PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال بک اپ ؟

only-only
April 11th, 2016, 09:51
سلام من سایتی روی یکی هاست ( اول ) با کنترل پنل دایرکت ادمین دارم و یه هاست ( دوم ) بک آپی با کنترل پنل دایرکت ادمین دیگه هم دارم
میخوام هر هفته بک آپی از سایتم را انتقال بدم روی هاست دومم
چون حجم بک آپ بالاست نمیشه دانلود و آپلود کنم
از طریق ftp کنترل پنل سی پنل قبلا بلد بودم از طریق Remote Ftp Server ولی از طریقدو تا هاست دایرکت ادمین را بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون

soheil869
April 11th, 2016, 10:12
سلام من سایتی روی یکی هاست ( اول ) با کنترل پنل دایرکت ادمین دارم و یه هاست ( دوم ) بک آپی با کنترل پنل دایرکت ادمین دیگه هم دارم
میخوام هر هفته بک آپی از سایتم را انتقال بدم روی هاست دومم
چون حجم بک آپ بالاست نمیشه دانلود و آپلود کنم
از طریق ftp کنترل پنل سی پنل قبلا بلد بودم از طریق Remote Ftp Server ولی از طریقدو تا هاست دایرکت ادمین را بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون
حجم اطالاعات چقدر هست؟

only-only
April 11th, 2016, 10:23
حجم اطالاعات چقدر هست؟
در حد دو گیگ

soheil869
April 11th, 2016, 10:25
جایی که هاست گرفتین انجام نمیده؟

only-only
April 11th, 2016, 10:29
جایی که هاست گرفتین انجام نمیده؟

یکبار این کار رو انجام میده ولی من میخوام هر هفته از سایتم بک آپ بگیرم و انتقال بدم رو هاست دوم که اگر هاست اول بنا به دلایلی دارای مشکل شد از بک آپم روی هاست دوم بتونم استفاده کنم
سایتم تالار گفتمانه و هر روز در های تغییر و آپدیت شدنه

soheil869
April 11th, 2016, 10:38
یکبار این کار رو انجام میده ولی من میخوام هر هفته از سایتم بک آپ بگیرم و انتقال بدم رو هاست دوم که اگر هاست اول بنا به دلایلی دارای مشکل شد از بک آپم روی هاست دوم بتونم استفاده کنم
سایتم تالار گفتمانه و هر روز در های تغییر و آپدیت شدنه
خوب
تو هاست قبلیتون یه کرون جاب تعریف کنید که بک آپ بگیره به یک ftp و از اونجا تو هاست جدیدتون بکاپ لود کنید
این یک راهشه
راه دوم اینه
از هاست های Raid1 استفاده کنیدو این کار هارا اصلا نکنید

only-only
April 11th, 2016, 10:43
خوب
تو هاست قبلیتون یه کرون جاب تعریف کنید که بک آپ بگیره به یک ftp و از اونجا تو هاست جدیدتون بکاپ لود کنید
این یک راهشه
راه دوم اینه
از هاست های Raid1 استفاده کنیدو این کار هارا اصلا نکنید

از طریق اول
من دستی میخوام این کارا بکنم نه با کران جاب
از کدوم قسمت بعد از اینکه فایل بک آپ اماده شد باید انتقال بدم با ftp به هاست دوم ؟

soheil869
April 11th, 2016, 10:53
از طریق اول
من دستی میخوام این کارا بکنم نه با کران جاب
از کدوم قسمت بعد از اینکه فایل بک آپ اماده شد باید انتقال بدم با ftp به هاست دوم ؟

جاي هاست بكاپ يك عدد vps ويندوز هم ميتواني بگيريد و با ان كار كنيد
ديگا با اون مشكلي نداريد

iHSG
April 11th, 2016, 11:32
سلام
متاسفانه در پنل دایرکت ادمین تحت User امکان ایجاد بکاپ های زمان بندی شده خودکار رو ندارید.
می تونید به میزبانتون بگید ببینید براتون یه بکاپ زمان بندی شده با اطلاعات FTP شما ایجاد میکنن یا نه.

only-only
April 11th, 2016, 14:29
ممنون از پاسختون
اگر جواب این سوال منو بدین مشکلم حل میشه

فایل 2 گیگی تو هاستی دارم میخوام انتقالش بدم با ftp تو هاست دیگم چجور میتونم راهنمایی کنید ؟

iHSG
April 11th, 2016, 14:44
ممنون از پاسختون
اگر جواب این سوال منو بدین مشکلم حل میشه

فایل 2 گیگی تو هاستی دارم میخوام انتقالش بدم با ftp تو هاست دیگم چجور میتونم راهنمایی کنید ؟

می تونید تو هاستی که می خواین فایل 2 گیگ توش بیاد یه فایل php بسازید و از یکی از کد های زیر استفاده کنید و سپس فایل php رو در مرورگر با آدرس دامنه باز کنید تا فایل توسط اینترنت سرور روی هاست دانلود بشه.
دانلود فایل توسط اینترنت سرور در این روش بسته به 2 چیز است 1.اینکه زمان Connection Time Out سرور شما بسته به حجم فایل مناسب باشه 2.سرعت دانلود اینترنت سرور بالا باشه که معمولاً سرور های خارج از کشور 2 گیگ رو عرض چند ثانیه دانلود میکنن.

این کد:

<?php copy('Source File', 'myfile.zip'); ?>

یا اگه کد بالا کار نکرد این کد:

<?php file_put_contents('myfile.zip', file_get_contents('Source File')); ?>

نکته: دقت کنید در هر کد باید به جای Source File آدرس فایل 2 گیگی از هاست قبلی که گفتید و به جای myfile.zip نام و پسوند فایل در هاست جدید رو بنویسید.

His3da.ir
April 24th, 2016, 03:00
سلام
من ماهی 50 پول هاست دانلود میدم
به نظرتون نمیشه بک آپ بگیرم از هاست دانلود و دوباره از همون 10 هزارتومن شروع کنم؟
اصن راهی هست که بشه ماهی کمتر بدم؟
هرماه داره بیشتر میشه پول هاست دانلودم
چون سایتم موزیک هستش هیس صدا www.His3da.Ir برا همین پول هاستم زیاد میشه هر ماه

T.Toosi
April 24th, 2016, 04:51
سلام
به نظرتون نمیشه بک آپ بگیرم از هاست دانلود و دوباره از همون 10 هزارتومن شروع کنم؟
چون سایتم موزیک هستش هیس صدا www.His3da.Ir (http://www.His3da.Ir) برا همین پول هاستم زیاد میشه هر ماه

باسلام، بک آپ بگیرید بعد در کجا قرار دهید ؟ چقدر فضا تا به امروز اشغال کرده اید ؟

iHSG
April 24th, 2016, 11:51
سلام
چون سایتم موزیک هستش هیس صدا www.His3da.Ir (http://www.His3da.Ir) برا همین پول هاستم زیاد میشه هر ماه

سلام
بهترین کار خرید سرور مجازی ویندوزی است شما با 25 هزار تومان هم می تونید یه سرور مجازی با فضای بالای 100 گیگ خریداری کنید.فقط کافیه در همین انجمن تاپیک درخواست بزنید ببینید چقدر قیمت ها متنوع و بهتر از هاست دانلود هستند.بعدش نکته دیگه اینکه می تونید به جای آپلود آهنگ ها مستقیم آهنگ ها رو در سرور با فایرفاکس دانلود کنید و مستقیم با نرم افزار Mp3Tag تگ گذاری کنید و بذاریدش تو پوشه اصلی سایت.

mahdi4187
May 4th, 2016, 14:41
یه کار بی دردسر و راحت میتونید انجام بدید اول این که در هاست قبلی بک آپ بگیر و انتقال بده به پوشه اصلی و دسترسی را باز بزرا بعد از این کا ر برو تو هاست جدید کد های زیر را در یه فایل با نام getfile.php البته این نام انتخابیه قرار بده بهد از تو هاست جدید یا با ایپی و یا با دامنه این فال را فراخوانی کن و ادرس فایل بک آپ را در هاست اول بالا وارد کن خیلی سریع انتقال میده به هاست جدید

<meta http-equiv=Content-Type content='text/html; charset=utf-8' /><style>.red{color:red;font-weight:bold;}.green{color:green;font-weight:bold}span{display:block;padding:2px;}a{text-decoration:none;color:darkorange;font-family:tahoma;font-size:8pt;text-shadow:1px 1px 0 rgb(250,250,250)}</style><form method=post action=<?php echo basename(__FILE__);?>><div style='direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:8pt;margin:0 auto; padding:25px; width:800px;color:gray'>آدرس کامل فايل : <input name=addr type=text dir=ltr size=100 value='http://' ><br>قرار دادن در شاخه : <input name=dir type=text dir=ltr size=100 value="<?php echo dirname(__FILE__)?>/" ><input type=hidden name=ok value=ok ><br><br><input type=submit style='background:#FFF;border:1px solid gray;font-family:tahoma' value='انتقال بده' /></form><?phpif(isset($_POST['ok'])){$content = file_get_contents(trim($_POST['addr']));@mkdir($_POST['dir'].'/', 0755);$fp = fopen($_POST['dir'].basename($_POST['addr']), "wb");if (!$fp)echo '<span class=red>انتقال انجام نشد احتمالاً خطا از فايل يا دايرکتوري است .</span>';elseecho '<span class=green>فايل ساخته شد . </span>';fwrite($fp, $content);fclose($fp);}?></div><center><a href='http://parthost.ir' target=_blank>طراحی توسط پارت هاست</a></center>

mohsen_sh
May 4th, 2016, 21:34
سلام

شرکت های دیگه ای هم هستن که می تونید ازشون هاست دانلود تهیه کنید!!
یا اینکه اگر گراف مصرفتون بالاست می تونید برید پیش خیلی از سایت ها و ازشون سرویس اسپانسری بگیرید!
ولی سرور مجازی بگیرید با هزینه خوب!
درخواست آفر بدید داخل فروم به شدت پیدا می شه