PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلل خالق (هاست 99 ساله ! )

MelatHOST
May 23rd, 2009, 23:32
در مقررات هم هیچگونه تذکری (محدودیتی) در ارتباط با منابع سرور ( رم و سی پی یو) داده نشده
http://www.adishost.com/terms.php

Sajad
May 23rd, 2009, 23:36
disk storage: 50 gb
monthly data transfer: 50gb
guaranteed 99.9% uptime: Yes
control panel: H-sphere

فضا و پهنای باندشون یه مقداره؟

MelatHOST
May 23rd, 2009, 23:57
بله

1eng.ir
May 24th, 2009, 00:00
فضا و پهنای باندشون یه مقداره؟
مگه تا حالا ندیده بودی ؟!!!
جالبش به اینه که طرف اومده بود سرور میداد با هارد و پهنای باند یکسان :دی

Parshosts
May 24th, 2009, 00:12
نمی دونم کی حرف این رو باور میکنه؟!!!!!!!
واقا اگه کسی بخره خیلی .......... البته افراده تازه وارد زیاده و این جور جاها هم از ناواردی این جور افراد سو استفاده می کنن
خدایی هم هست حالا که این قدر این اینترنت بی صحابه البته اگه ایمانی به خدا داشته باشه که اگه بود از این کرا نمیکنه

Parshosts
May 24th, 2009, 00:18
البته شاید هم طرف پولش زیاده می خواد خیرات کنه
شایدم جو این زمین های 99 ساله گرفتتش
شایدم واقعا بخواد هم چین کاری بکنه که یه جورایی باور نکردنی هست
باز اون بینهایت رو میشه یه جوری قبول کرد ولی این رو .......

Parshosts
May 24th, 2009, 00:23
1 ترابات با 33000 ترابات پهنای باند 260.000 تومان جالبه!!!!!!!!
ولی حالا چرا این پهنای باندش 33000 هست؟!!!!!!!!
راستی از این سرور ها کجا میفروشن؟
احتمالا سرورشو 99 ساله گرفته ؟ شاید هم یه adsl تو خونه گرفته؟

1eng.ir
May 24th, 2009, 00:40
کلاه برداریه بابا !!!
بی خیالش شین :دی
ولی این تاپیک باشه تو فروم بد نیست، حداقلش بقیه رو روشن میکنه (مخصوصاً تازه کارا)

TruthPraiser
May 24th, 2009, 07:40
یه وب سایت ایرانیه دیگه رو هم دیده بودم که دست به چنین اقدامی می زد , متاسفانه ما الان خیلی وقتا می بینیم هاستی که بصورت سالیانه دریافت شده ثباتی نداره برای همین به شخصه روی هاست ماهیانه تاکید دارم , اون وقت حالا اون 99 سال رو بی خیال ولی آیا به 9 سال اولش هم می شه اعتماد کرد؟!

mehdi24
May 24th, 2009, 08:42
احتمالا اشتباه تایپی بوده و منظور ایشون 99 روز بوده !!
سرور رو از http://www.tophostingcenter.com گرفته
ولی من هرچی گشتم سروری با فضای بالا و پهنای باند نامحدود ندیدم. این آقا چطوری پهنای باند نامحدود زده توی سایتش؟
--
و جالب اینجاست که بالاترین بازدید www.tophostingcenter.com مربوط به ایرانه! (Iran 35.2% )

MelatHOST
May 24th, 2009, 10:33
ایشون در گوگل هم تبلیغات کردن
این هاستینگ ها فقط اعتماد مردم رو ازشون میگیرن

Nikan
May 24th, 2009, 18:20
سلام

من فکر می کنم ایشان با دولت محترم و موضوع خانه ها با مالکیت 99 ساله ارتباط دارند و فکر کرده اند با یک آزمون و خطا می توان در این زمینه هم ایده های ....... داشت

TruthPraiser
May 24th, 2009, 19:32
این هاستینگ ها فقط اعتماد مردم رو ازشون میگیرن

ببخشید من یه مقدار الان حافظم یاری نمی کنه , می شه روشن تر این قضیه رو بفرمایین؟

Vahid
May 24th, 2009, 23:05
من Life time هاستینگ هم دیدم :D این که چیزی نیست پیش اون

Parshosts
May 25th, 2009, 01:33
ببخشید من یه مقدار الان حافظم یاری نمی کنه , می شه روشن تر این قضیه رو بفرمایین؟

این جور جاها باعث میشن که مردم اعتمادشون رو از دست بدن چون اینا از سادگی و بی تجربگی مردم استفاده می کنن و کلاه برداری می کنن

Parshosts
May 25th, 2009, 01:39
دوستان کسی باهاشون تماس نگرفته ببیینه چی می گن؟
مگم چطوره خودشون رو دعوت کنید بیان تو انجمن توضیح بدن
جالبه شماره تلفن ثابت هم دادن به نظر شما دلیلش چیه؟
ولی چون تلفن ثابت هست اگه بخوان کلاه برداری کنن میشه ردشون رو گرفت نظر شما چیه؟

TruthPraiser
May 25th, 2009, 11:25

مثلا بعد گذشت حتی چند سال کوتاه؟!

ما که همین یکسالش رو هم می گیریم اگه خوشمون نیومد و حال و حوصله اعصاب خوردی نداشتیم خیلی زود بی خیالش می شیم وای به حال اون دیگه.:rolleyes:

persian.developer
May 25th, 2009, 11:44
دوستان کسی باهاشون تماس نگرفته ببیینه چی می گن؟
مگم چطوره خودشون رو دعوت کنید بیان تو انجمن توضیح بدن
حتی اگر دفتر هم داشتن نباید به این راحتی اعتماد کنید

WebRang
May 26th, 2009, 07:17
من اصلا" به این هاست 99 ساله اطمینان و ایمان ندارم!!!!
99 ساله!؟!!!!
کی مرده و کی زنده !
اگر مشکل و حوادث طبیعی پیش نیاد ( جنگ ( اسراییل عزیز + آمریکای بد .... سیل و زلزله .... ) که طرف اون دنیا بره و ...

( " نظر شخصی من بود " )

MelatHOST
May 26th, 2009, 07:51
دوستان آخه وقتی این آقا هاستو فروخت و پولشو گرفت چه نیازی داره که پشتیبانی کنه ؟
حداقل بصورت 1 ساله اگه بود امید این رو داشت که مشتری رو راضی نگه داره تا سال بعد مشتری تمدید کنه !

WebRang
May 26th, 2009, 07:59
دوستان آخه وقتی این آقا هاستو فروخت و پولشو گرفت چه نیازی داره که پشتیبانی کنه ؟
حداقل بصورت 1 ساله اگه بود امید این رو داشت که مشتری رو راضی نگه داره تا سال بعد مشتری تمدید کنه !
اینم حرفیه ...
اما من نظرمو تو پست قبلی دادم .... :smartass:

Vahid
May 26th, 2009, 09:34
امان از این ایرانی های خوش فکر !!!

amin2755
June 14th, 2009, 06:38
با سلام به دوستان!

من که یک بار اطمینان کردم! البته حالا هم کاملا راضی هستم.

به این دلیل اطمینان کردم که قیمت هاست 99 ساله اونها از هاست های 1 ساله ای که در ایران هست بازم ارزون تره.

Sajad
June 14th, 2009, 08:56
با سلام به دوستان!

من که یک بار اطمینان کردم! البته حالا هم کاملا راضی هستم.

به این دلیل اطمینان کردم که قیمت هاست 99 ساله اونها از هاست های 1 ساله ای که در ایران هست بازم ارزون تره.

سایتون رو میدید؟
چند وقته رو این هاست هستید؟

amin2755
June 14th, 2009, 09:05
سایتون رو میدید؟
چند وقته رو این هاست هستید؟

چرا که نه :d :
iranww.com

البته، خیلی از دوستام هم از این هاست خریداری کردن، اگه بخوای آدرس وب سایت آنها را هم بدم.

حدودا یکساله، البته با تماسی که با شرکت داشتم و تعهدی که اونا دادن، فکر نمی کنم مشکلی واسه سال های بعد به وجود بیاد.

Kambiz
June 14th, 2009, 13:51
واقعا عجیبه من موندم تو ایران واحد های 99 سالش چرت و پرت بود خدا به داد این هاست برسه که هیچ حامی دولتی نداره 99 سال کی زندست کی مردست
ولی از یه لحاظ خوبه برای نوه هامون هاست به ارث می ذاریم=))

Vahid
June 15th, 2009, 05:16
شما تعهدات رو نبینید
از لحاظ هاستینگ چنین کاری غیر ممکن هست

NovinServer
June 15th, 2009, 05:23
من یک سوال دارم !؟
کلاه برداری مگر شاخ و دم داره ؟ :66:

توی روز روشن زده 99 سال ! تمام شد و رفت :77: ادم به این واقع بینی ندیده بودم ! من به ایشون افتخار می کنم :67:

amin2755
June 15th, 2009, 06:48
من یک سوال دارم !؟

توی روز روشن زده 99 سال ! تمام شد و رفت :77: ادم به این واقع بینی ندیده بودم ! من به ایشون افتخار می کنم :67:

جالبه، شما هیچکدوم نمی توانید با این شرکت رقابت کنید! شروع کرده اید به تخریب :112: !!!

لازمه چند نکته را یادآوری کنم:
1- قیمت هاست های 99 ساله این شرکت حتی از هاست های 1 ساله شما ارزان تر است.
2- برعکس تمام شما، این شرکت دارای مجوز رسمی و کاملا قانونی اقدام به فروش هاست کرده است.
3- برعکس تمام شما، برای پشتیبانی، دارای شماره تلفن ثابت می باشد.

4- و مهمتر از همه، من به عنوان یک مشتری، که خیلی از شرکت های فروش هاست را امتحان کرده ام؛ این یکی از نظر کیفیت، صداقت در گفتار و پشتیبانی از همه بهتره.

Kambiz
June 15th, 2009, 07:30
حرف حساب جواب نداره
اما پهنای باندش وحشت ناک کمه :-ss

amin2755
June 15th, 2009, 08:24
من یک سوال دارم !؟

آقا، یک سوال:
شما که از کلاه برداری حرف می زنی، صفحه پشتیبانی وب سایت خودتو چک کردی:
http://novinserver.com/index-2.html

:^O

حق با شماست، کلاه برداری مگر شاخ و دم داره :)) :))

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.768647dee7.jpg (http://www.freeimagehosting.net/image.php?768647dee7.jpg)

rayannet
June 15th, 2009, 08:40
جالبه، شما هیچکدوم نمی توانید با این شرکت رقابت کنید! شروع کرده اید به تخریب :112: !!!

لازمه چند نکته را یادآوری کنم:
1- قیمت هاست های 99 ساله این شرکت حتی از هاست های 1 ساله شما ارزان تر است.
2- برعکس تمام شما، این شرکت دارای مجوز رسمی و کاملا قانونی اقدام به فروش هاست کرده است.
3- برعکس تمام شما، برای پشتیبانی، دارای شماره تلفن ثابت می باشد.

4- و مهمتر از همه، من به عنوان یک مشتری، که خیلی از شرکت های فروش هاست را امتحان کرده ام؛ این یکی از نظر کیفیت، صداقت در گفتار و پشتیبانی از همه بهتره.

دوست عزیز اگر بخواد رقابت کنه باید بره با میهن نیک و پار دیتا و .... رقابت کنه نه اینکه ما هم مثل این بیایم 99 سال هاست بدیم.
اصلا یک لحظه فکرش بکن ببین با عقل ات جور در میاد!!!!
فردا هم میگه هارد سرور ام سوخت برید بسلامت
الان چند سالشه این مدیرش ؟ چه تضمینی میکنه تا 99 سال دیگه زنده باشه ؟؟؟؟
چون معمولا حداکثر عمر 70 ساله حالا نمیدونیم این اقا چطور ....

amin2755
June 15th, 2009, 08:59
دوست عزیز اگر بخواد رقابت کنه باید بره با میهن نیک و پار دیتا و .... رقابت کنه نه اینکه ما هم مثل این بیایم 99 سال هاست بدیم.
اصلا یک لحظه فکرش بکن ببین با عقل ات جور در میاد!!!!
فردا هم میگه هارد سرور ام سوخت برید بسلامت
الان چند سالشه این مدیرش ؟ چه تضمینی میکنه تا 99 سال دیگه زنده باشه ؟؟؟؟
چون معمولا حداکثر عمر 70 ساله حالا نمیدونیم این اقا چطور ....

دوست عزیز!
1- آیا شما، حتی یک بار، با تیم پشتیبانی این شرکت صحبت کرده اید !؟
2- همانطور که گفتم، حداقل فرق این سایت، با تمام سایت های معرفی شده در اینجا، در این است که این سایت متعلق به شرکت داده آوران آدیش (سهامی خاص) می باشد و بطور کاملا قانونی اقدام به فروش هاست و دامین کرده است.

3- با فرض اینکه حق با شما باشد و این شرکت برای 99 سال هیچ تضمینی نداشته باشد!!! لااقل قیمت های هاست های 99 ساله این شرکت از هاست های یک ساله معرفی شده توسط دوستان ارزان تر می باشد.

4- اگه به اخبار سایت کمی دقت می کردید، فروش هاست های 99 ساله برای مدتی کوتاه و برای رقابت ارائه شده بود.

amin2755
June 15th, 2009, 09:15
این جور جاها باعث میشن که مردم اعتمادشون رو از دست بدن چون اینا از سادگی و بی تجربگی مردم استفاده می کنن و کلاه برداری می کنن

دوست عزیز!
اکه این کارهای باعث میشه که مردم اعتمادشون را از دست بدن، کار شما که:
1- دو، دامین را معرفی کرده اید:
parshosts.com
parswebs.net

که اولی، Parking Page ، هست و نشانگر این است که این وب سایت دیگر فعال نمی باشد
و دومی از قالب آماده WordPress استفاده کرده و در قسمت ارتباط با ما نوشته است:

"این یک نمونه از برگه‌ی وردپرس است،می‌توانید‌ این‌جا اطلاعاتی از خودتان یا وبلاگ‌تان بنویسید شما می‌توانید به هر مقداری که می‌خواهید برگه‌ها یی مانند ‌این یا زیربرگه‌ درست کنید و ‌همه‌ی محتوای خود را در وردپرس مدیریت کنید.
"

باعث جلب اعتماد میشه !!؟!؟؟!؟

Sajad
June 15th, 2009, 09:29
1- آیا شما، حتی یک بار، با تیم پشتیبانی این شرکت صحبت کرده اید !؟
خوب ؛ صحبت کردن چه فایده داره؟ 30 سال دیگه هم میشه صحبت کرد؟

2- همانطور که گفتم، حداقل فرق این سایت، با تمام سایت های معرفی شده در اینجا، در این است که این سایت متعلق به شرکت داده آوران آدیش (سهامی خاص) می باشد و بطور کاملا قانونی اقدام به فروش هاست و دامین کرده است.
خیلی دیگه از سایت هایی که اینجا هستن شرکت هستند!
شرکت بودن مهم نیست! یه تاپیک دیگه اینجا بود که فردی پولی به حساب شرکتی واریز کرده بود اما سرویسی بهش ندادن...

3- با فرض اینکه حق با شما باشد و این شرکت برای 99 سال هیچ تضمینی نداشته باشد!!! لااقل قیمت های هاست های 99 ساله این شرکت از هاست های یک ساله معرفی شده توسط دوستان ارزان تر می باشد.
فکر خوبیه! شاید هم اینطور باشه اما همیشه رو یه سرور دیگه روزانه بک آپتون رو منتقل کنید. (پیشنهاد دوستانه)

4- اگه به اخبار سایت کمی دقت می کردید، فروش هاست های 99 ساله برای مدتی کوتاه و برای رقابت ارائه شده بود.
دیدم این مورد رو...

در کل بهتر بود بجا 99 ساله میگفتن مادام العمر...

بحث سر رقابت نیست! من هم دوستانی دارم که فقط سال اول برام مبلغ رو واریز کردن و سال های بعد بخاطر رفاقت هزینه ای ازشون نخواستم و الان هم دارن استفاده میکنن. تا 99 سال دیگه هم اگه زنده بودم و حتی بیشتر مبلغی ازشون درخواست نمیکنم. وصیت هم میکنم دریافت نکنن بعد از من :106::106::106:

شما به چه حسابی بنر این هاستینگ رو تو سایتتون گذاشتید؟
رفاقت؟
اسپانسور؟
همکارانشون هستید؟
خیلی از خدماتشون خوشتون اومده؟

amin2755
June 15th, 2009, 10:45
خوب ؛ صحبت کردن چه فایده داره؟ 30 سال دیگه هم میشه صحبت کرد؟

خیلی دیگه از سایت هایی که اینجا هستن شرکت هستند!
شرکت بودن مهم نیست! یه تاپیک دیگه اینجا بود که فردی پولی به حساب شرکتی واریز کرده بود اما سرویسی بهش ندادن...

فکر خوبیه! شاید هم اینطور باشه اما همیشه رو یه سرور دیگه روزانه بک آپتون رو منتقل کنید. (پیشنهاد دوستانه)

دیدم این مورد رو...

در کل بهتر بود بجا 99 ساله میگفتن مادام العمر...

بحث سر رقابت نیست! من هم دوستانی دارم که فقط سال اول برام مبلغ رو واریز کردن و سال های بعد بخاطر رفاقت هزینه ای ازشون نخواستم و الان هم دارن استفاده میکنن. تا 99 سال دیگه هم اگه زنده بودم و حتی بیشتر مبلغی ازشون درخواست نمیکنم. وصیت هم میکنم دریافت نکنن بعد از من :106::106::106:

شما به چه حسابی بنر این هاستینگ رو تو سایتتون گذاشتید؟
رفاقت؟
اسپانسور؟
همکارانشون هستید؟
خیلی از خدماتشون خوشتون اومده؟

خوشبختانه هنوز افرادی در این تاپیک هستند که منطقی صحبت کنند. از این بابت من به شما تبریک می گم.

دلیلی که من عضو این سایت شدم فقط این بود که دیدم چند نفر بدون هیچ منطق و فقط برای خراب کردن رقیبشان در یک اقدام ناجوانمردانه شروع کردن به ایرادهای غیرمنطقی گرفتن.

و اما جواب شما دوست عزیز، شرکت آدیش هاست، در صورت موفق بودن نسبی وب سایت ها، برای پشتیبانی از آنها و کمک به دآمد زایی وب سایت ها، اقدام به خرید فضا های تبلیغاتی می کند.

یعنی اگر شما از آنها هاست خریداری کنید و در صورتی که وب سایت شما از نظر آمار بازدیدکنندگان رشد خوبی داشته باشه، شرکت اولین مشتری فضاهای تبلیغاتی شما خواهد بود.

rayannet
June 15th, 2009, 10:53
راستی شما از کجا می دونید شرکت اش ثبت شده ؟ شاید همینجور یک چیزی زده ؟ لینک روزانه رسمی اش اگر میشه ازشون بگیر و در اینجا قرار بده تا مطمئن بشیم
اگر فردا گفتم هارد سرور سوخته چی ؟ ما هاست 99 ساله ازشون گرفتیم 3 سال میزبانی کرد اما گفت بعد از سه سال هارد سرور سوخته اون موقعه تکلیف ما چی میشه ؟ میتونه تضمین کنه ؟ بک آپ روی سرور دیگه ای داره ؟
در ضمن شرکت های با سابقه مانند پارس دیتا , راد کام و ... فکر کنم 15 سال هست تو این کار هستن اما این اقا میخواد 99 سال تضمین کنه که پشتیبانی میکنه ؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟
بعد ما هم میتونیم سرویس بدیم 100 گیگ 5 هزار تومان 5 ساله , اما بصورت share و در 365 روز 360 روز Down باشه. اگر چنین سرویسی خواستی که آپتایم و سرعت و .... واست مهم نیست پیغام بده من بهت سرویس میدم 1000 گیگ 10 ساله 10 تومان البته هیچ چیزی هم تضمین واست نمیکن خواستی پیعام خصوصی بده

amin2755
June 15th, 2009, 11:34
راستی شما از کجا می دونید شرکت اش ثبت شده ؟ شاید همینجور یک چیزی زده ؟ لینک روزانه رسمی اش اگر میشه ازشون بگیر و در اینجا قرار بده تا مطمئن بشیم
اگر فردا گفتم هارد سرور سوخته چی ؟ ما هاست 99 ساله ازشون گرفتیم 3 سال میزبانی کرد اما گفت بعد از سه سال هارد سرور سوخته اون موقعه تکلیف ما چی میشه ؟ میتونه تضمین کنه ؟ بک آپ روی سرور دیگه ای داره ؟
در ضمن شرکت های با سابقه مانند پارس دیتا , راد کام و ... فکر کنم 15 سال هست تو این کار هستن اما این اقا میخواد 99 سال تضمین کنه که پشتیبانی میکنه ؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟
بعد ما هم میتونیم سرویس بدیم 100 گیگ 5 هزار تومان 5 ساله , اما بصورت share و در 365 روز 360 روز down باشه. اگر چنین سرویسی خواستی که آپتایم و سرعت و .... واست مهم نیست پیغام بده من بهت سرویس میدم 1000 گیگ 10 ساله 10 تومان البته هیچ چیزی هم تضمین واست نمیکن خواستی پیعام خصوصی بده

آقا ما که دعوا نداریم :) !!! خیلی منطقی میشه این موضوع را بررسی کرد.

1- بطور مثال، شما از کیفیت صحبت کرده اید، وب سایت من که بر روی سرور آنها هست را بطور مثال در نظر بگیرید و آن را (سرعت بارگذاری، آپ تایم و ....) با بهترین و مطمئن ترین شرکت های خدمات هاستینگ (از نظر شما) مقایسه کنید با دیدن نتیجه، من مطمئن هستم که شما هم مشتری آنها خواهید شد :).

2- حرف شما کاملا منطقی، کی 99 سال زنده ست کی مرده! اما قیمت یک هاست 50 گیگاباتی در ایران چنده؟ قیمتی که این شرکت داره میده از همه ارزون تر، واسه همین (به نظر من) اگه فقط یک سال هم پشتیبانی کنه، شما چیزی را از دست نمی دهید!

3- قبل از خرید هاست من تمام این صحبت ها را با آنها داشتم و بطور منطقی تیم پشتیانی آنها تونست منو قانع کنه، من هم پیشنهاد می کنم شما حداقل و قبل از نظر دادن، یک بار با خودشون صحبت کنی.

rayannet
June 15th, 2009, 12:48
نیازی به صجبت من با اونا نیست, چون وقتی با عقل و منطق جور نیست ....
وقتی بعد از یکسال کل اطلاعات ات حذف کردن بدون اطلاعات چی ؟ ایا باز به شما فشار نمی اید ؟
همینجور سایتها اومدن که توی اینترنت هیچکس نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه!
ببخشید تند رفتم
فکر کنم خیلی کارهای دیگه باشه که بشه مشتری جذب کرد
اینجور هم خودش خراب میکنه هم دنیای مجازی را نا امن میکنه

Parshosts
June 15th, 2009, 13:04
دوست عزیز!
اکه این کارهای باعث میشه که مردم اعتمادشون را از دست بدن، کار شما که:
1- دو، دامین را معرفی کرده اید:
Parshosts.com
parswebs.net

که اولی، parking page ، هست و نشانگر این است که این وب سایت دیگر فعال نمی باشد
و دومی از قالب آماده wordpress استفاده کرده و در قسمت ارتباط با ما نوشته است:

"این یک نمونه از برگه‌ی وردپرس است،می‌توانید‌ این‌جا اطلاعاتی از خودتان یا وبلاگ‌تان بنویسید شما می‌توانید به هر مقداری که می‌خواهید برگه‌ها یی مانند ‌این یا زیربرگه‌ درست کنید و ‌همه‌ی محتوای خود را در وردپرس مدیریت کنید.
"

باعث جلب اعتماد میشه !!؟!؟؟!؟

دوست عزیز سایت من هنوز راه اندازی نشده و من هم هیچ تبلیغی نکردم و نمی گم که از من بخرید تا الان هم سایت هایی که هاست دادم به کسایی بوده که یا منو میشناختن یا دیگران منو معرفی کردن و حالا گیریم این شرکت هم کارش درست باشه شما چرا حمایت می کنن ازشون و اگه گفته های دوستان رو می خوندید متوجه می شدید که 1 مگ هاست 99 ساله چند میشه .........

rayannet
June 15th, 2009, 13:17
به احتمال زیاد خودش مدیر سایت همین که 99 ساله میده هست و اومده خودش مشتری معرفی میکنه

NovinServer
June 15th, 2009, 13:41
آقا، یک سوال:
شما که از کلاه برداری حرف می زنی، صفحه پشتیبانی وب سایت خودتو چک کردی:
http://novinserver.com/index-2.html

:^O

حق با شماست، کلاه برداری مگر شاخ و دم داره :)) :))

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.768647dee7.jpg (http://www.freeimagehosting.net/image.php?768647dee7.jpg)

ما شا الله به شما ! این صحفه چی داره =))=))=))
1 ) سایت من توی طراحی است !
2 ) سیستم پشتیبانی من در Status ایدی و یوزم در انجمن ها هست !

گفتم ***ی شاخ و دم نداره ! نمی توانی بچسبونی به یکی دیگه ! این قالب هم قالب Template Monter هست (:|

درضمن یادت نره پشتیبانی من اینجاست : http://support.novinserver.com این همه می دانند ( 2 )

NovinServer
June 15th, 2009, 13:46
طرف الان فرضا 20 سالشه ! نوه نوه اش می اید 99 سال دیگه اینها رو پشتیبانی می کنه (:|
البته اگر مالک های هاست هم نمیرند ! =))
اینی که می گوییند 120 سال زنده باشی همینه =))

amin2755
June 15th, 2009, 14:43
طرف الان فرضا 20 سالشه ! نوه نوه اش می اید 99 سال دیگه اینها رو پشتیبانی می کنه (:|
البته اگر مالک های هاست هم نمیرند ! =))
اینی که می گوییند 120 سال زنده باشی همینه =))

چرا زورت میگره =)) =)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب تو نخر !!!!!!! کسی که مجبورت نکرده =))

اگه کسی مثل تو باشه فقط بطور محدود بخواد کار کنه، آره باید 120 سال زنده باشه!!!!
جالبه، از نظر شما، هر شرکتی که صاحبش بمیره، شرکته هم تعطیل میشه =)) =))

راست میگه، با این طرز فکر، همه کلاه بردارن.

مثلا شرکت ماکروسافت، یاهو و ... که هیئت مدیرشون عوض شده، الا دیگه تعطیلا !!!!! =))

موفق باشی،

راستی، چندتا شرکت دیگه هم هستن، چندتا بد و بیرا و دروغ بچسبون به اونا، تا شاید بالاخره یکی هم از شما هاست خرید.

amin2755
June 15th, 2009, 14:47
ما شا الله به شما ! این صحفه چی داره =))=))=))
1 ) سایت من توی طراحی است !
2 ) سیستم پشتیبانی من در Status ایدی و یوزم در انجمن ها هست !

گفتم ***ی شاخ و دم نداره ! نمی توانی بچسبونی به یکی دیگه ! این قالب هم قالب Template Monter هست (:|

درضمن یادت نره پشتیبانی من اینجاست : http://support.novinserver.com این همه می دانند ( 2 )

پشتیبانیت منو کشته =)) !!!!!!!!!!!!!!

شما که از طراحی و راه اندازی وب سایت سررشته ای نداری همش از قالب های آماده استفاده میکنی، حتی واسه صفحه پشتیبانیت از whmcs.com استفاده کردی و با این وجود هنوز نتونستی وب سایتتو راه اندازه کنی، موندم چه جوری میخوای پشتیبانی کنی =))

amin2755
June 15th, 2009, 14:49
به احتمال زیاد خودش مدیر سایت همین که 99 ساله میده هست و اومده خودش مشتری معرفی میکنه

آقا خدا کنه، کیه که بدش بیاد.

شما چی، مدیر سایتی، جایی، نیستید؟

amin2755
June 15th, 2009, 14:52
دوست عزیز سایت من هنوز راه اندازی نشده و من هم هیچ تبلیغی نکردم و نمی گم که از من بخرید تا الان هم سایت هایی که هاست دادم به کسایی بوده که یا منو میشناختن یا دیگران منو معرفی کردن و حالا گیریم این شرکت هم کارش درست باشه شما چرا حمایت می کنن ازشون و اگه گفته های دوستان رو می خوندید متوجه می شدید که 1 مگ هاست 99 ساله چند میشه .........

دوست عزیز اشتباه شما همین جاست. شما این پیشنهاد را با معیارهای خودتون می سنجی واسه همین بنظر غیر منطقی میاد.

مثلا گوگل، که نزدیک 8 گیگابات به هرکاربر واسه ایمیل میده، تا الان، با تئوری شما، باید ورشکست کرده باشه.

خوبه که سایتون هنوز راه اندازی نشده، قبل از راه اندازی، پیشنهاد میکنم کمی با تکنولوژی روز آشنا بشید، واسه این کار لازمه.

Kambiz
June 15th, 2009, 15:39
من تا حالا ندیده بودم یه مشتری اینجوری از یه هاستینک پشتیبانی کنه
نکنه درصد می گیری ؟

Kambiz
June 15th, 2009, 15:42
در ضمن ما نمی خواهیم هاستینگ ها رو خراب کنیم می خواییم معتبر ترین ها رو معرفی مردم بکنیم :55:
شما به هاستینگ ها توهین میکنی ( نمونش آقا رضا نوین سرور)
مگه شما ادمین سرور آدیش هاست هستین که به جای ایشون از پلان های ها/:)شتینگ دفاع می کنین ؟/:):-w

amin2755
June 15th, 2009, 15:55
در ضمن ما نمی خواهیم هاستینگ ها رو خراب کنیم می خواییم معتبر ترین ها رو معرفی مردم بکنیم :55:
شما به هاستینگ ها توهین میکنی ( نمونش آقا رضا نوین سرور)
مگه شما ادمین سرور آدیش هاست هستین که به جای ایشون از پلان های ها/:)شتینگ دفاع می کنین ؟/:):-w

حق با شماست، من کمی تند رفتم، اگه به کسی هم توهین کردم، عذر خواهی می کنم.

اما، لطفا پست ها را کمی بررسی کنید، منطق ها را نگاه کنید، به قول شما توهین ها را ببینید، آیا واقعا قصد خراب کردن نیست !؟ آیا واقعا سعی در معرفی معتبر ترین هاست؟

amin2755
June 15th, 2009, 16:11
من تا حالا ندیده بودم یه مشتری اینجوری از یه هاستینک پشتیبانی کنه
نکنه درصد می گیری ؟

نه دوست عزیز :) !
من اومدم اینجا، جو را که دیدم، تصمیم گرفتم که حمایت کنم، وگرنه اگه جو منطقی بود، می شد هم اشکالات را بیان کرد و هم نقاط قوت، با یک جو منطقی به بررسی این شرکت پرداخت.

من قبول دارم هر شرکتی هم نقاط ضعف داره و هم نقاط قوت، اما با این تئوری که آدم بیاد و بدون هیچ منطقی به رقیبش توهین کنه که خودشو مطرح کنه، کاملا مخالفم.

Kambiz
June 15th, 2009, 17:06
ببین من به شخصه هرگز به کسی پیشنهاد نمی کنم از این شرکت هاست بخره با وضیعت فعلی
99 ساله سر جای خودش
50 گیگ هاست با 50 گیگ پهنای باند کاملا غیر منصفانه است
با پیشترفت های روز افزون وب هر 1 گیگ هاست حداقل 50 گیگ پهنای باند می خواد
چون حجم و ترافیک سایت ها فوق العاده بالا رفته
حالا شما بیا این 50 گیگ رو پرش کن می بینی که کمتر از 1 هفته ترافیک تموم می کنه و سایت ساس میشه
بعد علی می مونه و حوضش
شما یک بعد قضیه رو نگاه می کنین اما ما و دوستانمون تمام جوانب رو در نظر می گیریم
بله من 50 گیگ به شما هاست بدم اما شما نتونین از 50 گیگ مفید استفاده کنین چه فایده داره ؟
پهنای باند به نظر من رابطه مستقیم با هاست داره هائزه اهمیته
این آقا با استفاده از امکان اور سل اینجوری خدمات می ده
البته جای بحث این مدل کلاهبرداری زیاده
باز اگه قانع نشودی 50 گیگ هاستتو پر کن و بازدید تو به 500 تا در روز برسون 15 روز هم نمیشه که پهنای باند خالی می کنی
خود دانی
هر کی موفقه یا خوشش اومد تشکر یادش نره;)
بدرود

amin2755
June 15th, 2009, 19:12
ببین من به شخصه هرگز به کسی پیشنهاد نمی کنم از این شرکت هاست بخره با وضیعت فعلی
99 ساله سر جای خودش
50 گیگ هاست با 50 گیگ پهنای باند کاملا غیر منصفانه است
با پیشترفت های روز افزون وب هر 1 گیگ هاست حداقل 50 گیگ پهنای باند می خواد
چون حجم و ترافیک سایت ها فوق العاده بالا رفته
حالا شما بیا این 50 گیگ رو پرش کن می بینی که کمتر از 1 هفته ترافیک تموم می کنه و سایت ساس میشه
بعد علی می مونه و حوضش
شما یک بعد قضیه رو نگاه می کنین اما ما و دوستانمون تمام جوانب رو در نظر می گیریم
بله من 50 گیگ به شما هاست بدم اما شما نتونین از 50 گیگ مفید استفاده کنین چه فایده داره ؟
پهنای باند به نظر من رابطه مستقیم با هاست داره هائزه اهمیته
این آقا با استفاده از امکان اور سل اینجوری خدمات می ده
البته جای بحث این مدل کلاهبرداری زیاده
باز اگه قانع نشودی 50 گیگ هاستتو پر کن و بازدید تو به 500 تا در روز برسون 15 روز هم نمیشه که پهنای باند خالی می کنی
خود دانی
هر کی موفقه یا خوشش اومد تشکر یادش نره;)
بدرود

دوست خوب،
این شد یک حرفه منطقی، کاملا با شما موافقم، البته همانطور که خود شرکت هم متذکر شده بود (چون فروش این هاست متوقف شده است) این پیشنهاد برای حرفه ای ها نبود. در واقع بسته پشنهادی 1، که بطور معمول برای وب سایت های معمولی در نظر گرفته می شود.
اما به هرحال، من یک محاسبه سرانگشتی کردم، ببینید شما موافق هستید؟

من آمار بیشتر وب سایت دوستان در این تاپیک را چک کردم و در حدود حداکثر 1000 بازدیدکننده در ماه داشتن یعنی:

0.02=60*24*30/ 1000
کاربر در دقیقه !

حالا ما فرض می کنیم که یک سایت، 5 کاربر در دقیقه داشته باشد یعنی:

216000 = 5*60*24*30

216000 کاربر در ماه، که همانطور که شما می دانید یک آمار خیلی خوب واسه یک وب سایت می باشد، یعنی این آمار معمولا برای وب سایت های پر ترافیک درنظر گرفته می شود.
حالا اگر هر صفحه سایت در حدود 100 کیلوبایت باشه و هر کاربر دو صفحه را بازدید کنه، پهنای باند مورد نیاز:

216000 * 2 * 100 =
41.2 گیگابایت

که کمتر از 50 گیگابایت خواهد بود.

اما همانطور که شما اشاره نمودید، طبیعی است که برای وب سایت های بسیار سنگین و پر ترافیک این پهنای باند کمه اما فکر کنم برای اکثر وب سایت ها نسبتا خوب باشه، درست می گم؟

MelatHOST
June 15th, 2009, 21:18
حالا با این قیمت کمشون چرا مشتریاشون یک دهم هاست های معمولی هم نیست ؟

74.50.119.101
There are 38 domains hosted on this IP address.
Here are a few of them:

1. 1001arcade.com
2. 888casinoon.net
3. Albumeaks.com
4. 35 more...

NovinServer
June 15th, 2009, 21:22

اگه کسی مثل تو باشه فقط بطور محدود بخواد کار کنه، آره باید 120 سال زنده باشه!!!!

مثلا شرکت ماکروسافت، یاهو و ... که هیئت مدیرشون عوض شده، الا دیگه تعطیلا !!!!! =))

موفق باشی،

راستی، چندتا شرکت دیگه هم هستن، چندتا بد و بیرا و دروغ بچسبون به اونا، تا شاید بالاخره یکی هم از شما هاست خرید.

اولا شما مدیر اون سایت نیستی پس لازم نیست با کنایه های زشتت ازش دفاع کنی :)):106:
ثانیه شما خودت را ماکروسافت و یاهو جا می زنی :-| برو مشخصات شرکتت بر دار بیار ببینم کجا ثبت شده چقدر بودجه داره ؟ :)

مسئله بعدی نه تنها کسی نمی خره ! بلکه ای نجا مطرح شده که ادم های خام توی تله شما گیر نکنند :76: شما اگر راست می گویید 1 سال پشتیبانی کن با این قیمت لازم نیست دروغ بزنی سر هم :^o:))

تو کل جهان اینترنت هیچ سایت و انسانی جود ندارد که سرویس 99 سال به قیمت پایین بدهد این نشان دهنده کلاه برداری در این ضمینه است ! پس وقتی نمی توانی از خودت دفاع کنید لطفا :-$

MelatHOST
June 15th, 2009, 21:26

موفق باشی،

دوست عزیز ما قصد بی احترامی به شرکت شما رو نداریم
و میدونیم که مدیر سایت مورد نظر هستید
فقط یک چیز را مطمئن باشید اون زمانی که منو شما با سرعت 1 کیلوبایت به اینترنت وصل میشدیم آمریکا بزرگترین دیتا سنترهای جهان را داشته و دارد
آمریکا با دیتا سنتر های بزرگش و اینترنت ارزان و ... تا الان جرات نکرده است حرفی که شما میزنید را بزند و هاست 99 ساله بدهد
بازم اگر هاست نامحدود 1 ساله میدادید عاقلانه تر بود ولی این پلنی که میفرمائید دور از واقعیت است و جواب منطقی ای به ما ندادید
سرور شما اگر ابر رایانه هم باشد تا دو سال میتوانید مشتری بر روی آن بریزید و هاست کیلویی بدید ولی آیا بعد دو سال باز هم میتوانید یوزر جدید ایجاد کنید ؟
از آن پس میبایست تا ابد هزینه سرور را پرداخت کنید و در آمدی نداشته باشید
البته شواهد کاملاً مشخص است که شما خودتان ریسلر یک سرور میباشد و مدیر سرور نمیباشید
و دوستان هم میتوانند متوجه شوند از سایتهایی که بر روی آی پی شماست

NovinServer
June 15th, 2009, 21:27
پشتیبانیت منو کشته =)) !!!!!!!!!!!!!!

شما که از طراحی و راه اندازی وب سایت سررشته ای نداری همش از قالب های آماده استفاده میکنی، حتی واسه صفحه پشتیبانیت از whmcs.com استفاده کردی و با این وجود هنوز نتونستی وب سایتتو راه اندازه کنی، موندم چه جوری میخوای پشتیبانی کنی =))

شما به خودت درگیری ! :)) بنده عرض کردم در طراحی جدید هست !
ثانیا اصلا من قالب خود whmcs رو بیشتر از قالب های دیگری می پسندم شما چرا برای اثبات اینکه کلاه نیستی به طراحی من گیر دادی ؟ :)):))

می خواهی من جا بزنم بروم ؟ نه از این خبرها نیست ! من جزء کسایی هستم که تو بحث های ***ی و کلاه برداری ها هستم تا مردم رو گول نزنند ! :))

ذکر می کنم ! لطفا سوالات رو جواب بدهید در مورد طراحی من بحث نکنید :)) طراحی من همین خوبه به شما هیچ ارتباطی نداره =)) شما به سوالات جواب بده

NovinServer
June 15th, 2009, 21:31
حالا با این قیمت کمشون چرا مشتریاشون یک دهم هاست های معمولی هم نیست ؟

74.50.119.101
there are 38 domains hosted on this ip address.
Here are a few of them:

1. 1001arcade.com
2. 888casinoon.net
3. Albumeaks.com
4. 35 more...

من درباره این شرکت زیاد تحقیق کردم !
مردم و دوستان می گویند هیچ سرویسی 99 سال نداره ! به همین جهت اکثر کسایی که از اینها چیزی خریدند محل اپلود فیلم ها و .... غیر گذاشتند ! با یکی از مدیران سایت هایی که از اینها سرویس گرفته بود صحبت کردم ، گفت یک هاست خریدم فقط فیلم میریزم میزارم توی سایت :)) اون هم دو روزه پهنای باندش تمام می شود هیچ فایده نداره :)):76:

Parshosts
June 15th, 2009, 21:37
دوست عزیز اشتباه شما همین جاست. شما این پیشنهاد را با معیارهای خودتون می سنجی واسه همین بنظر غیر منطقی میاد.

مثلا گوگل، که نزدیک 8 گیگابات به هرکاربر واسه ایمیل میده، تا الان، با تئوری شما، باید ورشکست کرده باشه.

بحث گوگل جداست
شما هم اگه 4 تا سایت که هاست می فروشن حالا نا یکی مثل من یه جایی که همه بشناسنش مثل پارس دیتا رو میدیدی میفهمیدی که جریان چیه

خوبه که سایتون هنوز راه اندازی نشده، قبل از راه اندازی، پیشنهاد میکنم کمی با تکنولوژی روز آشنا بشید، واسه این کار لازمه.

شما که با این تکنولوژی روز آشنایی دارید کافیه
من نمی گم همه چی بلدم و با تکنولوژی روز آشنایی دارم ولی این رو میدونم که فروش هاست 99 به هیچ عنوان با این قیمت امکان نداره
شما خودت چه مدت هست سایت داری؟
بعد چرا شما کاسه داغتر از آش شدی به مدیرش بگو بیاد از خودش دفاع کنه

NovinServer
June 15th, 2009, 21:57
بحث گوگل جداست
شما هم اگه 4 تا سایت که هاست می فروشن حالا نا یکی مثل من یه جایی که همه بشناسنش مثل پارس دیتا رو میدیدی میفهمیدی که جریان چیه

شما که با این تکنولوژی روز آشنایی دارید کافیه
من نمی گم همه چی بلدم و با تکنولوژی روز آشنایی دارم ولی این رو میدونم که فروش هاست 99 به هیچ عنوان با این قیمت امکان نداره
شما خودت چه مدت هست سایت داری؟
بعد چرا شما کاسه داغتر از آش شدی به مدیرش بگو بیاد از خودش دفاع کنه

Parshosts عزیز ! نیاز نیست به حرف این اقا گوش بدهی ! من عرض کردم کلاه برداری شاخ و دم نداره !
این اقا می خواهد با نمی دانم طراحی سایت و تکنولوژی و غیره ... بحث عوض کنه و ما رو مثلا زیر سوال ببره تا خودش رو از کلاه برداری خفنی که انجام دهد نجات دهد ! و در کل شاید قصد زیر سوال بردن همه هاستینگ های دنیا داره !

2 سوال من را جواب بده :
سوال اول : شماره ثبت ، تاریخ ، محل شرکت ؛ و روزنامه ثبت شرکت را بر دار بیار !
سوال دوم : بودجه شرکت چه قدر است !؟

برای 99 سال همان طور که بچه ها گفتن فقط یک سرور نزدیک به 200 میلیون می شود در صورتی که اگر همه سرور را تا خرخره پر از مشتری کنید 99 سالش به 100 میلیون هم نمی رسه :))

این را بیا توضح بده نه طراحی سایت من و تکنولوژی ایشان .... :)):-*

amin2755
June 15th, 2009, 22:13
به قول دوستان: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است :) !!!

فایل پیوست را یه نگاه کنید، البته اگه PR و alexa را قبول دارید.

فکر کنم بحث را باید بگذاریم واسه وقتی که کمی تجربتون بیشتر بشه و کمی آمار بازدیدکنندگان سایتتون بالا بره.

جالب بود، من فقط می خواستم ببینم که چرا بعضی ها می خوان با خراب کردن رقیب برای خودشون به هر قیمتی که شده مشتری درست کنند، که جوابمو گرفتم.

به قول شما، چرا من کاسه داغ تر از آش بشم!!! اگه مدیر اون شرکت دوست داشت، بیاد اینجا از خودش دفاع کنه. اگه شما هم مشکلی با هاست های 99 ساله اونا دارین، برین با خودشون حل کنید.

NovinServer
June 16th, 2009, 03:35

فکر کنم بحث را باید بگذاریم واسه وقتی که کمی تجربتون بیشتر بشه و کمی آمار بازدیدکنندگان سایتتون بالا بره.

جالب بود، من فقط می خواستم ببینم که چرا بعضی ها می خوان با خراب کردن رقیب برای خودشون به هر قیمتی که شده مشتری درست کنند، که جوابمو گرفتم.

به قول شما، چرا من کاسه داغ تر از آش بشم!!! اگه مدیر اون شرکت دوست داشت، بیاد اینجا از خودش دفاع کنه. اگه شما هم مشکلی با هاست های 99 ساله اونا دارین، برین با خودشون حل کنید.

,hd خدا دلم :)):))=))=))=))=))=))=))=)) اخ اخ =))=))=))
اقا شما :76::76::76:

رفتی برای من به جای کد ثبت شرکت و غیره .... Google Rank گرفتی اوردی :76:
در ضمن یادت نره ، تجربه من هیچ ربطی به بازدید من نداره !
سایت من 3 بار رفته توی طرحی !
الان بار چهارم هست !

بازم یادت نره من چهار سال توی این کار هستم ، قبلا دامنه من HostNovin.com بود که دو سال پیش باطل کردم و NovinServer.com برداشتم :-*

حالا نه جواب من رو دادی ؛ خودت هم برای هیچ کوچک کردی عزیز :53:
دفعه بعد از کسی طرفداری کن که اطلاعات در موردش داشته باشی :53:
همین طوری نمی توانی بیای از کسی طرفداری کنی :-*

موفق و پیروز باشی :-*

Kambiz
June 16th, 2009, 06:13
دوست خوب،
این شد یک حرفه منطقی، کاملا با شما موافقم، البته همانطور که خود شرکت هم متذکر شده بود (چون فروش این هاست متوقف شده است) این پیشنهاد برای حرفه ای ها نبود. در واقع بسته پشنهادی 1، که بطور معمول برای وب سایت های معمولی در نظر گرفته می شود.
اما به هرحال، من یک محاسبه سرانگشتی کردم، ببینید شما موافق هستید؟

من آمار بیشتر وب سایت دوستان در این تاپیک را چک کردم و در حدود حداکثر 1000 بازدیدکننده در ماه داشتن یعنی:

0.02=60*24*30/ 1000
کاربر در دقیقه !

حالا ما فرض می کنیم که یک سایت، 5 کاربر در دقیقه داشته باشد یعنی:

216000 = 5*60*24*30

216000 کاربر در ماه، که همانطور که شما می دانید یک آمار خیلی خوب واسه یک وب سایت می باشد، یعنی این آمار معمولا برای وب سایت های پر ترافیک درنظر گرفته می شود.
حالا اگر هر صفحه سایت در حدود 100 کیلوبایت باشه و هر کاربر دو صفحه را بازدید کنه، پهنای باند مورد نیاز:

216000 * 2 * 100 =
41.2 گیگابایت

که کمتر از 50 گیگابایت خواهد بود.

اما همانطور که شما اشاره نمودید، طبیعی است که برای وب سایت های بسیار سنگین و پر ترافیک این پهنای باند کمه اما فکر کنم برای اکثر وب سایت ها نسبتا خوب باشه، درست می گم؟

بچه جون تو منطق حالیت نیستB-)
مگه یک سایت فقط ایندکسش ترافیک می بره ؟
وقتی مطلب بدی تو سایت از 100 کیلو بایت میگذره و به 50 مگابایت یا بیشتر هم می رسه.
فقط نوک بینی خودتو نگاه نکن :111:
وقتی می ای تکنولوژی گوگل رو مثال می زنی باید چیزی هم از اون بفهمی که حرفشو می زنی
هر سایتی با اون بازدید کم که خودت مثال زدی 50 گیگ پهنای باند کم می اره(:|
بحث ما این نیست که 1 عدد پیچ 100 کیلو بایتی چقدر پهنای باند مصرف می کنه شما زمانی که 50 گیگ هاست رو پر کردی باید در نظر بگیری پهنای باند جواب گو هست یا نه :-b
در ضمن ما که سایت تفریحی نزدیم بازدید بالا داشته باشیم در ضمن عدد ها مهم نیست مهم اینه که چند درصد از مشتری ها خرید بکنن:58:
اگه من روزی 20 نفر هم بازدید کننده داشته باشم 5 نفر مشتری واقعی باشن بهتر از بازدید روزانه 200 نفره که 2 نفر مشتری باشن:79:
سطح تفکراتت خیلی کوتاه نگر هست<):)
در ضمن دیگه نبینم محاصبات ریاضی بکنی هر کس می تونه با عدد ها به نفع خودش صحبت کنه
به جای اینکه تو خونه بشینی با ماشین حساب اینا رو حساب کنی برور یکم منطقی به این حرفا گوش کن و از کلاه بردار ها دفاع نکن<):)

Kambiz
June 16th, 2009, 06:56

اخه این دیگه حرص ادمو در می اره مگه سایت دانلود زدیم که بیایم رو امار کنییم
هاستینگی خوبه که رو سرور ها و یوزر هاش منیج قوی انجام بده نه این که روزی 10 هزار تا بازدید داشته باشه , نه اینکه طرح های دور از دسترس بده (99 ساله ):)):)):)):)):))
من نمیگم خیلی بارم هستاما شما ها با این اطلاعات و پشتوانه علمی ضعیف میاین هاستینگ رو به گند می کشین :-w:-w:-w
این بحث جولو تر نره بهتره
چون این آقا نه سر پیازه نه ته پیازه :104:
فقط وقت ما رو هدر دادن :104:
:103:

amin2755
June 16th, 2009, 07:24
هر کس این پست ها را بخوانه کاملا از هدف و نیت شما ها با خبر میشه.

آخه شما هر کدوم سرویسی که دارید ارائه مدید 100 تا اشکال داره، سرجمع همتون با هم اندازه یک وب سایت معمولی بازدیدکننده ندارید، نه پشتیبانی درست حسابی دارید، نه شرکت رسمی، نه فعالیت قانونی
و مهمتر از همه، نه اخلاق رقابت

شما اگه راست میگید، جای اینکه همتون با هم، در یک اقدام برنامه ریزی شده و هماهنگ، بیان و یک شرکت دیگه را خراب کنید، در مرحله اول خودتون را نقد کنید.

شما که ادعا می کنید فقط قصد دارید معتبرترین ها را معرفی کنید، آقا یک سوال، از بین شما کدومتون معتبرتر !؟
کیفیت هاست کدومتون از بقه بهتره ؟
اگه منطقی هستید، از بین شما، سرویس ها و کیفیت هاست کدومتون از بقیه ضعیف تره؟

rayannet
June 16th, 2009, 08:16
هر کس این پست ها را بخوانه کاملا از هدف و نیت شما ها با خبر میشه.

آخه شما هر کدوم سرویسی که دارید ارائه مدید 100 تا اشکال داره، سرجمع همتون با هم اندازه یک وب سایت معمولی بازدیدکننده ندارید، نه پشتیبانی درست حسابی دارید، نه شرکت رسمی، نه فعالیت قانونی
و مهمتر از همه، نه اخلاق رقابت

شما اگه راست میگید، جای اینکه همتون با هم، در یک اقدام برنامه ریزی شده و هماهنگ، بیان و یک شرکت دیگه را خراب کنید، در مرحله اول خودتون را نقد کنید.

شما که ادعا می کنید فقط قصد دارید معتبرترین ها را معرفی کنید، آقا یک سوال، از بین شما کدومتون معتبرتر !؟
کیفیت هاست کدومتون از بقه بهتره ؟
اگه منطقی هستید، از بین شما، سرویس ها و کیفیت هاست کدومتون از بقیه ضعیف تره؟

دوست عزیز , مگه ما گفتیم شرکت هستیم ؟؟؟؟ شما میگی ما شرکت هستیم میگیم ادرس بده بنده مال شیراز هستم بیام یه سری بزنیم ببینیم شرکتتون چی هست و شماره ثبت هم بزار که ادعای شرکت داری

دوست عزیز ما به اندازی کافی مشتری داریم و ما دیگه نیاز به مشتری نداریم همون مشتری هایی که داریم کار راه میندازن و مشتری , مشتری میاره نیازی نیست خودمون رو نقد کنیم اگر مشکلی در کارمون بود تا الان حتما موفق نبودیم , که به امید خدا تا الان موفق بودیم.

ما ادعا نداریم که کیفیت ما بهتره یا فلان سرویس دهنده شما هستیذ اومدید بقالی درست کردید.
ما هیچکدوم معتبر نیستیم , اما بهتر از شما هستیم که کلاهبردارید.(واسه این میگم کلاهبردار چون 99 سال عمرا بتونی پشتیبانی کنی ) راستی این هاست شما هاست رایگان ها به ملت نمیدید که تضمین میکنی 99 سال ؟
انشا الله یک هاست از شما میگیرم و بین بچه هام به عنوان ارث بعد از مرگم میگم تقسیم کنید :))
کیفیت هاست ما در حد 0 هست بهتره از ما خرید نکنی
سرویس ما از پارس دیتا و میهن نیک بد تره !

در ضمن اگر حرف رقابت باشه بهتره شما با شرکت های بزرگ رقابت کنی که شرکت هستی :)) راستی چند مشتری داری شما ؟ ایا شرکتی چیزی پشتیبانی میکنید ؟ :))
راستی شما سرور اختصاصی 99 ساله نمیدید ؟ :))

دوست داشتم pagerank سایت خودت هم واسه دوستان بزاری تا یکم دوستان هم نگاه کنن:))

Kambiz
June 16th, 2009, 08:53
ولی من یه پیشت نهاد برات دارم که تو کارت موفق تر بشی
بجای هاست 99 ساله
این جوری تیتر بزن
بیا هاست بخر برای خودتو و نوهاتو نبیره هات و ...:)):)):)):)):)):)):))
تو دنیای الکتورونیک بجای خونه باید هاست ارث بذاریم
من می خوام از این اقا بخرم :))
2 دونگش رو می دم به خوانومم :)):))
آی خدا ما چقدر به این هاستینگ ها بخندیم :65:
:))

Sajad
June 16th, 2009, 09:34
من کاری به این حرفا و جر و بحث ها ندارم.
برا اینکه ملت اینجور نیان در مورد این طرح گیر بدین اینجوریش میکردن سنگین تر بود:

هاست رایگان 5 گیگ با پهنای باند 50 گیگ. (5گیگ رو 5 گیگ منظورمه!!!! برا اینکه پهنای باند و فضا منطقی در بیاد)
زیرشم میزدن هزینه 110هزار تومان جهت پشتیبانی دریافت میشه...

Amir
June 16th, 2009, 11:06
قفل هر وقت خواستید بحث درستی کنید پیام خصوصی

Vahid
June 16th, 2009, 11:06
شلوغش نکنید
دعوا هم نکنید
اینجا خودتون رو بکشید هیچ سودی به حال هیچ کدون نداره