PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست رایگان سی پنل

yasgig
October 27th, 2010, 12:32
با سلام خدمت کلیه کاربران وب هاستینگ تالک
همون جوری که مطلع هستین هاست های رایگانی که توی ایران ارائه میشه از کیفیت پایینی برخوردار هستند.مثلا توی هاست هایی مانند گیگفا و ... که قبلا خود ما هم از این هاست ها به ملت ارائه میدادیم بسیاری از امکاناتی که یه هاست باید داشته باشه رو ندارن.به همین دلیل به فکر راه اندازی هاستینگ رایگان سی پنل افتادم.الان من 100 گیگ فضا و 1500 گیگ پهنای ماهانه دارم که به صورت یک ساله خریداری کردم.حالا می خواستم نظرات شما دوستان رو بپرسم که چه امکاناتی به کاربران بدم؟مثلا چقدر فضا بدم و چقدر پهنای باند ماهیانه و چقدر اف تی پی و ...؟در ضمن هیچ محدودیتی در سی پنل قائل نخواهم شد.محدودیت ما فقط در تعداد دامین،بانک اطلاعاتی،فضا و پهنای باند خواهد بود.توی بعضی از هاستینگ های رایگان سی پنل میان مثلا کرون جبز رو دوبار در هاست اجازه میدن روزانه یا اینکه ایمیل های ارسالی رو به تاخیر میندازن و خیلی کارای دیگه.ما اصلا چنین محدودیت هایی رو ایجاد نمی کنیم و کلا همه امکانات سی پنل رو فعال خواهیم گذاشت.
از کلیه دوستان می خوام تا نظرات خود را توی همین تاپیک اعلام کنند تا به یه نتیجه خوب برسیم.
با تشکر

NiceIran.net
October 27th, 2010, 12:39
شما ابتدا بفرماييد سرور مجازي داريد يا ريسلر؟
از كدام ديتاسنتر و ...
چون هر شركت و ديتاسنتري قوانين و حساسيتهاي خاص خودش رو داره

mohsen1
October 27th, 2010, 12:41
اگه سرور دارید که هیچ اختیار هر چیزی رو داری و بسته به سیاست های دلخواهت می تونی سرویس بدی.
ولی اگه ریسلر 100 گیگ سالانه 50 دلاری خریدی مطمئن باش که دست کمی از هاست رایگان نداره!
به محض اینکه 4 تا یوزر آنلاین یه سایت داشته باشه ساسپند می کننش و شما شرمنده مشتری هات می شی.
شما هم دستت از همه جا کوتاهه و حتی شاید بک آپ هم نتونی از ادمین سرور بگیری پس بهتره که ... .

yasgig
October 27th, 2010, 12:50
سلام
من ریسلر دارم و 700 دلار به صورت سالانه خریدم.در ضمن از بایت هاست که سرورهاش رو از xlhost میگیره تهیه کردم.در ضمن اگه 400 دلار روش بزارم می تونم سرور اختصاصی هم بگیرم.هزینه سرور اختصاصی با فضای 80 گیگ و پهنای 1000 گیگ سالانه 1100 دلار هست.در کل مشکلی نیست.فقط می خوام نظرات شما رو در مورد محدودیت ها بدونم.
با تشکر

NiceIran.net
October 27th, 2010, 13:04
سلام
من ریسلر دارم و 700 دلار به صورت سالانه خریدم.در ضمن از بایت هاست که سرورهاش رو از xlhost میگیره تهیه کردم.در ضمن اگه 400 دلار روش بزارم می تونم سرور اختصاصی هم بگیرم.هزینه سرور اختصاصی با فضای 80 گیگ و پهنای 1000 گیگ سالانه 1100 دلار هست.در کل مشکلی نیست.فقط می خوام نظرات شما رو در مورد محدودیت ها بدونم.
با تشکر

روي آپلود فايلها تعداد ديتابيس ها اف تي پي ها و ... محدوديت بزاريد.. گذشته از اين مسائل هاست رايگان مثل موش آزمايشگاهي ميمونه . طرف ميخواد شلر امتحان كنه مياد رو هاست شما تست ميكنه چون دمه دستشه .. ايميل ميخواد بزنه مياد رو سرور شما ميفرسته و ... بايد فكر همه جاشو بكنيد به هر حال

irsup
October 27th, 2010, 13:52
قبل از هر اقدامی به فکر امنیت سرور باشید ، هاست های رایگان به قول دوستمون موش آزمایشگاهین

yasgig
October 27th, 2010, 14:01
قبل از هر اقدامی به فکر امنیت سرور باشید ، هاست های رایگان به قول دوستمون موش آزمایشگاهین
مگه توی ریسلر امنیت دسته منه و می تونم کاری کنم؟در ضمن بایت هاست امنیتش بالاست.اینو یکی از دوستام که قبلا می خواست سایت منو هک کنه بهم گفت.

هاست رايگان مثل موش آزمايشگاهي ميمونه . طرف ميخواد شلر امتحان كنه مياد رو هاست شما تست ميكنه چون دمه دستشه .. ايميل ميخواد بزنه مياد رو سرور شما ميفرسته و ...
چجوری می تونم این محدودیت هارو ایجاد کنم؟
در ضمن 100 مگ فضا با 1 گیگ پهنا خوبه؟

NiceIran.net
October 27th, 2010, 14:27
شما توي پكيجايي كه درست ميكنيد اين محدوديتها رو قرار ميدين.

yasgig
October 27th, 2010, 14:36
این ریسلر shell access رو به خودم هم نمیده چه برسه به کاربر.100 مگ فضا میدم با یک گیگ پهنای ماهانه.

شما توي پكيجايي كه درست ميكنيد اين محدوديتها رو قرار ميدين.
از طریق Feature Manager باید این محدودیت ها اعمال بشه دیگه.درسته؟میشه بگین چه پارامترهایی رو غیر فعال کنم تا نه سیخ بسوزه و نه کباب؟یه جوری باشه که کاربر پسند باشه.

mohsen1
October 27th, 2010, 14:50
چون شما ریسلر هستید عملا هیچ محدودیتی در عملکرد کلی سرور نمی تونید.
مگر در تعداد ایمیل و اف تی پی و دیتابیس و ... .
در رابطه با امنیت بایت هاست اگه مطمئنی تو همین فروم یه اکسس بده به یه هکر تا سرور رو پایین بیاره پایین تا از این فکرا نکنی :d

yasgig
October 27th, 2010, 15:00
در رابطه با امنیت بایت هاست اگه مطمئنی تو همین فروم یه اکسس بده به یه هکر تا سرور رو پایین بیاره پایین تا از این فکرا نکنی
چجوری می خواد سرور رو بخوابونه؟به خدا این چند سالی که با بایت هاست کار کردم هر کار خلافی انجام دادم سریع اکانتم رو مسدود کردند.حتی یه بار یه fishing کردم و خیلی راحت متوجه شدند(در عرض چند دقیقه).شاید ممکنه که کسی به دلیل غفلت سایتش هک بشه ولی مطمئن باشید که از طریق سرور نمیشه سایت هایی که روی بایت هاست هستند رو هک کرد.(البته کار که نشد نداره.منظورم اینه که کار هر هکری نیست)به هر حال به نظر من امنیت بایت هاست توی دنیای اینترنت در مقایسه با سرورهای دیگر خیلی بالاست.پشتیبانیش هم که بینظیره.
خب سایت زیر الان روی بایت هاست هست.کسی میتونه هکش کنه؟
طراحی سایت ، میزبانی هاست ، ثبت دامنه ، برنامه نویسی ، سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه | شرکت فنی مهندسی رسا رایانه (http://rasarayane.com)
من که از هک چیزی سرم نمیشه ولی اگه کسی باشه و روی دامنه بالا یه تست نفوذ بزنه خوب میشه.

rozdata
October 27th, 2010, 15:02
سلام

اصولا هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

اون از پیگر هاست دات نت این از بایت هاست و هلیو هاست و غیره که طرف میره اطمینان میکنه و سایتش رو اونجا بنا میکنه و فرت فرت یا داونه یا سریع ساس میشه

اینجور مسایل پوی مادیات توشه که طرف دلش رو به معروفیت خوش میکنه و تا مثلا میگه توی پنلها میرم تبلیغات میذارم و پول در میارم
به نظر من اینکارا طرز فکر جالبی نیست که بخوای از جیبت مایه بذاری

Tank you very much

yasgig
October 27th, 2010, 15:11
اینجور مسایل پوی مادیات توشه که طرف دلش رو به معروفیت خوش میکنه و تا مثلا میگه توی پنلها میرم تبلیغات میذارم و پول در میارم
نه به هیچ وجه هدف من این نیست.ولی امکانات رو در حد متوسط میدم تا کاربرانی که نیازشون برطرف نشد بتونن به پلنهای بالاتر ارتقا بدن هاستشون رو.از همین الان هم میگم که هیچ گونه تبلیغاتی توی هاست نخواهیم گذاشت.

mohsen1
October 27th, 2010, 15:12
نمی خوام از بحث اصلی منحرف بشیم ولی بقول خودت کار نشد نداره.
من از جاهای زیادی سرویس داشتم ، به هکر که اکسس دادم گفت می تونه حتی روت بشه!
در هر حال منم مثل شما هکر نیستم و فقط شنیده ها رو منتقل می کنم.خود دانید...

rozdata
October 27th, 2010, 15:19
نه به هیچ وجه هدف من این نیست.ولی امکانات رو در حد متوسط میدم تا کاربرانی که نیازشون برطرف نشد بتونن به پلنهای بالاتر ارتقا بدن هاستشون رو.از همین الان هم میگم که هیچ گونه تبلیغاتی توی هاست نخواهیم گذاشت.

مطمئن هستی که سالها بتونی کارت رو ادامه بدی و کوتاهی نکنی؟

delta
October 27th, 2010, 15:23
چجوری می خواد سرور رو بخوابونه؟به خدا این چند سالی که با بایت هاست کار کردم هر کار خلافی انجام دادم سریع اکانتم رو مسدود کردند.حتی یه بار یه fishing کردم و خیلی راحت متوجه شدند(در عرض چند دقیقه).شاید ممکنه که کسی به دلیل غفلت سایتش هک بشه ولی مطمئن باشید که از طریق سرور نمیشه سایت هایی که روی بایت هاست هستند رو هک کرد.(البته کار که نشد نداره.منظورم اینه که کار هر هکری نیست)به هر حال به نظر من امنیت بایت هاست توی دنیای اینترنت در مقایسه با سرورهای دیگر خیلی بالاست.پشتیبانیش هم که بینظیره.
خب سایت زیر الان روی بایت هاست هست.کسی میتونه هکش کنه؟
طراحی سایت ، میزبانی هاست ، ثبت دامنه ، برنامه نویسی ، سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه | شرکت فنی مهندسی رسا رایانه (http://rasarayane.com)
من که از هک چیزی سرم نمیشه ولی اگه کسی باشه و روی دامنه بالا یه تست نفوذ بزنه خوب میشه.

چه جالب.. اولین نفری هستید که این حرف رو میزنه. چون معمولا از سرور شل گرفتن راحتت رهست تا از سایت!! در ضمن دوستان گفتند سایت رو مستقیم زدن کمی سخته.اما اگر از ان سرور یک هاست در اختیار داشته باشند کل سرور رو پایین میارند. شما هم که داری هاست رایگان با امکانات نامحدود میدی.خوب راحت میشه فایهای شل رو روش run کرد.همین کار باعث شل گرفتن راحت میشه!

yasgig
October 27th, 2010, 15:23
مطمئن هستی که سالها بتونی کارت رو ادامه بدی و کوتاهی نکنی؟
خب اگه مطمئن نبودم که از همین اول واردش نمیشدم.یه یا علی میگیم و کارمون رو تا اونجایی که توان داریم ادامه میدیم.

rozdata
October 27th, 2010, 15:46
خب اگه مطمئن نبودم که از همین اول واردش نمیشدم.یه یا علی میگیم و کارمون رو تا اونجایی که توان داریم ادامه میدیم.

موفق باشی

پس هیچگاه نسبت به امنیت سرورت مغرور نشو
یک ddos امکان داره سرور رو بخوابونه
هیچ عملی غیر ممکن نبوده و نخواهد بود
==
و همونطور که اطلاع دارید شدید دارن نسبت به هاستیگ ها گیر میدن
امروز هم مطلع شدیم که هاست دی ال دات کام رو ف-ی-ل-ت-ر- کردند

در هر صورت پیشرفت شما ارزوی ماست

mohsen1
October 27th, 2010, 21:02
همه ی موارد که میگی بصورت پیش فرض در یک اکانت CPanel هست و بهتره باشه.
بیشتر روی اختیارات یوزر هات در مواردی مثل تعداد دیتابیس و ایمیل و ... کار کن.

yasgig
October 27th, 2010, 21:43
بیشتر روی اختیارات یوزر هات در مواردی مثل تعداد دیتابیس و ایمیل و ... کار کن.
خب اینا که به امنیت ربطی نداره.راستی اگه وی پی اس بگیرم بهتر از whm نمیشه؟

mohsen1
October 27th, 2010, 22:04
شما که ریسلر هستی در مورد امنیت سرور کار خاصی نمی تونی بکنی.
وی پی اس بگیری هزینه هات بیشتر و دردسرت بیشتر میشه .
ولی اختیاراتی که داری 100 برابر میشه!!!

saeidj
October 27th, 2010, 23:01
ما راه اندازی کردیم با سیستم برنامه نویسی اختصاصی و سرور اختصاصی و همه امکانات ولی به خاطر بی جنبه بازی ایرانیا (که حالا نمیگم چی) شکست خورد و حالا تو فکرم که به زبان انگلیسی برای انگلیس راه بندازیم

yasgig
October 27th, 2010, 23:06
ما راه اندازی کردیم با سیستم برنامه نویسی اختصاصی و سرور اختصاصی و همه امکانات ولی به خاطر بی جنبه بازی ایرانیا (که حالا نمیگم چی) شکست خورد و حالا تو فکرم که به زبان انگلیسی برای انگلیس راه بندازیم
اگه اینجوری باشه باید ما هم بی خیال بشیم درسته؟چون من اون قدر در مورد هاست اطلاع ندارم.به قول شما فردا کسی پیدا میشه و کل سرور رو می خوابونه ما هم از همه شرمنده میشیم.اگه رایگان هم ندم هاست با همه امکانات میدم ولی با قیمت خیلی خیلی کم.از همه پست های دوستان معلوم بود که اگه هاست رایگان ندم بهتره.

saeidj
October 27th, 2010, 23:08
خب اینا که به امنیت ربطی نداره.راستی اگه وی پی اس بگیرم بهتر از whm نمیشه؟

vps بهتر از whm ؟ چه ربطی داره؟

yasgig
October 27th, 2010, 23:11
vps بهتر از whm ؟ چه ربطی داره؟
منظورم این بود که میشه یه وی پی اس خرید و روش هاست رایگان راه اندازی کرد؟به هر حال دیگه منصرف شدم.نمایندگی رو هم پس میدم.

AmirHosein
October 28th, 2010, 01:02
:)) میشه شکست رو کامل برای من توضیح بدید!؟
برای منصرف شدنت هم باید بگم که شمایی که با این توپ پر گفتی فلان میکنم زود جا زدی بهتر شد ول کردی
من و دوستم یه 300 تایی خرج کردیم ولی گند خورد به الک!
همین گیگفا جواب دوستان رو میده هاست هاسته ربطی به پنل هاش نداره!

yasgig
October 28th, 2010, 11:29
درسته هاست هاسته ولی این هاست های رایگانی که گیگفا از بایت هاست میگیره معایب زیر رو داره.
1-اگه بخوای از طریق هاست یک ایمیل ارسال کنی 1 الی 3 روز طول میکشه.بعضی وقتا اصلا ارسال نمیشه و اگر هم ارسال شد یه تبلیغ توش نشون داده میشه.
2-کلی از امکانات یه هاست معمولی رو نداره.مثلا کرون جبز،ریموت اکسس و ....... که تعدادش زیاده.
3-اگه بخوای فایلهای با حجم بیشتر از 2 مگ رو آپلود کنی میگه فایل شما خیلی بزرگه.():))
4-به پهنای 200 گیگابایت نیست که.اگه فقط یکم روی سرور فشار بیاری هاستتون مسدود میشه.
5-در کل ویستا پنل کجا و سی پنل کجا!

AmirHosein
October 28th, 2010, 14:45
درسته هاست هاسته ولی این هاست های رایگانی که گیگفا از بایت هاست میگیره معایب زیر رو داره.
1-اگه بخوای از طریق هاست یک ایمیل ارسال کنی 1 الی 3 روز طول میکشه.بعضی وقتا اصلا ارسال نمیشه و اگر هم ارسال شد یه تبلیغ توش نشون داده میشه.
2-کلی از امکانات یه هاست معمولی رو نداره.مثلا کرون جبز،ریموت اکسس و ....... که تعدادش زیاده.
3-اگه بخوای فایلهای با حجم بیشتر از 2 مگ رو آپلود کنی میگه فایل شما خیلی بزرگه.():))
4-به پهنای 200 گیگابایت نیست که.اگه فقط یکم روی سرور فشار بیاری هاستتون مسدود میشه.
5-در کل ویستا پنل کجا و سی پنل کجا!
چیز دیگه ای لازم نداره رو هاست های معمولیش هم ریموت اکسس و.. نمیدن که رو هاست رایگان بدن در ضمن کسی که این چیز هارو لازم داره باید خرج کنه اگر بخواد مفت کاری کنه چیزی در نمیاد براش که!

saeidj
October 29th, 2010, 16:45
:)) میشه شکست رو کامل برای من توضیح بدید!؟
برای منصرف شدنت هم باید بگم که شمایی که با این توپ پر گفتی فلان میکنم زود جا زدی بهتر شد ول کردی
من و دوستم یه 300 تایی خرج کردیم ولی گند خورد به الک!

به زودی با سایت جدید بر می گردم.. برا سایت جدید خبرت می کنم.... تو یاهو پی ام بده تا شکست رو برات توضیح بدم;)

ecciran
July 14th, 2011, 15:50
بهترین هاست رایگان
باتمام امکانات
1 ساعته هم تحویل با پشتیبانی فوری
http://host.dedidata.in

ra3ou1
July 14th, 2011, 16:08
بهترین هاست رایگان
باتمام امکانات
1 ساعته هم تحویل با پشتیبانی فوری
http://host.dedidata.in
دوست عزیز چرا پستهای قدیمی رو بالا اوردین شما !!!!
یک پست مجزا درست می کردین
2تا تاپیک قدیمی بالا اوردین یک پست جدید هم زدین

mizbani.co
July 14th, 2011, 16:32
بایت هاست خوب هستش
Free Hosting, Paid Hosting, Reseller Services & VPS Servers : Byet Internet (http://byethost.com/)