PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به دیتابیس ibsng

beti
April 10th, 2016, 13:13
سلام دوستان چند روزه درگیر اتصال به دیتابیس ibsng هستم میخوام از طریق pgsql به ای بی اس متصل بشم
ولی پسورد دیتابیس مشخص نیست و هر چی هم ریست میکنم یا تغییر میدم باز اسکریت نمیتونه بهش متصل بشه اگر mysql بود موردی نداشت این pg واقعا سر در نمیارم هرچقدر هم سرچ میکنم چیزی برای اتصال به دیتابیس ibs وجود نداره
دیتابیس IBSng
یوزر ibs
پسورد هم هم خالی تست کردم و هم ست کردم باز هم نمیشه متصل شد

<?php
$host = "localhost";
$user = "ibs";
$pass = "ibsdbpass";
$db = "IBSng";
$con = pg_connect ("host=$host dbname=$db user=$user password=$pass");
if(!$con){
echo "Error : Unable to open database\n";
} else {
echo "Opened database successfully\n";
}
?>

MoO®Y
April 17th, 2016, 12:12
سلام دوستان چند روزه درگیر اتصال به دیتابیس ibsng هستم میخوام از طریق pgsql به ای بی اس متصل بشم
ولی پسورد دیتابیس مشخص نیست و هر چی هم ریست میکنم یا تغییر میدم باز اسکریت نمیتونه بهش متصل بشه اگر mysql بود موردی نداشت این pg واقعا سر در نمیارم هرچقدر هم سرچ میکنم چیزی برای اتصال به دیتابیس ibs وجود نداره
دیتابیس IBSng
یوزر ibs
پسورد هم هم خالی تست کردم و هم ست کردم باز هم نمیشه متصل شد

<?php
$host = "localhost";
$user = "ibs";
$pass = "ibsdbpass";
$db = "IBSng";
$con = pg_connect ("host=$host dbname=$db user=$user password=$pass");
if(!$con){
echo "Error : Unable to open database\n";
} else {
echo "Opened database successfully\n";
}
?>

سلام اول این رو نصب کن

yum php-pgsql
دوم این رو به pg_hba.conf اضافه کن

host all all 127.0.0.1/32 trust

سوم

pg_connect("host=localhost port=5432 dbname=IBSng user=ibs password=ibsdbpass");

نمونه
http://www.ntm.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-ibsng-ntm/