PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از درگاه پیپل فوری

quickie
April 9th, 2016, 12:32
سلام
میخام از ز درگاه خرید پیپل در وبسایتم استفاده کنم .حساب پیپل از نیویرک هست .سوالم اینه ک ایا دومین و هاستی ک میخرم حتما باید از امریکا یا همون شهر باشه یا میتونم خریدو بدم به خریداران که برام هاستینگ وبسایتو از کشورای دیگه انجام بدن

RealHAM
April 9th, 2016, 12:39
توصیه می کنیم از هاست آمریکا استفاده کنید و مشخصات whois دامنه را با مشخصات ثبت نامی پی پال هماهنگ کنید

quickie
April 9th, 2016, 12:48
توصیه می کنیم از هاست آمریکا استفاده کنید و مشخصات whois دامنه را با مشخصات ثبت نامی پی پال هماهنگ کنید

دارم از یه وبسایت امریکایی هاست مخرم ک خودش دامنه هم رایگان میده .خریدو باید یکی برام بده جون وی پی اسو شناسایی میکنه .طرفی ک برام میخره مهمه ک حتما از امریکا باشه ؟توی مشخصات خرید پس اطلاعات منطبضق با پیپل باید نوشته بشه ؟

persiancoder
April 9th, 2016, 13:27
دارم از یه وبسایت امریکایی هاست مخرم ک خودش دامنه هم رایگان میده .خریدو باید یکی برام بده جون وی پی اسو شناسایی میکنه .طرفی ک برام میخره مهمه ک حتما از امریکا باشه ؟توی مشخصات خرید پس اطلاعات منطبضق با پیپل باید نوشته بشه ؟

هاستینگ ک ربطی به پیپل نداره.
شما با مشخصات غیرایرانی از هاستینگ آمریکایی خریداری کن مشکلی پیش نمیاد. اما برای اتصال و استفاده از پیپل حتما یک آیپی ثابت از آمریکا تهیه کن.