PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در باره Ifream

Mr.Pouria
April 16th, 2016, 22:37
سلام خدمت همگی ...
من نیاز به یه مهندسی مع*** دارم که تمامی اطلاعات یک سایت که توسط آی فریم خونده میشه رو دلیت بکنه و فقط گزینه های مورد نظر خودم قابل نمایش بمونه ...

یه چیزی تو مایه های Remove Ads هم باشه خوبه البته کد باشه که بشه توی صفحه ها استفاده کرد ....

persiancoder
April 16th, 2016, 22:50
سوالتون کمی گنگ هست. منظورتون اینه که تنها یک قسمت از صفحه ای رو آی فریم کنید؟

T.Toosi
April 16th, 2016, 22:52
سلام، با آی فریم نمیتونید همچین کاری بکنید با simple prox y فکر کنم کارتون راه بیوفته، سورس سایت را بگیرید هرکار میخواهید باهاش بکنید بعد نمایش دهید یا داخل آی فریم لود کنید، اسکریپت های آماده و پلاگین های وردپرس آماده در داخل نت هست.

Mr.Pouria
April 16th, 2016, 23:07
سوالتون کمی گنگ هست. منظورتون اینه که تنها یک قسمت از صفحه ای رو آی فریم کنید؟

خیر برای وازه تر شدن سوال به لینک زیر بروید :

http://www.cryptocave.com/

میخوام تمامی بنر ها و آی فریم ها حذف بشه و غیر قابل نمایش ...

<iframe src="http://www.cryptocave.com/" style="width:100%;height:100%;></iframe>

در زمانی که به این صورت وارد میشه همه چیز نامیش داده میشه که من میخوام اونا پاک بشن ...

- - - Updated - - -

سلام، با آی فریم نمیتونید همچین کاری بکنید با simple prox y فکر کنم کارتون راه بیوفته، سورس سایت را بگیرید هرکار میخواهید باهاش بکنید بعد نمایش دهید یا داخل آی فریم لود کنید، اسکریپت های آماده و پلاگین های وردپرس آماده در داخل نت هست.

درسته اما خوب من میخوام ساست با دیتابیس اون سایت ارطبات داشته باشه ...

T.Toosi
April 16th, 2016, 23:14
به دلیل Cross Site Scripting شما اصلا نمیتونید محتوای آی فریم را دستکاری کنید مگر اینکه آی فریم آدرس سایت خودتون باشد، این روشی هم که گفتم دقیقا حالت پراکس ی دارد چون اطلاعات از سرور شما رد میشود و نمایش داده میشود و با نوشتن یک htaccess و یکم برنامه نویسی میتوانید کاری کنید که کاربر هر جا کلیک کرد اطلاعات را بخواند و نمایش دهد دقیقا مثل آی فریم.

miladtnt
April 19th, 2016, 19:45
نظر خودم :

با جاوا اسکریپت ی درخواست میتونین بفرسفید که همه سورس های کد html اون صفحه رو بده بهتون بعد تو یه div از html سایت خودتون نمایش بدید و یه استایل شیت خودتون بسازید که مثلا کلاس css برای تبلیغات و بنر هاش استفاده میکنه رو display:none کنین ! بهمین راحتی

iframe دیه قدیمی شده