PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسربچه ۱۳ ساله جنجالی دستگیر شد/ قدرت‌نمایی در فضای‌‌ سایبری

ali0000
April 15th, 2016, 10:25
جامعه > پلیس - تسنیم نوشت: رئیس پلیس فتا ناجا از دستگیری پسربچه ۱۳ ساله جنجال‌آفرین در فضای مجازی خبر داد.

سردار سیدکمال هادیانفر، با اشاره به دستگیری کم‌سن‌ترین هکر کشور توسط پلیس، گفت: کم‌سن و سال‌ترین هکر کشور که یک پسربچه 13 ساله بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا ناجا ادامه داد: این پسربچه 13 ساله در اقدامات مجرمانه خود دست به هک چند سامانه بزرگ در فضای مجازی زده بود که توسط ماموران پلیس شناسایی شد.
او در خصوص انگیزه این پسربچه 13 ساله جنجالی از هک سامانه‌های بزرگ در فضای سایبری گفت: طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که انگیزه این پسربچه به هیچ وجه انگیزه مادی و مالی نبوده و انگیزه وی از هک این سامانه‌ها تنها قدرت‌نمایی در فضای سایبری بود.
۴۲۲۳۶

farssub
April 15th, 2016, 10:29
منبع؟

ali0000
April 15th, 2016, 10:31
منبع؟

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/01/17/1040106/پسربچه-13-ساله-جنجال-آفرین-در-فضای-مجازی-دستگیر-شد

M_Piyer
April 15th, 2016, 11:16
من فکر کردم اون بچه ×× درازرو گرفتن

Jai
April 15th, 2016, 11:24

همه جا پای مهران وسط ه :))))))))

M_Piyer
April 15th, 2016, 12:22
:d:d پس اسمش مهران بود

w.h.t
April 15th, 2016, 12:27
قصد جسارت ندارم ولی ولی استارتر عزیز مشکل شما اینجاست که هنوز نفهمیدی دیگه به بالا 10 سال نباید گفت بچه

مشکل اینجاست که هیچوقت نمیخوایم قبول کنیم دوران بالای 18 سال گذشته و کسایی دارن وارد فضای مجازی میشن که کنترلشون دست خودشون و قدرتشون هم هزاران برابر دهه 50-60-70فقط باورکنید...

OmidX
April 15th, 2016, 12:33

ریا نشه منم همین فکرو کردم ، لامصب چقدر معروف شده ... :دی

قصد جسارت ندارم ولی ولی استارتر عزیز مشکل شما اینجاست که هنوز نفهمیدی دیگه به بالا 10 سال نباید گفت بچه

مشکل اینجاست که هیچوقت نمیخوایم قبول کنیم دوران بالای 18 سال گذشته و کسایی دارن وارد فضای مجازی میشن که کنترلشون دست خودشون و قدرتشون هم هزاران برابر دهه 50-60-70فقط باورکنید...

۱۸ سال سن قانونی هست ، ربطی ب بزرگی و کوچکی نداره ... من آدم میشناسم ۲۲ سالشه از یچه ۱۲ ساله هم کمتر درک و فهم و شعور داره.

ضمنا حداقل برای پسر ها ک سن بلوغ شون ۱۵ سال و بلوغ فکری شون ۱۸ تا ۲۵ سال ه ، سن ۱۳ ~ ۱۴ سال سن نوجوانی محسوب میشه ، نه بچه گی .

ali0000
April 15th, 2016, 13:09
درود ، متن خبر عینا کپی شده و در مصاحبه اخیر فرمانده پلیس فتا کلمه پسربچه به دفعات استفاده شده که البته سن ۱۳ سال در فرهنگ و رسوم ما ایرانیان قطعا نوجوان یا جوان یا بزرگسال قلمداد نمیشه ...

Democratic
April 15th, 2016, 13:10

همه جا پای مهران وسط ه :))))))))
میتونم بپرسم این پسربچه کیه؟

hoka
April 15th, 2016, 13:49
میتونم بپرسم این پسربچه کیه؟

نه نمیشه پرسید اینجا :)) میتونید سرچ کنید توی گوگل

ServerDL.com
April 15th, 2016, 14:13
جامعه > پلیس - تسنیم نوشت: رئیس پلیس فتا ناجا از دستگیری پسربچه ۱۳ ساله جنجال‌آفرین در فضای مجازی خبر داد.

سردار سیدکمال هادیانفر، با اشاره به دستگیری کم‌سن‌ترین هکر کشور توسط پلیس، گفت: کم‌سن و سال‌ترین هکر کشور که یک پسربچه 13 ساله بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا ناجا ادامه داد: این پسربچه 13 ساله در اقدامات مجرمانه خود دست به هک چند سامانه بزرگ در فضای مجازی زده بود که توسط ماموران پلیس شناسایی شد.
او در خصوص انگیزه این پسربچه 13 ساله جنجالی از هک سامانه‌های بزرگ در فضای سایبری گفت: طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که انگیزه این پسربچه به هیچ وجه انگیزه مادی و مالی نبوده و انگیزه وی از هک این سامانه‌ها تنها قدرت‌نمایی در فضای سایبری بود.
۴۲۲۳۶

دقیقا جرمش چی بود ؟
چه سایتهایی رو مورد هدف قرار داده ؟

w.h.t
April 15th, 2016, 14:41
دقیقا جرمش چی بود ؟
چه سایتهایی رو مورد هدف قرار داده ؟

هک یه چندتایی سایت کوچیک که باهاشون مشکل پیدا کرده و 2-3 تایی سایت بزرگ برای قدرت نمایی
متاسفانه سایت های هک شده ت به این لحظه فکر نکنم منتشر شده باشه

وقت خوش

Z.eus
April 15th, 2016, 14:44
هکر بزرگ // دستگیر شدن

این ۲ باهم جور در نمیان.

بدرود.

ali0000
April 15th, 2016, 15:29
این ۲ باهم جور در نمیان.

بدرود.
درود ، نمیدونم این مطلب رو با خوشبختانه شروع کنم یا متاسفانه ، اما تا این حد که بدلیل مورد نفوذ قرار گرفتن یکی از سایتهامون از اسفند ۹۴ تا به امروز تردد زیادی به اداره پلیس فتا داشتم اطمینان پیدا کردم که دسترسی نسبتا کاملی بروی اینترنت کشور دارند چون بر خلاف سایر کشورها اینترنت کشور از چندین لایه و بخش عبور میکنه از روی کنجکاوی با کارشناس مستقر در اداره بحث و تبادل نظر کوتاهی داشتم گفت استفاده از هر نوع روش تغییر ip یا مخفی سازی با هر نوع سرویس ۲۰ تا ۲۵ درصد مدت زمان شناسایی رو عقب میندازه و راه گریزی نیست چون از طریق چندین عامل نه فقط صرفا IP address نفوذگر عملیات شناسایی انجام میشه ...

hoster
April 15th, 2016, 15:49

ریا نشه منم همین فکرو کردم ، لامصب چقدر معروف شده ... :دی

ذهن ها منحرف ...:71:

Kian
April 15th, 2016, 17:39

افراد زیر 18 سال، از این جهت که دانش فنی زیادی آنهم به خاطر سهل الوصل شدن منابع دانش آی تی در سالهای اخیر دارند، شکی نیست

ولی از این جهت که بلوغ فکری و روحی بشر به مرور و با تربیت خانوادگی و دریافت آموزش و کسب تجربه های مختلف در طی سالهای طولانی اتفاق می افتد، اکثر همین بچه های دانشمند! متاسفانه از بلوغ فکری و روحی کافی برخوردار نیستند و با دانش فنی فراوان شان، کارهایی بچگانه ای از قبیل موضوع استارتر همین تاپیک انجام میدهند.

CYCLONER
April 15th, 2016, 17:51
ریا نشه دو سال از بنده کوچیک بوده :-|

jamal
April 15th, 2016, 17:56
ریا نشه دو سال از بنده کوچیک بوده :-|
ریا نشه؛
هاستینگ هم بچه بازی شده!! :)

Democratic
April 15th, 2016, 17:58
نه نمیشه پرسید اینجا :)) میتونید سرچ کنید توی گوگل
چی رو سرچ کنم؟