PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پاسخگویی زرین پال

Ringmoon
April 11th, 2016, 20:41
سلام

دوستان تو سایت زرین پال 5 روزه تیکت ثبت کردم هنوز جوابی داده نشده شما هم همین مشکلو دارید ؟ براشون مشکلی پیش اومده ؟

M_Piyer
April 11th, 2016, 20:48
اره باو خیلی ضعیفه

s0NY
April 11th, 2016, 20:56
بنده یک تیکت دارم بیش از 10 روز است در خال بررسی زده :| اپدیت میکنم جواب نمی دهند

J0k3R
April 11th, 2016, 21:02
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=18475

بهشون پ خ بدید

Ringmoon
April 11th, 2016, 21:06
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=18475

بهشون پ خ بدید

آخه اینطور که نمیشه خودشون بیان تو تاپیک توضیح بدن قضیه چیه بهتره ، مشخصه تیکت همرو پاسخ نمیدن.

blackz
April 11th, 2016, 21:13
درود

به سیباپال مهاجرت کنید !

T.Toosi
April 11th, 2016, 21:25
چند سال پیش هم از زرین پال استفاده میکردم همینطور بود، فکر کنم در انجمن ها بیشتر از سایتشون فعال هستند.

Mr.Pouria
April 11th, 2016, 21:26
آخه اینطور که نمیشه خودشون بیان تو تاپیک توضیح بدن قضیه چیه بهتره مشخصه تیکت همرو پاسخ نمیدن.

ایشون مشغول کل کل کردن با بقیه هستن و میخوان گنده نشون بدن بعضی جاها خودشون رو حالا اگه یکم وقت اضافه آورد حتما به تیکت ها هم جواب میدن :71:

hegza
April 11th, 2016, 21:30
عجیبه این جناب امیری هر جا سخن از درگاه هست حداکثر در پست سوم خودنمایی میکردن و یک پست میدادن ولی اینجا نیست. عجیبه. امیدوارم اتفاق بدی براشون نیفتاده باشه یا مدیر دیگر سیستم ها کابل دفترشونو با کارد نبریده باشند

RAYK
April 11th, 2016, 22:09
درود

به سیباپال مهاجرت کنید !

الان این پیام بازرگانی بود؟

Obka
April 11th, 2016, 22:22
والا ما هم همین مشکل رو داریم ، حیف که مجبور به اعتماد به این سیستم ها هستیم ، در حال کوچ به سیستم پرداخت دیگری هست ، شورشو در اوردن 10 روز یک بار جواب میدن انتقادم که میکنم میگند مشتری زیاده نمیرسیم 15 روز تیکت جواب ندادن بروز رسانی هم میکنم فکر میکنم میره ته صف دوباره !!!!

M_Piyer
April 11th, 2016, 22:23
سره کلکل با پاسخگو اکانت منو بستن خیر نبینن

chichosting.net
April 11th, 2016, 22:31
سلام

دوستان تو سایت زرین پال 5 روزه تیکت ثبت کردم هنوز جوابی داده نشده شما هم همین مشکلو دارید ؟ براشون مشکلی پیش اومده ؟

درود
بله متسفانه پاسخگویی رضایت بخش نیست .
ما از 13 فروردین یه پلاگین ارسال کردیم ویرایش کنند وضعیت تیکت رو زدن در حال بررسی انگاه پروزه دارن بررسی می کنن .

rezah
April 11th, 2016, 22:44
بنظر من همه نماد اعتماد بگیرید از شر این سایتا که جدیدا بعد *****ینگ احتمال کلاهبرداریشون بالا رفته خودتون را راحت کنید:113:

Ringmoon
April 11th, 2016, 23:47
پس یه 10 روز دیگه باید منتظر بمونم تا جواب بدن پشتیبانی عالیه ، واریز وجه چی اونم به همین شکله یا به موقع هست ؟

downloaddl
April 12th, 2016, 00:04
با سلام خدمت استارتر.

والا من اکانتم از چهار سال پیش در زرین پال دارم .
تا حالا هیچ مشکلی نداشتم البته دروغ نگم اولاش مشکلم با تسویه حساب بود که اونم از وقتی سرویس زرین کارت اوردن رضایت کامل از زرین پال پیدا کردم

طولانی ترین تیکتی هم که دارم 4 5 ساعت بیشتر طول نکشیده که جواب دادن.

بنده نه فامیل زرین پال هستم و حتی نمیدونم زرین پال برای کیه .

هر بار هم تیکت دادم درخواست های عجیب غریب داشتم کاملا رسیدگی کردن .

Ringmoon
April 12th, 2016, 00:13
با سلام خدمت استارتر.

والا من اکانتم از چهار سال پیش در زرین پال دارم .
تا حالا هیچ مشکلی نداشتم البته دروغ نگم اولاش مشکلم با تسویه حساب بود که اونم از وقتی سرویس زرین کارت اوردن رضایت کامل از زرین پال پیدا کردم

طولانی ترین تیکتی هم که دارم 4 5 ساعت بیشتر طول نکشیده که جواب دادن.

بنده نه فامیل زرین پال هستم و حتی نمیدونم زرین پال برای کیه .

هر بار هم تیکت دادم درخواست های عجیب غریب داشتم کاملا رسیدگی کردن .

اگر اینطور که میگید هست پس چرا همه ناراضی هستند !

hegza
April 12th, 2016, 00:33
اگر اینطور که میگید هست پس چرا همه ناراضی هستند !

احتمالا تا الان تیکت ندادن یا چیزی بوده مثل این:
شما بهترید یا پال مال؟
اونا هم سریع گفتن ما

- - - Updated - - -

البته شوخی کردم همشهری بدل نگیرید

sarwhost
April 12th, 2016, 00:40
من هیچ وقت توی همچین تاپیکهایی شرکت نمیکنم اما واقعا دیگه صبرم به سر اومده الان خود شخص من که خیلی کم تو انجمن فعالیت میکنم وبیشتر همکامه خودم به شخصه بیشتر از 10 تا تاپیک برای همیمن ضعف زرین پال دیدم دریغ از کوچک ترین حرکت برای رفع این مشکل
واقعا جای تعجب داره سایتی که مشتری داره نقاط ضعفشون بگن بی تفاوت از کنارش بگذره و...این یک دلیل بیشتر نمیدتونه داشته باشه به نظر من پشتیبان یک نفر هست وسایت به عنوان شغل دوم این یک نفر راه اندازه شده و از کار خسته کوفته میاد و میخواد با بررسی گذاشتن یا هر چیز دیگه از سرش باز کنه
البته زرین پال خیلی شرکت خوبی و بزرگی هست و امیدوارم بتونن این مشکل یا ضعفشونو سریع رفع کنند

peym@n
April 12th, 2016, 01:11
درود
فعلا که در حال کل کردن هستند
چند روزیه
وقت نمیکنن ج بدن
خودشون هم گفتن که ممکنه تسویتون 3 روز و تیکت ها 5 روز طول بکشه :)
جالبه 23 نفر دارن تو این مجموع زحمت میکشن :)
این موارد عادیه
فقط شعارررررررررررررررررررر

- - - Updated - - -

راستی اکانتتون مسدود نشه صلوات :d

wp-Ammar
April 12th, 2016, 01:15
از درگاه های جهان پی و سیبا پال استفاده کنید ! پاسخگویی به موقعه و خدمات بسیار عالی دارند

takpar7
April 12th, 2016, 01:23
من خیلی وقته از زرین پال استفاده میکنم
سیستم مطمئن و خوبیه
تو یکسال بیش از 80 میلیون پول ازش جابجا کردم به حسابها بدون 1 ریال کارمزد
یه مقدار مشکل از وقتی سیستم رو آپدیت کردن بوجود اومده که فکر کنم حجم تیکتهارو زیاد کرده قبل از آپدیت سرعت پاسخگویی خوب بود
دیروز هم زیر حملات دیداس بودن
واریز به زرین کارت هزینش 0 ریال و برای من اکثرا زیر یکساعت واریز میشه
در کل من راضیم انشالله مشکلات فعلی هم رفع بشن

nima17701
April 12th, 2016, 01:32
سلام دوستان
برام عجیبه خیلی ها میگن چند روز یا 10 روز !
بنده تو این چند سالی که با زرین پال کار میکنم مشکلی نداشتم، حداکثر ضرف چند ساعت پاسخ دادند حدود یک هفته پیش درمورد یکی از تراکنش ها تیکت زده بودم زیاد طول نکشید که پاسخ دادند و رسیدگی کردند.
پیشنهاد میکنم با تلفن دفترشان تماس بگیرید و شماره تیکت رو بدید بررسی کنند.
فکر میکنم زرین پال با داشتن خدمات و امکانات : کارمزد 0% ، واریز آنی، زرین کارت، درگاه ussd، و جدیدا نیز لینک آسان پرداخت یک سر و گردن از سایر درگاههای واسط بالاترند.
موفق باشید

samansystems
April 12th, 2016, 01:51
از کليه عزيزانی که در اين تيکت نظر خودشون رو بيان کردن تشکر ميکنيم.
عزيزانی هم که توهين هم دستشون درد نکنه.
متاسفانه از ديروز شدت حملات روی سرورهای زرين پال بالا رفته. اين حملات از روزهای پايانی اسفند شروع شده بود و ديروز به حجم اونها به شدت اضافه شده که اطلاعات رو در تاپيک زير منتشر کرديم. بالا رفتن حملات باعث کاهش نقاط دسترسی به سرورهای زرين پال و افزايش حجم تيکت ها ميشه. اگر مشکلی هست و فوری نيست لطفا صبر کنيد تا به تيکت پاسخ داده بشه و البته اگر مشکلی وجود داره که فوری هست با شماره 88671000 (از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر - روزهای شنبه تا 4شنبه) تماس بگيريد.
مرسی ازينکه شرايط رو درک ميکنيد و اجازه نميديد دوستان جو تاپيک رو با توهين خراب کنن.
(http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163716)http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163716
(http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163716)

persiancoder
April 12th, 2016, 01:52
شما هم زوم کردید روی این بنده خدا زرین پال ها...
خدایی من تاپیک ندیدم که کسی بیاد بگه جهان پی یا سیبا پال تیکت منو دیر جواب داد
( درصورتی که 100% اینطوری هست و شخصه هم تجربه کردم میتونم اسکرین شات بگیرم. )

برای همه شرکتها این مورد ها پیش میاد

gholamkale
April 12th, 2016, 02:34
متاسفانه از ديروز شدت حملات روی سرورهای زرين پال بالا رفته. اين حملات از روزهای پايانی اسفند شروع شده بود و ديروز به حجم اونها به شدت اضافه شده که اطلاعات رو در تاپيک زير منتشر کرديم. بالا رفتن حملات باعث کاهش نقاط دسترسی به سرورهای زرين پال و افزايش حجم تيکت ها ميشه. اگر مشکلی هست و فوری نيست لطفا صبر کنيد تا به تيکت پاسخ داده بشه و البته اگر مشکلی وجود داره که فوری هست با شماره 88671000 (از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر - روزهای شنبه تا 4شنبه) تماس بگيريد.
مرسی ازينکه شرايط رو درک ميکنيد و اجازه نميديد دوستان جو تاپيک رو با توهين خراب کنن.
(http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163716)http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163716

کی پشت این قضایاس یک روز همه باهم ***** میشن (جز تعدادی) یک روز به همه حمله میشه
شورشو درآوردن بخدا یباره بگن درگاه واسط حرام است تموم شد و رفت
لعنت بر باعث و بانیش

امیدواریم مشکل شما و همه درگاه ها بزودی حل بشه

nevergotme
April 12th, 2016, 02:49
کلا هر چیزی که انسان خوشش بیاید حرام است.

Mohammad.AF313
April 12th, 2016, 08:08
سلام

برای بنده هم اینطور بود

hegza
April 12th, 2016, 16:57
30759

آدم میمونه قسم حضرت عباس رو باور کنه یا دم خروس رو تو تاپیک های شرکتهای رقیب وقت دارن دم به دم دکمه تشکر بزنن ولی وقت کم دارن برای پاسخ دادن به تیکت.
منبع: (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163446&p=1501708&viewfull=1#post1501708)

جناب امیری یک چیز دوستانه عرض کنم قضیه شما شده مثل کسیکه میره با هزاران زحمت آب میاره و تو آبکش ذخیره میکنه

akbar-pc
April 12th, 2016, 17:49
منم 58 دقیقه هست تیکت دادم هنوز جواب ندادن

samansystems
April 12th, 2016, 17:52

Ringmoon
April 13th, 2016, 01:50
30759

آدم میمونه قسم حضرت عباس رو باور کنه یا دم خروس رو تو تاپیک های شرکتهای رقیب وقت دارن دم به دم دکمه تشکر بزنن ولی وقت کم دارن برای پاسخ دادن به تیکت.
منبع: (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163446&p=1501708&viewfull=1#post1501708)

جناب امیری یک چیز دوستانه عرض کنم قضیه شما شده مثل کسیکه میره با هزاران زحمت آب میاره و تو آبکش ذخیره میکنه

دقیقا برای منم همین سوال پیش اومده اگر مشکل دیداس هست و وقت نمیکنن رسیدگی کنن به تیکت ها چطور پس تو انجمن فعال هستند ! ، به نظرم مهم ترین چیز جواب دادن به تیکت مشتری هست تا پست دادن توی انجمن !
اینم بگم این بار اول نیست قبل از چیلتر شدن درگاه ها و قبل از دیداس هم باز به همین صورت بود
به این شکل باشه باید بریم سراغ سایت دیگه خیر نببینن که پی لاینو چیلتر کردن تو پی لاین نزدیک به 100 میلیون تراکنش داشتیم یک بار هم به مشکل نخوردیم.
دوستان این سایت چطوره کسی استفاده کرده ؟
http://www.pardakhtpal.com/
ظاهرا که خوب به نظر میاد

akbar-pc
April 13th, 2016, 13:27
منم 58 دقیقه هست تیکت دادم هنوز جواب ندادن

هنوز بعد از 21 ساعت جواب ندادن

M_Piyer
April 13th, 2016, 14:48

سلام لطفا اکانت منو برگردونید ۱میلیونمو پروندید
royal.piyer@yahoo.com

samansystems
April 13th, 2016, 16:58
سلام لطفا اکانت منو برگردونید ۱میلیونمو پروندید
royal.piyer@yahoo.com

وارد حساب کاربری خودتون بشيد و درخواست واريز رو ثبت کنيد.

M_Piyer
April 13th, 2016, 21:59
وارد حساب کاربری خودتون بشيد و درخواست واريز رو ثبت کنيد.

سلام اکانت منو زدن حذف کردن نمیشه دیگه اکانتمو بستن من ۳ ۴ ماه پیگیر بودم
هرکار میکنم اینا باور نمیکنن خودمم یعنی چی آخه ۱میلیون من چرا باید بپره

samansystems
April 13th, 2016, 22:23
سلام اکانت منو زدن حذف کردن نمیشه دیگه اکانتمو بستن من ۳ ۴ ماه پیگیر بودم
هرکار میکنم اینا باور نمیکنن خودمم یعنی چی آخه ۱میلیون من چرا باید بپره

در زرين پال هيچ اکانتی حذف نميشه.
حذف با توقيف متفاوت هست و اگر توقيف شديد بايد داخل سايت پيگيری کنيد تا راهنمائی بشيد.
قطعا همکاران دليل توقيف و راهکار رفع توقيف رو به شما گفتند.

M_Piyer
April 13th, 2016, 23:09
دلیلش اینه که اینا باور نمیکنن اکانت برا منه پولمو نمیدن منم هی تیکت میدادم مدرک میاوردم عکس از کارت ملی و ... همه چه دادم
و اینکه ۳ ساله اکانت هستش و و و و و و و و
انقدر سیریش شدم تا توقیف کردن پولمم ندادن

pardishosting
April 13th, 2016, 23:16
من اگر قرار باشه به زرین پال نمره بدم ، نمره بالایی نمی دم. ولی دوستان دارند به ناحق انتقاد می کنند. و انتقاد ها شکل تخریب به خودش گرفته.
هیچ موردی نشده حق و حقوق کسی رو مصادره کنند. بله در زمان تایید هویت سخت گیری می کنند و درست هم همین هست.

Netfollower
April 13th, 2016, 23:22
من خودم
جزو کاربران پی لاین بودم
زرین پال رو تایید یا تخریب نمیکنم
جناب امیری رو هم نمیشناسم

اما تو تاپیک های فعلی از ایشون حمایت کردم
هر روز در این سایت میبینیم
تاپیک تخریب این سایت زده شه
بعضیا توهین میکنند بعضیا با لحن ....

خب دوستان عزیز این رفتار غیرحرفه ایه
بعضی موارد اصلا انتقاد نیست توهین و تحمته
من خودم سر ***** شدن درگاها دچار مشکل شدم
اما فکر نمیکنم این تقصیره امیری باشه
یکبار گفتم و بازم میگم قطعا ایشون بابک زنجانی نیست :)

پس برادرانه پیشنهاد میکنم
به جای تخریب تنها درگاه باقی مانده
به فکر حمایت از درگاه های دیگر
مثل پی لاین و... باشید

با جنگ و تخریب چیزی حل نخواهد شد

این سایت زرین پال هم کسی رو مجبور به استفاده نکرده
یعنی وقتی بنده خوشم نیاد مجبور نیستم استفاده کنم
شماره کارت میدم به مشتری :)
تاپیک نمیزنم به کسی فحش بدم :)

sazsaz
April 13th, 2016, 23:35
منم از کاربران پی لاین بودم البته اکانتی اوایل که زرین پال اومده بود روی کار زده بودم و چند باری استفاده کردم .
الان چند روزیه که برگشتم روی اون اکانت باید بگم زرین پال زرین پال سابق نیست خیلی تغییر کرده
تا قبل از عید زرین را توصیه نمی کردم ولی الان انتخاب من زرین هستش

pardishosting
April 13th, 2016, 23:51
در ضمن تو کار هاست هم انحصار بدتری هست ... الان شرکت های isp انحصاری کردند خدمات میزبانی ایران رو و از طریق مصرف ترافیک پول های سوپرملیاردی درمی ارند ... یک نفر هم صداش در نیومده.

viphyip
April 14th, 2016, 00:03
هر دو فروشگاه من از زرین پال سرویس دارند و خیلی راضی هستم

Netfollower
April 14th, 2016, 00:19
بله متاسفانه بنده هم
همین الان تهدید شدم !!!!

http://up.iran-talk.ir/uploads/14605769221.jpg

w.h.t
April 14th, 2016, 00:21
سلام

از کاربران چندین ساله زرین پال هستم . زرین کارت دارم و تقریبا تراکنش هام تا 5-6 ماه پیش بدک نبوده!
سرویس دهیشون عالی بوده . کارمزد صفر . زرین کارت . یو اس اس دی و... ولی متاسفانه پشتیبانیشون رو هنوز فکری براش نکردن . البته برای من تیکت ها معمولا زیر 36 ساعت پاسخ دادند ولی خوب 36 ساعت خیلی خیلی زیاد هست!

امیدوارم خوب بشه این وضعیت

شب شیک

viasky
April 14th, 2016, 00:23
سلام

از کاربران چندین ساله زرین پال هستم . زرین کارت دارم و تقریبا تراکنش هام تا 5-6 ماه پیش بدک نبوده!
سرویس دهیشون عالی بوده . کارمزد صفر . زرین کارت . یو اس اس دی و... ولی متاسفانه پشتیبانیشون رو هنوز فکری براش نکردن . البته برای من تیکت ها معمولا زیر 36 ساعت پاسخ دادند ولی خوب 36 ساعت خیلی خیلی زیاد هست!

امیدوارم خوب بشه این وضعیت

شب شیک

حدودا چقدر‌تراکنش داشتید!

w.h.t
April 14th, 2016, 00:24
حدودا چقدر‌تراکنش داشتید!

پارسال حدودا 7-8 تومن کلا داشتم . البته درگاه اصلیم رو مدتی هست به خاطر پشتیبانیشون که کمی ضعیف شده عوض کردم ولی به محض اینکه خوب بشه برمیگردم به زرین پال

viasky
April 14th, 2016, 00:25
۸ میلیون ماهیانه؟

w.h.t
April 14th, 2016, 00:27
۸ میلیون ماهیانه؟

نه کلا 7-8 تومن داشتم , تقریبا از اردیبهشت تا اواخر سال

viasky
April 14th, 2016, 00:28
۷-۸ هزار‌تومان ؟
الان‌از کجا درگاه‌دارید؟

w.h.t
April 14th, 2016, 00:29
۷-۸ هزار‌تومان ؟
الان‌از کجا درگاه‌دارید؟

نه عزیز 7-8 ملیون تومان!
الان سیبا پال

viasky
April 14th, 2016, 00:32
از دوستان جهان پی ، زرین پال ، سیبا پال
کسی تلگرام نداره بنده چند سوال بپرسم و درگاه و فعال کنم؟
۱ میلیون از تراکنش ها همینجوری باقی مونده و باید کاربران پرداخت کنند
کمی عجله دارم
- - - Updated - - -

برای بنده هم نزدیک‌به‌۶۰ میلیون بود ولی خوب متاسفانه سرویس دهی و متوقف‌کردن

w.h.t
April 14th, 2016, 00:33
از دوستان جهان پی ، زرین پال ، سیبا پال
کسی تلگرام نداره بنده چند سوال بپرسم و درگاه و فعال کنم؟
۱ میلیون از تراکنش ها همینجوری باقی مونده و باید کاربران پرداخت کنند
کمی عجله دارم
- - - Updated - - -

برای بنده هم نزدیک‌به‌۶۰ میلیون بود ولی خوب متاسفانه سرویس دهی و متوقف‌کردن
بله با سابقه کاری که شما دارید این مبلغ براتون عجیب هم نیست جناب عبید

سوالی دارید بپرسید همینجا دوستان پاسخگو هستند!(شاید سوال شما سوال بقیه هم باشه)

viasky
April 14th, 2016, 01:01
انتخاب نهایی بنده زرین پال شد
موفق باشید

avatco
April 14th, 2016, 02:25
سلام

تاپیک جالبی بود

یه فرهنگ بد بعضی از ما ایرانیا اینه که تا چیزی میشه میریم تخریبش میکنیم حتی اگه تا روز قبلش بهترین تو دنیا بوده !!
انتقاد سازندست
انتقاد پذبر بودن هم جرات میخواد !

از هیچ کسی دفاع نمیکنم !

نحوه بیان موضوع جالب نبود ! اولا اینکه اگر شما رفتید سمت زرین پال پس حتما متوجه شدید بهتر از سایر سرویس دهنده های مشابه هستن ! دوم اینکه شما رو مجبور نکردن از زرین پال سرویس بگیرید از شما هم پولی درخواست نمیشه جز همون کارمزد که مثل باقی سایت ها هست لذا حتی کمتر ! و اینکه زرین پال سرویس دهی خوبی هم داره
درسته جدیدا هم شاید تو پاسخگویی تیکت ها سرعت قبل رو ندارند در برخی موارد ، برای مثال خود من برای پیگیری ussd چندین بار یادآوری کردم و حتی یکبار یکی از همکاران با بی دقتی یه موردی بیان کرد که برام جالب بود ولی گفتم احتمالا از فشار کاری هست یا از تعداد زیاد درخواست ها

همچنین از بروز نشدن ماژول ها هم شدیدا گله مند هستم ! خیلی باید این مورد با دقت و نظم انجام بشه در اصل اتصال مشتری به درگاه از طریق همین ماژول ها هست !
خیلی دوست دارم اگر از همکاران یا مدیریت زرین پال این پست رو میخونن این مورد رو مد نظر قرار بدن و برای هر ماژول یک صفحه اختصاصی قرار بدن و ماژول ها با ورژن و تاریخ بروزرسانی داخل سایت قرار بگیره ، همین چند دقیقه پیش بود داشتم تو همین انجمن نحوه حل مشکل کال بک ماژول زرین پال رو آموزش میدادم

من خودم درگاه مستقیم پاسارگاد ، ملت دارم و در کنار همه این ها از زرین پال هم استفاده میکنم
زیاد مثل سایرین با زرین پال درگیر نبودم التبه قبل از گرفتن درگاه مستقیم با پی لاین و پارس پال هم کار میکردم ولی چون کارمزد زرین پال کمتر بود بیشتر تمرکز کرده بودیم روش و بعد معرفی زرین کارت فکر کنم جز اولین هایی بودم که زرین کارت برام ارسال شد !

طبق اطلاعاتی هم که دارم زیر دیداس شدید هستن این چند وقت و خوب مشکلات عدم سرویس دهی دیتاسنتر ها هم جای خود

به هر حال در آخر لطفا اگر مشکلی در سرویس دهی وجود داره تخریب نکنید ، ذهنیت سایرین رو خراب نکنید
انتقاد سازنده بکنید و باعث پیشرفت همدیگر بشید

آقایون سامان سیستم هم لطف کنن به دلخوری دوستان توجه کنند ، اگر مشکل کمبود نیرو هست نیرو جدید تزریق کنند و امیدوارم مشکل اخیر سریعتر برطرف بشه
همین که سرویس و خدمات جدید معرفی میکنند و به فکر ارتقا سرویس دهی هستند یعنی مشتری براشون مهمه !

و یه نکته مهم بازاریابی میگه کاری کن ، بدترین مشتریانت به وفادارترین مشتریانت تبدیل بشن ( مشتری راضی که راضیه همیشه ! اگه اون ناراضی هارو راضی کردی بدون هیچ وقت ازت جدا نمیشن و همیشه بهت وفادار میمونن )

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

Ringmoon
April 14th, 2016, 03:31
من خودم
جزو کاربران پی لاین بودم
زرین پال رو تایید یا تخریب نمیکنم
جناب امیری رو هم نمیشناسم

اما تو تاپیک های فعلی از ایشون حمایت کردم
هر روز در این سایت میبینیم
تاپیک تخریب این سایت زده شه
بعضیا توهین میکنند بعضیا با لحن ....

خب دوستان عزیز این رفتار غیرحرفه ایه
بعضی موارد اصلا انتقاد نیست توهین و تحمته
من خودم سر ***** شدن درگاها دچار مشکل شدم
اما فکر نمیکنم این تقصیره امیری باشه
یکبار گفتم و بازم میگم قطعا ایشون بابک زنجانی نیست :)

پس برادرانه پیشنهاد میکنم
به جای تخریب تنها درگاه باقی مانده
به فکر حمایت از درگاه های دیگر
مثل پی لاین و... باشید

با جنگ و تخریب چیزی حل نخواهد شد

این سایت زرین پال هم کسی رو مجبور به استفاده نکرده
یعنی وقتی بنده خوشم نیاد مجبور نیستم استفاده کنم
شماره کارت میدم به مشتری :)
تاپیک نمیزنم به کسی فحش بدم :)

سلام

تاپیک جالبی بود

یه فرهنگ بد بعضی از ما ایرانیا اینه که تا چیزی میشه میریم تخریبش میکنیم حتی اگه تا روز قبلش بهترین تو دنیا بوده !!
انتقاد سازندست
انتقاد پذبر بودن هم جرات میخواد !

از هیچ کسی دفاع نمیکنم !

نحوه بیان موضوع جالب نبود ! اولا اینکه اگر شما رفتید سمت زرین پال پس حتما متوجه شدید بهتر از سایر سرویس دهنده های مشابه هستن ! دوم اینکه شما رو مجبور نکردن از زرین پال سرویس بگیرید از شما هم پولی درخواست نمیشه جز همون کارمزد که مثل باقی سایت ها هست لذا حتی کمتر ! و اینکه زرین پال سرویس دهی خوبی هم داره
درسته جدیدا هم شاید تو پاسخگویی تیکت ها سرعت قبل رو ندارند در برخی موارد ، برای مثال خود من برای پیگیری ussd چندین بار یادآوری کردم و حتی یکبار یکی از همکاران با بی دقتی یه موردی بیان کرد که برام جالب بود ولی گفتم احتمالا از فشار کاری هست یا از تعداد زیاد درخواست ها

همچنین از بروز نشدن ماژول ها هم شدیدا گله مند هستم ! خیلی باید این مورد با دقت و نظم انجام بشه در اصل اتصال مشتری به درگاه از طریق همین ماژول ها هست !
خیلی دوست دارم اگر از همکاران یا مدیریت زرین پال این پست رو میخونن این مورد رو مد نظر قرار بدن و برای هر ماژول یک صفحه اختصاصی قرار بدن و ماژول ها با ورژن و تاریخ بروزرسانی داخل سایت قرار بگیره ، همین چند دقیقه پیش بود داشتم تو همین انجمن نحوه حل مشکل کال بک ماژول زرین پال رو آموزش میدادم

من خودم درگاه مستقیم پاسارگاد ، ملت دارم و در کنار همه این ها از زرین پال هم استفاده میکنم
زیاد مثل سایرین با زرین پال درگیر نبودم التبه قبل از گرفتن درگاه مستقیم با پی لاین و پارس پال هم کار میکردم ولی چون کارمزد زرین پال کمتر بود بیشتر تمرکز کرده بودیم روش و بعد معرفی زرین کارت فکر کنم جز اولین هایی بودم که زرین کارت برام ارسال شد !

طبق اطلاعاتی هم که دارم زیر دیداس شدید هستن این چند وقت و خوب مشکلات عدم سرویس دهی دیتاسنتر ها هم جای خود

به هر حال در آخر لطفا اگر مشکلی در سرویس دهی وجود داره تخریب نکنید ، ذهنیت سایرین رو خراب نکنید
انتقاد سازنده بکنید و باعث پیشرفت همدیگر بشید

آقایون سامان سیستم هم لطف کنن به دلخوری دوستان توجه کنند ، اگر مشکل کمبود نیرو هست نیرو جدید تزریق کنند و امیدوارم مشکل اخیر سریعتر برطرف بشه
همین که سرویس و خدمات جدید معرفی میکنند و به فکر ارتقا سرویس دهی هستند یعنی مشتری براشون مهمه !

و یه نکته مهم بازاریابی میگه کاری کن ، بدترین مشتریانت به وفادارترین مشتریانت تبدیل بشن ( مشتری راضی که راضیه همیشه ! اگه اون ناراضی هارو راضی کردی بدون هیچ وقت ازت جدا نمیشن و همیشه بهت وفادار میمونن )

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

با سلام
کسی با زدن این تاپیک نخواست زرین پالو تخریب کنه یا توهین کنه
این جمله جالب بود "تنها درگاه باقی مانده" تو ایران چی تا حالا با چلتر کردن جلوگیری شده که درگاه واسط دومیش باشه ! همه ی باقی مونده ها هم که چیلتر بشن باز خواهید دید که روش های نوین سرویس دهی درگاه واسط ارائه میشه شک نکنید :)
بنده سوالم این بود که آیا بقیه دوستان که تیکت میدن مثل ما 7 روز میگذره و جوابی نمیگیرن یا نه مشکلی پیش اومده که به این شکله که با توجه به پست دوستان مشخص شد برای همه اینجوریه
بعدش ایشون گفتن که زیر دیداسیم باز برام سوال پیش اومد که اگر اینطوره پس چطور تو انجمن از قبلم فعال ترن و جوابی نگرفتم که این نشون میده فعالیت تو انجمن براشون مهم تر از تیکت مشتریا هست
در مورد مجبور نکردن هم بله درسته توی پست قبلی هم گفتم با این شرایطه زرین پال چاره ای جز مهاجرت به سایت دیگه ای که برای مشتری ارزش قائل باشه نیست.
هیچ تخریبی هم نداریم این یه واقعیته اگر پشتیبانیو خوب کنن زرین پال میشه جز بهترین ها ، فقط یک انتقاده که متاسفانه براشون اهمیت نداره.

SaMaN0861
April 14th, 2016, 09:08
با سلام
پیشنهاد میکنیم از درگاه مستقیم استفاده کنید دردسر هم نکشید.
موفق باشید.

M_Piyer
April 14th, 2016, 10:36
فعلا که اکانت منو توقیف کردن پس نمیدن

avatco
April 14th, 2016, 13:12
با سلام
کسی با زدن این تاپیک نخواست زرین پالو تخریب کنه یا توهین کنه
این جمله جالب بود "تنها درگاه باقی مانده" تو ایران چی تا حالا با چلتر کردن جلوگیری شده که درگاه واسط دومیش باشه ! همه ی باقی مونده ها هم که چیلتر بشن باز خواهید دید که روش های نوین سرویس دهی درگاه واسط ارائه میشه شک نکنید :)
بنده سوالم این بود که آیا بقیه دوستان که تیکت میدن مثل ما 7 روز میگذره و جوابی نمیگیرن یا نه مشکلی پیش اومده که به این شکله که با توجه به پست دوستان مشخص شد برای همه اینجوریه
بعدش ایشون گفتن که زیر دیداسیم باز برام سوال پیش اومد که اگر اینطوره پس چطور تو انجمن از قبلم فعال ترن و جوابی نگرفتم که این نشون میده فعالیت تو انجمن براشون مهم تر از تیکت مشتریا هست
در مورد مجبور نکردن هم بله درسته توی پست قبلی هم گفتم با این شرایطه زرین پال چاره ای جز مهاجرت به سایت دیگه ای که برای مشتری ارزش قائل باشه نیست.
هیچ تخریبی هم نداریم این یه واقعیته اگر پشتیبانیو خوب کنن زرین پال میشه جز بهترین ها ، فقط یک انتقاده که متاسفانه براشون اهمیت نداره.

من به صورت کلی بیان کردم و منظورم شخص خاصی نبود
به هر حال اگر منظور من رو بد متوجه شدید عذرخواهی میکنم