PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد اسپانسری هاست فقط سوال دارم. هیچ درخواستی ندارم !!!

emperatoor73
April 16th, 2016, 20:46
سلام
تاپیک قبلی من نبودم چند ساعتی و تاپیک حذف شده ( دلیل هم درخواست اسپانسری بود )
داخل تاپیک من درخواستی در مورد اسپانسری نداشتم.
( البته دو تا از دوستان لطف کردند و پیشنهادشون را به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کردند که ازشون تشکر میکنم و اطلاعاتی را که خواسته بودند براشون ارسال میکنم . )

یک ایمیلی برام اومده بود از تاپیک و یکی از دوستان نوشته بود که سایت آپاران به ازای هر 800 مگابایت ترافیک مصرفی در یک ثانیه در ماه ده میلیون تومان میگیره !!! برای من خیلی جالبه !!!
یعنی سایت آپارات هم سرور رایگان گرفته هم به خاطر استفاد از سرور پول میگیره ؟
مگه مصرف کردن ترافیک برای دیتا سنتر چه سودی داره>؟
با این حساب سایت آپارات در روز 68 هزار گیگ ترافیک مصرف میکنه تازه پول هم میگیره؟

دوستانی که در این ضمینه اطلاعات دارند لطفا در تاپیک شرکت کنند و جواب سوالات را بدن

ممنون میشم مدیرا تاپیک را حذف نکنن

!MihanIt!
April 16th, 2016, 20:54
سلام
تاپیک قبلی من نبودم چند ساعتی و تاپیک حذف شده ( دلیل هم درخواست اسپانسری بود )
داخل تاپیک من درخواستی در مورد اسپانسری نداشتم.
( البته دو تا از دوستان لطف کردند و پیشنهادشون را به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کردند که ازشون تشکر میکنم و اطلاعاتی را که خواسته بودند براشون ارسال میکنم . )

یک ایمیلی برام اومده بود از تاپیک و یکی از دوستان نوشته بود که سایت آپاران به ازای هر 800 مگابایت ترافیک مصرفی در یک ثانیه در ماه ده میلیون تومان میگیره !!! برای من خیلی جالبه !!!
یعنی سایت آپارات هم سرور رایگان گرفته هم به خاطر استفاد از سرور پول میگیره ؟
مگه مصرف کردن ترافیک برای دیتا سنتر چه سودی داره>؟
با این حساب سایت آپارات در روز 68 هزار گیگ ترافیک مصرف میکنه تازه پول هم میگیره؟

ممنون میشم مدیرا تاپیک را حذف نکنن

سلام :3:
میشه لطف کنید منبعشو بگید

emperatoor73
April 16th, 2016, 21:05
سلام :3:
میشه لطف کنید منبعشو بگید

سلام
عزیزم عرض کردم که یکی از دوستان گفتند و اگر دقت کنید بیشتر جملات من سوالی و تعجبی هست !!!

دوستانی که اطلاعات بهتری دارند دعوت میشه در تاپیک شرکت کنند

viasky
April 16th, 2016, 21:07
اصلا حقیقت نداره
موفق باشید

- - - Updated - - -

می تونید به صورت خصوصی با دوستان در ارتباط باشید
شاید با شخصی به توافق برسید

emperatoor73
April 16th, 2016, 21:14
اصلا حقیقت نداره
موفق باشید

- - - Updated - - -

می تونید به صورت خصوصی با دوستان در ارتباط باشید
شاید با شخصی به توافق برسید

پس یعنی این حرفی که دوستمون در تاپیک قبلی گفتند حقیقتی نداره؟

به نظر من هر چقدر ترافیک مصرف بشه به ضرر دیتاسنتر هست

persiancoder
April 16th, 2016, 21:22
درود ، از صحیح بودن اعداد و ارقام اطلاعی ندارم اما موضوع حقیقت داره.
آپارات مبلغی رو جهت انتقال ترافیک به سرور های داخلی دریافت میکنه.

emperatoor73
April 16th, 2016, 21:26
درود ، از صحیح بودن اعداد و ارقام اطلاعی ندارم اما موضوع حقیقت داره.
آپارات مبلغی رو جهت انتقال ترافیک به سرور های داخلی دریافت میکنه.

دقیقا سوال منم همین هست
انتقال ترافیک به سرورهای داخلی چه سودی برای دیتاسنترها داره که براش پول هم به آپارات میدن؟

persiancoder
April 16th, 2016, 21:45
دقیقا سوال منم همین هست
انتقال ترافیک به سرورهای داخلی چه سودی برای دیتاسنترها داره که براش پول هم به آپارات میدن؟

شرکت مخابرات برای هر بایت که از سرورهای خارجی دریافت میکنه باید هزینه پرداخت کند.
اما در سرورهای داخلی تمامی درآمد حاصل میره توی جیب خودشون. این هم سودش :) در واقع پول که از جیب نمیدن به آپارات هیچ مبلغی زیادی هم با فروش اینترنت به کاربران سود میکنند.

IrIsT
April 16th, 2016, 21:56
سلام و درود
من شنیده ام و دیده ام که سایت هایی به ازای هر دانلود فایلشون مبلغی میگیرن.
مثلا با یک آپلودسنتر صحبت میکنن،یک صفحه شخصی درست میکنن،بفد از اون به ازای هر آپلودی که از اون سایت اپلودسنتر شه،پول به فرد داده میشه
اما اپارات و این چیزو که میگید،تا جایی که میدونم درست نیست.اما دور از ذهن نیست

bigm
April 16th, 2016, 22:12
سلام و درود
من شنیده ام و دیده ام که سایت هایی به ازای هر دانلود فایلشون مبلغی میگیرن.
مثلا با یک آپلودسنتر صحبت میکنن،یک صفحه شخصی درست میکنن،بفد از اون به ازای هر آپلودی که از اون سایت اپلودسنتر شه،پول به فرد داده میشه
اما اپارات و این چیزو که میگید،تا جایی که میدونم درست نیست.اما دور از ذهن نیست
وقتی سایتی قسمت اعظم پهنای باند رو بگیره isp ها برای سود خودشون هم شده این کار رو میکنند
مثلا اگر اپارات در المان یا هرکشور دیگری بود شرکت زیر ساخت به خاطر ارتباط با خارج از کشور هزینه میلیاردی رو بابت خرید پهنای باند و تجهیزات باید میداد
اما حالا نه صرفا هزینه تجهیزات و نگه داریش رو میده و بقیش همش سوده خالصه

بنده هم از یک منبع معبتبر شندیم که فیس بوک هم برای سایتش از دیتا سنترش پول میگیره
این طبعیه چون ده سایت بزرگ دنیا قسمت اعظم ترافیک دنیا هم دستتشون

در مورد اپلود سنتر ها وقتی برای هر فایل 20 ثانیه صبر میکنید در واقع ربات ها این رو به حساب محتوای خوب اون سایت میزاند و معمولا سایت هایی که بالایی 10 هزار دانلود در روز دارند رتبه خوبی رو دارند و همین باعث تبلیغات خوب در این سایت هاست

alirezakaj
April 16th, 2016, 22:28
وقتی سایتی قسمت اعظم پهنای باند رو بگیره isp ها برای سود خودشون هم شده این کار رو میکنند
مثلا اگر اپارات در المان یا هرکشور دیگری بود شرکت زیر ساخت به خاطر ارتباط با خارج از کشور هزینه میلیاردی رو بابت خرید پهنای باند و تجهیزات باید میداد

بنده هم از یک منبع معبتبر شندیم که فیس بوک هم برای سایتش از دیتا سنترش پول میگیره
کلا راه کسب درامد جالبیه
شنیدم اپارات ماهانه در آمد زیادی در میاره
اگر میشد سهامش رو خرید واقعا سود ده هست
البته سایتشون از لحاظ امنیتی افتضاحه به راحتی میشه سود استفاده کنن ازش

persiancoder
April 16th, 2016, 22:52

فیسبوک خودش دیتاسنتر خصوصی داره عزیز.
اخیرا هم اقدام به راه اندازی آی اس پی خصوصی کرده کل دنیا با وصل شدن ب شبکه خصوصی این شرکت میتونید سایت فیسبوک رو رایگان و بدون فیلت‌ر باز کنید.

alirezakaj
April 16th, 2016, 23:12
فیسبوک خودش دیتاسنتر خصوصی داره عزیز.
اخیرا هم اقدام به راه اندازی آی اس پی خصوصی کرده کل دنیا با وصل شدن ب شبکه خصوصی این شرکت میتونید سایت فیسبوک رو رایگان و بدون فیلت‌ر باز کنید.
شما وقتی متصل بشی به isp اونا همون حکم وی پی ان خودمون رو داره دیگه
آش همون اشه فقط کاسه رو خوشکل تر میکنن ;d

emperatoor73
April 17th, 2016, 01:16
شرکت مخابرات برای هر بایت که از سرورهای خارجی دریافت میکنه باید هزینه پرداخت کند.
اما در سرورهای داخلی تمامی درآمد حاصل میره توی جیب خودشون. این هم سودش :) در واقع پول که از جیب نمیدن به آپارات هیچ مبلغی زیادی هم با فروش اینترنت به کاربران سود میکنند.
خب حالا سوال پیش میاد که با این مصرف ترافیک برای مخابرات و دیتاسنترها سود آوره پس چرا دیتاسنترها ترافیک محدود ارائه میدن؟ به خصوص برای سرویس های میزبانی وب

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

emperatoor73
April 17th, 2016, 01:19

در مورد اپلود سنتر ها وقتی برای هر فایل 20 ثانیه صبر میکنید در واقع ربات ها این رو به حساب محتوای خوب اون سایت میزاند و معمولا سایت هایی که بالایی 10 هزار دانلود در روز دارند رتبه خوبی رو دارند و همین باعث تبلیغات خوب در این سایت هاست
در مورد فیس بوک با شما موافق نیستم چون فیس بوک دیتاسنتر اختصاصی خودش را داره و تو گوگل سرچ کنید تصاویرش موجوده

اما با مسئله ای که در مورد آپلودسنترها گفتید کاملا موافقم

emperatoor73
April 17th, 2016, 01:21
کلا راه کسب درامد جالبیه
شنیدم اپارات ماهانه در آمد زیادی در میاره
اگر میشد سهامش رو خرید واقعا سود ده هست
البته سایتشون از لحاظ امنیتی افتضاحه به راحتی میشه سود استفاده کنن ازش
فکر نمیکنم هیچ موقع تصمیم فروش سهام آپارت را بگیرن.

emperatoor73
April 17th, 2016, 01:23
شما وقتی متصل بشی به isp اونا همون حکم وی پی ان خودمون رو داره دیگه
آش همون اشه فقط کاسه رو خوشکل تر میکنن ;d
فکر نکنم ایران هم شامل سرویس های اینترنت فیسبوک باشه

navid2zp
April 17th, 2016, 02:09
خب حالا سوال پیش میاد که با این مصرف ترافیک برای مخابرات و دیتاسنترها سود آوره پس چرا دیتاسنترها ترافیک محدود ارائه میدن؟ به خصوص برای سرویس های میزبانی وب

چون آپلود براشون هزینه نداره ولی دانلود داره
اگر آپلود بالا داشته باشید نامحدود هم بهتون ارائه میدن

a970
April 17th, 2016, 06:12
همچین چیزی که می فرمایید نیست :)