PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه برداری درگاه پرداخت پارسیان پال (parsianpal.com)

itboy
April 12th, 2016, 18:10
کلاه برداری درگاه پرداخت پارسیان پال (parsianpal.com)

با سلام خدمت مدیران و کاربران مجموعه وب هاستینگ تالک
خواستم یک مورد رو به اطلاع شما برسونم و شما قضاوت کنید
بنده یک فروشگاه ***** شکن دارم که همونطورهمه درجریان هستید قبل از عید درگاهی که باهاش کار می کردیم اطلاع داد که طبق دستور پلیس امنیت امکان ارائه درگاه به فروشگاه *****شکن رو نداریم و "خیلی با احترام درخواست کرد درگاه رو انتقال بدم به شرکت دیگر و درخواست تسویه حساب بزنم" که ماهم اینکار رو انجام دادیم و بعد از آن مجبور به جابه جایی چند درگاه مختلف شدیم که مجدد تمامی درگاه ها یا سایت ما رو بستن و تسویه ما رو دادن یا تماس گرفتن که درگاه رو جابه جا کنیم و تسویه زدند در هر صورت ما هم مجبور بودیم این کار رو انجام بدیم و هیچ مشکلی هم نیست ، البته درگاه های زیادی هستن که هنوز به فروشگاه ***** شکن سرویس ارائه میدن ما به درگاه پارسیان پال مراجعه کردیم در ابتدا هر شب درخواست تسویه می دادیم و واریز می شد (این واریز شدن بیش از 5 روز یعنی ایشون مثل درگاه هایی که از پلیس امنیت ابلاغیه داشتن دستور به بستن درگاه فیل تر شکن ندارن چون اگر داشتن بلاخره باید بعد از 1و2 تسویه متوجه فروشگاه ما که ***** شکن هست می شدن) .

تا بعد از گذشت 7و8 روز پنل ما بسته و تسویه ما زده نشد بعد از کلی تلاش برای برقرار کردن تماس با مدیریت سایت موفق شدیم با ایشون صحبت کنیم فرمودن از پلیس فتای سمنان نامه اومده که درگاه ما رو مسدود کنن و بنده گفتم مشکلی نیست فقط لطفا تسویه رو بزنید که در پاسخ گفتن پلیس گفته که موجودی مسدود بشه که این مورد کمی عجیب بود چون خودم به شخصه با تا امروز با تمام پلیس فتا های استان مختلف ایران همکاری داشتم و چنین موردی پیش نیومده بود و اصلا تا بحال از استان سمنان تماسی با من گرفته نشده.
بعد از تماس با بیش از 20 اراده پلیس مختلف تونستم شماره پلیس سمنان رو بدست بیارم که بعد صحبت با این مرکز گفتن ما آخرین نامه ایی که به درگاه ها زدیم بر می گرده به 2 ماه بیش این در صورتی هست که من 2 هفته س عضو این درگاه شدم ، اما باز پیگیری کردم که شاید همکار پلیس دیگری درخواست ارسال کرده که این افسر در جریان نبوده و بندگان خدا تمامی پرونده های خودشون رو زیر و رو کردن اما حتی یک مورد مربوط به 2 ماه گذشته چیزی پیدا نکردن و از من خواستن شماره نامه درخواست رو از درگاه پارسیان پال بگیرم و من مجدد با مدیریت تماس گرفتم که دیگر جواب تلفن من رو ندادند و مجبور شدم ایمیل ارسال کنم

متن ایمیل ها رو قرار می دم:

من : پلیس فتای سمنان فرمودند شماره نامه درخواست شده جهت پیگیری رو بفرمایید.

پارسان پال : ما اطلاعاتی به شما نمیتونیم بدیم . در صورت نیاز پلیس سایبری ایران دستور لازم رو برای ما ارسال میکنند

من : عزیز بنده با پلیس فتا آقای شمسایی صحبتی داشتم
ایشون فرمودند حدود دو ماه هست اصلا حکم مسدودی هیچ سایتی رو صادر نکردیم! و اگر هم حکم مسدود کردن حساب رو بدیم به هیچ وجه دستور مسدود کردن هزینه در پنل شخص صادر نمیشه!!
همچنین گفتن اگر از پلیس سمنان نامه ای مبنی بر مسدود کردن درگاه برای شما ارسال کرده شماره نامه را بدید تا پیگیری کن.

که دیگر پاسخی داده نمی شه در صورتی که ایمیل های فیک ایمیل ارسال کردم همه گی پاسخ داده شدن.

بنده از طریق پلیس فتای هرمزگان پیگیر موضوع میباشم و با توجه به اینکه دیگر در عرصه ی وی پی ان فعالیتی نخواهم داشت این موضوع را تا آخرین مرحله ادامه خواهم داد و حقم را از این کلاه برداران خواهم گرفت همان طور که چند سال پیش درگاهی با نام شتاب. بیز shetab.biz پول خیلی ها رو بالاکشید و آخر به دام افتاد.

rastindata
April 12th, 2016, 18:13
ببخشیدا دوست عزیز امیدوارم بهتون بر نخوره :)

اما این بلایی که سرتون اومده حقتونه :)

1. سایتتون غیر قانونی هست از نظر قوانین !
2. رفتید دنبال درگاه های متفرقه !

این درگاهو حتی اسمشم بنده به شخصه نشنیدم !

T.Toosi
April 12th, 2016, 18:18
باسلام، اگر سر موضوع -- فروش شما باز شود کاری ندارند که همکنون فعالیت دارید یا خیر، فعالیت و درآمد شما غیرقانونی بوده پس پیگیر هم بشوید این پول به دست شما نخواهد رسید، جای شما بودم با درگاه مربوط حرف و سازش میکردم.

Mehran18
April 12th, 2016, 18:23
در هر صورت شما نبایدفروش داشته باشید چون خلاف هست
ولی اینکه می گید با بهانه جویی هایی مثل دستور پلیس هزینه رو واریز نمی کنن کمی عجیب هست

itboy
April 12th, 2016, 18:25
ببخشیدا دوست عزیز امیدوارم بهتون بر نخوره :)

اما این بلایی که سرتون اومده حقتونه :)

1. سایتتون غیر قانونی هست از نظر قوانین !
2. رفتید دنبال درگاه های متفرقه !

این درگاهو حتی اسمشم بنده به شخصه نشنیدم !

دوست عزیز به هر حال تعداد سایت هایی که با این موضوع فعالیت دارند کم نیست و همه ی درگاه ها هم در جریان این فعالیت هستند همچنین اکثر وی**** فروش ها با پلیس فتا های کشور در ارتباط و تحت کنترل هستند - بنده با پلیس فتای سمنان تماس گرفتم و حتی موضوع سایتم را هم گفتم و اون ها هم گفتند در صورتی که هیچ دستور قضایی صادر نشه حتی اگر سایت شما غیر قانونی باشه حق هیچ مسدود سازی را نخواهند داشت و قابل پیگیری خواهد بود.
به هر حال این درگاه داره از اسم پلیس فتا سواستفاده میکنه و مبالغ سنگینی رو به جیب میزنه!

AbtinServer
April 12th, 2016, 18:33
هر نوع فروشی هم داشته باشید دلیل بر این نیست شخص مذبور وجه شما را بلوکه نماید.
پیشنهاد بنده اقدام قانونی علیه ایشان است و با توجه به این مورد که با استفاده از نام پلیس در حال سوءاستفاده از کاربران است زودتر به نتیجه خواهید رسید.
کم نبودن امسال این درگاه ها که بخاطر بی اطلاعی و ترس کاربران مبلغ بالا واین چنینی را به جیب زده اند. حتما شکایت خود را تنظیم و اقدام نمایید