PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر درباره راه اندازی DNS سرور مجازی آنتی دیداس از VPS تا Dedicated

soheil869
April 12th, 2016, 22:56
سلام دوستان
لطفا خواهشا وب مستر های محترم در این باره راه نمایی کنند
قبلا هم مبحثی در همین مورد در باره گیم سنتر های ایرانی راه اندازی کرده بودم

در همین روش به راه اندازی DNS سرور مجازی رو آورده ایم برای شما ارایه دهندگان سرور هاستینگ و کلیه کسانی که سایت های خارج از ایران دارند
این سیستم برای سرورهای ایرانی زیاد خوب نیست مثل کلادفلیر می شود
درواقع میخواهم بدانم آیا شما به این سرویس نیاز دارید؟ و اگر بلی تا چه حد هزینه ماهانه برای شما مقدور است
از دارندگان VPS گرفته تا دارنده هاست معمولی تا سرور ها
در این روش شما دی ان اس های خود را روی ما تنظیم میکنید و ما اطلاعات رابه سمت شما می فرستیم
می توانید بنا به درخواست فقط پورت http و https را باز بگذارید در این حالت از دست حملات ssh به طور کامل راحت می شوید و آی پی شما مخفی می ماند
لطفا نظرات خود را ارایه دهید
هم مشورت می خواهم و هم اینکه آیا ارزش پیاده سازی دارد و یا خیر
لطفا ترافیک ماهانه خود را نیز اعلام بفرمایید

- - - Updated - - -

هیچکی هیچ نظری نداشت؟

Aria90
April 12th, 2016, 23:02
درود
راه اندازی cloud protection بنظر من ایده بسیار خوبی هست .مخصوصا که ایده های خارجی مثل کلود فلر و incapsula قیمت های بالایی دارن
اما هزینه راه اندازی و نگه داری نسبتا بالایی داره ولی در صورت ایجاد یک سروریس مناسب و قیمت رقابتی میتونید موفق بشید با توجه به اینکه توی ایران معدود جاهایی دارن این خدمات رو میدن
بنظرم هزینه استارت از ماهانه ۱۰ تومن شروع بشه و تا ماهی ۱۰۰ تومن حداکثر بره

soheil869
April 12th, 2016, 23:16
درود
راه اندازی cloud protection بنظر من ایده بسیار خوبی هست .مخصوصا که ایده های خارجی مثل کلود فلر و incapsula قیمت های بالایی دارن
اما هزینه راه اندازی و نگه داری نسبتا بالایی داره ولی در صورت ایجاد یک سروریس مناسب و قیمت رقابتی میتونید موفق بشید با توجه به اینکه توی ایران معدود جاهایی دارن این خدمات رو میدن
مرسی که در این بحث شرکت کردین

به نظرتون تا چقدر پهنای باند مناسب هست؟

- - - Updated - - -

من دارم از 3 Tbps شروع میکنم

hoka
April 13th, 2016, 00:21

عزیز جان مهم میزان پهنای باند نیست (ترافیک ) مهم میزان پورت هست / شما برای شروع حداقل باید بتونید اتک های 20 گیگ به بالارو دفع کنید . یعنی چیزی در حدود 30 گیگابیت بر ثانیه پورت نیاز دارید. که کم کم بتونید با افزایش مشتری ها تعداد پورت رو افزایش بدید

اگر بتونید اینکار رو هماهند کلودفلر انجام بدید مشتری زیادی در همین ایران خودمون هم دارید ( البته اثبات بشه که توانایی سایتتون خوب هست ) . نمونه ی کوچکش همین اتک هایی که بر روی سرور های درگاه های پرداخت این چند روز ایجاد شده که اگر این سیستم رو داشتید شاید اونها یک میلیون تومان هم برای این سیستم پرداخت میکردند در ماه چون گردش و در آمد بالایی دارن در ماه

viasky
April 13th, 2016, 01:07
از نظر طرح خوبه
ولی در مورد سرویس دهی به کاربرهای ایرانی....
متاسفانه شکست می خورید
کسی هزینه‌نمی‌کنه

hoka
April 13th, 2016, 01:11
از نظر طرح خوبه
متاسفانه شکست می خورید
کسی هزینه‌نمی‌کنه

این حرف دلم بود که واقعا سرویس پولی برای کاربرای ایرانی یه اشتباهاست . چون همه دنبال چیز مجانی هستن

m2n
April 13th, 2016, 01:55
درود

ایشون هم راه انذازی کنن همون مقدار هزینه کلودفلر برای وبمستر ها در میاد فکر نکنید با 2 هزارتومان می تونید وصل بشید و استفاده کنید.
ایده خوبی هست ولی باید از ابتدا با قدرت شروع کنید.

IrIsT
April 13th, 2016, 08:27
سلام و درود.
سینیهه عزیز،طرح دیشبی که گفتم.درسته؟با یک فرق کوچیک
اما اینو بگم تو ایران چندتا هستند اینو انجام میدن
یکی هم کلا طرح کلودفلیر داریم که داخل همین انجمن هستند و امکاناتش خیلی زیادتر و بهتر از کلودفلیر مس باشد.
قکر کنم کلودها یا یکی دیگه یود
آنتی دیداس و خیلی امکانات دارن.
ولی خیلی گرون برای شما در میاد.چون سرور ایرانی دارید.پهنای مصرفی بالایب دارید.مگه مثل دیشب بهتون گفتم یک سرور کوچیک رو سرورهام درست کنم و شروع کنیم
ایرانکباشه هزینه زیادی باید بدن.اما به درد سرورهای دیگه میخوره.
از لحاظ استقلال،اگر قابلیتش زیاد باشه و بتونید کاری کنید که بهتر از جاهای دیگه باشید،امکانکپیشرفت هست
اماوهزینه داره.
حداقل بین 70 تا 100 هزار کهو70هطار تومن واسه سرورهای کوچیک خوبه

soheil869
April 13th, 2016, 14:51
از نظر طرح خوبه
متاسفانه شکست می خورید
کسی هزینه‌نمی‌کنه

این حرف دلم بود که واقعا سرویس پولی برای کاربرای ایرانی یه اشتباهاست . چون همه دنبال چیز مجانی هستن

ایشون هم راه انذازی کنن همون مقدار هزینه کلودفلر برای وبمستر ها در میاد فکر نکنید با 2 هزارتومان می تونید وصل بشید و استفاده کنید.
ایده خوبی هست ولی باید از ابتدا با قدرت شروع کنید.

بله تمام طرح ها در ایران همینگونه هستند
من خودم به شخصه با پلان های کلاد فلیر کار نکردم
دیداس لایه 7 هست سروری که داه راه اندازی میشه
بله کاملا هم حق با شماست که تو ایران کسی پولی نمیده
میخوام بدونم هزینه کلاد فلیر متوسط چقدر هست و اگر لایه 7 باشه چقدر هست
ما به اندازه حجم کلاد فلیر نمیخوایم کار کنیم
معمولا به سرورهای داخل ایران یا با برنامه تک داده میشه یا از سایت های استرس تست رایگان استقاده می کنند
و هم حمله شونده و هم حمله کننده جفت رایگان هستند و همین هم خیلی خوب هست
از قیمت های کلاد فلیر بیشتر بنده را مطلع گنید
و اینکه شما بیشتر از من در ایران فعالیت داشته اید و به بنده بگویید کاربران ایرانی تا چه میزان می خواهند هزینه کنند

- - - Updated - - -

سلام و درود.
سینیهه عزیز،طرح دیشبی که گفتم.درسته؟با یک فرق کوچیک
اما اینو بگم تو ایران چندتا هستند اینو انجام میدن
یکی هم کلا طرح کلودفلیر داریم که داخل همین انجمن هستند و امکاناتش خیلی زیادتر و بهتر از کلودفلیر مس باشد.
قکر کنم کلودها یا یکی دیگه یود
آنتی دیداس و خیلی امکانات دارن.
ولی خیلی گرون برای شما در میاد.چون سرور ایرانی دارید.پهنای مصرفی بالایب دارید.مگه مثل دیشب بهتون گفتم یک سرور کوچیک رو سرورهام درست کنم و شروع کنیم
ایرانکباشه هزینه زیادی باید بدن.اما به درد سرورهای دیگه میخوره.
از لحاظ استقلال،اگر قابلیتش زیاد باشه و بتونید کاری کنید که بهتر از جاهای دیگه باشید،امکانکپیشرفت هست
اماوهزینه داره.
حداقل بین 70 تا 100 هزار کهو70هطار تومن واسه سرورهای کوچیک خوبه
سلام امیر عزیز
کمی به حرف دیشب ما شبیه است اما در ادامه همان طرح قبلی سرور های مقاوم در برابر حمله ایرانی هست
اول می خواهم روی سرورهای خارج از ایران راه اندازی کنم که اگر شکست خورد با هزینه سنگینی نبوده باشه

- - - Updated - - -

عزیز جان مهم میزان پهنای باند نیست (ترافیک ) مهم میزان پورت هست / شما برای شروع حداقل باید بتونید اتک های 20 گیگ به بالارو دفع کنید . یعنی چیزی در حدود 30 گیگابیت بر ثانیه پورت نیاز دارید. که کم کم بتونید با افزایش مشتری ها تعداد پورت رو افزایش بدید

اگر بتونید اینکار رو هماهند کلودفلر انجام بدید مشتری زیادی در همین ایران خودمون هم دارید ( البته اثبات بشه که توانایی سایتتون خوب هست ) . نمونه ی کوچکش همین اتک هایی که بر روی سرور های درگاه های پرداخت این چند روز ایجاد شده که اگر این سیستم رو داشتید شاید اونها یک میلیون تومان هم برای این سیستم پرداخت میکردند در ماه چون گردش و در آمد بالایی دارن در ماه

بله دوست عزیز بنده متوحه هستم به پهنای باند ارتباط ندارد من هم میزان را 3 ترابیت / ثانیه اعلام کردم تا در برابر حملات معمول مقاوم باشد

- - - Updated - - -

نظرات دیگر دوستان

Aria90
April 14th, 2016, 21:23

- - - Updated - - -

پهنای باند مناسبیه برای شروع
در مورد هزینه نکردن ایرانی ها
ببینید قطعا سرورس شما ارزان نخواهد بود و قطعا برای هر کسی هم مناسب نیست چون مشتری خاص داره
اما توی ایران سایت هایی که حاضرن مشتری این سروریس باشن زیاده چون نیاز دارن بهش حتی از کلوفلر هم برمیگردن روی سرویس شما چون از ایران خدمات میگیرن
اما باید بتونی یک فایروال قوی هم بندازی پشت این کار که خودکار بیاد یکسری حملات رو خنثی کنه و ورودی ها رو ببنده

soheil869
April 14th, 2016, 21:28
پهنای باند مناسبیه برای شروع
در مورد هزینه نکردن ایرانی ها
ببینید قطعا سرورس شما ارزان نخواهد بود و قطعا برای هر کسی هم مناسب نیست چون مشتری خاص داره
اما توی ایران سایت هایی که حاضرن مشتری این سروریس باشن زیاده چون نیاز دارن بهش حتی از کلوفلر هم برمیگردن روی سرویس شما چون از ایران خدمات میگیرن
اما باید بتونی یک فایروال قوی هم بندازی پشت این کار که خودکار بیاد یکسری حملات رو خنثی کنه و ورودی ها رو ببنده

بله یک فایروال قوی روش هست و هزینه 100 دلار اجاره فایروال هست فقط
نحوه بازار یابی و مسایل دیگر نیز بسیار مهم است
خوبی این سرویس نسبت به کلود این است که میتوان پورت ها را نیز ارسال نمود و یا ترجمه کرد و به اصلاح پورت 80 ورودی را روی 90 سرور انداخت
در صورتی که احیانا آی پی سرور اصلی لو رفت مشخص نباشد کدام پورت ها باز می باشد

Aria90
April 14th, 2016, 21:29
بله یک فایروال قوی روش هست و هزینه 100 دلار اجاره فایروال هست فقط
نحوه بازار یابی و مسایل دیگر نیز بسیار مهم است
خوبی این سرویس نسبت به کلود این است که میتوان پورت ها را نیز ارسال نمود و یا ترجمه کرد و به اصلاح پورت 80 ورودی را روی 90 سرور انداخت
در صورتی که احیانا آی پی سرور اصلی لو رفت مشخص نباشد کدام پورت ها باز می باشد
بسیار عالی
میتونید با هزینه محدود چند ماه شروع کنید ببینید چطور جواب میده

soheil869
April 14th, 2016, 21:32
بسیار عالی
میتونید با هزینه محدود چند ماه شروع کنید ببینید چطور جواب میده
انشالله
از ماه آینده شروع می کنم
سرور داخل ایران رو راه اندازی کردم
به کسی نیاز دارم که روش حملات زیاد باشه تا تست کنم

Aria90
April 14th, 2016, 21:34
انشالله
از ماه آینده شروع می کنم
سرور داخل ایران رو راه اندازی کردم
به کسی نیاز دارم که روش حملات زیاد باشه تا تست کنم

پیپاپیش تبریک میگم بهتون بابت راه اندازی این سرویس جدید
برای تست حملات هم خودتون میتونید از یک سرور دیگه چند نمونه حمله داس بزنید به سرور با پورت های مختلف و متد های متنوع تا پایداری رو بسنجید یا از یک کارشناس امنیت کمک بگیرید

soheil869
April 14th, 2016, 21:38
پیپاپیش تبریک میگم بهتون بابت راه اندازی این سرویس جدید
برای تست حملات هم خودتون میتونید از یک سرور دیگه چند نمونه حمله داس بزنید به سرور با پورت های مختلف و متد های متنوع تا پایداری رو بسنجید یا از یک کارشناس امنیت کمک بگیرید
این تست هارو کردم و مشکلی پیش نیومد
اما باید سایتی با یوزر باشد تا کامل متوجه شوم

Aria90
April 14th, 2016, 21:40
این تست هارو کردم و مشکلی پیش نیومد
اما باید سایتی با یوزر باشد تا کامل متوجه شوم

آها
پس باید در شروع سرویس مشخص بشه این موضوع
در هر صورت واستون آرزوی موفقیت دارم در این کار خوب

InterServer.ir
April 15th, 2016, 02:57
سلام

این سرویس ها رو از 3 سال پیش برای دوستان راهندازی و استفاده می کنیم ولی کار به این سادگی که فکر می کنید نیست مشکلات فنی بسیار پیچیده ای در مقابله با حملات و سرعت و ... پیش خواهد آمد.

در ایران هم کمتر کسی برای این موارد هزینه خواهد کرد هرچند من با اسپانسر خارجی سرویس ها رو تا امروز تونستم آنلاین نگه دارم و روی کلاود پروتکشن کار کنم !

مشکل اساسی این سرویس اینه کسی هزینه نمی کنه ! حتی کسی که سرور اختصاصیش زیر حملات دیداس داون شده هزینه 40-50 هزار تومانی رو سنگین میدونه و دنبال فایروال مفت هست

yastheme
April 15th, 2016, 03:08
ما مدتی است که این سرویس را راه اندازی کرده ایم؛ تبلیغ نشود؛ اولین سایت ایرانی هستیم که چنین سرویسی راه اندازی کرده ایم؛ کار بسیار دشوار تر از آن چیزی است که فکر می کردیم.
امروزه حتی دو درگاه پرداخت واسط را بدون مشکل از حملات در امان نگه می داریم,
اما از نظر هزینه با کمترین قیمت ممکن ارائه می دهیم؛ قیمت همین سرویس ما با همین امکانات در سایت های خارجی دیگر تا ماهیانه 200 دلار هم ارائه می شود؛ اما باید به بعضی از مشتریها توضیح دهیم چرا باید 20.000 تومن برای این سرویس پرداخت کند.
متاسفانه همان بحث هزینه است

Aria90
April 15th, 2016, 12:24
ما مدتی است که این سرویس را راه اندازی کرده ایم؛ تبلیغ نشود؛ اولین سایت ایرانی هستیم که چنین سرویسی راه اندازی کرده ایم؛ کار بسیار دشوار تر از آن چیزی است که فکر می کردیم.
امروزه حتی دو درگاه پرداخت واسط را بدون مشکل از حملات در امان نگه می داریم,
اما از نظر هزینه با کمترین قیمت ممکن ارائه می دهیم؛ قیمت همین سرویس ما با همین امکانات در سایت های خارجی دیگر تا ماهیانه 200 دلار هم ارائه می شود؛ اما باید به بعضی از مشتریها توضیح دهیم چرا باید 20.000 تومن برای این سرویس پرداخت کند.
متاسفانه همان بحث هزینه است

من از شما سرویس دارم و راضی هستم
بله توی ایران کلا جا انداختن برای مشتری که چرا باید هزینه کنه خیلی سخته
مهمترین دلیلش هم اینه ما چون عادت کردیم از ابزارهای کرک شده استفاده کنیم حتی نوع سیستم عاملون تا همه چی دیگه هزینه کردن برامون سخت هست

soheil869
April 15th, 2016, 12:28
من از شما سرویس دارم و راضی هستم
بله توی ایران کلا جا انداختن برای مشتری که چرا باید هزینه کنه خیلی سخته
مهمترین دلیلش هم اینه ما چون عادت کردیم از ابزارهای کرک شده استفاده کنیم حتی نوع سیستم عاملون تا همه چی دیگه هزینه کردن برامون سخت هست

كاملا موافق هستم
در ايران به رايگان بودن در زمينه اينترنت و ديجيتال عادت شده است