PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات در مورد thenynoc.com

hadi1371
October 27th, 2010, 21:17
سلام
میشه نظراتتون رو در مورد این شرکت vps دهنده بدید
ممنون
The New York NOC - Web Hosting Dedicated Servers Reseller Hosting and Virtual Private Servers at affordable pricing (http://thenynoc.com/vps.html)

hadi1371
October 29th, 2010, 19:41
دوستان
اگه تا حالا کسی از اون ها سرور نداشته هم نظر بدهد لطفا
در مورد پلان هاشون
پیش بینی تون در مورد کیفیتشون
گفته ها و شنیده ها
ممنون

mr.he3am
October 29th, 2010, 19:52
چرا از این سایت ؟‌؟
سایت های معتبر و معروف زیادی هست !!

Aria
October 29th, 2010, 19:53
سلام.

فکر کنم بهتر هست یک نگاه به اینجا هم بندازید:

The New York NOC - Web Hosting Dedicated Servers Reseller Hosting and Virtual Private Servers at affordable pricing (http://thenynoc.com/tos.html)

من کلاً علاقه دارم قوانین جریمه کردن شرکت ها رو بخونم که در لینک بالا بخش جالبی رو دیدم:

Any illegal activity may result in your site being suspended immediately, without notification. Any sites breaking the above rules will be subject to a $100 clean-up fee if they are deemed to be unresponsive to our requests.

همینطور مجازی ساز OpenVZ هست و قیمت ها مشخصاً پایین هست چون هر چقدر که بخوان میتونند Oversell کنند و البته جایی هم نگفتند که Oversell نمی کنیم ;)

نکته جالبتر اینکه اگر بخش Windows Virtual Server در بالا سمت چپ رو کلیک کنید، قیمت ها رو میبینید چون مجازی سازشون Xen هست و نمی تونند Oversell کنند و به همین دلیل مجبورند به قیمتی بفروشند که بهشون ضرر نرسه.

در جمع میشه گفت OpenVZ مجازی ساز قابل اعتمادی نیست برای کارهای لینوکس مخصوصاً وقتی Oversell داشته باشید روی سرور و همینطور همچین قوانین سختی برای جریمه کردن شما وجود داشته باشه.

اینها نظر شخصی من از مشاهداتی که انجام دادم بود، بدون هیچ تضمینی ارائه می شود.

با تشکر.

hadi1371
October 29th, 2010, 21:18
ممنون
حالا میشه خودتون معرفی کنید
فضا خیلی کم در حد 2 گیگ کمتر تا حالا ندیدم!!!
کیفیت خوب

Rezash
October 29th, 2010, 21:24
ممنون
حالا میشه خودتون معرفی کنید
فضا خیلی کم در حد 2 گیگ کمتر تا حالا ندیدم!!!
کیفیت خوب

اينجا بخش آموزشي هست و فروشندگان حق فروش در اين بخش رو ندارند، در اين مورد لطف كنيد و تاپيك درخواست سرور مجازي با مشخصات و شرايط مالي دلخواه در بخش درخواست سرور مجازي بديد تا آفر هاي دوستان رو داشته باشيد

hadi1371
October 29th, 2010, 21:50
باشه
ولی من منظورم سرویس دهندگان خارجی بود که فکر کنم جاش اینجا باشه !

Rezash
October 29th, 2010, 22:13
باشه
ولی من منظورم سرویس دهندگان خارجی بود که فکر کنم جاش اینجا باشه !
به نظر من از سروي دهندگان داخلي و معتبر بگيريد.
- مشكل تحريم
- مشكل خريد
- مشكل ساپورت به خصوص تلفني
البته اگر با سه مورد بالا مشكلي نداريد سرويس دهندگان خارجي هم فرقي ندارند اما تا جايي كه ديدم اگر بفهمند ايراني هستيد زور ميگند به آدم!

hadi1371
October 29th, 2010, 23:29
مشکل تحریم
خرید و این حرف ها رو ندارم

Rezash
October 30th, 2010, 01:02
مشکل تحریم
خرید و این حرف ها رو ندارم
تو اين بازه قيمت اولي فقط ميخواهيد يا قيمت هاي بالاتر هم مشكلي نداره ؟
اگر تو اين بازه قيمت فقط burst رو سراغ دارم :
Budget VPS Hosting at BurstNET (http://www.burst.net/linvps.shtml)
البته حرفهايي در موردش هست ولي در كل سرويس دهنده خوبي هست.در موردش تو انجمن و گوگل جستجو كنيد.
اين تاپيك هم رو بخونيد بدرد ميخوره :
www.webhostingtalk.ir/f14/12956/i