PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک صفحات با نام فارسی

moszoh
April 15th, 2016, 14:16
با سلام دوستان من هر چی سعی می کنم نام لینک صفحاتم و فارسی بزارم ارور میگیره و کار نمی کنه . بعد از اینکه به انگلیسی تغییرش میدم درست میشه
مثلا . www.examlpe.com/دوربین مدار بسته
نام صفحه رو که تو لینک فارسی میزارم کار نمیکنه
ممنون میشم کسی کمک کنه

MihanTech
April 15th, 2016, 15:35
چه خطایی میگیره ؟ این خطا از سمت چی هست ؟

چرا از slug استفاده نمیکنید به جای Space ؟

Majiiid
April 15th, 2016, 16:03
قالب شما مدیریت محتوا نداره اگر قالب به وردپرس تبدیل بشه راحتتر خواهید بود و اون چیزی که میخواین بهتر تحقق خواهد یافت البته تو این شرایط هم قابل حله ولی باید چک بشه باید یه کد شرطی نوشته بشه که مثلا برگه us-def.html رو دوربین مدار بسته نشون بده چون تا حالا نیاز نشده چنین کاری انجام بدم دقیقا نمیتونم امکانش به چه شکلی هست
ولی اگر قالب رو روی وردپرس بیارید دستتون بازتر خواهد شد و این موارد به راحتی صورت میگیره

aligoli
April 16th, 2016, 04:59
با سلام دوستان من هر چی سعی می کنم نام لینک صفحاتم و فارسی بزارم ارور میگیره و کار نمی کنه . بعد از اینکه به انگلیسی تغییرش میدم درست میشه
مثلا . www.examlpe.com/دوربین (http://www.examlpe.com/دوربین) مدار بسته
نام صفحه رو که تو لینک فارسی میزارم کار نمیکنه
ممنون میشم کسی کمک کنه

cms شما چیه ؟

yozar30f
April 16th, 2016, 08:19
درود دوست عزیز اگه وب سرور شما apache هست کده های زیر را درون فایل .htaccess ذخیره کنید ببینید اوکی میشه اگه نشد از پ.خ در ارتباط باشید براتون اوکی کنم ...
کد:

# pass the default character set
AddDefaultCharset utf-8
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]