PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقض حریم خصوصی وبمستران توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

chichosting.net
April 9th, 2016, 19:24
با سلام و احترام به همکاران گرامی

متاسفانه حریم خصوصی همه ما و دارندگان نماد اعتماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک نقض شده!!!!!!1
و اطلاعات تک تک ما به سازمان های مختلف ارسال میشه از جمله : بخش بازاریابی تمامی بانکها - امور مالیاتی و..

همچنین
تمامی وبمستران گرامی از تاریخ دریافت نماد اعتماد مشمول پرداخت مالیات هستید که طی همین 1 هفته الی 3 هفته منتظر دریافت نامه یا مراجعه مامور مالیاتی به آدرسی که ( طی مراحل دریافت نماد اعتماد ثبت نمودید) دریافت خواهید کرد .

فرقی نمی کند شخصیت حقوقی باشد یا حقیقی
فرقی نمی کند فعالیت شما همکاری در فروش باشد یا وبلاگ دارای نماد یا شرکت یا..

این مورد امروز صبح برای من اتفاق افتاد و مامور امور مالیاتی +شهرستان تشرف اوردند درب منزل

یک لیست داشتن ظاهر از مرکز توسعه تجارت الکترونیک (آنماد) دریافت کرده بودن دقیقا سایتهایی از بنده که نماد اعتماد داشتند در لیستشون بود.
از تاریخ نماد در صورت عدم مراجعه به امور مالیاتی جریمه هم خواهد داشت .
(طبق گفته های مامور مالیاتی شهرستان)

بنده شخصا امروز تیکت زدم به آنماد گفتم تمامی نماد ها رو فسخ کنند .
و
بنده شخصا در اختیاز قرار دادن اطلاعاعات توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را نقض حریم خصوصی کاربران و این حرکت رو شدیدا محکوم میکنم .

MOJTABA005
April 9th, 2016, 19:39
با حرفتون کاملا موافقم
توی این اوضاع بد هاستینگ مالیات دیگه چیه :|
خودمون هم میخواستیم نماد بگیریم پشیمون شدیم

gharibion
April 9th, 2016, 19:43
با حرفتون کاملا موافقم
توی این اوضاع بد هاستینگ مالیات دیگه چیه :|
خودمون هم میخواستیم نماد بگیریم پشیمون شدیم

پرداخت های اینترنتی رو چیکار میکنید ؟

MOJTABA005
April 9th, 2016, 19:53
پرداخت های اینترنتی رو چیکار میکنید ؟
از درگاه واسط

karwan125
April 9th, 2016, 20:02
من اینجا یه نکته رو میخواستم بگم ;

اون زمان که واسه نماد اعتماد فراخوانی کرده بودن ، همه رفتن ثبت نام کردن ، فک کردن چیز خوبیه ... اگر واقعا اعتماد یک شرکت و یک فرد حقیقی و حقوقی به یک نماد هستش بذار همونم نباشه..
همه شما دوستان میدونید که افرادی هم بودن که در همین انجمن تاپیک شون زده شد و وجه ایی رو از کاربران دیگر گرفته بودن و خدمات مطلوب ارائه نداده بودن. اوناهم نماد داشتن.

دوستان از لحاظ مالیات اگر میخواید طبق قانونی پیش برید ، حتما با وکیل ، مشاور حقوقی یا حسابدار مشورت بگیرید بد نیست.

afshinaz
April 9th, 2016, 20:03
دوستان به این سادگی هم نیست
اومدن نماد بخاطر دریافت مالیات بود
هر شخص حقیقی یا حقوقی باید مالیات بده حالا به هر دلیل و راهی که داره از نت کسب درآمد میکنه
با فسخ نماد شما بازم باید مالیات بدین و. در صورت عدم همکاری تمام اموال و حساب بانکی شما مصادره میشه
خیلی وقت پیش شروع کردن

منم در مورد نحوه محاسبه و ارزش افزوده مشکل دارم و میخپام در این رابطه بدونم

- - - Updated - - -

از درگاه واسط

بازم از درگاه های واسط میتونن استعلام بگیرن!!!

MOJTABA005
April 9th, 2016, 20:12
هر شخص حقیقی یا حقوقی باید مالیات بده حالا به هر دلیل و راهی که داره از نت کسب درآمد میکنه
با فسخ نماد شما بازم باید مالیات بدین و. در صورت عدم همکاری تمام اموال و حساب بانکی شما مصادره میشه
خیلی وقت پیش شروع کردن

- - - Updated - - -

وقتی ما نماد دریافت نکردیم چی ؟
از همون اول معلوم بود به وجود آمدن Enemad با سیاست خاصه خودشون بوده ،

DeLtAvPs
April 9th, 2016, 20:32
مگه شرایط دریافت مالیات از فاکتور های رسمی ارائه شده نیست؟!
پس اگر بر فرض ما به دارایی بریم و تشکل پرونده هم بدیم با توجه به اینکه هیچ فاکتوری از سمت ما ارائه نشده فکر نمیکنم مشمول مالیات باشیم

اگر از دوستان کسی در مورد مالیات و دارایی جزئیات دقیق تری میدونه در این مورد توضیح بده.

پی نوشت : یه درگاه داشتم که به خاطر نداشتن نماد غیر فعال شد! مجبور شدم مجدد برم سراغ نماد و دریافت نماد!!

afshinaz
April 9th, 2016, 20:34
وقتی ما نماد دریافت نکردیم چی ؟
از همون اول معلوم بود به وجود آمدن Enemad با سیاست خاصه خودشون بوده ،

خیلی وقت پیش من شنیدم قصد انجام اینکار دارن
کلا تمام افرادی که به هر نحوي از نت کسب درآمد میکنن باید مالیات بدن
تا اونجا که میدونم درآمد تا یک میلیون و سیصد معاف از مالیات

به سادگی از روی حساب بانکیتون

chichosting.net
April 9th, 2016, 20:49
مگه شرایط دریافت مالیات از فاکتور های رسمی ارائه شده نیست؟!
پس اگر بر فرض ما به دارایی بریم و تشکل پرونده هم بدیم با توجه به اینکه هیچ فاکتوری از سمت ما ارائه نشده فکر نمیکنم مشمول مالیات باشیم

اگر از دوستان کسی در مورد مالیات و دارایی جزئیات دقیق تری میدونه در این مورد توضیح بده.

پی نوشت : یه درگاه داشتم که به خاطر نداشتن نماد غیر فعال شد! مجبور شدم مجدد برم سراغ نماد و دریافت نماد!!

درود
خدا بده درگاه های واسط
1 درصدر 2 درصد 3 درصد کارمز دادن به درگاه های واسط بهتر از اینکه 9 درصد باج بدی و هیچ مزیتی هم برات نداشته باشه .
خیلی هم سخت گرفتن بخش ثبت فیش واریزی داخل مدیریت whcms بکار میاد .

- - - Updated - - -

خیلی وقت پیش شروع کردن

- - - Updated - - -

اره جدیدن درگاه های واسط هم تعهد نامه پر میککن تو یکی از بندهاشود درج که طی یماه اطلاعات کاربر باید به مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارسال بشه .
در اینجا ثبت فیش واریزی

- - - Updated - - -

درود
کسی که حتی همکاری در فروش یا بازاریابی هم بخواد بکنه از یک میلیون و سیصد بیشتره اونم یکساله .

hostorder
April 9th, 2016, 20:55

حساب بانکی وقتی میشه که درگاه اختصاصی باشه نه که واسط مثلا دستی به یکی شما قرض میدید ایشون همه وقتی پس میده مثلا میریزه حسابت !!!اون موقع که نباید واسه اون پول شما مالیات بدی

InterServer.ir
April 9th, 2016, 20:57
من حتی هزینه نماد رو پرداخت کردم ولی هنوز رو اینکه به کارشناس فرستاده شه اطلاعات و مجبور به پرداخت بی دلیل مالیات بشم دو دلم

این بلایی هست که خودمون سر خوردمون آوردیم بعضی شرکت های هاستینگ اینقدر ارزش نماد رو بالا بردند که انگار کیفیت سرویس هاشون با نماد 5 برابر شده. مشتری ها هم سایت های بدون نماد رو غیر قابل اعتماد می دونند!

اگه حمایت نکنیم و نماد رو تحریم کنیم این کار ها رو نمی کنند!

chichosting.net
April 9th, 2016, 21:03
من اینجا یه نکته رو میخواستم بگم ;

اون زمان که واسه نماد اعتماد فراخوانی کرده بودن ، همه رفتن ثبت نام کردن ، فک کردن چیز خوبیه ... اگر واقعا اعتماد یک شرکت و یک فرد حقیقی و حقوقی به یک نماد هستش بذار همونم نباشه..
همه شما دوستان میدونید که افرادی هم بودن که در همین انجمن تاپیک شون زده شد و وجه ایی رو از کاربران دیگر گرفته بودن و خدمات مطلوب ارائه نداده بودن. اوناهم نماد داشتن.

دوستان از لحاظ مالیات اگر میخواید طبق قانونی پیش برید ، حتما با وکیل ، مشاور حقوقی یا حسابدار مشورت بگیرید بد نیست.

درود
کاملا موافقم
بخدا قسم داشتن نماد اعتماد تضمین کننده خدمات خوب نیست .
فقط جنبه نمادین داره

یه چند وقت دیگه به تعداد این نمادین ها اضافه میشه

نمونش : لوگو دیجتال

- - - Updated - - -

من حتی هزینه نماد رو پرداخت کردم ولی هنوز رو اینکه به کارشناس فرستاده شه اطلاعات و مجبور به پرداخت بی دلیل مالیات بشم دو دلم

این بلایی هست که خودمون سر خوردمون آوردیم بعضی شرکت های هاستینگ اینقدر ارزش نماد رو بالا بردند که انگار کیفیت سرویس هاشون با نماد 5 برابر شده. مشتری ها هم سایت های بدون نماد رو غیر قابل اعتماد می دونند!

اگه حمایت نکنیم و نماد رو تحریم کنیم این کار ها رو نمی کنند!

درود

فقط کاربران مبتدی که کمتر از 5 ماه با وب آشنایی دارند شاید ملاک خریدشون نماد باشه
دلیش هم اینکه تبلیغات رسانه ای شد فرهنگ سازی کردن پلیس فتا روش مانور داد .
ولا یک وبمستری که درست حسابی با وب آشنایی داشته باشه ملاک خریدش نماد اعتماد نیست .

من شخصا ملاک خریدم نماد اعتماد نیست .

مگه سرور هایکه ما از دیتاسنترهای خارجی دریافت می کنیم نماد دارن ؟

websazha
April 9th, 2016, 21:06
دوستان عزیز از همان روز اول که این جربان نماد به راه افتاد دقیقه معلوم بود این مسئله مالیاتی هست و راهی برای گرفتن پول اضافه از شرکت های اینترنتی چون هیچ کنترلی روی آنها نداشتند.
وقتی مشتری که 2 سال بود با ما کار میکرد به من میگه آقای صادقی چرا نمادت از کار افتاده مشکلی هست ! سریع ترسیده آخه آدم چی بگه! مشتری جدید زنگ زدن بعد از 45 دقیقه صحبت میگه خدا خیرت بده جقدر اطلاعات مفید دادی ولی نمادت غیر فعال هست اگر فعالش کنی میخرم!
کاریش نمیشه کرد تنها راه افتتاح حساب های جداگانه ترجیحا به نام صاحب نماد نباشد. اقدام بشه و از درگاه استفاده نکنیم . البته برای ما فروشنده سرور اختصاصی سنگین هست خیلی. ولی دوستان بهتر هست سریع تر به فکر خودمان باشیم کسی به فکر ما نیست.
از ماست که بر ماست .

afshinaz
April 9th, 2016, 21:08
حساب بانکی وقتی میشه که درگاه اختصاصی باشه نه که واسط مثلا دستی به یکی شما قرض میدید ایشون همه وقتی پس میده مثلا میریزه حسابت !!!اون موقع که نباید واسه اون پول شما مالیات بدی

بله حق با شماست
منظور منم درگاه اختصلصی بود

کلا برنامه ای چیدن هرجور شده مالیات بگیرن
حتی برای اون افرادی که فاکتور برای مشتری ارسال نمیکنن
کلا سال خوبی پیش رو داریم

DeLtAvPs
April 9th, 2016, 21:12
دوستان عزیز از همان روز اول که این جربان نماد به راه افتاد دقیقه معلوم بود این مسئله مالیاتی هست و راهی برای گرفتن پول اضافه از شرکت های اینترنتی چون هیچ کنترلی روی آنها نداشتند.
وقتی مشتری که 2 سال بود با ما کار میکرد به من میگه آقای صادقی چرا نمادت از کار افتاده مشکلی هست ! سریع ترسیده آخه آدم چی بگه! مشتری جدید زنگ زدن بعد از 45 دقیقه صحبت میگه خدا خیرت بده جقدر اطلاعات مفید دادی ولی نمادت غیر فعال هست اگر فعالش کنی میخرم!
کاریش نمیشه کرد تنها راه افتتاح حساب های جداگانه ترجیحا به نام صاحب نماد نباشد. اقدام بشه و از درگاه استفاده نکنیم . البته برای ما فروشنده سرور اختصاصی سنگین هست خیلی. ولی دوستان بهتر هست سریع تر به فکر خودمان باشیم کسی به فکر ما نیست.
از ماست که بر ماست .

جناب صادقی
دقیقا چطور؟
وقتی برای گرفتن درگاه از بانک الزام اینه که حتما مشخصات صاحب حساب باید به نام دارنده نماد باشه راهی نیست
مگر اینکه کلا نماد رو به اسم شخص دوم بگیریم و بعد دوباره مجدد تمامی مسیر رو برای درگاه هم طی کنیم

afshinaz
April 9th, 2016, 21:12
درود
کاملا موافقم
بخدا قسم داشتن نماد اعتماد تضمین کننده خدمات خوب نیست .
فقط جنبه نمادین داره

یه چند وقت دیگه به تعداد این نمادین ها اضافه میشه

نمونش : لوگو دیجتال

- - - Updated - - -

درود

فقط کاربران مبتدی که کمتر از 5 ماه با وب آشنایی دارند شاید ملاک خریدشون نماد باشه
دلیش هم اینکه تبلیغات رسانه ای شد فرهنگ سازی کردن پلیس فتا روش مانور داد .
ولا یک وبمستری که درست حسابی با وب آشنایی داشته باشه ملاک خریدش نماد اعتماد نیست .

من شخصا ملاک خریدم نماد اعتماد نیست .

مگه سرور هایکه ما از دیتاسنترهای خارجی دریافت می کنیم نماد دارن ؟

نماد داشتن چیز بدی نیست!
حداقل مشتری راحت تر اعتماد میکنه

ولی تا به امروز برای دریافتش اقدامی نکردم تنها دلیلم درج آدرس منزل هست من تمایلی ندارم آدرس منزل برای تمام افراد قابل رویت باشه! و این موضوع رو از طریق وب سایتشون مطرح کردم
به هرحال باید برای کسب و کارتون مالیات بدین و اگه اقدامی نکنید معلوم نیست چقدر جريمه براتون ببرن!!!

Ramin
April 9th, 2016, 21:15
سلام

تاپیک دیگری در این خصوص ایجاد شده بود . لطفا پیگیر همان تاپیک باشید