PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورژن جدید دایرکت ادمین با قالب زیبا :)

soheil869
April 16th, 2016, 01:38
سلام دوستان
آیا می دانستید دایرکت ادمین آخر پس از این همه سال یک قالب جدید با امکانات بسیار زیبا ارایه می دهد؟

سایت جدید دایرکت ادمین
https://newsite.directadmin.com/

که داخل سایتش نوشته تابستان امسال ارایه میشه

یک عکس
30836

m2n
April 16th, 2016, 01:57
چه عجب تکون خوردن

soheil869
April 16th, 2016, 02:03
چه عجب تکون خوردن

اره بابا
شبيه ويندوز ٩٨ بود :))

viasky
April 16th, 2016, 02:23
گرون نکنه!

soheil869
April 16th, 2016, 02:28
گرون نکنه!
واقعا نكته ريزي بود اما فعلا كه تو همين سايت جديدشم ٢٩ دلاره

RealHAM
April 16th, 2016, 08:18
انشاءالله که گران نخواهد کرد

iHSG
April 16th, 2016, 10:39
سلام
از نظر من قالب زیاد مهم نیست دایرکت ادمین باید یکم فایل منیجرش رو ارتقاء بده.گذشته از تمام Ajax بودن فایل منیجر سی پنل اون جا یه بخش Trash هم داره که هر فایلی رو که در سی پنل حذف کنی مستقیم حذف نمیشه میره تو Trash اما تو دایرکت ادمین متاسفانه هر فایلی رو حذف کنی مستقیم حذف میشه.
من یکی از پوشه های مهم یکی از سایت هام به خاطر این موضوع به اشتباه حذف شد و متاسفانه بکاپی هم از فایل هاش نداشتم فقط بکاپ از دیتابیس داشتم اما الان که فکر میکنم اگر هاستم رو از سی پنل می گرفتم الان اون سایتم هم داشتم.

من با دایرکت ادمین و هر سه Level اون خیلی کار کردم و کاملاً کار با اون رو بلدم و به نظرم پنل خوبیه اما عالی نیست از نظر من سی پنل حتی با اینکه ما رو تحریم کرده بهتره.
البته بین پنل های معروف حتی Plesk هم که با آخرین نسخه اش کار میکردم فایل منیجر Ajax داره اما دایرکت ادمین به قول دوستمون هنوز تو حال و هوای ویندوز 98 مونده :)

امیدوارم بیشتر امکانات رو درست کنن تا قالب.

soheil869
April 16th, 2016, 11:13
سلام
از نظر من قالب زیاد مهم نیست دایرکت ادمین باید یکم فایل منیجرش رو ارتقاء بده.گذشته از تمام Ajax بودن فایل منیجر سی پنل اون جا یه بخش Trash هم داره که هر فایلی رو که در سی پنل حذف کنی مستقیم حذف نمیشه میره تو Trash اما تو دایرکت ادمین متاسفانه هر فایلی رو حذف کنی مستقیم حذف میشه.
من یکی از پوشه های مهم یکی از سایت هام به خاطر این موضوع به اشتباه حذف شد و متاسفانه بکاپی هم از فایل هاش نداشتم فقط بکاپ از دیتابیس داشتم اما الان که فکر میکنم اگر هاستم رو از سی پنل می گرفتم الان اون سایتم هم داشتم.

من با دایرکت ادمین و هر سه Level اون خیلی کار کردم و کاملاً کار با اون رو بلدم و به نظرم پنل خوبیه اما عالی نیست از نظر من سی پنل حتی با اینکه ما رو تحریم کرده بهتره.
البته بین پنل های معروف حتی Plesk هم که با آخرین نسخه اش کار میکردم فایل منیجر Ajax داره اما دایرکت ادمین به قول دوستمون هنوز تو حال و هوای ویندوز 98 مونده :)

سلام خوب شد جرفی از
Plesk زدید
به نظر من هیچ کنترل پنلی مثل پلسک نیست واقعا عالی هست مخصوصا ویندوزش
تمام نسخه های php رو میتونید بدون مشکل راه اندازی کنید و تمام امکانات php را ویرایش کنید
هم php و هم asp من خیلی دوستش دارم اما تو ایران جا یی بین کاربران نداره

iHSG
April 16th, 2016, 11:48
سلام خوب شد جرفی از
Plesk زدید
تمام نسخه های php رو میتونید بدون مشکل راه اندازی کنید و تمام امکانات php را ویرایش کنید

به این خاطر جایی بین کاربران نداره چون از اول ارزون ترین هاست ها رو سی پنل بوده و هنوز هم هست.
اگر هاستینگ ها هم بتونن هاست پلسک هم (حالا لینوکس و ویندوزش فرقی نمیکنه) با قیمت پایین ارائه بدن مسلماً هستن کسایی که دوست داشته باشن حتی شده برای یک بار این کنترل پنل رو امتحان کنن.
اما متاسفانه بعضی هاستینگ های غیر معروف چون خودشون نمی تونن پلسک ارائه بدن تو دهن مشتری انداختن که پلسک نمی تونه با اسکریپت ها سازگاری داشته باشه رسماً یه نفر بود به من میگفت پلسک خوب نیست چون قدرت سی پنل رو نداره و با اسکریپت ها مشکل دار میشه.

asrhosting
April 17th, 2016, 14:40
سلام خوب شد جرفی از
Plesk زدید

موافقم . پلسک فوق العادس .
تو ویندوز پلسک تنها ابر قدرت کنترل پنل ها هست و در لینوکس هم قابل رقابت با دایرکت ادمین و سی پنل

s0NY
April 17th, 2016, 14:52
پلسک نسخه لینکس داره خودشون کشتند نشده مثل سیپنل :-ی

soheil869
April 19th, 2016, 07:45
پلسک نسخه لینکس داره خودشون کشتند نشده مثل سیپنل :-ی

شما استفاده كرديد؟

persiancoder
April 19th, 2016, 09:27
واقعا چه عجب ! ... حال آدم از این پنل بهم میخورد دیگه :))

reza_ch
April 19th, 2016, 10:14
اگر حالت فایل منیجرشو مثل سی پنل بکنه ، چیزی کم نداره از سی پنل ،

kool
April 19th, 2016, 12:56

نکنه هم شاید برای برخی که سرعت و روون کار کردن نیاز دارن بهتر باشه

soheil869
April 19th, 2016, 12:58

بايد ديد كه چه چيزي از كار در مي آيد

iHSG
April 19th, 2016, 13:00

والا سرعت کار با فایل منیجر در سی پنل بیشتره چون همون اول کار تمامی پوشه ها و دایرکتوری ها به صورت Tree نمایش داده شده و با یک کلیک به هر پوشه ای میریم اما در دایرکت ادمین باید هی پوشه تو پوشه برید تا به پوشه مورد نظرتون برسید مگر اینکه خودتون دستی آدرس پوشه رو در URL مرورگر در دایرکت ادمین بنویسید.

بعد الان دیگه همه حداقل اینترنتی دارن که بتونن با صفحات Ajax کار کنن.من با اینترنت مخابرات هم راحت می تونم با Ajax فایل منیجر سی پنل کار کنم.

kool
April 19th, 2016, 13:34
والا سرعت کار با فایل منیجر در سی پنل بیشتره چون همون اول کار تمامی پوشه ها و دایرکتوری ها به صورت Tree نمایش داده شده و با یک کلیک به هر پوشه ای میریم اما در دایرکت ادمین باید هی پوشه تو پوشه برید تا به پوشه مورد نظرتون برسید مگر اینکه خودتون دستی آدرس پوشه رو در URL مرورگر در دایرکت ادمین بنویسید.

بعد الان دیگه همه حداقل اینترنتی دارن که بتونن با صفحات Ajax کار کنن.من با اینترنت مخابرات هم راحت می تونم با Ajax فایل منیجر سی پنل کار کنم.

بله درسته منظور بنده بیشتر سرعت لود بود. البته باز کردن پوشه ها نیز زمان زیاد نمیگیره مثلا میتونید دایرکتوری اصلی رو باز نگهدارید و پوشه های مورد نیاز رو در تب جدید باز کنید.
در هر حال هر دو مزیت های خاص خودشون رو دارن و هیچ یک بد نیستن از نظر بنده. هر دو را Love

- - - Updated - - -

بايد ديد كه چه چيزي از كار در مي آيد

قالب که به نظر خوب میاد البته ممکنه یه تغییراتی بدن که در ابتدا دچار رنجش برخی بشه و ازش زده شن. خود سیستم هم ایشالا بهتر از اینی که هست بشه.

shivahost
April 19th, 2016, 13:44

بعد الان دیگه همه نرم افزارهایی مثل filezilla هم به راحتی استفاده می کنند و به نظر من file manager نقطه ضعف محسوب میشه!

kashkulll
June 17th, 2016, 06:25
گرون نکنه!

واااای راس میگی

ایشا الله که تغییرش نمیده

ali.arabi
June 17th, 2016, 14:44
چه عجب ،
فکر کنم دایرکت ادمین اون بالاش میخواد بزنه با مدیریت جدید ! :d

taksis
June 17th, 2016, 15:02
آجاکسه زیاد هم خوب نیست اگه بجا استفاده کنن خوبه.

m2n
June 17th, 2016, 15:12
واااای راس میگی

ایشا الله که تغییرش نمیده

و پست های قدیم اپدیت کردن :110:

trust toiler
June 17th, 2016, 15:12
سلام

عزیز جان ما که ندیدیم این قابلیت trash کار کنه !!
حالا نمیدونم از کانفیگه یا نه، ولی تابحال برای ما فایلی نگه نداشته

kashkulll
June 25th, 2016, 08:10
این قالب کی قراره روی آپدیت های اعمال بشه ؟

Hologram
June 25th, 2016, 11:18
دایرکت ادمین باید تغییر اساسی توی بعضی از قسمت هاش انجام بده تاقالب عوض کنه.

آرکانت
June 25th, 2016, 11:23
سلام دوستان
آیا می دانستید دایرکت ادمین آخر پس از این همه سال یک قالب جدید با امکانات بسیار زیبا ارایه می دهد؟

سایت جدید دایرکت ادمین
https://newsite.directadmin.com/

که داخل سایتش نوشته تابستان امسال ارایه میشه

یک عکس
30836

انشالله هزینه لایسنس تغییر نخواهد کرد، اما به نظرم همین که اینشکلی هست و از منابع کمتر استفاده میشه خوب بود، برای کسایی که کنترل پنل قوی و سبک میخواستن خوب بود!
تا ببینیم چی میشه ... :)

iHSG
June 25th, 2016, 11:42
عزیز جان ما که ندیدیم این قابلیت trash کار کنه !!
حالا نمیدونم از کانفیگه یا نه، ولی تابحال برای ما فایلی نگه نداشته

من که از هر جا هاست داشتم این قابلیتش به خوبی کار میکرد و بار ها بوده که منو از اشتباه حذف سهوی فایلی نجات داده.

mersad-mr
June 25th, 2016, 12:08
گرون هم که کرده !
فکر کنم سفارشات هم آنلاین شده ! یعنی آنی شاید ....

melismspanel
June 26th, 2016, 19:04
با این قالب که داره کارها رو خیلی پیچیده کرده. امیدواریم در قالب جدید دیگه کاربرا گیج نشن.

مخصوصا قسمت فایل منجر رو درست کنن