PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه مبالغ سرقتی (درگاه پرداخت)

mil4d
April 11th, 2016, 18:46
سلام
در شرکت نفت برای خوابگاه پرسنل شبکه بی سیم راه اندازی کردیم و برای فروش اکانت به پرسنل سایتی طراحی و به درگاه پی لاین وصل کردیم/

30751

بعد از اون به دلیل از کار افتادن پی لاین به سایت ( درگاه پرداخت ) مراجعه و سایتمون رو به این سامانه متصل کردیم.

که بعد از سه روز درخواست تسویه حساب دادیم که با پیغام زیر مواجه شدیم.

30752

تیکت پشتیبانی رو جواب ندادن ، تماس های مکرر انجام شد که متاسفانه پسخ ندادند.

در کل سوال اصلی بنده اینه:
1.آقای درگاه پرداخت، اطلاعات شخصی ما اعم از شماره های تماس ، ایمیل و .... رو در دیتابیس خودتون دارید چرا پول رو ازز حساب سایت کم کردید و به حساب خود ما واریز نکردید؟
2.چرا برای مسئله به این مهمی با ما تماسی نگرفتید؟
3.اگر مبالغ سرقتی می باشند چرا حساب ما را مسدود نکردید و هنوز هم به خوبی پرداخت ها انجام میشه؟
4.اگر ما سارق هستیم آیا شاکی هم داریم؟ یا فقط (اگر خوش بینانه به این قضیه نگا کنیم) بر رروی حدس و گمان گفتید مبالغ سرقتی است؟
فردا اول صبح از طریق مراجع قضایی از طرف شرکت نفت توسط وکیل شرکت از شما شکایت و اگر نتوانستید قضیه (مبالغ سرقتی ) را با دلیل بر ما ثابت کنید اعاده حیثیت میشود.
با تشکر

blackz
April 11th, 2016, 18:53
سلام
در شرکت نفت برای خوابگاه پرسنل شبکه بی سیم راه اندازی کردیم و برای فروش اکانت به پرسنل سایتی طراحی و به درگاه پی لاین وصل کردیم/

30751

بعد از اون به دلیل از کار افتادن پی لاین به سایت ( درگاه پرداخت ) مراجعه و سایتمون رو به این سامانه متصل کردیم.

که بعد از سه روز درخواست تسویه حساب دادیم که با پیغام زیر مواجه شدیم.

30752

تیکت پشتیبانی رو جواب ندادن ، تماس های مکرر انجام شد که متاسفانه پسخ ندادند.

در کل سوال اصلی بنده اینه:
1.آقای درگاه پرداخت، اطلاعات شخصی ما اعم از شماره های تماس ، ایمیل و .... رو در دیتابیس خودتون دارید چرا پول رو ازز حساب سایت کم کردید و به حساب خود ما واریز نکردید؟
2.چرا برای مسئله به این مهمی با ما تماسی نگرفتید؟
3.اگر مبالغ سرقتی می باشند چرا حساب ما را مسدود نکردید و هنوز هم به خوبی پرداخت ها انجام میشه؟
4.اگر ما سارق هستیم آیا شاکی هم داریم؟ یا فقط (اگر خوش بینانه به این قضیه نگا کنیم) بر رروی حدس و گمان گفتید مبالغ سرقتی است؟
فردا اول صبح از طریق مراجع قضایی از طرف شرکت نفت توسط وکیل شرکت از شما شکایت و اگر نتوانستید قضیه (مبالغ سرقتی ) را با دلیل بر ما ثابت کنید اعاده حیثیت میشود.
با تشکر
درود

دوست عزیز باید به سیباپال ، زرین پال و.... مهاجرت می کردید نه به این درگاه های چرت و نامعتبر !

bahra
April 11th, 2016, 19:17
درود

دوست عزیز باید به سیباپال ، زرین پال و.... مهاجرت می کردید نه به این درگاه های چرت و نامعتبر !

دوست عزیز پی لاین درگاه نا معتبری نیست اگر یکم تحقیق کرده باشید
به نظر بنده سیباپال کارمزد کمتر پشتیبانی عالی و معتبر هستند همکاری نمایید.

دوست عزیز به نظر من قبل از شکایت مسقیم به شرکت زنگ بزنید و از قضیه جویا شوید اگر مشکل حل نشد شکایت کنید
در پناه حــق

blackz
April 11th, 2016, 19:18
دوست عزیز پی لاین درگاه نا معتبری نیست اگر یکم تحقیق کرده باشید
در ضمن زرین پال بنا به دلایلی که قبلا در انجمن مطرح شد مورد مناسبی نیست البته بندهzarinhost.net هستم ولی با زرین پال مخالفم و هیچ نسبتی نداریم !
به نظر بنده سیباپال کارمزد کمتر پشتیبانی عالی و معتبر هستند همکاری نمایید.
من هم خیلی از سیباپال راضیم

samansystems
April 11th, 2016, 19:21
در ضمن زرین پال بنا به دلایلی که قبلا در انجمن مطرح شد مورد مناسبی نیست البته بندهzarinhost.net هستم ولی با زرین پال مخالفم و هیچ نسبتی نداریم !

ميگيد چه دلايلی تا راهنمائی بشيد ؟

bahra
April 11th, 2016, 19:32
ميگيد چه دلايلی تا راهنمائی بشيد ؟

بهتره با پیام خصوصی در ارتباط باشیم

mil4d
April 11th, 2016, 19:43
پی لاین هیچ مشکلی نداشت تسویه حساب هاش همیشه کمتر از نیم ساعت بود پشتیبانی ۲۴ ساعته داشت هر لحظه تماس میگرفتی جواب میداد.اما درگاه پرداخت در طول این چند روز کاری در ساعت های مختلف هیچگونه پاسخی ندادن.

bahra
April 11th, 2016, 19:45
پی لاین هیچ مشکلی نداشت تسویه حساب هاش همیشه کمتر از نیم ساعت بود پشتیبانی ۲۴ ساعته داشت هر لحظه تماس میگرفتی جواب میداد.اما درگاه پرداخت در طول این چند روز کاری در ساعت های مختلف هیچگونه پاسخی ندادن.

به نظر بنده بیشتر تلاش کنید
عاقلانه ترین تصمیم قبل از شکایت که احتمالا نتیجه نخواهد داشت گفت و گو برای حل مشکل است
موفق باشید

J0k3R
April 11th, 2016, 19:46
بازیه جدید پی لاینه ! 5 روزه درخواست تسویه دادم رسیدگی نمیشه :|

MR.HASH
April 11th, 2016, 19:50
متاسفانه گاهی اوقات کار با یه درگاه واسطه همچین مشکلاتی رو هم به همراه داره .
شاید استفاده از یه درگاه مستقیم کارتونو خیلی راحت تر میکرد
ولی در هر صورت منم با نظر دوستان مبنی بر این که اول صحبت کنید هست
ان شا الله حل میشه
موفق باشید

InterServer.ir
April 11th, 2016, 20:04
سلام

بهتره به جای این درگاه ها از درگاه معتبری مثل جهان پی استفاده کنید

در مورد این سایت هم بهتره سریعتر شکایت کنید . آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک !

ممکن هم هست تنها شما نباشید که اینکار رو باهاش کردند و با توجه به جواب ندادنشون احتمال خیلی چیزا وجود داره .

هزینه های دادرسی رو هم در آخر می تونید ازشون بگیرید.

karwan125
April 11th, 2016, 20:15
بهتره به جای این درگاه ها از درگاه معتبری مثل جهان پی استفاده کنید

تو مو بینی و من پیچش مو

مثل جهان پی که بعد از 7 ساعت تاخیری در درخواست واریزی شتاب اون رو به پایا تغییر بده و اون کارمزد 500 تک تومن رو واسه خودش نگه داره , از هر روشی که بخواید درامد دارن اینا.

بد دوره ایی افتادیم .. سعی کنید از انتخاب درگاه دقت کافی داشته باشید..

Jahan Pay Co
April 11th, 2016, 20:19
تو مو بینی و من پیچش مو

مثل جهان پی که بعد از 7 ساعت تاخیری در درخواست واریزی شتاب اون رو به پایا تغییر بده و اون کارمزد 500 تک تومن رو واسه خودش نگه داره , از هر روشی که بخواید درامد دارن اینا.

شما که همه چی میبنید اینم ببنید!
http://pay.jahanpay.ir/xpages/price

karwan125
April 11th, 2016, 20:25
شما که همه چی میبنید اینم ببنید!
http://pay.jahanpay.ir/xpages/price

اتفاقا به لطف همکار پشتیبان تون صد بار این صفحه رو خوندم .. جهان پی با صلاح دید خود ماشالله همه چیز رو تغییر میده..
اگر واقعا شما دنبال کسب و کار حلال در زندگی هستید به جای اینکه اون 500 تک تومن که کارمزد رو برگشت بدید به حساب کاربر ، توی حساب تون نگه میدارید .. شاید خیلی ها این مسئله رو یا براشون مهم نبوده یا قطعا ندیدن ازتون.
توی تاپیک خودتون توضیح دادم خیلی راحت از این روش درامد کسب میکنید ..

InterServer.ir
April 11th, 2016, 20:28
تو مو بینی و من پیچش مو

خیلی وقت هست باهاشون کار می کنم و تا الان راضی بودم و این مشکلات رو نداشتم در مورد شما نمی دونم

البته در صورتی که حق باشما هم باشه 500 تا تک تومنی کم بشه واریز شه براتون بهتر از 572 هزار تومان استاتر هست که رو هواست یا مثل بعضی درگاه های واسط 3 روز منتظر بمونید هر وقت عشقشون کشید واریز کنند !

MR.HASH
April 11th, 2016, 20:37
اتفاقا به لطف همکار پشتیبان تون صد بار این صفحه رو خوندم .. جهان پی با صلاح دید خود ماشالله همه چیز رو تغییر میده..
اگر واقعا شما دنبال کسب و کار حلال در زندگی هستید به جای اینکه اون 500 تک تومن که کارمزد رو برگشت بدید به حساب کاربر ، توی حساب تون نگه میدارید .. شاید خیلی ها این مسئله رو یا براشون مهم نبوده یا قطعا ندیدن ازتون.
توی تاپیک خودتون توضیح دادم خیلی راحت از این روش درامد کسب میکنید ..

عزیز بنده هم یک دوره نسبتا طولانی باهاشون کار کردم و سرعت واریزی خوب بود
نمیگم عالی بود ولی خوب بود
شتاب معمولا 1 تا 2 ساعت بود
حالا شاید از 10 پرداخت 1 دونش طول میکشید که نمیشه اینطوری به یک شرکت ایراد وارد کرد

mil4d
April 11th, 2016, 21:16
با سلام مجدد
طی تماس گرفته شده از طریق تیکت و تماس تلفنی مشکل ححل شد
قشیه از این قرار بوده که تمامی پرداخت هاای بنده با یک اای پی بوده و سیستم درگاه پرداخت به این قضیه مشکوک شده بودند و موفق به تماس با بنده نشده و حساب ما را به حاللتت تعلیق دراورده و با توضیحات و محاسبه مشکل برظرف شد و هزینه به حساب ما واریز شد/
با تشکر از دوستان