PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور هاستینگ

arvin4076
April 14th, 2016, 03:57
سلام خدمت دوستان گرامی
قصد راه اندازی سرور هاستینگ داریم بیشتر برای سایت های خودمون هست وبخاطر اینکه سنگین هستن مجبوریم بیاریمشون رو سرور و یکی دوتا مشتری فوقش 10تا سایت مشتری
اما هیچ دانشی از سرور هاستینگ نداریم کلا مدیریت سرور و وب سرویس ها و.. کار نکردیم
میخواستم ببینم اول دوستان سی پنل رو پیشنهاد میکنن یا دایرکت ادمین؟
دوم از کجا شروع کنیم واسه یاد گرفتن؟
چه چیز هایی رو باید یاد بگیریم(سرتیتر) تا بتونم کامل پشتیبانی کنم هاستینگ رو اگه لطف کنید لینک اموزشی هم بدین ممنون میشم

shahabhost
April 14th, 2016, 03:59
پیشنهاد میکنم سرور مجازی مدیریت شده تهیه کنید

viasky
April 14th, 2016, 04:41
هیچ کاری و نمیشه بدون عمل کافی شروع کرد
فقط با این نظریه که وارد کار شوید و از جایی شروع کنید تا یاد بگیرید
مهم ترین چیزی که لازم هست کسب علم فنی و دانش کافی در این زمینه هست
برخی از اون نیاز به گذراند دوره های مربوط داره و برخی از اون دانش ها نیاز به مطالعه و بالابردن دانش تئوری در این زمینه
بعد از اون می تونید وارد حرفه ای بشید و از اطلاعاتی که دارید استفاده کنید
مهم ترین مشکل این هست که فرمودید هیچ دانشی ندارید
در مورد هاستینگ عرض می کنم
چرا بدون دانش این به فکر شما نرسید که لوله کشی کنید؟ برق کاری کنید یا نجاری؟
شاید غیرقابل باور باشه ولی عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات از تمام این شغل هایی که عرض کردم سختر خواهد بود
پیشنهاد می کنم بدون دانش وارد هیچ حرفه ای نشید
چون خدایی نکرده با سرنوشت سرویس دهندگان رم 2 گیگ 15 هزارتومان رو به رو خواهید شد که بدون شک شکست بدی به همراه خواهد داشت
اگر تلاش کنید برای رسیدن به حد استاندارد و فراگیری این حرفه 2 سال زمان بگذارید کفایت میکنه
موفق باشید

- - - Updated - - -

پشنهاد:
سرور مجازی تهیه بفرمایید
دایرکت ادمین نصب کنید ( لایسنس ارزان)
درخواست کانفیگ کنید از شخصی که اطلاعات کافی داره با مبلغی مناسب و توافقی
تمام مشکلات شما حل خواهد شد
موفق باشید

arvin4076
April 14th, 2016, 04:54
هیچ کاری و نمیشه بدون عمل کافی شروع کرد
فقط با این نظریه که وارد کار شوید و از جایی شروع کنید تا یاد بگیرید
مهم ترین چیزی که لازم هست کسب علم فنی و دانش کافی در این زمینه هست
برخی از اون نیاز به گذراند دوره های مربوط داره و برخی از اون دانش ها نیاز به مطالعه و بالابردن دانش تئوری در این زمینه
بعد از اون می تونید وارد حرفه ای بشید و از اطلاعاتی که دارید استفاده کنید
مهم ترین مشکل این هست که فرمودید هیچ دانشی ندارید
در مورد هاستینگ عرض می کنم
چرا بدون دانش این به فکر شما نرسید که لوله کشی کنید؟ برق کاری کنید یا نجاری؟
شاید غیرقابل باور باشه ولی عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات از تمام این شغل هایی که عرض کردم سختر خواهد بود
پیشنهاد می کنم بدون دانش وارد هیچ حرفه ای نشید
چون خدایی نکرده با سرنوشت سرویس دهندگان رم 2 گیگ 15 هزارتومان رو به رو خواهید شد که بدون شک شکست بدی به همراه خواهد داشت
اگر تلاش کنید برای رسیدن به حد استاندارد و فراگیری این حرفه 2 سال زمان بگذارید کفایت میکنه
موفق باشید

- - - Updated - - -

پشنهاد:
سرور مجازی تهیه بفرمایید
دایرکت ادمین نصب کنید ( لایسنس ارزان)
درخواست کانفیگ کنید از شخصی که اطلاعات کافی داره با مبلغی مناسب و توافقی
تمام مشکلات شما حل خواهد شد
موفق باشید

سلام دوست عزیز
اول مرسی بابت راهنمایی های خوبت
دوم من گفتم راجع به هاستینگ دانشی ندارم
شاید بد منظور رسوندم
بنده رشتم کامپیوتر هست و برنامه نویسی سیستم و تحت وب انجام میدم (با اکثر زبان ها اشنایی دارم) حتی با سرور ها اشنایی دارم و ویندوز کامل کارکردم
اما خب هاستینگ کارنکردم (با سرور -با نمایندگی ها و whm و cpanel کارکردم کامل) اما مثلا همین کانفیگ های سی پنل و و دایرکت ادمین دوست دارم یاد بگیرم وکانفیگ های دیگه و مدیریت سرور در بحث هاستینگ
میخواستم ببینم واسه این ها چه چیز های جدیدی نیاز هست اموزش ببینم و از کجا شروع کنم

alimosavi
April 14th, 2016, 09:55
سرور مدیریت شده و یا vps مدیریت شده با cpanel بهترین گزینه هست . البته اگر مصرف شخصی هست می تونید بدون کنترل پنل هم کار کنید .
اگر خواستید در خدمتم ..

Z.eus
April 14th, 2016, 10:03
از دیگر ویژگی های دایرکت ادمین میتوان به استفاده زیاد این کنترل پنل محبوب اشاره کرد که خیلی راحت در صورت بروز مشکل میتوانید مشکل خود را حل کنید و این امر بدلیل استفاده وسیع از دایرکت ادمین است که قبلا کاربران با بیشتر مشکلات برخورد کرده‌اند و راه نمای خوبی است.

در انتها باید خدمتتان عرض کنیم که کار با دایرکت ادمین بسیار آسان است و این کنترل پنل منابع کمی از سرور را مصرف میکند.

منبع : دایرکت ادمین چیست (http://serversaz.com/blog/دایرکت-ادمین-چیست/)

یک سرور مجازی با منابع اختصاصی تهیه کنید که فقط فکرتون درگیر مسائل آموزشی باشد نه کُندی و مشکلات وی پی اس.

بعد به مرور یادمیگیرید..

aligoli
April 15th, 2016, 01:39
سلام خدمت دوستان گرامی
قصد راه اندازی سرور هاستینگ داریم بیشتر برای سایت های خودمون هست وبخاطر اینکه سنگین هستن مجبوریم بیاریمشون رو سرور و یکی دوتا مشتری فوقش 10تا سایت مشتری
اما هیچ دانشی از سرور هاستینگ نداریم کلا مدیریت سرور و وب سرویس ها و.. کار نکردیم
میخواستم ببینم اول دوستان سی پنل رو پیشنهاد میکنن یا دایرکت ادمین؟
دوم از کجا شروع کنیم واسه یاد گرفتن؟
چه چیز هایی رو باید یاد بگیریم(سرتیتر) تا بتونم کامل پشتیبانی کنم هاستینگ رو اگه لطف کنید لینک اموزشی هم بدین ممنون میشم

پیشنهاد من این هست همیشه اول نمایندگی تهیه کنید بعد کم کم دنبال این مباحث باشید تا یک تیوری دانشی پیدا کنید.
بعد با یک سرور مجازی کوچک شروع کنید برای تست و ... بعد توسعه بدید.

البته همه این موارد فقط یک راهکار از نظر شخصی بنده هست. موفق باشید.