PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادنامه باید چه شرایطی رو رعایت کنه؟

jahanweb
April 11th, 2016, 20:09
درود
یک قرداد نامه برای همکاری چند ماهه با شرایط کاری خاص باید درست کنم بین چند نفر.
چه ویژگی باید داشته باشه تا یک قرار داد رسمی باشه و به رسمیت شناخته بشه.؟

MR.HASH
April 11th, 2016, 20:16
دوست عزیز بهتره در این موارد به طور شخصی عمل نکنید کار رو به یک وکیل بسپارید چون بنده از انجایی که اقوام وکالت خوندن اطلاع دارم که در صورت وجود یک مشکل کوچیک در قرارداد میتونن سوء استفاده های زیادی بشه
پس بهتره کار رو به یک فرد کاربلد بسپارید اگر موضوع مهمی هست

jahanweb
April 11th, 2016, 20:20
دوست عزیز بهتره در این موارد به طور شخصی عمل نکنید کار رو به یک وکیل بسپارید چون بنده از انجایی که اقوام وکالت خوندن اطلاع دارم که در صورت وجود یک مشکل کوچیک در قرارداد میتونن سوء استفاده های زیادی بشه
برای کار تیمی در هاستینگ هست و درصد سودی که هرنفر برمی داره و شرایط و..
..
انجام این کار توسط وکیل هزینه ای داره درسته؟از این هزنیه اطلاع دارید چقدر و چطور هست؟

soheil869
April 11th, 2016, 20:22
درود
یک قرداد نامه برای همکاری چند ماهه با شرایط کاری خاص باید درست کنم بین چند نفر.
چه ویژگی باید داشته باشه تا یک قرار داد رسمی باشه و به رسمیت شناخته بشه.؟

من با نظر این دوستان موافق هستم
با چند سوال در اینور و آنور به جایی نمیرسید
برای ما کامپیوتری ها واقعا سخت است از پشت کامپیوتر بلند شیم و برویم این نوع کار ها را انجام دهیم
اما مواقعی باید انجام داد :)
شما هم به سمت شخصی که مطلع هست بروید
موفق باشید

MR.HASH
April 11th, 2016, 20:25
ببینید عزیز بسته به وکیلتون داره چقدر ازتون دریافت کنه قیمت متفاوته میتونید با یکی از دفتر های وکالت شهرتون صحبت کنید این هزینه رو یکبار میپردازید ولی میتونید از قرارداد چند دفعه استفاده کنید برای کار های بعدیتونولی هزینه زیادی نیست فکر کنم زیر 200 هزارتومان شایدم کمتر باشدموفق باشید