PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توصیه شما برای ایجاد فروشگاه

techno
April 10th, 2016, 14:51
سلام به همه

من قصد دارم یه فروشگاه اینترنتی ایجاد کنم برای فروش کالا، الان از شما دوستان مشورت میخواستم که سیستم مدیریت چی باشه (خودم وردپرس رو مد نظر دارم) ولی در ادامه نمیدونم دقیقا کدوم مناسب تره...

بخش اول: استفاده از سیستم های فروشگاه ساز بهتره؟ یا اجرای وردپرس، جوملا و... + قالب
بخش دوم: تو سایت میخوام کالاهای خودم رو برای فروش بزارم و از طرفی هم یه امکان ایجاد بشه سایر افراد بتونن کالاهای خودشون رو واسه فروش بزارن (فقط کالاهای نو)

برای ایجاد همچین فروشگاهی با چنین امکانی دوستان چه توصیه دارن؟ (****************************************)

ممنون

T.Toosi
April 10th, 2016, 14:54
باسلام، چه کالایی قرار است بفروشید ؟

m2n
April 10th, 2016, 15:01
(****************************************) :-$

w.h.t
April 10th, 2016, 15:14
سلام دوست عزیز

پیشنهاد بنده استفاده از فروشگاه ساز ها هست + یه قالب خوب و سبک که میتونید به راحتی محصولاتتون رو بفروشید
ام اینکه کاربرانتون هم بتونن بفروشن کلا بحثش جداست و باید یه چیز دیگه ای پیدا کنید , برای اینکار چند سال پیش بنده با نصب یه ماژول روی وردپرس تونستم انجامش بدم

یه سرچ توی انجمن وردپرس فارسی بزنید قطعا پیدا خواهید کرد

Aria90
April 10th, 2016, 15:35
سلام به همه

من قصد دارم یه فروشگاه اینترنتی ایجاد کنم برای فروش کالا، الان از شما دوستان مشورت میخواستم که سیستم مدیریت چی باشه (خودم وردپرس رو مد نظر دارم) ولی در ادامه نمیدونم دقیقا کدوم مناسب تره...

بخش اول: استفاده از سیستم های فروشگاه ساز بهتره؟ یا اجرای وردپرس، جوملا و... + قالب
بخش دوم: تو سایت میخوام کالاهای خودم رو برای فروش بزارم و از طرفی هم یه امکان ایجاد بشه سایر افراد بتونن کالاهای خودشون رو واسه فروش بزارن (فقط کالاهای نو)

برای ایجاد همچین فروشگاهی با چنین امکانی دوستان چه توصیه دارن؟ (خواهشن اول یکم فکر کنید، زارتی نزنید تو ذوق و هدف ادم)

ممنون
درود به شما
در مورد سیستم های فروشگاهی یا باید از سیستمی که اختصاصی برای فروشگاه هست مثل اوپن کارت استفاده کنید که بسیار عالی هست اما خب محدودیت های خودشو داره
که اگه از این دسته بخواید سیستم مجنتو حرقه ای ترین سیستم فروشگاهی رو داره اما باید بلد باشید باهاش کار کنید

حالت دوم استفاده از cms های وردپرس توسط پلاگین ورکامرس یا استفاده از جوملا توسط افزونه های قدرتمند فروشگاهی مثل ویرچومارت جوم شاپینگ یا هیکا شاپ هست

اما شما گفتید میخواید سیستم همکاری در فروش هم داشته باشید
توی جوملا تنها افزونه فروشگاهی ای که امکان همکاری در فروش برای کاربران سایت رو میده هیکاشاپ نسخه Business هست که این امکان رو قرار میده

اما در نهایت باید تصمیم بگیرید صرفا یک فروشگاه میخواید؟ یا نه یک سایت که فروشگاهی هم باشه
و میزان تسلط شما در چه cms بیشتر هست.

تخصص من در سیستم جوملا و امنیتش هست اگر تصمیم گرفتید فروشگاه رو با جوملا طراحی کنید.سوالی داشتید در خدمتتتون هستم.

wp-Ammar
April 10th, 2016, 15:38
سلام
اپن کارت گزینه بهتری هست

techno
April 10th, 2016, 19:01
باسلام، چه کالایی قرار است بفروشید ؟
سلام - کالاهای فیزیکی (تقریبا مثل کالاهای دیجی کالا)

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

پیشنهاد بنده استفاده از فروشگاه ساز ها هست + یه قالب خوب و سبک که میتونید به راحتی محصولاتتون رو بفروشید
ام اینکه کاربرانتون هم بتونن بفروشن کلا بحثش جداست و باید یه چیز دیگه ای پیدا کنید , برای اینکار چند سال پیش بنده با نصب یه ماژول روی وردپرس تونستم انجامش بدم

یه سرچ توی انجمن وردپرس فارسی بزنید قطعا پیدا خواهید کرد
سلام - لطفا یک سایت فروشگاه ساز معتبر و خوب رو معرفی کنید

- - - Updated - - -

درود به شما
در مورد سیستم های فروشگاهی یا باید از سیستمی که اختصاصی برای فروشگاه هست مثل اوپن کارت استفاده کنید که بسیار عالی هست اما خب محدودیت های خودشو داره
که اگه از این دسته بخواید سیستم مجنتو حرقه ای ترین سیستم فروشگاهی رو داره اما باید بلد باشید باهاش کار کنید

حالت دوم استفاده از cms های وردپرس توسط پلاگین ورکامرس یا استفاده از جوملا توسط افزونه های قدرتمند فروشگاهی مثل ویرچومارت جوم شاپینگ یا هیکا شاپ هست

اما شما گفتید میخواید سیستم همکاری در فروش هم داشته باشید
توی جوملا تنها افزونه فروشگاهی ای که امکان همکاری در فروش برای کاربران سایت رو میده هیکاشاپ نسخه Business هست که این امکان رو قرار میده

اما در نهایت باید تصمیم بگیرید صرفا یک فروشگاه میخواید؟ یا نه یک سایت که فروشگاهی هم باشه
و میزان تسلط شما در چه cms بیشتر هست.

تخصص من در سیستم جوملا و امنیتش هست اگر تصمیم گرفتید فروشگاه رو با جوملا طراحی کنید.سوالی داشتید در خدمتتتون هستم.
سلام - این چیزی که شما گفتید تقریبا هزینش چقدر درمیاد؟

viasky
April 10th, 2016, 19:08
نظر شخصی بنده
اگر کارتون خوب باشه یعنی در ارائه خدمات اصلا کوتاهی نکنید
وبلاگ یا یک صفحه html هم داشته باشبد موفق خواهید بود
ولی اگر قصد داشته باشم نظر فنی بدم خدمت شما استفاده از جوملا و پیشنهاد میکنم
البته با رعایت اصول امنیتی
حتما هم ssl تهیه بفرمایید در هر صورت
موفق باشید

Aria90
April 10th, 2016, 19:18
- -

سلام - این چیزی که شما گفتید تقریبا هزینش چقدر درمیاد؟

درود
کاملا وابسته به امکانات مد نظر شما و میزان حرفه ای بودن فروشگاه داره
از ۱ میلیون میشه تا حتی ۶۰ میلیون بسته به امکانات درخواستی و کیفیت کار و پشتیبانی و.......

techno
April 11th, 2016, 01:52
لطفا یه سرویس فروش هاست خوب و معتبر رو معرفی کنید (قیمت مناسب و کیفیت خوب باشه)

iranhostcom
April 11th, 2016, 02:34
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما

برای ایجاد سایت های فروشگاهی CMS های معتبری وجود دارد. شما می توانید در این زمینه از نرم افزارهای مدیریت محتوای فروشگاهی PrestaShop ، DNN ، OpenCart و ... و همینطور WordPress می توانید استفاده کنید .
انتخاب CMS مورد نظر شما بسته به طراحی و نیاز وبسایت شما دارد.

persiancoder
April 11th, 2016, 02:45
لطفا یه سرویس فروش هاست خوب و معتبر رو معرفی کنید (قیمت مناسب و کیفیت خوب باشه)

آبتین وب رو پیشنهاد میدم. سه سال هست دارم استفاده میکنم عالی از هر نظر.

persianws
April 11th, 2016, 13:06
ووکامرس با قدرت وردپرس بسیار انعطاف پذیر هست.... و می تونید ایده های خود را به همراه افزونه های مخصوصی که برای وردپرس و ووکامرس تهیه شده براحتی پیاده سازی کنید !

loading
May 19th, 2016, 23:34
اپن کارت و پرستا شاپ هرکدوم رو که براتون مناسب تر بود انتخاب کنید