PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع ساسپندی در سرور مجازی

mohandes alipor
April 16th, 2016, 17:05
سلام خسته نباشید چطور میشه سرور رو از ساسپندی در اورد پنل من دایرکت ادمین هست لطفا کامندها برا بررسی این مشکل رو بگید

almandata
April 16th, 2016, 17:21
با سرویس دهنده تون در ارتباط باشید

براتون فعال می کنن یا نمی کنن

بچه های انجمن نمیتونن کاری کنن براتون:|

Z.eus
April 16th, 2016, 17:24
درود؛

جناب سرور مجازی که ساسپند میشود با دسترسی ادمین سرور (اختصاصی) انجام شده است و باید موضوع را با سرویس دهنده خود در میان بگذارید.

بدرود.

iHSG
April 16th, 2016, 17:39
سلام
تا اون جایی که من می دونم سرور مجازی از طرف سرویس دهنده ساسپند نمیشه نمی دونم چرا دوستان اینو گفتن.
سرورمجازی اگر هزینه اش در موعد مقرر پرداخت نشه اول توسط سرویس دهنده Down میشه و تا مدتی اطلاعات نگه داری میشه و اگر پس از مدتی هم هیچ خبری از مشتری نشه یا مشتری اعلام کنه دیگه نیازی به سرور نداره از سیستم سرویس دهنده حذف میشه و آی پی به سرور مجازی دیگه ای داده میشه.

البته من اینطوری می دونم شاید بعضی سرویس دهنده به داخل خود vps ها هم دسترسی دارن که صفحات سایت های کاربر رو با صفحه ساسپند مواجه کنن یا شاید یه سیستم جدید دارن که بدون دسترسی به داخل خود vps این کار رو انجام میده اما معمولاً عموم شرکت ها vps که پرداخت نشه رو Down میکنن نه ساسپند.تا حالا نشنیده بودم که vps ساسپند بشه.

mohandes alipor
April 16th, 2016, 17:41
خودم سرور مجازی دارم از روت سرور بررسی کردم ساسپند نبود طبق این اموزشم جلو رفتم http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=93502 یعنی شما میگید پشتیبان سرور منو ساسپند کرده ؟ اخه دلیلش چیه من بهشون گفتم انگار با خبر نبودن به من گفتن پکیج های که ساختی بررسی کن منم سرور رو بررسی کردم مشکلی نداشت پس باید به پشتیبان بگم؟

- - - Updated - - -

نه سرور من وقتش خیلی مونده دیشب سالم بود صبح اینطور شده

!MihanIt!
April 16th, 2016, 17:42
خودم سرور مجازی دارم از روت سرور بررسی کردم ساسپند نبود طبق این اموزشم جلو رفتم http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=93502 یعنی شما میگید پشتیبان سرور منو ساسپند کرده ؟ اخه دلیلش چیه من بهشون گفتم انگار با خبر نبودن به من گفتن پکیج های که ساختی بررسی کن منم سرور رو بررسی کردم مشکلی نداشت پس باید به پشتیبان بگم؟

دلایلی زیادی چون :
مصرف بالا
اتک خوردن زیاد
( هک شدن یکی از سایت ها )
یا موارد دیگری که از طریق دیتاسنتر ( ابیوز ) می شود

بهترین کار این هست با خود شرکت سرویس دهنده در میان بگذارید .

یک سوال > الان دسترسی Root سرور ( اختصاصی ) رو دارید ؟

Z.eus
April 16th, 2016, 17:43
عزیز این موردی که بنده و دوستان دیگر گفتیم مربوط به ساسپند کردن ماشین و قطع نتورک است

اگر به سرور دسترسی دارید پس مشکل نرم افزاری است و به هاستینگ شما مربوط نمیشود.

mohandes alipor
April 16th, 2016, 17:46
جالب اینجاست که من میتونم وارد پنل دایرکت ادمین بشم ولی سایت رو زده ساسپند ؟؟

این خطا رو نشون میده

This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

alirezakaj
April 16th, 2016, 17:46
شاید اصلا ساسپند نشده
اول به پشتیبانتون بگید ببینید اوضاع از چه قراره
شاید زیر اتک باشه یا باگ روش زده باشن خاموش شده باشه

!MihanIt!
April 16th, 2016, 17:47
جالب اینجاست که من میتونم وارد پنل دایرکت ادمین بشم ولی سایت رو زده ساسپند ؟؟

این خطا رو نشون میده

This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

خوب هیچ مسدودی از طرف خود سرور اختصاصی ندارید ...

احتمالا شما تو Admin Directadmin یوزر مد نظر رو مسدود کردید ...

mohandes alipor
April 16th, 2016, 18:17
از کجا میشه بررسی کرد که یوزر مسدود شده یا نه و اگه مسدود شده چطور بازش کنم

- - - Updated - - -

من از قسمت show all users در دایرکت ادمین بررسی مردم ساسپند نیستم نمیدونم مشکل کار کجاست

mohandes alipor
April 17th, 2016, 12:05
کسی نیست راهنمایی کنه

iHSG
April 17th, 2016, 12:38
کسی نیست راهنمایی کنه

چک کنید ببینید در بخش پیغام های دایرکت ادمین پیامی مثل Down شدن سرویسی وجود نداره؟
چون من یادمه قبلاً که دایرکت ادمین داشتم بعضی اوقات که سرویسی Down میشد دیگه نمیشد یوزر رو از ساسپند در آورد و حتماً باید اون سرویس رو Up میکردیم.

یا شایدم اصلاً سایت شما ساسپند نباشه و مشکل از کش مرورگر شما باشه که ساسپند نشون میده.
روی صفحه اصلی سایت Ctrl+F5 بزنید شاید درست شد.

یا شاید هم اصلاً یه فایل index.html ساسپند اشتباهی در پوشه public_html شما هست که نشون میده ساسپند هستید چون میگید دسترسی به پنل دارید چون اگر ساسپند باشید دسترسی به پنل هم نخواهید داشت.

بعد اصلاً یوزر admin و دامنه های توش ساسپند نمیشه اگر دامنه تون در یوزر admin هست بگردید ببینید مشکل از جای دیگه است اما اگر یه یوزر جدا ساختید اون موقع شاید مشکل ساسپند داشته باشید.

mohandes alipor
April 17th, 2016, 12:58
مشکل توسط یکی از بچه های فنی خودمون حل شد مرسی