PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور گیت پایین رفته؟

want0n
April 12th, 2016, 23:07
سلام از دوستان کسی میدونه چرا سرور گیت هم خود سایتش و دامنش و هم سرور های مجازی که مشتری ها دارن رفته پایین؟
یا اگر کسی آماری چیزی ازشون داره مارو هم در جریان بذاره با تشکر
24 ساعت شده که تشکیلاتش پایینه و ما هم به فناییم:-s

- - - Updated - - -

دامنش servergate.ir هست

websazha
April 12th, 2016, 23:28
سلام از دوستان کسی میدونه چرا سرور گیت هم خود سایتش و دامنش و هم سرور های مجازی که مشتری ها دارن رفته پایین؟
یا اگر کسی آماری چیزی ازشون داره مارو هم در جریان بذاره با تشکر
24 ساعت شده که تشکیلاتش پایینه و ما هم به فناییم:-s

- - - Updated - - -

دامنش servergate.ir هست
با سلام
ظاهرا سرور تعویض کردند و ای پی جدید باید اینترنت شما بگیره .
سایت برای ما بالا هست. فکر نمی کنم جای نگرانی باشه اطلاع داریم ازشون :)

shahabhost
April 12th, 2016, 23:41
با سلام
ظاهرا سرور تعویض کردند و ای پی جدید باید اینترنت شما بگیره .
سایت برای ما بالا هست. فکر نمی کنم جای نگرانی باشه اطلاع داریم ازشون :)

سایت در حال حاظر دان هست عزیز
چگونه واسه شما بالا هست؟
http://www.intodns.com/servergate.ir

want0n
April 12th, 2016, 23:44
آره بابا سایت پایینه
از هر جا ترک کنی میگه پایینه
یه خبری بوقی سوتی شوتی چیزی میدادن
یهو بیخبر نمیشه اینهمه پایین نگه داشت سرور ملت رو.
اینکار حرفه ای نیست
اگر کسی از دوستان ارتباط مستقیمی باهاشون داره لطفا پرسجو کنه ببینه کی سرورا بالا میاد و مارو بیخبر نذارین
با سپاس فراوان

websazha
April 13th, 2016, 00:17
سایت در حال حاظر دان هست عزیز
چگونه واسه شما بالا هست؟
http://www.intodns.com/servergate.ir
داخل سرور آپ هست .
شاید به کشور خاصی محدود شده حمله چیزی داشتن. بی اطلاع هستم ولی آپ هست داخل سرور.
30770

want0n
April 13th, 2016, 01:24
داخل سرور آپ هست .
شاید به کشور خاصی محدود شده حمله چیزی داشتن. بی اطلاع هستم ولی آپ هست داخل سرور.
30770

اینجوری که شما میگی حق با شماست
آیپی شما واسه کدام شهر هست من هرجا میتونم آیپی اوکی کنم ممنون

m2n
April 13th, 2016, 01:51
وضعیت سرور : فعال
آی پی سرور: 87.236.214.210
مشخصات سرور: Apache/2
محل سرور :United Kingdom - Manchester - Manchester http://www.irdomain.com/img/cflags/gb.png

farmanrava
April 13th, 2016, 02:01
درست میشه دوستان نگران نباشید

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/bb8cfac6-f500-e611-80c6-0003ff730224

مشکل برای بعضی از کشور ها هستش ، برای مثال ما با پ.ر.و.ک.س.ی فرانسه میتونیم سایت سرورگیت رو باز کنیم

ضمنا جناب اسدی هم انسان متعهدی هستند و مطمئن باشید پیگیر مشکل هستند

alimc
April 13th, 2016, 10:04
منم از ایشون سرویس دارم و ۲۴ ساعته down شدن
امیدوارم مشکل حل بشه

smarthosein
April 13th, 2016, 11:01
با سلام

ظاهرا مشکلی هست ولی حد اقل اینکه فرار نکردن و پولارو بخورن مطمئن باشید
این هم لینک تست

http://r.h-t.co/en/9389d4fb-3f01-e611-80c6-0003ff733473

با سپاس

اشکان
April 13th, 2016, 11:25
من از ی شرکت دیگه هاست دارم تمام سایتم نات فاند شده
نمی دونم چش بود از چند ساعت پیش اینطوری شده

sina
April 13th, 2016, 12:01
با سلام خدمت کاربران گرامی

متاسفانه از دیروز عصر ، آی پی های سرورهای انگلیس ما در روتینگ دچار اختلال شدند و برخی مناطق روت برقرار هست ومتاسفانه از ایران روتینگ برقرار نمیشه.
از همان زمانی که این مشکل بوجود آمده در حال بررسی و پیگیری حل مشکل هستیم که انشاله بزودی مشکل حل شود.

سایتمون هم چون بر روی سرورهای انگلیس میزبانی میشود از ایران در دسترس نیست.

به جد در حال پیگیری موضوع هستیم که هر چه سریعتر مشکل حل شود.

با سپاس از صبر و شکیبایی شما

amin1356
April 13th, 2016, 12:03
با سلام،
بنده نیز حدود دو سالی میشه که 2 تا سرور انگلستان و 2 تا سرور آمریکا از سرور گیت دارم. روتینگ به سمت سرورهای انگلستان ایشون از دیروز دچار اختلال شده ولی سرورها آپ هستند و از بعضی کشورها یا روتینگ ها قابل دسترسی هستند (بنده از دیتاسنتر دیتاشک آمریکا به سرورها دسترسی دارم). سایتشون هم رو همین سرورهای انگلیس هست بخاطر همین بالا نمیاد.
بنده امروز تلفنی با آقای اسدی هم صحبت کردم و ایشون هم موارد بالا رو تایید کردن و گفتن با دیتاسنتر در حال پیگیری و رفع مشکل هستند.
با تشکر

ویرایش: پست بنده همزمان شد با پست ایشون

want0n
April 13th, 2016, 17:12
ما که منتظریم امیدواریم زودتر همه چیز درست بشه.
چون داریم اذیت میشیم

Leopard
April 13th, 2016, 20:50
سرور بنده هم دان شده الان... اطلاعات روی سرورها که آسیبی ندیده ؟

amin1356
April 13th, 2016, 22:44
سرور بنده هم دان شده الان... اطلاعات روی سرورها که آسیبی ندیده ؟
سرورها دان نشده و اطلاعات سرجاشونه و از طریق لینکهای انگلستان و آلمان و دیتاشک آمریکا قابل دسترسی هست.

Leopard
April 14th, 2016, 12:26
الان سایتشون درست شده ولی سرورها هنوز نه.

- - - Updated - - -

تا کی ادامه داره این داستان به نظرتون ؟

- - - Updated - - -

5 6 دقیقه درست شد . دوباره از کار افتاد .

websazha
April 14th, 2016, 13:02
ظاهرا حل شده مسئله .
دوستان عزیز بنده هیچ کاره هستم ولی فقط برای من جالب هست .
زمانی که ایشون سایت دارند و به هر دلیلی سایت دان شده و ایشون شدیدا در حال کار یا صحبت هستن برای رفع مشکل و مطمئنن تمام یوزرهاشون هم شماره تماس دفتر دارند چرا باید داخل انجمن تابیک زده بشه که یوزر های جدید فکر کنند چه خبره؟!و از طرف یک استرس جدید ایجاد بشه برای صاحب سایت که در کنار باقی مشکلاتش به جای پیگیر بودن مسئله بخواد در تابیک شرکت کنه که یکی نگه فرار کرده!
دوستان خواهشا به نقطه برسیم حالا هر نقطه ای که شما دوست دارید // دلیل نمیشه تا یه چیزی میشه تابیک بزنیم, تلفن دارند زنگ بزنید !!! وقتی میگن پیگیرند خوب پیگیرند دیگه تابیک چیه!
اگر این اهرم فشار محسوب میشه که سریع تر کار راه بیفته که دیگه ....

موفق باشید ولی نکنید این کار ها رو خواهشا هر کسی برای برند شدن نامش تلاش میکنه,با چنین تابیک هایی فقط با خواندن عنوان تابیک در ذهن یک مشتری که قرار بوده در آینده مشتری ایشون باشه نقش میگیره,دیگه میشه فلانی که دان هست همیشه تاببیکش هم دیدیم! نمیدونه این بنده خدا بعد از n سال حالا یه بار....

want0n
April 14th, 2016, 15:16
ظاهرا حل شده مسئله .
دوستان عزیز بنده هیچ کاره هستم ولی فقط برای من جالب هست .
زمانی که ایشون سایت دارند و به هر دلیلی سایت دان شده و ایشون شدیدا در حال کار یا صحبت هستن برای رفع مشکل و مطمئنن تمام یوزرهاشون هم شماره تماس دفتر دارند چرا باید داخل انجمن تابیک زده بشه که یوزر های جدید فکر کنند چه خبره؟!و از طرف یک استرس جدید ایجاد بشه برای صاحب سایت که در کنار باقی مشکلاتش به جای پیگیر بودن مسئله بخواد در تابیک شرکت کنه که یکی نگه فرار کرده!
دوستان خواهشا به نقطه برسیم حالا هر نقطه ای که شما دوست دارید // دلیل نمیشه تا یه چیزی میشه تابیک بزنیم, تلفن دارند زنگ بزنید !!! وقتی میگن پیگیرند خوب پیگیرند دیگه تابیک چیه!
اگر این اهرم فشار محسوب میشه که سریع تر کار راه بیفته که دیگه ....

موفق باشید ولی نکنید این کار ها رو خواهشا هر کسی برای برند شدن نامش تلاش میکنه,با چنین تابیک هایی فقط با خواندن عنوان تابیک در ذهن یک مشتری که قرار بوده در آینده مشتری ایشون باشه نقش میگیره,دیگه میشه فلانی که دان هست همیشه تاببیکش هم دیدیم! نمیدونه این بنده خدا بعد از n سال حالا یه بار....

همه جای دنیا کلی زحمت میکشن و خرج میکنن واسه اعتبارشون
ما که 3 روزه زندگی از دست دادیم شما میخوای جوابگو باشی یا ایشون؟
بنده تاپیک رو زدم،اصلا به نظرم هز کدوم از شماها که به مشکل بر بخورید و طول بکشه باید همین منوال پیش بره تا خیلی سریعتر مشکلات مرتفع بشه.
ایشون یا هر کس دیگه وقتی به مشکل میخوره حداقل باید تو سایت اعلام کنه یا ایمیل بزنه و به هر نحوی شده اطلاع رسانی کنه
موضوع پول نیست 20 تومن و 30 تومن و نهایتا 100 تومن پولی نیست که کسیم خورد آدم دقدش باشه،ما نگران پولمون نیستیم بلکه نگران 3 روز بیکاری هستیم و 3 روز از جیب خوردن و مسائل دیگر.
ایشون اگر به اعتبارشون بها میدادن بهتر بود اطلاع رسانی کنن تا کار به اینجا ها نکشه.
بهتره شماها هم که همکار هستید فکر اینحور وقتا رو بکنید، با لاپوشانی و پنهان کردن مشکل حل نمیشه بلکه هم بدتر میشه.
جالبه واقعا عوض اینکه ما طلب کار بشیم بدهکار هم شدیم.
ایشون سایتش رو انتقال داده تو آلمان هنوز واسه ما کاری نکرده و اگر بفکر بود حداقل الان که سایتش بالا هست یه خبری مبنی بر مشکلات بوجود آمده میزد که هنوزم نزده
ما توقع عذرخواهی این حرفا رو نداریم پول هم واسمون مهم نیست آما آبرو ما چی که سایت میره پایین کی میخواد جوابگو باشه؟
کاش قبل از زدن همچین پستی از دید ما نگاه میکردین تا بهتر متوجه عرایض بنده بشین.
همبن الان من مجبور شدم بخاطر 3 روز پایین بودن از یه جا دیگه سرور بگیرم تا زاپاس باشه فعلا،این هزینه رو شما میدی یا ایشون؟
به جای اینکارا کمکش کنید سریعتر اگر جابجایی هست انجام بشه اگر کمک فنی هست زودتر انجام بشه هر چی که هست مشکل حل بشه و کارا بگرده به سابق

من الله التوفیق