PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام درگاه پرداخت واسط؟

pouryamb
April 10th, 2016, 10:55
سلام دوستان عزیز
برای راه اندازی یک سایت به درگاه پرداخت احتیاج داریم که تا زمانی که نماد میگیریم از اون استفاده کنیم و بعد از دریافت نماد با خود بانک ها کار کنیم.
دوستانی که تجربه در این زمینه دارید کدوم درگاه پرداخت واسط رو پیشنهاد میدید؟

xmasoud
April 10th, 2016, 11:12
سلام دوستان عزیز
برای راه اندازی یک سایت به درگاه پرداخت احتیاج داریم که تا زمانی که نماد میگیریم از اون استفاده کنیم و بعد از دریافت نماد با خود بانک ها کار کنیم.
با سلام بنده كه شخصا با جهان پى كار ميكنم اما پى لاين و سيباپال هم خوبه كلا بهتر به علت زياد بودن درگاه هاى واسط اول انتخاب ميكردين بعد نظر ديگر دوستان را ميگرفتيد.

با تشكر...

wp-Ammar
April 10th, 2016, 15:36
سلام
جهان پی و سیباپال رو انتخاب کنید

saeed1988m
April 10th, 2016, 15:39
درود
سیباپال

armin.rf
April 10th, 2016, 15:43
درود

جهان پی

با اینکه مشکل دارند اماباز عالیه

hostorder
April 10th, 2016, 15:45
جهان پی داریم ما هم

pouryamb
April 10th, 2016, 15:55
سلام
جهان پی و سیباپال رو انتخاب کنید

درود
سیباپال

درود

جهان پی

با اینکه مشکل دارند اماباز عالیه

جهان پی داریم ما هم

با سلام بنده كه شخصا با جهان پى كار ميكنم اما پى لاين و سيباپال هم خوبه كلا بهتر به علت زياد بودن درگاه هاى واسط اول انتخاب ميكردين بعد نظر ديگر دوستان را ميگرفتيد.

با تشكر...

هر سه سایتی که شما عزیزان معرفی کردید در حال حاضر غیر فعال هستن متاسفانه...

دوستان نظرتون راجع به زرین پال چیه؟

mehrangta
April 10th, 2016, 15:59
جهان پی اخیرا مشکلات کوچکی داشته اما به قوت به کار اصلی خود ادامه میدهد.
بنده جهان پی پیشنهاد میکنم.

زرین پال پیشنهاد نمیشود

bandarit
April 10th, 2016, 16:05

اگر میخواید از زرین پال بگیرید اصلا درگاه نگیری بهتره

سیباپال پیشنهاد میشه

hostorder
April 10th, 2016, 16:06
pay.Jahanpay. ir

samansystems
April 10th, 2016, 16:26

زرين پال سرويس دهنده برتر سال 94 در جشنواره وب و موبايل ايران هست.

tatnet
April 10th, 2016, 16:35
دوستان زرین پال هم خوبه این همه بد میگید ولی امکانات خوبی ارائه میدهد ussd رایگان

کارمزد کم - ولی تسویه حساب 3 الی 4 روز طول میکشه که واقعا برای این هم کاری بکنند خوبه درسته با افزایش سطح به طلائی مدت زمان تسویه کم میشه که باید کمی خرج کنید

در کل خوبه

پی لاین هم خوبه ولی کارمزدش زیاده ولی زمان نسویه خوبه

جهان پی هم خوبه از هر لحاظ میشه گفت خوبه زمان تسویه - درگاه مستقیم - و .. واقعا خوبه

pouryamb
April 10th, 2016, 16:36
جهان پی اخیرا مشکلات کوچکی داشته اما به قوت به کار اصلی خود ادامه میدهد.
بنده جهان پی پیشنهاد میکنم.

زرین پال پیشنهاد نمیشود

اگر میخواید از زرین پال بگیرید اصلا درگاه نگیری بهتره

سیباپال پیشنهاد میشه

pay.Jahanpay. ir

دوستان عزیز وقتی که سایت جهان پی ***** شده و سایت سیبا پال بالا نمیاد شما چطور پیشنهاد میکنید آخه؟
الان من متقاضی درگاه هستم، خب شما راهنمایی کنید ببینم چطور میتونم از یه سایت ***** شده مثل جهان پی درخواست خدمات کنم؟

host-net
April 10th, 2016, 16:39
زرين پال سرويس دهنده برتر سال 94 در جشنواره وب و موبايل ايران هست.

توی ایران هرچیزی بدتره ، برتر میشه
بنده قصد تخریب این سایت رو ندارم و شاید این مشکل برای من بوده ولی تیکتی که یک هفته بیشتر طول بکشه تا پاسخ بدن و همینطور همینجوری بدون برسی جواب بدن فکر نمیکنم خوب باشه
فکر میکنم پشتیبانهاشون یه سر به سویو استارت زدن

پارس پال هم بدش نیست دوست عزیز

mehrangta
April 10th, 2016, 16:43
بنده بدون مشکل دارم با جهان پی کار میکنم : pay.jahanpay.ir

pouryamb
April 10th, 2016, 16:44
بنده بدون مشکل دارم با جهان پی کار میکنم : pay.jahanpay.ir

با jahanpay.ir هم بدون مشکل کار میکنید؟

tatnet
April 10th, 2016, 16:44
توی ایران هرچیزی بدتره ، برتر میشه
بنده قصد تخریب این سایت رو ندارم و شاید این مشکل برای من بوده ولی تیکتی که یک هفته بیشتر طول بکشه تا پاسخ بدن و همینطور همینجوری بدون برسی جواب بدن فکر نمیکنم خوب باشه
فکر میکنم پشتیبانهاشون یه سر به سویو استارت زدن

پارس پال هم بدش نیست دوست عزیز

تائید میشه جواب تیکت ها رو دیر میدن امروز تیکت بزنی فردا جواب میدن واسه ما که اینطوری بوده بعضی وقت ها هم زنگ میزدیم و پیگیری میکردیم و به جواب می رسیدیم

این درگاه مستقیم را از 50 تراکنش که باید باشه تا درگاه مستقیم بدند رو بردارند باز خوب میشه ولی هر درگاه واسط یک مشکلات خواص خودشو داره ولی باز خوبه

blackz
April 10th, 2016, 17:06
درود

سیباپال

mehrangta
April 10th, 2016, 17:07
خیر
دامین اصلی که ست کردن pay.jahanpay.ir است
jahanpay.ir ***** هست

viasky
April 10th, 2016, 17:07
همه خوبن
شرایط کاری همه یکسان هست
تقریبا میشه گفت به برنامه ریزی و میزان درآمد شما بستگی داره
موفق باشید

pouryamb
April 10th, 2016, 19:13
خیر
دامین اصلی که ست کردن pay.jahanpay.ir است
jahanpay.ir ***** هست

خب وقتی ***** هست به نظرتون یه گیری ندارن؟ حتما شرکتشون با قوانین همخوانی نداشته که ***** شده! اگه غیر از اینه راهنمایی بفرمایید لطفا

javad159
April 10th, 2016, 19:27
خب وقتی ***** هست به نظرتون یه گیری ندارن؟ حتما شرکتشون با قوانین همخوانی نداشته که ***** شده! اگه غیر از اینه راهنمایی بفرمایید لطفا

سلام و احترام

دوست عزیز مثل اینکه شما در جریان اتفاقاتی که افتاده طی این یک ماه نیستید
درگاه هایی که ***** شدن هیچ مشکل قانونی نداشته و ندارند و تخلفی نکرده اند و این *****ینگ بدون اطلاع بوده و همچنان هیچ ارگانی پاسخگو نسیت تا به این لحظه
درواقع نه میدانند چطور این فعالیت را غیرقانونی بخوانند و نه میدانند چطور قانونی ...
لطفا زود قضاوت نکنید
مشکل تمامی همکاران هم به امید خدا هرچه سریعتر حل خواهد شد

در مورد درگاه بانکی هم بنده بهتون پیشنهاد نمیکنم با این قوانین جدید و دریافت مالیات از دارندگان نماد چیزی برای شرکت یا فرد فروشگاه دار نمی ماند ،مالیات فصلی و همچنین 9 درصد مالیات ارزش افزوده
اگر درگاه های واسط دستور توقف فعالیت دریافت کنند و بسته شوند در نهایت و ناچارا فروشگاه داران باید اقدام به اخذ نماد و دریافت درگاه از شرکت های psp نمایند ...

موفق و پیروز باشید

farhadhelix
April 10th, 2016, 19:45
سیباپال و درگاه پرداخت جفت کار میکنه و بنده هم باهاشون کار کردم به نظر که عالی میان

Kian
April 10th, 2016, 21:52
سلام و احترام

درگاه هایی که ***** شدن هیچ مشکل قانونی نداشته و ندارند و تخلفی نکرده اند و این *****ینگ بدون اطلاع بوده و همچنان هیچ ارگانی پاسخگو نسیت تا به این لحظه
درواقع نه میدانند چطور این فعالیت را غیرقانونی بخوانند و نه میدانند چطور قانونی ...
لطفا زود قضاوت نکنید

در مورد درگاه بانکی هم بنده بهتون پیشنهاد نمیکنم با این قوانین جدید و دریافت مالیات از دارندگان نماد چیزی برای شرکت یا فرد فروشگاه دار نمی ماند ،مالیات فصلی و همچنین 9 درصد مالیات ارزش افزوده
اگر درگاه های واسط دستور توقف فعالیت دریافت کنند و بسته شوند در نهایت و ناچارا فروشگاه داران باید اقدام به اخذ نماد و دریافت درگاه از شرکت های psp نمایند ...

موفق و پیروز باشید

100 درصد مطمئن هستید که هیچ تخلفی نکرده اند ؟!
طبق اون تعهدنامه ای که داده اند نباید به سایت های خلاف قوانین کشور، درگاه میدادند، ولی همین الان هم ، چند تا سایت فروش وی + پی + ان و ... رو دیدم که دارند از همین درگاه های فیل تر شده استفاده می کنند !
وقتی که از تعهداتی که داده اند تخلف می کنند و مثل سابق رفتار می کنند، خب اونا هم اینطوری برخورد می کنند دیگه ...

sadecohost
April 10th, 2016, 22:01
طبق اون تعهدنامه ای که داده اند نباید به سایت های خلاف قوانین کشور، درگاه میدادند، ولی همین الان هم ، چند تا سایت فروش وی + پی + ان و ... رو دیدم که دارند از همین درگاه های فیل تر شده استفاده می کنند !
وقتی که از تعهداتی که داده اند تخلف می کنند و مثل سابق رفتار می کنند، خب اونا هم اینطوری برخورد می کنند دیگه ...
با سلام,
نظر جالبیه ! چون از پیلاین تجربه داشتم سایت بنده که هیچ محتوایی نداشت تایید شد! و بعد ها هرچیز بگید روی این سایت گذاشتم و درگاه هنوز فعال بود!
-- بگذریم --
پیلاین پیشنهاد میشه, کارمزد بالا ولی پشتیبانی عالی. اما بدلیل همین مشکلات هیتلرینگ فعلا سرویس نمیدند.
سیباپال هم مورد تایید هست. البته یک هفته ای هست درخواست درگاه اختصاصی دادیم که جواب ندادند و میگن مشکل از سوی psp بوده, منتظریم ببینیم چی میشه. محتوای سایتشون غیر فعال هست ولی میتونید ثبت نام کنید و از سایت استفاده کنید.

bahra
April 10th, 2016, 22:04
درود
شدیدا سیباپال توصیه می شود اصلا زرین پال توصیه نمی شود.
از دوست عزیزمون جواد(دایرکت پی)هم تهیه کنید خوبه

shetabanhost
April 10th, 2016, 22:05
درود

درگاه پرداخت پیشنهاد میشود:

http://dargahpardakht.com

persiancoder
April 10th, 2016, 22:08
دیگه حالم از این سوال به هم میخوره ... آقا قبل تاپیک زدن جستجو کنید خب !

زرین پال

viasky
April 10th, 2016, 22:08
از بومبر عزیز درگاه بگیرید هم مشکلی پیش نخواهد آمد......

pouryamb
April 10th, 2016, 22:44
سلام و احترام

لطفا زود قضاوت نکنید

موفق و پیروز باشید

ممنون از توضیحتون در جریان نبودم

نظر شما هم کاملا منطقیه، وقتی به هر سایتی درگاه میدن تر و خشک با هم میسوزن.

دیگه حالم از این سوال به هم میخوره ... آقا قبل تاپیک زدن جستجو کنید خب !

زرین پال
دوست عزیز شما از کجا به این قضیه پی بردید که سرچ نکردم و دلیلم برای زدن این تاپیک چی بوده؟
تمام تاپیک های قبلی یا تاریخشون مال قبل از اجرای *****ینگ هست یا به نتیجه نرسیدن.
شما که حالتون انقدر حساسه خب مراعات کنید و به اینجو مکانها نیاید! بدن سالم از همه چیز مهمتره...

MOJTABA005
April 10th, 2016, 22:47
سلام دوستان عزیز

درود سیباپال توصیه میشه
تا الان ما راضی بودیم
sibapal.ir

hassan.zrn
April 10th, 2016, 22:52
جهان پی

PersianSkyTeam
April 10th, 2016, 23:00
سلام دوستان عزیز

سلام

الان نزدیک به 4 ساله که با وب سایت جهان پی کار میکنم و میتونم به جرات بگم که تو این زمان حتی 1 مشکل هم واسم پیش نیومده.

جهان پی واقعا از تمامی جهات یک درگاه پرداخت تکمیل و بدون نقض هستش.

http://pay.jahanpay.ir/

persiancoder
April 10th, 2016, 23:18
دوست عزیز شما از کجا به این قضیه پی بردید که سرچ نکردم و دلیلم برای زدن این تاپیک چی بوده؟

تمام تاپیک های قبلی یا تاریخشون مال قبل از اجرای *****ینگ هست یا به نتیجه نرسیدن.

شما که حالتون انقدر حساسه خب مراعات کنید و به اینجو مکانها نیاید! بدن سالم از همه چیز مهمتره...

همین صحبتتون کافی هست برای اثبات این قضیه. دوست گرامی من که با شما مشکلی ندارم بخوام بی موردی صحبتی داشته باشم !
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163505
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162796
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163328

RealHAM
April 10th, 2016, 23:30
piratepay.ir را هم تست کنید

M_Piyer
April 10th, 2016, 23:30
سیباپال خوبه بگیرید

fbbiyght76
April 11th, 2016, 01:22

ببخشید که این پست رو میزنم ولی این چه اسمیه برای سایتی با موضوع پرداخت های مالی و پولی انتخاب شده!!!! اگر اشتباه نکنم pirate یعنی د-زد pay هم یعنی پرداخت -> د-زدان پرداخت !!!

pouryamb
April 11th, 2016, 01:31
جهان پی

سلام

الان نزدیک به 4 ساله که با وب سایت جهان پی کار میکنم و میتونم به جرات بگم که تو این زمان حتی 1 مشکل هم واسم پیش نیومده.

جهان پی واقعا از تمامی جهات یک درگاه پرداخت تکمیل و بدون نقض هستش.

http://pay.jahanpay.ir/

همین صحبتتون کافی هست برای اثبات این قضیه. دوست گرامی من که با شما مشکلی ندارم بخوام بی موردی صحبتی داشته باشم !
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163505
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162796
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163328
طرز صحبتتون محترامنه نبود دوست عزیز، شما نه ناظر و نه مدیر این انجمن هستید که در مورد تکراری یا... بودن تاپیک ها اظهار ناراحتی میکنید. البته در این مورد حق با شماست و من اشتباه رو قبول میکنم اما همیشه در سرچ خطا هم رخ میده. به هر حال ممنون به خاطر معرفی تاپیک ها

سیباپال خوبه بگیرید

ممنون از همه دوستانی که نظر و تجربشون رو با بنده به اشتراک گذاشتن، تا اینجای کار جهان پی و سیباپال از همه معتبر تر هستن.
اگه پیشنهاد دیگه ای دارن دوستان خوشحال میشم در این تاپیک به اشتراک بگذارن

yassale
April 11th, 2016, 03:40
زرین پال به علت اینکه قانون مند فعالیت داره شاید بعضی ها پیشنهاد نکنند.
اما میشه گفت یکی از سایت های معتبر ایران به واسطه شخصیت متعهد آقای امیری هستش.
سایت payment24.ir جناب شهیدی هم نمونه دیگه از این شخصیت ها است که با اعتبار شخصیشون دارن فعالیت می کنند.

mohsen1771
April 11th, 2016, 04:43
سیباپال .. مدیریتشم آدمه درستکاریه
جهان پی هم خوبه...

Omidp
April 11th, 2016, 08:29
دوستان عزیز وقتی که سایت جهان پی ***** شده و سایت سیبا پال بالا نمیاد شما چطور پیشنهاد میکنید آخه؟
الان من متقاضی درگاه هستم، خب شما راهنمایی کنید ببینم چطور میتونم از یه سایت ***** شده مثل جهان پی درخواست خدمات کنم؟

موضوع ***** چیز جدیدی نیست! باید باهاش کنار بیایدد این شرکتها جمع نمیکنن برن چون دارن نون میخورن
حالا چرا اعتماد کنی چون نیاز داری
پس چرا ***** شده قوانین جدید میزارن! تا شرکت بخواد خودشو به اون سطح برسونن بجای تذکر اول سایت رو میبندن!

درضمن جهان پی ***** نشده اگه بود سابدامین هم میشد!‌مسدود شده دامین اصلی نگران نباش از جهان پی و پارس پال استفاده کن بهترین ها هستن این دو

javad159
April 11th, 2016, 08:32

سلام و احترام

بله دوست عزیز بنده مطمئن هستم .
خیلی از چیزها هست که دوستان در جریان نیستن و ماها هم نمیتوانیم بیان کنیم
فقط سر بسته عرض کنم در حال حاظر بی دلیل درگاه ها ***** می باشند
و گذشته هم اگر به سایتهای غیرمجاز سرویس میدادند 1-قوانینی وجود نداشته و 2-وقتی قوانین و تعهدنامه ای مطرح شد ارائه سرویس به سایتهای غیرمجاز به میل خودشان نبوده ...
وقتی هم ابلاغیه دریافت شد تمامی همکاران 2 شبانه روز بیدار نشستند و دونه به دونه سایتها را بررسی و غیرفعال کردند
و آن زمانی که اقدام به *****ینگ کردند هیچکدام از درگاه ها کوچکترین مشکلی نداشتند

باز هم تاکید میکنم دوستان عزیز از هیچ ماجرایی باخبر نیستند و خواهشن قضاوت نادرست نکنند .

matiin
April 13th, 2016, 13:57

سلام دوستان-من از شارژايران استفاده مي كنم.
كارمزدش كمه و تسويه حسابش هم آنيه.
www.sharjiran-pay .ir

- - - Updated - - -

من 6 ماهه از درگاه واسط شارژايران استفاده مي كنم.هميشه تيكت هامو جواب ميدن و ازشون نسبتا راضيم.

Hadi spider
April 26th, 2016, 01:09
با سلام در خدمت هستیم با کارمزد 1 درصد http://azadpay.com/

viphyip
April 26th, 2016, 16:26
زرین پال استفاده می کنم و خیلی راضی هستم

هر دو فروشگاه من از این درگاه سرویس دارند