PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : InternetBs هم ایران را تحریم کرد تا ماجرای ResellerClub تکرار شود

mri_6889
April 10th, 2016, 19:38
سلام دوستان.
شرکت internetbs یا شرکت اینترنت باهاماس که یک رجیسترر بزرگ دامین هست، و ایرانیان میتوانند از طریق سیستم وبمانی برای ثبت دامین با آن کار کنند، امروز ایمیلی را برای من ارسال کرده است که اعلام میکند به علت تغییرات در سیستم مالی آنها، دیگر نمیتوانند پرداخت ها را از افراد یا شرکتهای که در این کشورها واقع شده اند بپذیرند:
میانمار(برمه)
کره شمالی
کوبا
سودان
ایران
سوریه

همچنین در این ایمیل تا تاریخ 22 آوریل 2016 فرصت داده شده تا دامین هایمان را به سرویس دهنده دیگری منتقل کتیم.

Z.eus
April 10th, 2016, 19:54
پیش بسوی Resello

w.h.t
April 10th, 2016, 20:05
ای بابا عجب گیری کردیم به قران!

یکی بیاد بره به گوگل و ماکروسافت هم بگه تحریم کنن کلا تموم شه بره!

mri_6889
April 10th, 2016, 20:11
پیش بسوی Resello
نظر شما چیست؟ لطفا در همان تاپیک پاسخ دهید.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163701

- - - Updated - - -

ای بابا عجب گیری کردیم به قران!

یکی بیاد بره به گوگل و ماکروسافت هم بگه تحریم کنن کلا تموم شه بره!

به اونها قبلا گفته اند. الان هم شما نمیتوانید به همه نرم افزارهای حتّی رایگان روی Google Play در آندروید با IP ایران دسترسی داشته باشید.
Microsoft Store هم که برای ایرانیان در دسترس نمیباشد. میتوانید به آدرس http://www.microsoftstore.com مراجعه کنید.

برای نمونه دیگر به آدرس زیر بروید: http://developer.google.com
سایر محصولات و خدماتشان هم همینطور است.

w.h.t
April 10th, 2016, 20:13
به اونها قبلا گفته اند. الان هم شما نمیتوانید به همه نرم افزارهای حتّی رایگان روی Google Play در آندروید با IP ایران دسترسی داشته باشید.
Microsoft Store هم که برای ایرانیان در دسترس نمیباشد. میتوانید به آدرس http://www.microsoftstore.com مراجعه کنید.

برای نمونه دیگر به آدرس زیر بروید: http://developer.google.com
سایر محصولات و خدماتشان هم همینطور است.

ماکروسافت رو که نمیدونم ولی گوگل پلی برای من آزاد هست!برخی برنامه ها رو اجازه دانلود نمیده که تعدادشون کم هست ولی اکثر برنامه های رایگان قابل دانلود هست!

iHSG
April 10th, 2016, 20:34
ماکروسافت رو که نمیدونم ولی گوگل پلی برای من آزاد هست!برخی برنامه ها رو اجازه دانلود نمیده که تعدادشون کم هست ولی اکثر برنامه های رایگان قابل دانلود هست!

فقط برنامه های معمولی برای ما اجازه دانلودش هست خوب خوب هاش رو می نویسه برای کشور شما نیست.
مثلاً برنامه عالی Tapet که خودش خودکار پس زمینه های زیبا به صورت آفلاین میسازه رو می نویسه در کشور شما در دسترس نیست منم از ایران اپس دانلودش کردم.
اکثر بازی های جدید هم می نویسه در کشور شما در دسترس نیست.
به نظرم بسته می موند سنگین تر بود.

mri_6889
April 10th, 2016, 20:52

فقط برنامه های الکی قابل دانلود هستند. حتی WhatsApp هم از گوگل پلی با IP ایران در دسترس نیست. یا برنامه هایی چون Kakao Talk و...
ضمن اینکه سرویسهای مهم گوگل و مایروسافت مثل ارسال برنامه(حتّی رایگان) به Google Play یا Windows Store برای برنامه نویسان ایرانی در دسترس نیست.

persiancoder
April 10th, 2016, 20:56
بنظرم یه کمپین تحریم دامینهای بین المللی بزنیم کل ایران فقط دامین ir استفاده کنیم :-|

novinvps.com
April 10th, 2016, 20:57
سلام
ظاهرا تفاوتی با قبل در اینترنت ایجاد نشده رو به بدتر شدنم هست

Kian
April 10th, 2016, 21:06
شما ها هم که اصلا بلد نیستید آی پی چینج کنید و دانلود کنید ، درسته ! :^o

persiancoder
April 10th, 2016, 23:29
شما ها هم که اصلا بلد نیستید آی پی چینج کنید و دانلود کنید ، درسته ! :^o

دانلود کنیم؟ :d مگه فیلمه :))

RealHAM
April 10th, 2016, 23:35
عجب داستانی شده است اوضاع خدمات دهی در حوزه وب ایران، سپاس که اطلاع رسانی کردید

Mr.Pouria
April 11th, 2016, 00:37
بیایین قبل ار اینکه دیر بشه خودمون بریم تکنولوژی رو بندازیم تو سطل بعد بیایم با دود به هم پیام بدیم :-|

این جوری که اینا پیش میرن دیگه هیچی برای ما نمیمونه :|

هرچی خوبه به ایرانیا چرتوپرته دارن اونارو هم میگیرن :|

خوشبختانه من سایت نویسی رو بوسیدم گذاشتم کنار همون پارسال که به علت تحریم سرورمون رو بستن :|

من موندم اگه ما ایرانیا نباشیم کی میخواد با سایت ها کاری کنه که منبع درامدشون بالا بره ؟!

ما 30 ملیون وب مستر داریم بالای 1000 ملیون دامنه به نام ایرانی ها هست :|

دیتاسنتر آشقال هنترز که پول نداشت سرور های خودشو عوض کنه به لطف ما ایرانیا اول سال 2016 کل دیتاسنتر رو نو کردش ...

کلا شما بیا به من یه سایت اصلا یه وبلاگ نشون بده که باعث پیشرفتش ایرانی ها نشده باشن :|

همین یارو بازی کلش رو قول میدم نصف دارمدش از یوزرای ایرانی هست !

تلگرام که جای خود دارد کلا مال ایرانی هاست یکمم خارجی توش داریم !!!!!!!

mohsen1771
April 11th, 2016, 01:02
آمریکا اعلام کرده تحریم هارو بیشتر خواهد کرد..
پس برجام مرجام نکنید ایران پاره ی تنم

- - - Updated - - -

بیایین قبل ار اینکه دیر بشه خودمون بریم تکنولوژی رو بندازیم تو سطل بعد بیایم با دود به هم پیام بدیم :-|

این جوری که اینا پیش میرن دیگه هیچی برای ما نمیمونه :|

هرچی خوبه به ایرانیا چرتوپرته دارن اونارو هم میگیرن :|

خوشبختانه من سایت نویسی رو بوسیدم گذاشتم کنار همون پارسال که به علت تحریم سرورمون رو بستن :|

من موندم اگه ما ایرانیا نباشیم کی میخواد با سایت ها کاری کنه که منبع درامدشون بالا بره ؟!

ما 30 ملیون وب مستر داریم بالای 1000 ملیون دامنه به نام ایرانی ها هست :|

دیتاسنتر آشقال هنترز که پول نداشت سرور های خودشو عوض کنه به لطف ما ایرانیا اول سال 2016 کل دیتاسنتر رو نو کردش ...

کلا شما بیا به من یه سایت اصلا یه وبلاگ نشون بده که باعث پیشرفتش ایرانی ها نشده باشن :|

همین یارو بازی کلش رو قول میدم نصف دارمدش از یوزرای ایرانی هست !

تلگرام که جای خود دارد کلا مال ایرانی هاست یکمم خارجی توش داریم !!!!!!!

موافقم..چون تلگرام اصلا مثل وایبر رسمیت نداره. و فقط تو ایران معروفه
بعضی وقتا فکر میکنم میگم چرا ما تو ایران بدنیا اومدیم؟ خدا+عدالت=الکی

iHSG
April 11th, 2016, 11:42
متاسفانه تقصیر خودمون هم هست وقتی ما ایرانی ها بی جنبه بازی در میاریم تا یه سرویس جدید ساخته میشه قومی بهش حمله میکنیم و فقط خودمون رو مصرف کننده نشون میدیم همین میشه دیگه.
ببین این فاجعه مصرف گرایی ما تا چه حدی هست که تلگرام بیشترین کاربرانش ایرانی ها هستند در صورتی که کشور های خیلی خیلی پر جمعیت تر از ایران 80 میلیونی ما مثل هندوستان یا چین هم هستند که اونا نفر اول نشدند.
یعنی کلاً ما ایرانی از دم مصرف گرا هستیم تولید کننده هامون هم مصرف گرا هستن طوری که جنس خارجی رو میگیرن یکم تغییرش میدن یه برچسب Made in Iran بهش می چسبونن بعد میگن ما تو ایران فلان چیز رو تولید کردیم و به فلان تکنولوژی رسیدیم.تنها یه عده کم هستن تو ایران که واقعاً تولید کننده 100 درصد هستن که اونا هم تا وقتی تو ایران هستن هیچ کس محلشون هم نمیذاره تا اینکه میرن خارج و فرار مغز ها میشه.

می دونم الان یکی از مدیرای اینجا میاد این پست منو حذف یا ویرایش میکنه و میگه سیاسی است اما از نظر من سیاسی نیست حقیقته.آدم که به حقیقت پشت نمیکنه باهاش باید رو به رو بشه.