PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بارگذاری فایل بوسیله File Manager در پوسته Cpanel با انتخاب پوسته rvlight

TruthPraiser
May 24th, 2009, 07:56
اول از همه بیان 2 نکته رو لازم می بینم , یکی اینکه هرچقدر گشتم اینجارو مناسبترین انجمن برای طرح این پرسش پیدا کردم , دوم اینکه فکر می کنم عنوان موضوع هم کاملا رسا باشه.

متاسفانه امکان بارگذاری فایل تو File Manager کنترل پنل Cpanel با انتخاب پوسته rvlight وجود نداره , یعنی بعد از انتخاب فایل هیچ عکس العملی صورت نمی گیره , حالا دوتا سوال داشتم , یکی اینکه چرا؟ و دیگری اینکه چطور خودم این رو غیرفعال کنم و به حالت پوسته پیشفرض برگردونم؟

دفعه قبل با پشتیبانی هاست تماس گرفته بودم که اونا گفتم مشکل از پوسته هست و خودشون غیرفعالش کرده بودن , از اونجائیکه قصد دارم دسترسی به FTP رو مسدود کنم به رفع این مشکل بی نهایت نیاز دارم.

متشکرم

IFACO.Net
May 24th, 2009, 09:50
سلام

در بالای صفحه اصلی سی پنل > Change Style

TruthPraiser
May 24th, 2009, 13:06
اونجا اولین جایی بود که دیدم ولی فقط رنگ بندی های مختلف این پوسته رو برای انتخاب داره.

من الان یه هاست دیگه هم با پوسته معمولی Cpanel دارم , این بخش از کنترل پنل تو این دو یکسان نیستن.

Sajad
May 24th, 2009, 13:10
اونجا اولین جایی بود که دیدم ولی فقط رنگ بندی های مختلف این پوسته رو برای انتخاب داره.

من الان یه هاست دیگه هم با پوسته معمولی Cpanel دارم , این بخش از کنترل پنل تو این دو یکسان نیستن.

x3 هست یا x ؟

TruthPraiser
May 24th, 2009, 19:31
اگه منظورتون اونیه که گفتم پوستش معمولیه باشه , اون X3 هست.

من الان می خوام همون مثلا X3 باشه , تو این rvlight خیلی مشکل وجود داره , فقط مثلا از نظر ظاهری یه مقدار سبک تر درش آوردن.

TruthPraiser
May 27th, 2009, 08:23
کسی در این زمینه اطلاعاتی نداره؟

یعنی امکان نداره شما هم رو سرویس هاتون از این پوسته استفاده نمی کنین؟ مگه می شه؟