PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات درگاه پرداخت : dargahpardakht.com

clack
April 15th, 2016, 22:00
پست تغییر کرد

سلام خدمت دوستان عزیز .

اکثر درگاه های پرداخت یا ***** شدن یا در حال ***** شدن هستند یا کلآ زیر اتک هستند .

وب سایت بیش از ده درگاه واسطه پرداخت امروز ***** شدند. این اتفاق در آخرین روز کاری سال ۹۴ باعث بروز مشکلات فروانی برای وب سایت هایی خواهد شد که از این نوع درگاه ها استفاده می کنند. هنوز اطلاع دقیقی از علت این کار در دسترس نیست ولیکن این موضوع از مدت ها قبل در دستور کار کمیته *****ینگ بوده است. هم اکنون سایت‌های زرین پال، درگاه پرداخت فعال و سایت‌های جهان پی، پی‌لاین و پارس لاین این طور که نوشته‌اند «به دلیل پاره ای مشکلات» از دسترس خارج شده‌اند. پی‌لاین در توضیحات مفصلی در سایتش نوشت:

متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۴ مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده ***** شده اند.
صبح روز ۲۶ اسفندماه بعد از حدود ۱۰۰ بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت «کمیته مصادیق مجرمانه» موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم.
با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف من جمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان «وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد» درحال پیگیری بود. تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.
در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته *****ینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از ۲۴ ساعت شدند.

پی لاین در ادامه سوالاتی را مطرح کرده و از کسانی که در این اختلال دست داشته‌اند پاسخ درخوری خواسته است:

– اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه ***** نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
– با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
– چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط ۳ روز مانده به پایان سال ***** شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
– چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟
– طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟
– چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
– آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
– گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

کانال تلگرام زرین پال در پستی حملات دی‌داس انجام شده روی سرور‌هایش را از طرف «رقبایی که قانونی ***** شدند» دانست.

منبع : itsalam.com

farssub
April 15th, 2016, 22:06
درود از سیباپال استفاده کنید

clack
April 15th, 2016, 22:10

به نام خدا
به دلیل پاره ای مشکلات ، محتوای وبسایت تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد
جهت ورود به پنل کاربری اینجا کلیک کنید

از این اول صفحه اولش باز نمیشه این :-s

viasky
April 15th, 2016, 22:13
بنده هم خواستم امروز ثبت نام کنم که ظاهرا مشکل داشت
dargahpardakht.com و عرض می کنم

alexa_host
April 15th, 2016, 22:16
به نام خدا

صفحه اصلی بستن فقط روی ورود پنل کاربری کلیک کنین مشکلی نیس

farssub
April 15th, 2016, 22:22
به نام خدا

وارد ناحیه کاربری بشید عضو بشید و درخواست بدید
واریز ها و پشتیبانی خوبی دارن

MOJTABA005
April 15th, 2016, 22:32
جهان پی و پی لاین خوب بودن ولی متاسفانه ***** شدند
سیباپال هم خوبه چند وقتی هست داریم ، تا الان مشکلی نبوده

clack
April 16th, 2016, 00:04
بله سیباپال عضو شدم .
درگاه پرداخت خیلی مشکل آپ تایم داره و مشکل آپ تایم برای درگاه پرداخت خیلی مشکل بزرگی هست .
برای همین من هم پیشنهاد نمیدم از سامانه درگاه پرداخت استفاده بشه چون که سایتشون به طور کامل از کار میفته و پشتیبانیشم هرچی زنگ میزنیم جواب نمیدن .

امیدوارم که سیبا پال این چنین نباشه .

farhadhelix
April 16th, 2016, 00:27
ما هم درگاه پرداخت داریم درگاه و اخیرا بنا به ضعیف بودن پشتیبانی به سیباپال مراجعه کردیم

تا الان که راضی بودیم و رسیدگیشون هم واقعا خوبه
موفق باشند

menalgeya
April 16th, 2016, 00:31
سلام دوستان .

این درگاه یکسره به مشکل میخوره .

الان هم من نیاز ضروری دارم دان هست انگار ..برای شما باز میشه ؟
هرچی هم به پشتیبانی زنگ میزنیم : 02833668800 هیچ کی جوابی نمیده .

نظرتون کلآ درباره این درگاه پرداخت چیه ؟ و خودتون از کدوم درگاه پرداخت استفاده میکنید ؟

با سلام

درگاه پرداخت یکی از بهترین درگاه های واسطه می باشد و دلیل این مشکلات هم حملات دیداس می باشد

آدرس اصلی سایت این شده : http://dargahpardakht.org/

در تمام پلاگین ها نیز ادرس رو تغییر بدید مشکل شما حل خواهد شد

hostorder
April 16th, 2016, 00:47
ما که خسته شدیم 1 سال هست از بانک ملت داشتیم هر ماه بهم زنگ میزدند امروز فعال کردیمش راحت شدیم

matiin
April 16th, 2016, 11:24
سلام دوستان .

نظرتون کلآ درباره این درگاه پرداخت چیه ؟ و خودتون از کدوم درگاه پرداخت استفاده میکنید ؟

از شارژايران استفاده كنين

aghaye_x
April 16th, 2016, 11:39
ما کار میکنیم زیر 1 ساعت واریز دارن پشتیبانی از تیکت هم سرعتش خوب بوده ....

مینا-صیفی
April 16th, 2016, 14:13

clack
May 1st, 2016, 21:36
درگاه پرداخت که چند وقتی هست ***** کردنش .
مشکل کجاست ؟ چرا همه درگاه پرداخت ها دارن نابود میشن ؟

سیبا پال هم یکسره زیر اتک هست و قطعی داره ... مثل همین حالا .

مشکل چیه واقعآ درگاه پرداخت آخه چه شاکی داره که اتک بخوره ؟ به غیر از همکارای مشابه خود ؟ یعنی ... داره اتک میده ؟

farhadhelix
May 1st, 2016, 23:56
فک کنم دیگه کم کم سرویس هامون رو باید به صورت پرداخت در محل انجام بدیم :)

sor
May 2nd, 2016, 00:20
از جهان پی ، سیبا پال ، یو پال میتونید استفاده کنید

این ها اوکی هستن ، و در جال فعالیت هستیم

payamkutah
May 2nd, 2016, 00:23
سلام دوستان .

اگر مشکلی دارید از دیگر سیستم ها هم استفاده کنید سیستم های جدید دیگری هم اضافه شده اند.

ولی پیشنهاد میشود درگاه اختصاصی بگیرید البته اگر نماد دارید.

wp-Ammar
May 2nd, 2016, 00:50
درود
خدمات دهی سایتشون خوبه مخصوصا در واریز خیلی خوب عمل میکنند!
ولی متاسفانه به خاطر ***** شدن نتوانستیم زیاد باهشون همکاری کنیم!
فک نکنم الان چندان فعالیتی داشته باشن !
پارسیان پرداخت گزینه بهتری هست
http://parsianpardakht.com

gharibion
May 2nd, 2016, 01:05
درگاه اختصاصی استفاده کنید.

clack
May 3rd, 2016, 00:08
درگاه اختصاصی استفاده کنید.

درگاه اختصاصی نیاز به نماد داره دوستان میگن ؟ درسته ؟
پس یعنی 9% مالیات و تحت نظر ...

مراحل گرفتن درگاه اختصاصی رو هم اگه دوستان میدونن توضیح بدن عالی میشه . ؟

farhadhelix
May 3rd, 2016, 01:30
سیباپال خوب بود راضی بودیم ولی به دلایل اتکهاشون چند تا سفارشات ما تکمیل نشد و کاربر از جای دیگه ای سرویس تهیه کرد و بعضی از تمدید ها هم انجام نشد سر موقع

به چای دیگری انتقال دادیم درگاه رو امیدوارم که روزی کامل مشکلاتشون رفع بشه که بتونیم برگردیم خدمتشون

RealHAM
May 3rd, 2016, 08:34
می توانید http://piratepay.ir را هم تست کنید

gharibion
May 3rd, 2016, 23:34

بله نیاز به دریافت نماد هست , مالیات هم هنوز خیلی چیزهاش مشخص نیست , قطعا از همه کسب و کار های اینترنتی گرفته خواهد شد , چه کسانی که نماد داشته باشند و چه نداشته باشند , مطمئن باشید سر ایشان کلاه نخواهد رفت , لکن با ساز و کار مناسب که در حال حاضر موجود نیست.
برای اخذ درگاه اختصاصی روال به این صورت هست که شما باید نماد بگیرید و فرم قرارداد رو با یکی از شرکت های پی اس پی پر کنید و درگاه بگیرید.

payamkutah
May 3rd, 2016, 23:57

بله اگر به دنیال درگاه اینترنتی هستید باید نماد داشته باشید

برای درخواست هم میتونید به سایت به پرداخت ملت مراجعه کنید و درخواستتون رو ثبت کنید در عرض 3 روز میتونید درگاه رو دریافت کنید.

در سایت به قسمت پذیرندگان برید و فرم رو پر کنید.
بعد از بررسی یک ایمیل درخواست مدارک به شما ارسال میشه و یک فرن که باید پرینت و تکمیل کنید و مجددا اسکن کنید و براشون ارسال کنید.
مدارک درخواستی رو براشون ارسال میکنید و درگاه رو یکی دو روز دیگه تحویل میدن

مدارک مورد نیاز هم:
کارت ملی - شناسنامه - و اجاره نامه محل فعالیت با منزلتون هست ( اسکن همه)

اطلاعات درگیاه به شما ایمیل میشه

ولی گر درگاه ussd یا همون درگاه موبایلی مثل کد #741* بدون نماد هم میتونید دریافت کنید.

مراحل درخواست عینا شبیه به هم هست.

البته حتما باید شماره حساب ملت داشته باشید

clack
May 5th, 2016, 12:22
بهترین در گاه واسط بدون مشکل ( یا با مشکل کمتر) و شرایط بهتر در حال حاضر کدوم درگاه است ؟ لطفا دوستان بهترین معرفی کنند ؟ (درگاهی که درحال حاضر مثل سیبا پال به مشکلات دیداس و ... مواجه نباشه)

matiin
May 10th, 2016, 12:46
بهترین در گاه واسط بدون مشکل ( یا با مشکل کمتر) و شرایط بهتر در حال حاضر کدوم درگاه است ؟ لطفا دوستان بهترین معرفی کنند ؟ (درگاهی که درحال حاضر مثل سیبا پال به مشکلات دیداس و ... مواجه نباشه)

دوست من از درگاه واسط بانكي شارژايران استفاده كنين
تسويه آني دارن و پشتيباني خوبي دارن.
www.sharjiran-pay.ir