لاین و دیگر سایت های مطرح در این زمینه مسدود شدند. البته دلیل مشخصی هنوز ارائه نشده اما ظاهرا این موضوع از مدت ها قبل در دستور کار کمیته *****ینگ بوده است.

این اتفاق باعث بروز مشکلاتی شد؛ هزاران سایت از این سرویس ها برای پرداخت های سایتشان (فروش محصولات فیزیکی و مجازی؛ فروش خدمات و…) استفاده می کردند که یک ضربه بزرگ به بدنه تجارت الکترونیک ایران نیز محسوب می شود.

اما این پایان داستان تلخ درگاه های واسط نبود؛ تقریبا اکثر این درگاه ها به طرایق مختلف هنوز هم در حال سرویس دهی هستند ولی حال با مشکل جدیدی به نام حملات DDoS دست و پنجه نرم می کنند.یکی از این سرویس دهندگان در بخشی از اطلاعیه خود انتقاد شدیدی به مسدود شدن تمامی درگاه های پرداخت به جز یکی را داشته است و همچنین مدعی شدند که سایتشان مورد حملات DDoS قرار گرفته است.

این اطلاعیه از اولین نشانه های بروز یک درگیری سایبری و خصومت بین درگاه های واسط بود. اطلاعیه های جنجال بر انگیز درگاه های واسط و بحث هایی که در این خصوص در انجمن های اینترنتی انجام شد موجب به شدت گیری تنش ها شد و در مدت کوتاهی شاهد حملات گسترده DDoS بر روی درگاه های واسط بودیم که تقریبا هیچ درگاهی از این حملات در امان نبوده است.

http://central-hosting.com/blog/wp-content/uploads/2016/04/getway-attack.jpg

زرین پال به عنوان تنها درگاهی که مسدود نشد ظاهرا بیشتر از همه در معرض این حملات قرار گرفته است و اعلام کرده است که :
“در طول روزها و خصوصا ساعت های گذشته با حملات شدید DDoS مواجه هستیم. تلاش همکاران فنی ما، رفع مشکلات جاری و افزایش نقاط دسترسی به سرورهای زرین پال میباشد.”

با توجه به حملات انجام شده بر روی درگاه های واسط می توان به وضوح نشانه های یک مبارزه انتقام جویانه سایبری در فضای مجازی ایران را مشاهده کرد.به جرات می توان گفت این اولین جنگ سایبری آشکار در بین شرکت های ایرانی است که تا به حال رصد شده است.
اتفاقات اخیر لزوم وجود قوانین شفاف و پویا را برای تمامی کسب و کار های اینترنتی از جمله درگاه های واسط روشن تر می کند. اما نکته ی مهم تر آن ضعف زیر ساخت های اینترنت ایران است. در بخشی از اطلاعیه زرین پال به این صورت آمده است:

“حجم ترافیک حمله کنونی به زرین‌پال بنا بر گزارش‌های شرکت‌های سرویس دهنده و شرکت زیرساخت ارتباطات ایران معادل ۵۲Gbps می‌باشد. حجم این حملات به قدری زیاد بود که شرکت ارتباطات زیرساخت از روترهای اصلی خود ارتباط دیتاسنتر ها را با ترافیک قبل از ایران قطع کرد.”

واقعا تا به کی باید صورت مسئله را پاک کرد؟ تا به کی باید تنها گزینه مقابله با حملات DDoS محدود کردن ترافیک به داخل ایران باشد؟
اولین نیاز راه اندازی پایگاه های DDoS Mitigation ( شناسایی و مهار حملات ) وجود یک زیر ساخت قوی و پهنای باند بالا است و در صورت تحقق نیافتن این امر حتی با استفاده از قوی ترین فایروال های دنیا هم نمی توان در مقابل این حملات سطح پایین DDoS ایستادگی کرد.
آیا مسئله حفاظت ار زیر ساخت های اینترنتی کشور یک مسئله امنیتی محسوب نمیشود که هیچ برنامه ای برای ارتقا آن وجود ندارد؟

-------------------

سلام و احترام

قبل از باز کردن تاپیک در این خصوص لطف بفرمایید کمی جستجو کنید تا اطلاعات نادرست در اختیار عزیزان قرار ندهید
زرین پال تنهای درگاه نیست که ***** نشده
از آن تعداد همکارانی که در جلسه جهت دریافت مجوز حضور داشته ایم سایتهای زیر همچنان فعال و خارج از ف می باشند
www.directpay.ir (http://www.directpay.ir)
www.shetabha.com (http://www.shetabha.com)
www.zarinpal.com (http://www.zarinpal.com)
www.sharjiran.net (http://www.sharjiran.net)
www.dargahpardakht.com (http://www.dargahpardakht.com)
و مابقی به دلیلی که همچنان نامعلوم است ف شده اند

yastheme
April 18th, 2016, 01:11
سلام و احترام

قبل از باز کردن تاپیک در این خصوص لطف بفرمایید کمی جستجو کنید تا اطلاعات نادرست در اختیار عزیزان قرار ندهید
از آن تعداد همکارانی که در جلسه جهت دریافت مجوز حضور داشته ایم سایتهای زیر همچنان فعال و خارج از ف می باشند

خوب اگر من هم بخواهم می توانم تا صبح یک درگاه پرداخت راه اندازی کنم.
بیشتر منظور در بین شرکت های شناخته شده بود.

javad159
April 18th, 2016, 01:18
خوب اگر من هم بخواهم می توانم تا صبح یک درگاه پرداخت راه اندازی کنم.
بیشتر منظور در بین شرکت های شناخته شده بود.

شما هم تا صبح راه اندازی بفرمایید
تمامی درگاه های نام برده به اندازه کافی شناخته شده می باشند

خواستید بحث حملات را وسط بکشید یک نوع تبلیغات غیرمستقیم هم برای خود کرده باشید
موردی ندارد ولی اینکه بخواهید یکنفره بفرمایید کدام شرکت شناخته شده و کدام شرکت شناخته شده نیست اشتباه است
بجز دایرکت پی که نزدیک به 1سال و نیم است که افتتاح شده که البته قبلا با نام مازندپی در حال فعالیت بوده ایم ،مابقی درگاه های نام برده سالهاست فعالیت میکنند و به اندازه کافی شناخته شده اند .

موفق باشید

Santourio
April 18th, 2016, 01:21
آینده این تاپیک هم مشخص شد حتما بسته خواهد شد.

باز هم به حاشیه کشیده شد.

Statyab
April 18th, 2016, 08:13
سلام و احترام

باسلام
برام خیلی عجیبه
یعنی درگاه شما شناخته شده هست! الله اکبر.... بنده با معرفی خود شما در این انجمن به وجود شما پی بردم
منظور استاتر درگاه های شناخته شده و معروف بود
خودتون با ایجاد تاپیک و ارسال پ خ به کاربران این انجمن قصد تبلیغ آنرا داشتید حال به تاپیک دیگران ایراد میگیرید! باور ندارید شات بگیرم
این انجمن مدیر و مسئول داره اگه خطایی باشه خودشون رسیدگی میکنن
کی میخوایم یاد بگیریم تو مسائلی که به ما مربوط نیست دخالت نکنیم!!

BuyHardware
April 18th, 2016, 08:25
یادم افتاد به اون حرکتی که در گروه گفتید من میتونم wht رو بخوابونم بعد زدید فروم رو دیداس کردید !
تمام این مشکلات از زیر سرخود سرویس دهنده های زد دیداس هست, برای تبلیغ سرویس دهنده رو دان میکنند بعد تبلیغ خودشون رو میکنند به سرویس دهنده که بیاند سمتشون.
عجب دنیایی شده
یادمه یکی از هاستینگ ها برا اینکه مشتری های یه هاستینگ دیگه رو بگیره میرفت کاربراشو دیداس میکرد بعد به کاربر میگفت ما هاستمون زد دیداس ه میتونیم شما را بالا نگه داریم
کاربرا هم از همه جا بی خبر میومدند میرفتند از این طرف سرویس میگرفتند
شرکت ه هم معروف بود : *host.ir !!!!

yastheme
April 18th, 2016, 10:21
یادم افتاد به اون حرکتی که در گروه گفتید من میتونم wht رو بخوابونم بعد زدید فروم رو دیداس کردید !
تمام این مشکلات از زیر سرخود سرویس دهنده های زد دیداس هست, برای تبلیغ سرویس دهنده رو دان میکنند بعد تبلیغ خودشون رو میکنند به سرویس دهنده که بیاند سمتشون.
عجب دنیایی شده
یادمه یکی از هاستینگ ها برا اینکه مشتری های یه هاستینگ دیگه رو بگیره میرفت کاربراشو دیداس میکرد بعد به کاربر میگفت ما هاستمون زد دیداس ه میتونیم شما را بالا نگه داریم

با تمام احترامی که برای شما قائل هستم؛
سر صبحی قرص روانگردان مصرف کردید؟
می دانید مصرف این گونه قرص ها طبق قوانین کشور ما ممنوع است؟

IrIsT
April 18th, 2016, 11:02
عجب دنیایی شده

سلام و درود.
اول از همه از استارتر ممنون.واقعا اطلاعات خوبی دادن.مفید بود.مرسی و خسته نباشید.
برای حرف این دوستمون,حرف شما درسته.و من به شخصا دیدم و حتی این کا رو خیلی وقت پیش به من که هاست داشتم گفتند و میشه گفت یکی از روش های خودنمایی و .... هستش
اما همه که اینطوری نیستن.شما از کجای میدونید این اینطوریه؟خوب خود این سایت که معروفه.فکر نکنم نیاز به تبلیغ داشته باشه.همه ملت هم میدونن که این سایت ها از قبل عید به جون هم افتادن و شدت پیدا کرده
درسته خیلی ها واسه تبلیغات این کارو میکنن,اما این پست رو که گذاشتن فکر نکنم اینطوری باشه.همه ر
و یکی نبینید.جمع بستن خوب نیست.

javad159
April 18th, 2016, 12:31
باسلام
برام خیلی عجیبه
یعنی درگاه شما شناخته شده هست! الله اکبر.... بنده با معرفی خود شما در این انجمن به وجود شما پی بردم
منظور استاتر درگاه های شناخته شده و معروف بود
خودتون با ایجاد تاپیک و ارسال پ خ به کاربران این انجمن قصد تبلیغ آنرا داشتید حال به تاپیک دیگران ایراد میگیرید! باور ندارید شات بگیرم
این انجمن مدیر و مسئول داره اگه خطایی باشه خودشون رسیدگی میکنن
کی میخوایم یاد بگیریم تو مسائلی که به ما مربوط نیست دخالت نکنیم!!

سلام

دوست عزیز بنده به شخصه برای سلامتتیتون دعا خواهم کرد .
ما هم به اندازه کافی شناحته شده ایم و در پست قبلی هم عرض کردم گفتم حتی اگه ما هم شناخته شده نباشید سایر عزیزانی که نام بردیم شناخته شده اند.
بله ما هم تاپیک باز کردیم هم پیام خصوصی ارسال کردیم حتی دعوت نامه همکاری کتبی هم ارسال کردیم و نوعی تبلیغ است .
انجمن مدیر و مسئول دارد و مورد و بحث بنده و استارتر مربوط به خطایی نبوده ،استارتر قسمتی از متن را ناقص نوشته بودند و ما به اطلاعشان رساندیم .
آفرین این حرفتون درست است ،کی میخواهید یاد بگیرید تو مسائلی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید ؟؟ انشاالله به یاری خداوند پست های شما هم زیاد خواهد شد چرا عجله می کنید ؟
این موضوع مربوط به حوزه ی فعالیت بنده هست و باید دخالت کنم ولی شما را نمی دانم ...

موفق باشید

Statyab
April 18th, 2016, 14:52
سلام

ما هم به اندازه کافی شناحته شده ایم و در پست قبلی هم عرض کردم گفتم حتی اگه ما هم شناخته شده نباشید سایر عزیزانی که نام بردیم شناخته شده اند.
بله ما هم تاپیک باز کردیم هم پیام خصوصی ارسال کردیم حتی دعوت نامه همکاری کتبی هم ارسال کردیم و نوعی تبلیغ است .
انجمن مدیر و مسئول دارد و مورد و بحث بنده و استارتر مربوط به خطایی نبوده ،استارتر قسمتی از متن را ناقص نوشته بودند و ما به اطلاعشان رساندیم .
آفرین این حرفتون درست است ،کی میخواهید یاد بگیرید تو مسائلی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید ؟؟ انشاالله به یاری خداوند پست های شما هم زیاد خواهد شد چرا عجله می کنید ؟
این موضوع مربوط به حوزه ی فعالیت بنده هست و باید دخالت کنم ولی شما را نمی دانم ...

موفق باشید

زیاد دعا نکنید وقتتون برای کسب و کارتون خرج کنید!!!

قبلا مد بود هرکی از راه میرسید میرفت سایت موزیک ران میکرد حالا شده درگاه واسط!!!
هرچند این مورد به شما ربطی نداره ولی صرفا جهت اطلاع عرض کنم
بنده از سال ۲۰۱۰ عضو این انجمن هستم و اکانت تغییر دادم در ضمن فعالیت ما ربطی به هاستینگ نداره که بخواییم با افزایش پست در بخش فروش آفر بدیم که اگه باز این مورد انجام بدیم بازم به شما ربطی نداره

قطعا پس از ارسال پخ برای کاربران و ایجاد مزاحمت شما باید از این انجمن اخراج میشدین
به كسب کارتون فکر کنید و زیاد خودتون درگیر این موضوع نکنید اگه قصد یادآوری دارید میتونید پ خ کنید تا استاتر متن ویرایش کنه

گفتین شناخته شده اید!!! شناخته شدن درگاه از روی تعداد تراکنش مشخص میشه نه معرفی آن در انجمن و جذب چنتا کاربر!!!
یعنی خودتون هم سطح پی لاین و جهان پال و... میدونید
الله اکبر
انشالله شماهم روزی بزرگ میشید

javad159
April 18th, 2016, 15:04
زیاد دعا نکنید وقتتون برای کسب و کارتون خرج کنید!!!

قبلا مد بود هرکی از راه میرسید میرفت سایت موزیک ران میکرد حالا شده درگاه واسط!!!
هرچند این مورد به شما ربطی نداره ولی صرفا جهت اطلاع عرض کنم
بنده از سال ۲۰۱۰ عضو این انجمن هستم و اکانت تغییر دادم در ضمن فعالیت ما ربطی به هاستینگ نداره که بخواییم با افزایش پست در بخش فروش آفر بدیم که اگه باز این مورد انجام بدیم بازم به شما ربطی نداره

قطعا پس از ارسال پخ برای کاربران و ایجاد مزاحمت شما باید از این انجمن اخراج میشدین
به كسب کارتون فکر کنید و زیاد خودتون درگیر این موضوع نکنید اگه قصد یادآوری دارید میتونید پ خ کنید تا استاتر متن ویرایش کنه

گفتین شناخته شده اید!!! شناخته شدن درگاه از روی تعداد تراکنش مشخص میشه نه معرفی آن در انجمن و جذب چنتا کاربر!!!
یعنی خودتون هم سطح پی لاین و جهان پال و... میدونید
الله اکبر
انشالله شماهم روزی بزرگ میشید

سلام و احترام

ممنون از طرز فکر شما
متن شما و طرز برخوردتون نشان دهنده شخصیت شماست دوست عزیز
بنده بی احترامی به شما و دوست عزیزمون که تاپیک را ایجاد کرده اند نکردم و شما دارید تاپیک را منحرف میکنید نه بنده
بنده از شما عذر خواهی میکنم که تعداد تراکنش هایم را برایتان نمایش نداده ام

Statyab
April 18th, 2016, 15:54
سلام و احترام

ممنون از طرز فکر شما
متن شما و طرز برخوردتون نشان دهنده شخصیت شماست دوست عزیز
بنده بی احترامی به شما و دوست عزیزمون که تاپیک را ایجاد کرده اند نکردم و شما دارید تاپیک را منحرف میکنید نه بنده
بنده از شما عذر خواهی میکنم که تعداد تراکنش هایم را برایتان نمایش نداده ام
پیرو پ خ ارسالی شما این پست ارسال میشه

چه توهینی از این بالاتر!!! به پست اول خوذتون رجوع کنید

سعی میکنم شب شات براتون ارسال کنم برای یکی دو نفرم ارسال نکردین.
درضمن اگه تعداد تراکنشهای شما مشخص نیست در انجمنهای دیکه بدنبال درگاه واسط باشید ببینید چندنفر شمارو معرفی میکنن! پس لطفا ادعا کذب نکنید
دانش استاتر مشخص و نیازی به حمله شما نبود

بدرود

javad159
April 18th, 2016, 16:03
پیرو پ خ ارسالی شما این پست ارسال میشه

چه توهینی از این بالاتر!!! به پست اول خوذتون رجوع کنید

سعی میکنم شب شات براتون ارسال کنم برای یکی دو نفرم ارسال نکردین.
درضمن اگه تعداد تراکنشهای شما مشخص نیست در انجمنهای دیکه بدنبال درگاه واسط باشید ببینید چندنفر شمارو معرفی میکنن! پس لطفا ادعا کذب نکنید
دانش استاتر مشخص و نیازی به حمله شما نبود

بدرود
اگه توهینی به شما شده بنده عذرخواهی میکنم و در پ خ هم عرض کردم
دوست عزیز مثل اینکه شما انجمن را با میدان جنگ اشتباه گرفتید
لطفا بحث را تمام کنید
بنده پ خ ارسال کرده ام تا تاپیک بیش از این منحرف نشود مجددا شما پست ارسال میکنید در این باره ؟!!
لطفا تمام کنید این بحث را ،تعداد تراکنش های بنده به بنده مربوط است نه هیچ شخص دیگه ای ،حد و مرز خود را بشناسید اینجا نه میدان جنگ است نه دادگاه که بخواهم به شما جواب پس بدهم !
ممنون بابت شات و منتظر ارسال هستم
سپاس

viasky
April 18th, 2016, 16:13
تاپیک گزارش شد

IrIsT
April 18th, 2016, 17:10
تاپیک گزارش شد

تاپیک خیلی زودتر گزارش شده و زیرنظر بود.رسیدگی انجام میشه
فقط دلیل اینکه داخل پست ها کل کل میشه یا بی احترامی رو نمیدونم.

بلانسبت همتون،این کارها واسه یچهوهای مهدکودکی هستش.نه شما دوستانی که یکی از اون یکی بهتر و با مرام تر
بحث رو تمام کنید
با تشگر از استارتر گرامی

samansystems
April 18th, 2016, 17:31

تقريبا 20% ترافيک خريداری شده توسط زير ساخت معادل اين مقدار هست و تو بسياری از اوقات ترافيک حتی پيش ازينکه به خود زير ساخت برسه، از مبادی ای که پهنای باند خريداری ميشه بسته ميشه و باعث ميشد سرويس به صورت ايران اکسس دربياد. به نظرم با اين شرايط نميشه حالا حالاها به فکر سرويس های ميزبانی ضد ديداس در ايران بود و بايد از راهکارهای توزيع ترافيک در داخل و خارج از کشور استفاده کرد.

viasky
April 18th, 2016, 17:44
تاپیک خیلی زودتر گزارش شده و زیرنظر بود.رسیدگی انجام میشه
فقط دلیل اینکه داخل پست ها کل کل میشه یا بی احترامی رو نمیدونم.

بلانسبت همتون،این کارها واسه یچهوهای مهدکودکی هستش.نه شما دوستانی که یکی از اون یکی بهتر و با مرام تر
بحث رو تمام کنید
با تشگر از استارتر گرامی
شما مدیر انجمن هستید؟
با کی هماهنگ فرمودید؟
کسی که درحال فعالیت داخل تاپیک بود شما بودید نه بنده

IrIsT
April 18th, 2016, 18:23
شما مدیر انجمن هستید؟
با کی هماهنگ فرمودید؟
کسی که درحال فعالیت داخل تاپیک بود شما بودید نه بنده

سلام و درود.
لازم نمیبینم به شما تنها جواب پس یدم و هر شخص مدیر کارهای خودشه نه دیگران.آدم تحصیل کرده و خارج رفته باید بدونه فضولی تو کار دیگران،به دور از شخصیت ادم هاست.
همه اینجا مدیرن.چون این تیم مال همه هستش
تاپیک استارتر عزیز خراب شده سر یک تفاهم.حالا شما که فالید یا نیسنید اونش به من مریوط نمیشه.شما توی همه جا فعال هستین.که واقعا احسنت داره
همه ماها بجز مهدکودکی ها(بلانسبت همتون)،به فکر سایت هستیم و خیلی ها پست های کل کل دار یا مشکل دارو گزارش میدن و دادن و دادیم و ...
حرقای دوستان کاملا خوب بود.اما وقتی بی احترامی رسید دیگه باید گزارش داد.چه کسی که فقط حرف توی تاپیک میذاره.چه کسی که اصلا چیزی نمیگه
به فعالیت هم ربطی نداره
اسپم+بی احترامی+خراب کردن تاپیک استارتر و .... غیرمجاز.
منظورتون پست بنده بود؟نکنه اینم میگید تهدید؟هزار بار بخونید.
یکی از مواردی که مهم،اروم گردن افراد هستش.که بهترینوراه واسه خرای نشدن فروم می باشد
من گفتم از کجا میدونید این تبلیغاته؟یهتره تهمت نزنیم
اما نمیدونم مشکل پستم چی بود.شاید شما بهتر بدونید چون ...
موفق باشید.
راستی،خیلی ممنونواز دوستان که از حاشیه ها کم گردین.ممنون از همگی.همین عذرخواهی که یکی از افراد گرد،نشان دادن از رفع سوتفاهمات بودا و نشان دهنده شخصیت خوبشون بوده
با اینکه همه شما خیلی افراد محترم و با احترامین.
با سپاس که حاشیا رو کم کردین
Viasky جان،سوالات شما هرچی باشه بخاطر کارهای دیروز و حرقاتون،دیگه داده نمیشه.اما نمیدونم چرا خودتونو با من یا امثال من درگیر میکنید؟
چه ضرری دارسم واستون؟هرموقع اسمتونو بردیم جواب مارو بدین اگع دوست داشتین.اما تو کار کسی دحالت نکنید.
ما باید باعث پیشرفت اینجا بشیم.نه بازی با کلمات و ....
به فعالیت خودتون ادمه بدین.ممنون.
بازم سپاسگذارم از همگی

- - - Updated - - -

تقريبا 20% ترافيک خريداری شده توسط زير ساخت معادل اين مقدار هست و تو بسياری از اوقات ترافيک حتی پيش ازينکه به خود زير ساخت برسه، از مبادی ای که پهنای باند خريداری ميشه بسته ميشه و باعث ميشد سرويس به صورت ايران اکسس دربياد. به نظرم با اين شرايط نميشه حالا حالاها به فکر سرويس های ميزبانی ضد ديداس در ايران بود و بايد از راهکارهای توزيع ترافيک در داخل و خارج از کشور استفاده کرد.

سلام
ببخشید یک سوال،هم از شما هم استارتر هم افراد با دانش،
سرورهای ایرانی مگه آنتی دیداس ندارن؟الان کیفیت سرویس های ایرانی یعنی خیلی کمتر از سرورهای ایرانیه؟
مثلا این سایت وب هاستینگ تالک،خیلی حمله داره،اما میبینیم که چقدر راحت لود میشه.
یکم بیشتر کوضیح میدین
یعدش سوال دیگم،یک سیستم ایرانی بود که اسمش یاوم نیست،آیپی اصلی سرور رو یه آیپی های اینترانت تبدیل میکرد کا یک جور کلودقلیر یود.اما خیلی بهتر و بیشتر
این ساین های مهم نمیتونن از این سبستم ها استفاده کنند؟
یا مثلا الان میبینیم این سرورهای گیم،کلا آنتی دیداس دارن و ..... خیلی قدرتمندن
آیا این سایت های مهم مثل این سایت و سایتوهای دیگه،نمیتونن اینطور چیطس پساده سازی کنند؟
ممنون

Statyab
April 18th, 2016, 18:30
سلام
دوستان عزیز اگه پستهای بنده باعث رنجش شما شده عذرخواهی میکنم
ولی لازم بود این حرفها زده بشه تا به استاتر حمله نشه
باید یاد بگیریم انتقاد با تخریب فرق داره و حق نداریم در فضای نت اینچنین حمله کنیم و بزرگنمایی کنیم
من به تصمیمی که مدیرا میگیرن احترام میزارم، حتی اگه برای همیشه بن بشم

IrIsT
April 18th, 2016, 18:38
سلام
دوستان عزیز اگه پستهای بنده باعث رنجش شما شده عذرخواهی میکنم
ولی لازم بود این حرفها زده بشه تا به استاتر حمله نشه
باید یاد بگیریم انتقاد با تخریب فرق داره و حق نداریم در فضای نت اینچنین حمله کنیم و بزرگنمایی کنیم
من به تصمیمی که مدیرا میگیرن احترام میزارم، حتی اگه برای همیشه بن بشم

سلام و درود
خدارو شکر.مرسی از این کارتون.واقعا قابل ستایشه.
بسیاز عالی یود
اگر میشه دادا پست هارو ادیت کنید دیگه سوتفاهمات توسط افراد سودجو(بلانسبت همگی) بیشتر نشه
با سپاس