PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت درباره مشکل اینترنت و مرکز مخابراتی

iHSG
April 10th, 2016, 09:21
سلام دوستان

من هم اکنون از اینترنت 512 نامحدود شرکت مخابرات شهر تهران استفاده میکنم.

می خوام اینترنتم رو عوض کنم و از شرکت دیگه ای سرویس بخرم.
خطم هم مسی است و می تونم از هر شرکتی اینترنت بگیرم.

نکته مهم: استفاده خانواده ما از اینترنت خیلی زیاده و چون پر جمعیت هم حساب میشیم همزمان چندین دستگاه به مودم وصله به همین دلیل حداقل به 30 گیگ حجم در ماه نیاز داریم.اینو تست کردم که میگم.به همین دلیل برای به صرفه بودن همیشه سرویس نامحدود میگیرم.

حالا مشکل

1.من به پارس آنلاین زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی ما پورت خالی ندارن اما می تونن به صورت محدود سرویس 1 مگ یکساله با حجم 48 گیگ رو ارائه بدن که من گفتم ماهانه نمیشه گفت نه حتماً باید یکساله باشه.
2.من به شاتل زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی ما پورت خالی ندارن اما می تونن به صورت WireLess و قرار دادن یه چیزی روی پشت بوم خونه سرویس ارائه بدن که منم گفتم خونه مون 2 طبقه است گفت حداقل باید 3 طبقه باشه و نمیشه.
3.من به صبانت زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی شما پورت خالی نداریم.
4.من به آسیاتک زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی شما فقط 30 تا پورت خالی مونده که اونم تا یکی دو ماه آینده سریع پر میشه.

حالا سوال

1.با این اوصاف به نظرتون بهتره روی همین مخابرات بمونم یا از آسیاتک سرویس بگیرم؟
2.آسیاتک قبلاً نامحدود طلایی 512 رو داشتم با اینکه 80 هزار تومان ماهانه میدادم سرعتش 32 کیلوبایت بیشتر نبود الانم همینه؟
3.به نظرتون انتخاب بهتری نسبت به آسیاتک نیست؟
4.کلاً شما الان جای من بودید چی کار میکردید.

ممنون میشم دوستان توی این وضعیت به من مشورتی بدن.
در مورد پورت خالی مطمئن باشید صبر کار ساز نیست چون الان خیلی وقته این شرکت ها پورت خالی ندارن و مسئول پارس آنلاین به من میگفت مطمئن باشید حاله حاله ها پورت خالی فراهم نمیشه.

حالا موندم که توی همین مخابرات بمونم و سر کنم یا چی کار کنم؟

مینا-صیفی
April 10th, 2016, 10:24
اسیاتک بیاین نامحدود هم تو اسیاتک 3 مدل هست یکی اشتراک 1 به 8 هست یکی 1 به 6 یکی هم فکر کنم 1 به 4 هست تو نامحدود ها . هزینه هم بالا تر میره .
اما حجمی هم زیاد هست یه سر بزنید تعرفه ها تغییرات داشته نسبت به قبل ولی من نظرم اینه اسیاتک بیاین چون هیچی مثله شرکت خصوصی نمیشه من دارم 5ساله حجمی دارم
http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

soheil869
April 10th, 2016, 10:32
سلام دوستان

نکته مهم: استفاده خانواده ما از اینترنت خیلی زیاده و چون پر جمعیت هم حساب میشیم همزمان چندین دستگاه به مودم وصله به همین دلیل حداقل به 30 گیگ حجم در ماه نیاز داریم.اینو تست کردم که میگم.به همین دلیل برای به صرفه بودن همیشه سرویس نامحدود میگیرم.

حالا مشکل

1.من به پارس آنلاین زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی ما پورت خالی ندارن اما می تونن به صورت محدود سرویس 1 مگ یکساله با حجم 48 گیگ رو ارائه بدن که من گفتم ماهانه نمیشه گفت نه حتماً باید یکساله باشه.
2.من به شاتل زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی ما پورت خالی ندارن اما می تونن به صورت WireLess و قرار دادن یه چیزی روی پشت بوم خونه سرویس ارائه بدن که منم گفتم خونه مون 2 طبقه است گفت حداقل باید 3 طبقه باشه و نمیشه.
4.من به آسیاتک زنگ زدم گفت در مرکز مخابراتی شما فقط 30 تا پورت خالی مونده که اونم تا یکی دو ماه آینده سریع پر میشه.

حالا سوال

2.آسیاتک قبلاً نامحدود طلایی 512 رو داشتم با اینکه 80 هزار تومان ماهانه میدادم سرعتش 32 کیلوبایت بیشتر نبود الانم همینه؟

در مورد پورت خالی مطمئن باشید صبر کار ساز نیست چون الان خیلی وقته این شرکت ها پورت خالی ندارن و مسئول پارس آنلاین به من میگفت مطمئن باشید حاله حاله ها پورت خالی فراهم نمیشه.

دوست عزیز پیشگامان رو تست کردید؟
جشنواره های خوبی داره

ما همین 30 40 گیگ در ماه استفاده میشه

طرح 720 گیگ سالانه رو استفاده کردیم
روزی 2 گیگ استفاده میشه :|

iHSG
April 10th, 2016, 10:40
دوست عزیز پیشگامان رو تست کردید؟
جشنواره های خوبی داره

ما همین 30 40 گیگ در ماه استفاده میشه

طرح 720 گیگ سالانه رو استفاده کردیم
روزی 2 گیگ استفاده میشه :|

میشه لینک این طرح 720 گیگ سالانه رو به من بدید؟

soheil869
April 10th, 2016, 10:47
میشه لینک این طرح 720 گیگ سالانه رو به من بدید؟
نمیدونم
باید ببینم هنوز هست
به شما اطلاع می دهم

TakCloud
April 10th, 2016, 10:48
سلام دوستان

حالا مشکل

حالا سوال

دلیل اینکه سرعت اینترنت اسیاتک شما کم بوده میتونه همون سرویس نامحدود بوده باشه
چون معمولا در سرویس نامحدود سرعت شما را کاهش میدهند که ترافیک زیادی در ماه نتوانید مصرف کنید

soheil869
April 10th, 2016, 10:49
فکر کنم بهشون زنگ بزنید بهتره

TakCloud
April 10th, 2016, 10:50
پیشنهاد میکنم شما که مصرف ترافیک بالا دارید زنگ بزنید hiweb اگر پورت خالی داشت از های وب خریداری نمایید
چون یک سرویس فشفشه دارد که هر گیگ ترافیک تقریبا برایتان 800 تومان تمام میشود

iHSG
April 10th, 2016, 11:04
پیشنهاد میکنم شما که مصرف ترافیک بالا دارید زنگ بزنید hiweb اگر پورت خالی داشت از های وب خریداری نمایید
چون یک سرویس فشفشه دارد که هر گیگ ترافیک تقریبا برایتان 800 تومان تمام میشود

بله الان در سایتشون دیدم فشفشه 15 گیگ برای 15 روز میشه 15 هزار تومان یعنی گیگی فقط هزار تومان که عالیه.
الان تماس میگیرم ببینم پورت خالی دارن یا نه.

- - - Updated - - -

متاسفانه های وب هم در مرکز مخابراتی ما پورت خالی نداره.

پیشنهاد دیگه ای نیست؟

- - - Updated - - -

فکر کنم بهشون زنگ بزنید بهتره

تماس گرفتم گفتم که شما میگید یه سرویس 700 گیگ سالانه جشنواره گرفتید پرسیدم اصلاً همچین چیزی بوده میگه نه ما پر حجم ترین سرویسی که داشتیم 500 گیگ برای 500 روز بوده که تازه 50 گیگش استفاده روزانه بوده و 450 گیگ استفاده شبانه بوده.بعد من گفتم یعنی این 700 گیگ سالانه اصلاً صحت نداره اپراتور هم گفت نه.

پس شما دوست عزیز چطور چنین سرویسی گرفتید؟
بعد مطمئنید کل 700 گیگ شما استفاده روزانه است؟

T.Toosi
April 10th, 2016, 11:14
خودتون رو خسته نکنید مخابرات به شرکت ها پورت نمیدهد البته مجاز نیستند نه بگویند اما میتوانند شما را در لیست انتظار نگه دارند.

xmasoud
April 10th, 2016, 11:20
با سلام بنده فن آوا را پيشنهاد ميكنم الان چندين ساله ازشون سرويس دارم و راضى هستم اما يك بدى كه دارد سرويس هاى نامحدودشون هم در اصل محدوده فكر ميكنم ٣٠ گيك به بالا سرعت ١ به ٨ ميشه اما الان كه نامحدود دارم حرف نداره ١ مگ ماهيانه ٦٠ گيگ و شبانه رايگان.

karwan125
April 10th, 2016, 11:24
در مورد پارس انلاین که گفتن نه باید حتما یک ساله بخرید , اصلا حق انتخاب به جای مشتری رو ندارند.

شما میتونید داخل سایت پارس انلاین قسمت صدای مشتری (http://www.parsonline.com/%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C/%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA/) درخواست تون رو مطرح بکنید و میزان حجم درخواستی + سرعت درخواستی خودتون رو اعلام بکنید ، بعد از 24 ساعت باهاتون تماس میگیرن معرفی تون میکنن به یکی از نمایندگان در سطح شهر یا خود بخش فروش پارس انلاین بهتون کد معرف داده میشه.

میرید اون جا اگر پورت خالی باشه حتما ثبت نام تون رو انجام میدن. من الان خودم اینترنت پارس انلاین دارم واقعا راضی م ، چه از لحاظ سرعت دانلود ، چه از لحاظ سرعت وبگردی و از همه مهم تر پینگ .. که به صورت معمول بالا تر از 90ms نداشتم.

اینم تست سرعت اینترنت م .
http://www.speedtest.net/result/5239188903.png

فرم ثبت نام پارس انلاین :

iHSG
April 10th, 2016, 11:56
با سلام بنده فن آوا را پيشنهاد ميكنم الان چندين ساله ازشون سرويس دارم و راضى هستم اما يك بدى كه دارد سرويس هاى نامحدودشون هم در اصل محدوده فكر ميكنم ٣٠ گيك به بالا سرعت ١ به ٨ ميشه اما الان كه نامحدود دارم حرف نداره ١ مگ ماهيانه ٦٠ گيگ و شبانه رايگان.

ممنون اما سایت فن آوا رو که چک کردم متاسفانه سرویس های نامحدودش اصلاً سرعت خوبی ندارن طبق گفته اون فایل pdf که گذاشتن.
مثلاً 256 نقره ای 340 کیلوبیت سرعت داره یعنی 42 کیلوبایت یا 512 طلایی 768 کیلوبیت سرعت داره که میشه 96 کیلوبایت.
یعنی 100 هزار تومان ماهانه میگیرن اما 100 کیلوبایت سرعت نمیدن.

به خدا زمانی که پارس آنلاین بودم با 45 هزار تومان سرعت 300 کیلوبایت رو داشتم روی سرویس 256 نامحدود.

فن آوا اصلاً بدرد نمی خوره از نظر من.

- - - Updated - - -

در مورد پارس انلاین که گفتن نه باید حتما یک ساله بخرید , اصلا حق انتخاب به جای مشتری رو ندارند.

شما میتونید داخل سایت پارس انلاین قسمت صدای مشتری (http://www.parsonline.com/%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C/%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA/) درخواست تون رو مطرح بکنید و میزان حجم درخواستی + سرعت درخواستی خودتون رو اعلام بکنید ، بعد از 24 ساعت باهاتون تماس میگیرن معرفی تون میکنن به یکی از نمایندگان در سطح شهر یا خود بخش فروش پارس انلاین بهتون کد معرف داده میشه.

میرید اون جا اگر پورت خالی باشه حتما ثبت نام تون رو انجام میدن. من الان خودم اینترنت پارس انلاین دارم واقعا راضی م ، چه از لحاظ سرعت دانلود ، چه از لحاظ سرعت وبگردی و از همه مهم تر پینگ .. که به صورت معمول بالا تر از 90ms نداشتم.

اینم تست سرعت اینترنت م .
http://www.speedtest.net/result/5239188903.png

فرم ثبت نام پارس انلاین :

من خودمم نظرم بیشتر روی پارس آنلاین است اما اگه اینطوری اذیت نمیکردن حتماً می خریدم.
آخه به من میگن فقط می تونی سالانه اونم فقط سرعت 1 مگ یا 2 مگ.
آخه من ماهانه اونم سرعت 256 نامحدود رو می خوام.
چرا نمیذارن اونی که مشتری می خواد رو بخره؟

بعدش یعنی برم تو سایتش اون فرم رو پر کنم هر سرعتی خودم بخوام بهم میدن؟

karwan125
April 10th, 2016, 12:01
یعنی برم تو سایتش اون فرم رو پر کنم هر سرعتی خودم بخوام بهم میدن؟

بله شما درخواست تون رو توی اون فرم مطرح کنید ، بگید که تماس ی با نماینده یا بخش فروش داشتید که گفتن که باید حتما یک ساله خریداری بکنید ...
اما شما فقط قصد تون خرید سرعت 256 نامحدود هستش.
بعد از 24 ساعت باهاتون تماس میگیرن و اقدامات لازم رو با کمک شما انجام میدن.

iHSG
April 10th, 2016, 12:08
بله شما درخواست تون رو توی اون فرم مطرح کنید ، بگید که تماس ی با نماینده یا بخش فروش داشتید که گفتن که باید حتما یک ساله خریداری بکنید ...
اما شما فقط قصد تون خرید سرعت 256 نامحدود هستش.
بعد از 24 ساعت باهاتون تماس میگیرن و اقدامات لازم رو با کمک شما انجام میدن.

میشه شما راهنمایی کنید بگید تک تک گزینه ها رو باید چی انتخاب کنم؟

Majiiid
April 13th, 2016, 18:14
میشه شما راهنمایی کنید بگید تک تک گزینه ها رو باید چی انتخاب کنم؟

اگر چنین مشکلی دارین بهتره بصورت حضوری مراجعه کنید خیلی بهتر نتیجه میگیرین
ولی اگر حجمی بگیرید خیلی بهتره حق انتخاب بیشتر در کنارش سرعت و کیفیت بیشتر را تجربه میکنید

یه دوستی میگفت تو آمریکا تا سرعت 17مگ رو بصورت رایگان میشه استفاده کرد و اگر به سرعتی بیش از اون نیاز بود باید هزینه پرداخت کنن حالا وضعیت ما رو ببینید بخاطر یه اشتراک 256 باید اینطوری آویزون شرکت ها بشیم!