PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند پرسش از تمامی مدیران یسایت ها و سئو کارها

Mr.Pouria
April 11th, 2016, 20:21
سلام..

چند وقته یه چیزی ذهن منو خیلی درگیر کرده گفتم بپرسم خیال خودمو راحت کنم #-o

اولین سوال :

هرکی که حداقل 4 سال داخل نت هست به یه موضوع مشترک پی برده که تلاش در راستای پیشرفت سایت یا نوشتن مطالب اختصاصی برای پیشرفت یک دروغ بیش نیست ... 8-|

یادمه بین سال های 82 تا 86 سایت های اسپم وجود نداشتن یا اگرم بودن تو چندین صفحه اول گوگل نبودن اما از سال 86 تا به امروز موارد خیلی زیادی اضافه شدن که هر کدوم تو دوره خودشون خیلی معروف شدن ... به عنوان مسال از سال 92 تا 94 اسکریپت بلاگریدر که مطالب رو از بلاگفا میگرفت خیلی معروف بود یا از سال 93 تا امروز وبلاگ اسپمینگ خیلی فعال و معروف هست ...

توی این سال ها ما فقط شنیدیم که گوگل با سایت هایی که مطالب کپی میکنن برخورد میکنه ... اما این همه سایت به مدل های مختلف به وجود اومدن و حداقل چندین ماه فعال بودن و همچنین در بین بیشتر جستجو ها به این سایت ها برخورد میکیند !!

این اسکریپت ها چطوری میتونن اینجوری گوگل رو دور بزنن اونم فقط با کپی مطلب هر دقیقه 1000 پست !!! آیا گوگل هم از این کار نفعی میبره که دیر به دیر به گزارش ها رسیدگی میکنه یا جلوی این نوع کلیک ***ی رو نمیگیره ؟!

مورد دوم :

این برای هممون پیش اومده که یک سایت مثلا دانلود فیلم زدیم و روش 1 سال وقت مفیدمون رو گذاشتیم تا مثلا به رنک زیر 2 هزار ایران برسه و همچنین توی گوگل به صفحه اول بیاد که دیده بشیم ...
اما این بین بعضی سایت ها میان فقط در عرض 1 ماه یا 2 ماه با مطالب کمتر به لینک اول گوگل میرسه و گوی رقابت ر می***ه ...

میدونم یه سری نرم افزار ها هستن که این کارو میکنن اما توی چند روز به بلک لیست گوگل میرن ...

هرچقدر فک میکنم اگاه سایت بهترین سئو رو داشته باشه بهترین کیفیت پست رو داشته باشه نمیتونه جای یک سایت که تلاش بیشتری براش شده و سن بیشتری داره رو به این زودی بگیره حداقل چند ماه زمان میخواد !!

نمیخوام روشتون رو شرح بدید فقط بگید چطوری این کارو میکنید ! آیا واقعا بهینه سازی میکنید ؟! تغلبی در کار هست ؟! واقعا این موضوع چیه ؟! :-?

soheil869
April 11th, 2016, 20:29
سلام..

چند وقته یه چیزی ذهن منو خیلی درگیر کرده گفتم بپرسم خیال خودمو راحت کنم #-o

اولین سوال :

هرکی که حداقل 4 سال داخل نت هست به یه موضوع مشترک پی برده که تلاش در راستای پیشرفت سایت یا نوشتن مطالب اختصاصی برای پیشرفت یک دروغ بیش نیست ... 8-|

یادمه بین سال های 82 تا 86 سایت های اسپم وجود نداشتن یا اگرم بودن تو چندین صفحه اول گوگل نبودن اما از سال 86 تا به امروز موارد خیلی زیادی اضافه شدن که هر کدوم تو دوره خودشون خیلی معروف شدن ... به عنوان مسال از سال 92 تا 94 اسکریپت بلاگریدر که مطالب رو از بلاگفا میگرفت خیلی معروف بود یا از سال 93 تا امروز وبلاگ اسپمینگ خیلی فعال و معروف هست ...

توی این سال ها ما فقط شنیدیم که گوگل با سایت هایی که مطالب کپی میکنن برخورد میکنه ... اما این همه سایت به مدل های مختلف به وجود اومدن و حداقل چندین ماه فعال بودن و همچنین در بین بیشتر جستجو ها به این سایت ها برخورد میکیند !!

این اسکریپت ها چطوری میتونن اینجوری گوگل رو دور بزنن اونم فقط با کپی مطلب هر دقیقه 1000 پست !!! آیا گوگل هم از این کار نفعی میبره که دیر به دیر به گزارش ها رسیدگی میکنه یا جلوی این نوع کلیک ***ی رو نمیگیره ؟!

مورد دوم :

این برای هممون پیش اومده که یک سایت مثلا دانلود فیلم زدیم و روش 1 سال وقت مفیدمون رو گذاشتیم تا مثلا به رنک زیر 2 هزار ایران برسه و همچنین توی گوگل به صفحه اول بیاد که دیده بشیم ...
اما این بین بعضی سایت ها میان فقط در عرض 1 ماه یا 2 ماه با مطالب کمتر به لینک اول گوگل میرسه و گوی رقابت ر می***ه ...

میدونم یه سری نرم افزار ها هستن که این کارو میکنن اما توی چند روز به بلک لیست گوگل میرن ...

هرچقدر فک میکنم اگاه سایت بهترین سئو رو داشته باشه بهترین کیفیت پست رو داشته باشه نمیتونه جای یک سایت که تلاش بیشتری براش شده و سن بیشتری داره رو به این زودی بگیره حداقل چند ماه زمان میخواد !!

نمیخوام روشتون رو شرح بدید فقط بگید چطوری این کارو میکنید ! آیا واقعا بهینه سازی میکنید ؟! تغلبی در کار هست ؟! واقعا این موضوع چیه ؟! :-?

دوست عزیز سایت های تخصصی همواره معروف بوده اند و من با مورد اول شما موافق نیستم
مثل ninisite
مثل بیتوته
مثل p30download
مثل soft98
هر یک در موردی تخصص دارند و موفق هم هستند

اما سیو سایت بسیار تاثیر گذار است بسیار بسیار زیاد
مطالب انحصاری بودن
جدید بودن
نیز بسیار مهم است و البته سئو ........................ داستان های خودش را دارد
اما همیشه منحصر به فرد بودن چه در نت و چه در زندگی جواب داده

اون سایت ها هم خوب سئو میکنند برای مدت کوتاهی گوگل adverb میخرند و ....

alborzdata
April 11th, 2016, 20:33
دوست عزیز من خودم شخصا دو تا سایت بزرگ داشتم که روشون خیلی کار کردم و هزینه کردم

مطالب اختصاصی و بهینه سازی بسیار مهمه ولی از اون مهم تر لینک هایی هست که ساخته میشه ! (چه از طریق خرید لینک ها چه از طریق اشتراک گذاری تو جوامع مجازی)

نکته مهم تر هم برمیگرده به سرور و آپ تایم و جمع کردن یوزر دائمی! خود گوگل متوجه میشه که کاربر تو سایت اومده و داره از سایت استفاده میکنه

من خودم سایتی داشتم بدون هیچگونه اسپمی تونستم 2 ماهه پیج یک باشم لینک دوم !

همه چیز بر میگرده به نحوه مدیریت و نوع رفتارتون با سایت

RAYK
April 11th, 2016, 22:15
منحصر بودن مطلب فقط باعث میشه مخاطب خاص داشته باشی
ولی سئو سایت مهم تره

M_Piyer
April 11th, 2016, 22:21
همش سئو هستش . مطلبم خیلی مهمه