PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تست آمارگیر

amargirsystem
April 8th, 2016, 17:24
باسلام و احترام
در مدت دوماه موفق شدم کار طراحی و برنامه نویسی سایت آمارگیر رو انجام بدم.
درحال حاضر در مرحله پیداکردن باگ های این سیستم میباشم و خوشحال میشم اگر شما بعد از تست و استفاده مشکلات این سایت رو به من بگید تا من بتونم مشکلات رو فیکس کنم
کار سایت مانند سایت هایی مثل وبگذر هست که میتونید اطلاعات بازدید کنندگان سایتتون رو با چارت ها و نمودار های پویا مشاهده کنید و اطلاعاتی مثل کشور و… بازدیدکنندگان رو مشاهده کنید.
خوشحال میشم اگر از سیستم استفاده کنید و نظرات ارزشمند خودتون رو برام ارسال کنید.
باتشکر

لینک :
سامانه آمارگیر (http://amargir.net/)

afshinaz
April 8th, 2016, 17:46
سلام
به عنوان یک کاربر
هیچ وقت از سایت شما استفاده نمیکنم
هیچ نو آوری یا امکان خاصی نداشت
در ضمن ریسپانسیو قالب مشکل داره

با ورود اولیه به سایتتون حسابی خورد تو ذوقم

amargirsystem
April 8th, 2016, 17:54
سلام
به عنوان یک کاربر

سلام
خیلی ممنون از نظرتون. بله درسته متاسفانه روی طراحی سایت هنوز اونقدر که باید کارشه وقت نشده که تایم بذارم.
اگر پیش زمینه برنامه نویسی داشته باشید متوجه این موضوع میشید که پیاده سازی این سایت کاره زمانبری و شاید سختی هست...
من هم در دوماه توقع خاصی از خودم نداشتم و فقط قصد داشتم به رقبای این کار که دو سه سایت هستند رسیده باشم و قطعا برای ادامه راهم اضافه کردن امکانات جدید و رسپانسیو کردن رو در برنامه دارم

بهرحال فوق العاده ممنونم از نظرتون و وقتی که گذاشتین.

soheil869
April 8th, 2016, 17:58
سلام دوست عزیز
همواره نظرات مثبت و منفی هست
با تلاش بیشتر افزودن امکانات بیشتر
به موفقیت های بهتری خواهید رسید
موفق باشید

ata3929
April 8th, 2016, 18:10
خسته نباشد
عالی هست

پیشنهاد میکنم بخش
سایت های ارجاع دهنده با لینک کامل ارجاع و هم در گزارش بیارین
در کنار اسم کشورها پرچم آن کشور هم بشه خوبه

persiancoder
April 8th, 2016, 18:15
همین ک قدمی در وب پارسی برداشتید جای تشکر دارد ، خسته نباشید

amargirsystem
April 8th, 2016, 18:36
همین ک قدمی در وب پارسی برداشتید جای تشکر دارد ، خسته نباشید
خیلی ممنون

خسته نباشد
عالی هست

پیشنهاد میکنم بخش
سایت های ارجاع دهنده با لینک کامل ارجاع و هم در گزارش بیارین
در کنار اسم کشورها پرچم آن کشور هم بشه خوبه

ممنون لطف کردین. حتما اضافه میکنم

iHSG
April 8th, 2016, 18:50
سلام
به نظر من آمارگیر سایتش در دیتاسنتر های ایران باشه بهتره چون سرعت لود آمارگیر یکی از مهم ترین معیار هاش است.
بعدش دوستان راست میگن اصلاً قالب خوبی نداره به نظر من قالب یه آمارگیر باید مثل وب گذر شبیه سایت های ابزاردهی باشه تا اینطوری الان بیشتر قالب شما شبیه سایت های شرکتی شده.
بعد فونت یکان خیلی استفاده کردید یا کمتر استفاده کنید یا حداقل از فونت یکان اصلاح شده برای وب استفاده کنید که زیباتر هست یعنی فونت یکانی که این سایت http://parsijoo.ir استفاده کرده.
در آخرم به نظرم اگه دامنه com یا ir بود خیلی اعتماد بیشتری به سایت شما میکردن تا الان که net هست.

amargirsystem
April 9th, 2016, 16:15
سلام
به نظر من آمارگیر سایتش در دیتاسنتر های ایران باشه بهتره چون سرعت لود آمارگیر یکی از مهم ترین معیار هاش است.
بعدش دوستان راست میگن اصلاً قالب خوبی نداره به نظر من قالب یه آمارگیر باید مثل وب گذر شبیه سایت های ابزاردهی باشه تا اینطوری الان بیشتر قالب شما شبیه سایت های شرکتی شده.
بعد فونت یکان خیلی استفاده کردید یا کمتر استفاده کنید یا حداقل از فونت یکان اصلاح شده برای وب استفاده کنید که زیباتر هست یعنی فونت یکانی که این سایت http://parsijoo.ir (http://parsijoo.ir/) استفاده کرده.
در آخرم به نظرم اگه دامنه com یا ir بود خیلی اعتماد بیشتری به سایت شما میکردن تا الان که net هست.

سلام
ممنون از نظرتون

درمورد موقعیت سرور باید بگم که چون فایل JS اینکلود میشه روی سایت ها, بودن سرور در ایران دیوانگیه ! بهتره سرور دارای پهنای باند بهتری باشه و به اکثر سایت یوزر ها پینگ بهتری بده, درحال حاضر سروری در هلند اجاره شده و از cdn لیزوب هم استفاده شده که مشکلی پیش نیاد و فایل JS اینکلود شده باعث افت سرعت سایت ها نشه... ( از نظر سرعت لود خود سایت هم بعید میدونم با دیال آپ هم سرعت لود با توجه به سایز محتویات صفحه پایین باشه!)
قالب هم کاملا درسته چشم ;)

دوستان اگر نظری دارید حتما ذکر کنید. ممنون
http://amargir.net (http://amargir.net/)

Mr.Pouria
April 9th, 2016, 21:24
من که فقط باز و بسته کردم سایت رو

آمار گیر خوب و دقیق چه بخوایم چه نخوایم پیشرفت میکنه فقط کافیه پرسرعت باشه و یکمم تبلیغات درونش دخیل باشه ...

اما اگه رقابت میخواین بکنید باید بشینید و با دقت مورد برسی قرار بدید که یک آمار گیر خوب به چه چیز هاییی نیاز داره ؟!

مثلا یکی از مواردی که خیلی نیاز هست توی سایت های ایرانی تشخیص داده بشه جدا سازی یوزر واقعی و یوزر پراکسی هست ... خیلی از افراد آمار سایتشون رو با جیلینگ بلینگ و غیره امارشون رو دستکاری میکنن ... اگه آمار گیری بتونه این نوع بات هارو تشخیص بده (البته به صورت خیلی دقیق) بیشتر وب مستران برای جذب مشتری به اون آمار گیر کوچ میکنن ..

( وقتی راهی رو رفتی بهتره خیلی زیاد بری تا اینکه چند قدم مونده به پیروزی پا پس بکشی )

M_Piyer
April 9th, 2016, 21:33
عالی هستش موفق باشید

amargirsystem
April 9th, 2016, 22:01
عالی هستش موفق باشید

سلام ممنون از نظرتون
شاد و پیروز باشید.

من که فقط باز و بسته کردم سایت رو

آمار گیر خوب و دقیق چه بخوایم چه نخوایم پیشرفت میکنه فقط کافیه پرسرعت باشه و یکمم تبلیغات درونش دخیل باشه ...

اما اگه رقابت میخواین بکنید باید بشینید و با دقت مورد برسی قرار بدید که یک آمار گیر خوب به چه چیز هاییی نیاز داره ؟!

مثلا یکی از مواردی که خیلی نیاز هست توی سایت های ایرانی تشخیص داده بشه جدا سازی یوزر واقعی و یوزر پراکسی هست ... خیلی از افراد آمار سایتشون رو با جیلینگ بلینگ و غیره امارشون رو دستکاری میکنن ... اگه آمار گیری بتونه این نوع بات هارو تشخیص بده (البته به صورت خیلی دقیق) بیشتر وب مستران برای جذب مشتری به اون آمار گیر کوچ میکنن ..

( وقتی راهی رو رفتی بهتره خیلی زیاد بری تا اینکه چند قدم مونده به پیروزی پا پس بکشی )

سلام. تشکر
فرمایشاتتون کاملا درست هست, حتما این موارد رو هم پیاده سازی میکنم.
بازهم ممنون از وقتی که گذاشتید ;)

haftsepehr
April 12th, 2016, 20:27
خوب هست
خسته نباشید
واقعیتش وقت آنالیز نداشتم... I-)

sazsaz
April 12th, 2016, 20:37
آمارگیر خوبیه ولی بهتر است قالبش تغییر کنه کمی هم ابزار بیشتر بشه

ali_a021
April 15th, 2016, 00:48
خوب هست
خسته نباشید
واقعیتش وقت آنالیز نداشتم... I-)

ممنون از وقتی که گذاشتید ;)

آمارگیر خوبیه ولی بهتر است قالبش تغییر کنه کمی هم ابزار بیشتر بشه

قالب رو تعویض کردم .. ممنون

Yas-Host
April 15th, 2016, 19:41
سلام.

یک باگ بسیار بزرگ در وب سایت شما قرار دارد.

شما برای فرم ثبت نام اقدام کردید که فقط required در input box وجود دارد.

اگر یک شخص required را بردارد سپس اقدام به submit کردن فرم کند براحتی می تواند وارد ناحیه کاربری وب سایت شما شود!

همچنین هیچگونه session در وب سایت شما بررسی نمی گردد!!!

همچنین در فایل script.js شما:

http://amargir.net/stats/script.js

در انتهای فایل که اقدام به post یک سری متغییر به فایل http://amargir.net/stats/Address.php می کند براحتی با استفاده از یک bot می توان بازدید fake برای وب سایت فوق در سیستم شما ثبت کرد !

همچنین آیا فکر این را کرده اید که هنگام افزودن یک وب سایت چگونه صاحب آن مشخص می شود؟

و ....

این باگ ها صرفا با انجام چند مورد حل می شوند اما مهم ترین مورد در چنین سیستمی امنیت آن است

موفق و پیروز.

ali_a021
April 15th, 2016, 20:15
سلام.

یک باگ بسیار بزرگ در وب سایت شما قرار دارد.

شما برای فرم ثبت نام اقدام کردید که فقط required در input box وجود دارد.

اگر یک شخص required را بردارد سپس اقدام به submit کردن فرم کند براحتی می تواند وارد ناحیه کاربری وب سایت شما شود!

همچنین هیچگونه session در وب سایت شما بررسی نمی گردد!!!

همچنین در فایل script.js شما:

http://amargir.net/stats/script.js

در انتهای فایل که اقدام به post یک سری متغییر به فایل http://amargir.net/stats/Address.php می کند براحتی با استفاده از یک bot می توان بازدید fake برای وب سایت فوق در سیستم شما ثبت کرد !

همچنین آیا فکر این را کرده اید که هنگام افزودن یک وب سایت چگونه صاحب آن مشخص می شود؟

و ....

این باگ ها صرفا با انجام چند مورد حل می شوند اما مهم ترین مورد در چنین سیستمی امنیت آن است

موفق و پیروز.

سلام
خیلی ممنونم از وقتی که صرف تست و بررسی کردید.
اما خواهشا با مفهوم باگ بزرگ آشنا بشید و بعد اضهار نظر کنید!

در تمامی صفحات Session چک میشود و با این موردی که گفتید به هیچ عنوان کار خاصی نمیشه کرد ... (صرفا ایجاد سشن به هیچ دردی نمیخوره !)
"
اگر یک شخص required را بردارد سپس اقدام به submit کردن فرم کند براحتی می تواند وارد ناحیه کاربری وب سایت شما شود!"
اگر فکر میکنید که باگی وجوددارد لطفا وارد حساب admin بشید و اسکرین شات از سایت های یوزر ضمیمه کنید : )

برای بحث بازدید Fake هم نیازی به این کارها نیست با یه برنامه دو خطی هم میشه بازدید Fake با رفرش سایت درست کرد !! و هیچگونه راه تشخیص 100% وجود نداره بجز چک کردن مداوم هر درخواست که درصورت یکسان بودن رکورد های ورودی بن کنه سایت رو که همچین کاری با در نظر گرفتن اینکه در سایت های آمارگیر روزانه بیشتر از صد هزار رکورد اضافه میشه اصلا کار درستی نیست.

سشن ... مشکلی در این بخش وجوددارد؟!

به هرحال خوشحال شدم ازاینکه وقت گذاشتید و صمیمانه تشکر میکنم ازتون

Yas-Host
April 15th, 2016, 20:28
بعد اضهار نظر کنید!

جستارتا منظور شما "اظهار نظر" است؟

اگر انتقاد پذیر نیستید جسارتا بیخیال راه اندازی چنین سیستمی شوید زیرا حتی سیستم هایی که چندین سال هست راه اندازی شده اند همچنان مشکلاتی دارند

آیا اینکه می توان با کادر های خالی و بدون هیچگونه validate ایمیل یا ... می توان یوزر ساخت باگ بزرگی نیست؟

صرفا باگ بزرگ نباید "بزرگ" باشد! حتی اگر با یک Double quotes حل شود.

شما گفتید تست کنید ما هم تست کردیم و موارد را خدمت جنابتان اعلام کردیم.

یک یوزر ساخته شده بدون اینکه ایمیل وارد کنیم! بدون اینکه پسورد وارد کنیم! بدون اینکه نام کاربری وارد کنیم!

البته فکر میکنم IP ما را کاملا در سیستم خود Banned کردید.

به هر حال قصد اینجانب فقط بررسی سیستم شما بود.

همچنین منظور بنده از صاحب وب سایت check کردن اینکه یوزر لاگین است یا ... نیست منظور بنده اینکه آیا دامنه site.com متعلق به بنده است یا خیر.

که صرفا همانند alexa یا google web master می توان این verify را انجام داد.

موفق و پیروز.

ali_a021
April 15th, 2016, 20:35
جستارتا منظور شما "اظهار نظر" است؟

اگر انتقاد پذیر نیستید جسارتا بیخیال راه اندازی چنین سیستمی شوید زیرا حتی سیستم هایی که چندین سال هست راه اندازی شده اند همچنان مشکلاتی دارند

آیا اینکه می توان با کادر های خالی و بدون هیچگونه validate ایمیل یا ... می توان یوزر ساخت باگ بزرگی نیست؟

صرفا باگ بزرگ نباید "بزرگ" باشد! حتی اگر با یک Double quotes حل شود.

شما گفتید تست کنید ما هم تست کردیم و موارد را خدمت جنابتان اعلام کردیم.

یک یوزر ساخته شده بدون اینکه ایمیل وارد کنیم! بدون اینکه پسورد وارد کنیم! بدون اینکه نام کاربری وارد کنیم!

البته فکر میکنم IP ما را کاملا در سیستم خود Banned کردید.

به هر حال قصد اینجانب فقط بررسی سیستم شما بود.

موفق و پیروز.

خیر دوست عزیز شما انتقاد درست کنید کیه که انتقاد پذیر نباشه! بنده عرض کردم درست تست کنید, بدلیل اینکه هیچکدوم از مواردی که فرمودید صحت نداشت و با اینکار فقط تلاش بنده رو زیر سوال بردید :‌ )
لصفا اگر میبینید باگی چیزی وجودداره لاگین کنید و اسکرین بدید نه اینکه یه جوابی داده باشید و به سلامت!
خب ایجاد یوزر و ایجاد سشن چیز خاصی نیست اگر بحث hijacking مطرح باشد خطرساز هست که به هیچ عنوان امکان ندارد...

براحتی می تواند وارد ناحیه کاربری وب سایت شما شود!

امیدوارم دو خط رو خودتون با هم مقایسه کنید ببینید چقدر فرق داره (در پست اول میگید سیستم کاملا آسیب پذیره و میشه به اطلاعات دیگران دسترسی داشت , در پست بعد میگید یوزر ساختید؟!؟؟! خب این الان باگ امنیتیه ؟!!!!)
بن هم نشدید آخرین بار ۲ دیقه پیش از سایت بازدید کردید بدون هیچ مشکلی ! خواهشا مقداری با پایه و اساس تر صحبت کنید از شما و یوزرتون بعید هست.

برای بحث چک کردن یوزر و مالک سایت هم بله چک میشه در زمان حذف آمارگیر و... همه مقادیر چک میشن باهم .
باز هم تشکر میکنم ازتون امیدوارم برداشت اشتباه نکرده باشید
موفق باشید.

Yas-Host
April 15th, 2016, 20:47
خیر دوست عزیز شما انتقاد درست کنید کیه که انتقاد پذیر نباشه! بنده عرض کردم درست تست کنید, بدلیل اینکه هیچکدوم از مواردی که فرمودید صحت نداشت و با اینکار فقط تلاش بنده رو زیر سوال بردید :‌ )
لصفا اگر میبینید باگی چیزی وجودداره لاگین کنید و اسکرین بدید نه اینکه یه جوابی داده باشید و به سلامت!
خب ایجاد یوزر و ایجاد سشن چیز خاصی نیست اگر بحث hijacking مطرح باشد خطرساز هست که به هیچ عنوان امکان ندارد...

براحتی می تواند وارد ناحیه کاربری وب سایت شما شود!

امیدوارم دو خط رو خودتون با هم مقایسه کنید ببینید چقدر فرق داره (در پست اول میگید سیستم کاملا آسیب پذیره و میشه به اطلاعات دیگران دسترسی داشت , در پست بعد میگید یوزر ساختید؟!؟؟! خب این الان باگ امنیتیه ؟!!!!)
بن هم نشدید آخرین بار ۲ دیقه پیش از سایت بازدید کردید بدون هیچ مشکلی ! خواهشا مقداری با پایه و اساس تر صحبت کنید از شما و یوزرتون بعید هست.

موفق باشید.

دوست عزیز متوجه منظور بنده نشدید. آیا در لیست یوزر های شما در حال حاضر یوزری بدون ایمیل و بدون نام کاربری یعنی در sql شما ثبت نشده است؟! یا حذف کردید؟

دوست عزیز به اطلاعات دیگران دسترسی وجود ندارد !! بنده بخاطر ندارم در پست های قبلم اعلام کرده باشم به اطلاعات دیگران امکان دسترسی باشد!!

بنده اعلام کردم:

منظور ما از ناحیه کاربری Admin Level شما نیست !!!!! منظور ما ناحیه کاربری خود user هست !

در فرم لاگین/register شما بعد از اینکه required را از قسمت input box از داخل inspect برداشت اطلاعات post بررسی نمی شود . با استفاده از این باگ توانستیم یک یوزر بدون email/username/password ایجاد کنیم.

سپس همینکار در فرم login.php شما نیز انجام شد که براحتی لاگین شد.

سپس دو وب سایت site.com و site2.com ایجاد شد.

ما دو سایت نیز اضافه کردیم site.com و site2.com

http://amargir.net/settings.php?site=site.com#top

در حال حاضر به هیچ صورت امکان لاگین/register وب سایت شما نیست.

یک پل ارتباطی ارسال کنید "تلگرام , یاهو یا اسکایپ"

- - - Updated - - -

همچنین بنده اسکرین شاتی در حال حاضر ندارم بخاطر اینکه هیچکاری در وب سایت شما نمی توان انجام شود و به صفحه worng.php ریدایرکت می شود ! حتی از طریقی دیگر اقدام کردیم (سرور مجازی و آی پی دیگر).

http://up.vbiran.ir/uploads/22317146073815913332_Snapshot_2016-04-15_204552.png

این هیستوری فکر میکنم کافی باشد که وب سایت اضافه شد و در هنگام ثبت نیز اعلام شد که "فقط یک قدم دیگر کافی است و امکان تنظیم یوزر و پسورد برای مشاهده بازدید و ... بوده"

اگر این موارد را رفع کرده اید که چه بهتر.

موفق و پیروز.

ali_a021
April 15th, 2016, 20:52
دوست عزیز متوجه منظور بنده نشدید. آیا در لیست یوزر های شما در حال حاضر یوزری بدون ایمیل و بدون نام کاربری یعنی در sql شما ثبت نشده است؟! یا حذف کردید؟

دوست عزیز به اطلاعات دیگران دسترسی وجود ندارد !! بنده بخاطر ندارم در پست های قبلم اعلام کرده باشم به اطلاعات دیگران امکان دسترسی باشد!!

بنده اعلام کردم:

منظور ما از ناحیه کاربری Admin Level شما نیست !!!!! منظور ما ناحیه کاربری خود user هست !

در فرم لاگین/register شما بعد از اینکه required را از قسمت input box از داخل inspect برداشت اطلاعات post بررسی نمی شود . با استفاده از این باگ توانستیم یک یوزر بدون email/username/password ایجاد کنیم.

سپس همینکار در فرم login.php شما نیز انجام شد که براحتی لاگین شد.

سپس دو وب سایت site.com و site2.com ایجاد شد.

ما دو سایت نیز اضافه کردیم site.com و site2.com

http://amargir.net/settings.php?site=site.com#top

در حال حاضر به هیچ صورت امکان لاگین/register وب سایت شما نیست.

یک پل ارتباطی ارسال کنید "تلگرام , یاهو یا اسکایپ"

ممنونم
خب دوست عزیز این که مشکل امنیتی نیست ! چشم فیکس میکنم تشکر بازهم
والا من به phpmyadmin لاگین نکردم توی چند ساعت اخیر اما احتمالا بدلیل اینکه فیلد username در دیتابیس کلید اصلی هست و باید اضافه شود و همچنین sitename هم یک کلید خارجی به تیبل یوزر ها دارد و شما هم فیلد مربوط به username رو خالی وارد کردید تنها سشن در php ایجاد شده و چیزی به دیتابیس اضافه نشده ... امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین, من که بدم نمیاد کسی وقت بذاره, لطف کنه و سیستم رو چک کنه ... :)

itroz.co
April 16th, 2016, 15:07
باسلام و احترام
در مدت دوماه موفق شدم کار طراحی و برنامه نویسی سایت آمارگیر رو انجام بدم.
درحال حاضر در مرحله پیداکردن باگ های این سیستم میباشم و خوشحال میشم اگر شما بعد از تست و استفاده مشکلات این سایت رو به من بگید تا من بتونم مشکلات رو فیکس کنم
کار سایت مانند سایت هایی مثل وبگذر هست که میتونید اطلاعات بازدید کنندگان سایتتون رو با چارت ها و نمودار های پویا مشاهده کنید و اطلاعاتی مثل کشور و… بازدیدکنندگان رو مشاهده کنید.
خوشحال میشم اگر از سیستم استفاده کنید و نظرات ارزشمند خودتون رو برام ارسال کنید.
باتشکر

لینک :
سامانه آمارگیر (http://amargir.net/)

وب سایت خوبی هست برای شروع و برای حرفه ای شدن راه درازی و در پیش داری امید وارم رو کاری که داری می کنی جدی باشی و با برنامه ریزی و دقت که 100% داری تو کارت حتما موفق می شی. امیدوارم در آینده نه از خودت بلکه از همکارا و کسانی که در زمینه فعالیت می کنند تعریف سایتت رو بشنویم. در هر صورت هر گونه کمکی بود ما در کنار شما هستیم.

ali_a021
April 16th, 2016, 22:27
وب سایت خوبی هست برای شروع و برای حرفه ای شدن راه درازی و در پیش داری امید وارم رو کاری که داری می کنی جدی باشی و با برنامه ریزی و دقت که 100% داری تو کارت حتما موفق می شی. امیدوارم در آینده نه از خودت بلکه از همکارا و کسانی که در زمینه فعالیت می کنند تعریف سایتت رو بشنویم. در هر صورت هر گونه کمکی بود ما در کنار شما هستیم.

سلام خیلی ممنون لطف کردین ;)

iran20host
April 17th, 2016, 15:25
سلام
به عنوان یک کاربر

حال کردم واقعا قالب قشنگی داره .
موفق باشید

IrIsT
April 17th, 2016, 16:36
سلام و درود.
میتونم واستون کامل انجام بدم.اما سررت هم که فایروال روشه و آیپی بن میکنه.هی باید دیکد کنم و بایپس کنم که گیر نده
مشکل ساز میشه یهو.
اگر میخواهید سرچ کامل کنم,یک زمانی رو بگید,فایروال رو دیزیبل کنید.چون شما باید مشکل رو برطرف کنی.فایروال که 100% جوابگو نیست.
تا تست رو شرو کنم.یک هزینه هم با اجازه دریافت میکنم.چون برای کار باید ارزش قائل شد.نه اینکه فکر کنید میاد باگ میده میره تموم.
کامل به عنوان یک کاربر تست میکنم.چون چندتا دیگم هست.

iedb.team@gmail.com

حالا ایمیل بدین بگین به عنوان یوزر میخواین یا اسکریپت و توضیحات رو بدین.در خدمتم.

اگر چیز دیگه ای بود تماس بگیرید : 09215355621

فقط فایروال بایددیزیبل شه و طوری باشه که دیگه تست کردن داستان نشه.فقط تست انجام میشه.و به صاحب اون صایت داده میشه.
دوستان عزیز هم یک تست هایی کردند سایتتون رو.اما بازم داره.

ali_a021
April 17th, 2016, 19:35
موفق باشید

سلام خیلی ممنون

سلام و درود.
میتونم واستون کامل انجام بدم.اما سررت هم که فایروال روشه و آیپی بن میکنه.هی باید دیکد کنم و بایپس کنم که گیر نده
مشکل ساز میشه یهو.
اگر میخواهید سرچ کامل کنم,یک زمانی رو بگید,فایروال رو دیزیبل کنید.چون شما باید مشکل رو برطرف کنی.فایروال که 100% جوابگو نیست.
تا تست رو شرو کنم.یک هزینه هم با اجازه دریافت میکنم.چون برای کار باید ارزش قائل شد.نه اینکه فکر کنید میاد باگ میده میره تموم.

iedb.team@gmail.com

حالا ایمیل بدین بگین به عنوان یوزر میخواین یا اسکریپت و توضیحات رو بدین.در خدمتم.

فقط فایروال بایددیزیبل شه و طوری باشه که دیگه تست کردن داستان نشه.فقط تست انجام میشه.و به صاحب اون صایت داده میشه.
سلام در صورتی که نیاز بود حتما باهاتون تماس میگیرم
ممنون

- - - Updated - - -

موفق باشید

سلام خیلی ممنون

سلام و درود.
مشکل ساز میشه یهو.

iedb.team@gmail.com

سلام در صورتی که نیاز بود حتما باهاتون تماس میگیرم
ممنون

saeid1346
April 18th, 2016, 15:37
دوستان یه نگاهی به این سایت بندازید امکانات جالبی داره

http://amargir.net

ali_a021
April 18th, 2016, 18:47
دوستان یه نگاهی به این سایت بندازید امکانات جالبی داره

http://amargir.net

سلام ممنون, خوشحال میشم نظرتون رو بگید...

Majiiid
April 19th, 2016, 01:08
سلام
فعلا وقت نکردم دقیق نگاه کنم ولی ظاهرش خوبه در شروع کار همین هم زیاده قطعا با توسعه سایت به هدفتون نزدیکتر خواهید شد برای پیشرفت کار سعی کنید مشکلاتی و کمبود هایی که آمارگیرهای دیگه دارن رو نداشته باشید اینجوری حتما موفق میشید
یه مورد ریز به چشمم خورد اشتباه تایپی هست اصلاح کنید البته موجبات شادی و خنده من شد , "نوع مرورگر بازدرد کنندگان"

gholamkale
April 19th, 2016, 01:51
سلام
تو نگاه اول چند تا مشکل دیدم
آدرس http://amargir.net/dashboard.html بعد از لاگین not found میده

قسمتی که سایتمون رو اضافه میکنیم تو رزولوشن های بزرگ مشکل داره + فونت آیکن های بالا هم مشکل دارند
http://s7.picofile.com/file/8247791734/1461014128152.png

ali_a021
April 19th, 2016, 01:55
سلام
تو نگاه اول چند تا مشکل دیدم
آدرس http://amargir.net/dashboard.html بعد از لاگین not found میده

قسمتی که سایتمون رو اضافه میکنیم تو رزولوشن های بزرگ مشکل داره + فونت آیکن های بالا هم مشکل دارند
http://s7.picofile.com/file/8247791734/1461014128152.png

سلام. ممنونم از وقتی که گذاشتید و تست کردید. آدرس dashboard.php هست و جایی .html لینک نکردم احتمالا خودتون اشتباه زدید بصورت دستی. اگر جایی این آدرس لینک شده لطفا بگید تا فیکس کنم
:53:

برای مورد دوم هم بله کاملا درسته چشم , فقط یک سوال: رزولوشن رو کوچیک کردید یا رزولوشن اصلی صفحه تون هست که به این مشکل برخوردید ؟

gholamkale
April 19th, 2016, 02:01
سلام. ممنونم از وقتی که گذاشتید و تست کردید. آدرس dashboard.php هست و جایی .html لینک نکردم احتمالا خودتون اشتباه زدید بصورت دستی. اگر جایی این آدرس لینک شده لطفا بگید تا فیکس کنم

برای مورد دوم هم بله کاملا درسته چشم , فقط یک سوال: رزولوشن رو کوچیک کردید یا رزولوشن اصلی صفحه تون هست که به این مشکل برخوردید ؟

مورد اول که توی همین عکسی که لینک دادم من روی لوگو بالا که نوشته AmargirSystem کلیک کردم و .html باز شد
مورد دوم هم رزولوشنم بدون دستکاری و حالت نرمال الترا واید (1080*2560) هست

ali_a021
April 19th, 2016, 02:03
مورد اول که توی همین عکسی که لینک دادم من روی لوگو بالا که نوشته AmargirSystem کلیک کردم و .html باز شد
مورد دوم هم رزولوشنم بدون دستکاری و حالت نرمال الترا واید (1080*2560) هست

چشم حتما فیکس میکنم بازهم ممنون

hasanazizi
April 20th, 2016, 23:45
با سلام و خسته نباشید
اولا ( خواستن . توانستن است ) دقیق یادم نیست اگه اشتباه بود شما ببخشید
همین که شما تصمیم این کارو گرفتید معلومه انرژی بالایی دارید و مطمعن باشید که موفق خواهید شد
به ترتیب چیدمان سایت
آنالیز آمار بازدیدکنندگان خوبه

برخی از امکانات سامانه آمارگیریه خورده امکانات بیشتری توضیح بدید تا کاربر جذب شه

عضویت و استفاده از امکانات در ۳ دقیقهخوبه اما بهتر و و کوتاه تر توضیح دهید

سوالات متداولعالیه
برای بنده به عنوان یه کاربر تازه وارد که هستم خوب توضیح دادید

................

سعی کنید به قالب با موارد گرافیکی جون بدید و اونو جذابتر کنید
و در اخر و مهمترین کار امنیت هست . اگر واسه موارد امنیتی مشکلی داشتید میتونید با بنده در تماس باشید
و در اخرین حرف این که هر شخص . شرکت و یا سازمانی مشکلاتی دارد مهم اینه که رفع کنید و بهترین باشید
با تشکر و احترام و ارزوی موفقیت و سربلندی

ali_a021
April 21st, 2016, 01:05
با سلام و خسته نباشید
اولا ( خواستن . توانستن است ) دقیق یادم نیست اگه اشتباه بود شما ببخشید
همین که شما تصمیم این کارو گرفتید معلومه انرژی بالایی دارید و مطمعن باشید که موفق خواهید شد
به ترتیب چیدمان سایت
آنالیز آمار بازدیدکنندگان

خوبه

برخی از امکانات سامانه آمارگیر

یه خورده امکانات بیشتری توضیح بدید تا کاربر جذب شه

عضویت و استفاده از امکانات در ۳ دقیقه

خوبه اما بهتر و و کوتاه تر توضیح دهید

سوالات متداول

عالیه
برای بنده به عنوان یه کاربر تازه وارد که هستم خوب توضیح دادید

................

سعی کنید به قالب با موارد گرافیکی جون بدید و اونو جذابتر کنید
و در اخر و مهمترین کار امنیت هست . اگر واسه موارد امنیتی مشکلی داشتید میتونید با بنده در تماس باشید
و در اخرین حرف این که هر شخص . شرکت و یا سازمانی مشکلاتی دارد مهم اینه که رفع کنید و بهترین باشید
با تشکر و احترام و ارزوی موفقیت و سربلندی

سلام. تشکر بابت توجهتون و وقتی که گذاشتید جهت چک کردن سایت.
درسته خواستن (و ...) توانستن است ;)
بله مواردی که گفتید درسته حتما ردیفشون میکنم , خیلی ممنونم.

soheil869
April 26th, 2016, 19:19
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه سایت ها رو به سمت https می روند
متاسفانه تا زمانی که از https پشتیبانی نکرده اید نمیتوانیم سیستم شما را تست کنیم

ali_a021
April 28th, 2016, 20:18
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه سایت ها رو به سمت https می روند
متاسفانه تا زمانی که از https پشتیبانی نکرده اید نمیتوانیم سیستم شما را تست کنیم

ممنون از آقا سهیل که لطف کردن و این مشکل رو گفتند. مشکل حل شد از https استفاده کنید ... (از این کد) :

<script src="https://amargir.net/stats/script.js"></script>

soheil869
April 28th, 2016, 20:42
ممنون از آقا سهیل که لطف کردن و این مشکل رو گفتند. مشکل حل شد از https استفاده کنید ... (از این کد) :
خیر دوست عزیز
شما نمی تونید از ssl دستی استفاده کنید
باید یک SSL خریداری نمایید
که قابل اطمینان باشد

ali_a021
April 28th, 2016, 20:57
خیر دوست عزیز
شما نمی تونید از ssl دستی استفاده کنید
باید یک SSL خریداری نمایید
که قابل اطمینان باشد

یه چیزایی میگیدا! دستی https گذاشتم!!!!؟‌ :)) دستی بزنم https وقتی certificate ولید نباشه و وجود نداشته باشه میگه your connection in not private (یا به قول خودتون اصلا اونجاش سبز نمیشه!!!!)
سایت خودمم هم روی https هست و مشکلی نداره ... مشکلی نیست شما اطمینان نداری استفاده نکن :)
موفق باشید

soheil869
April 28th, 2016, 21:07
یه چیزایی میگیدا! دستی https گذاشتم!!!!؟‌ :)) دستی بزنم https وقتی certificate ولید نباشه و وجود نداشته باشه میگه your connection in not private (یا به قول خودتون اصلا اونجاش سبز نمیشه!!!!)
سایت خودمم هم روی https هست و مشکلی نداره ... مشکلی نیست شما اطمینان نداری استفاده نکن :)
موفق باشید
دوست عزیز
شما یک سرویسی را راه اندازی میکنید و باید تحمل انتقاد هم داشته باشید
فبول سرویس شما بسیار عالی است
اما اینکه ما زمان می گذاریم و نقاط ضعف را به شما متذکر می شویم دلیل بر بی احترامی شما نمی شود
بله بنده فرق https را می دانم
این الآن ولید است؟
برخورد کاملا غیر حرفه ای داشتید
3112231123

ali_a021
April 28th, 2016, 21:15
عزیز مشکل از کش شما هست ... در ضمن جنانعالی یه زحمتی به خودتون بدید و خود آمارگیر رو تست کنید status فایل https://amargir.net/stats/script.js رو در قسمت Headrs مشاهده کیند متوجه اشتباهتون خواهید شد.
لطفا همه جوانب رو بررسی کنید و بعد اظهار نظر ! خواهشا ادامه ندید چون تاپیک بحثش چیز دیگریست ... ممنون از رفتار حرفه ایتون!

31124

31125

31126

T.Toosi
April 28th, 2016, 21:21
https://sslanalyzer.comodoca.com/?url=amargir.net

معتبره و مشکلی نداره.

bahra
April 29th, 2016, 18:41
سلام انشا الله موفق باشید در کارتون
چند عدد پیشنهاد برای صفحه اصلیتون داشتم"

1- فونت قسمت اول سایتتون(اسلایدر مانند) که نوشته(((سیستم آمارگیر، یک سیستم حرفه ای جهت بررسی و تحلیل آمار و اطلاعات کامل سایت شما می باشد . بدون شک استفاده از سرویس آمارگیر برای مدیران سایت یک امر ضروری و بسیار مفید خواهد بود و استفاده از آمار و اطلاعات آن باعث ارتقای چشمگیر سطح کیفی سایت شما خواهد شد. ))))) رو حتما تغییر بدید.

2- قسمت

مرحله دو و سه کار نمی کنه

ali_a021
May 4th, 2016, 22:26
سلام انشا الله موفق باشید در کارتون
چند عدد پیشنهاد برای صفحه اصلیتون داشتم"

1- فونت قسمت اول سایتتون(اسلایدر مانند) که نوشته(((سیستم آمارگیر، یک سیستم حرفه ای جهت بررسی و تحلیل آمار و اطلاعات کامل سایت شما می باشد . بدون شک استفاده از سرویس آمارگیر برای مدیران سایت یک امر ضروری و بسیار مفید خواهد بود و استفاده از آمار و اطلاعات آن باعث ارتقای چشمگیر سطح کیفی سایت شما خواهد شد. ))))) رو حتما تغییر بدید.

2- قسمت

مرحله دو و سه کار نمی کنه

سلام ممنونم از شما. همچنین امیدوارم شما هم موفق و پیروز باشید.
بله فونت استاندارد نیست و حتما تغییر میدم. مورد دوم هم چک میکنم.
ممنون

yasserhost
May 4th, 2016, 23:49
سلام
واقعا عالی هست
مشکلی که دیدم تو ثبت نامه بعضی ها سرعتشون آنچنان بالا نیست مثل خودم:d
کد امنیتی رو نمیشه ورفای کرد همش نتورک ارور میداد اگه میشه عدد بزارید بهتره.

ali_a021
May 6th, 2016, 12:13
سلام
واقعا عالی هست
مشکلی که دیدم تو ثبت نامه بعضی ها سرعتشون آنچنان بالا نیست مثل خودم:d
کد امنیتی رو نمیشه ورفای کرد همش نتورک ارور میداد اگه میشه عدد بزارید بهتره.

سلام. ممنون نظر لطفتونه.
باشه تغییرش میدم ;)
ممنونم

ali02
May 6th, 2016, 14:15
از صفر خودتون نوشتید یا تغییر یک اسکریپت آماده خارجی هست؟

ali_a021
May 6th, 2016, 14:37
از صفر خودتون نوشتید یا تغییر یک اسکریپت آماده خارجی هست؟

برنامه نویسی از 0 کار خودم هست و هیچ قسمتی از هیچ اسکریپتی استفاده نشده. (اگر دقیق بررسی و تست کنید متوجه میشید که سایت بنده با بقیه سرویس های آمارگیر که با IFrame و تکنولوژی های منقرض شده کار میکنند خیلی متفاوته!)
اما دیزاین رو خیر کار من نیست... (البته کارروی دیزاین وقت تلف کردنه که خب منم ترجیح دادم وقت رو بیشتر صرف برنامه نویسی کنم.)

omidg
May 6th, 2016, 14:38
یک راه ارتباطی یاهو یا تلگرام برای بنده بفرستید لطفا

ali_a021
May 9th, 2016, 15:48
یک راه ارتباطی یاهو یا تلگرام برای بنده بفرستید لطفا

تلگرام در خدمتم.
Ali_Inj3ctor
https://telegram.me/Ali_Inj3ctor

vatan3da
May 9th, 2016, 16:05
سلام
تست کردم عالی هست سیستم
ali_a021
May 15th, 2016, 18:54
سلام
تست کردم عالی هست سیستم
سلام
ممنون نظر لطفتونه ;)

nasleghermez
May 15th, 2016, 19:34
با سلام و خسته نباشید
یک پیشنهاد یا انتقاد یا هرچی که اسمشو بزاریم :d
سایت رو ثبت کردم و کدها رو هم گذاشتم
ولی در هربار رفرش کردن سایت خودم به تعداد افراد آنلاین توی آمار اضافه میشه که این اشتباهه
چون شخص آنلاین خودم هستم و فقط دارم سایتمو ریفرش میکنم

بازم خسته نباشید و خداقوت میگم

ali_a021
May 18th, 2016, 23:54
با سلام و خسته نباشید
یک پیشنهاد یا انتقاد یا هرچی که اسمشو بزاریم :d
سایت رو ثبت کردم و کدها رو هم گذاشتم
ولی در هربار رفرش کردن سایت خودم به تعداد افراد آنلاین توی آمار اضافه میشه که این اشتباهه
چون شخص آنلاین خودم هستم و فقط دارم سایتمو ریفرش میکنم

بازم خسته نباشید و خداقوت میگم

سلام خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید
آٰره درسته باید براساس visitor باشه ...
حتما ردیفش میکنم.
بازهم ممنون :53:

yasserhost
May 19th, 2016, 00:16
سلام خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید
آٰره درسته باید براساس visitor باشه ...
حتما ردیفش میکنم.
بازهم ممنون :53:

سلام یه مشکلی هست توی آمارگیر توی کد جاوا اسکریپتش همه سایتم رو خراب میکنه
میشه بیایید یاهو باهم بحرفیم در این مورد؟
yasserhost@yahoo.com

ali_a021
May 27th, 2016, 14:43
سلام یه مشکلی هست توی آمارگیر توی کد جاوا اسکریپتش همه سایتم رو خراب میکنه
میشه بیایید یاهو باهم بحرفیم در این مورد؟
yasserhost@yahoo.com

سلام تماس گرفتم باهاتون منتظر پاسخ هستم. میتونید با آيدی Ali_Inj3ct0r تلگرام هم تماس بگیرید.
vahidmoby
May 27th, 2016, 16:28
بنده تست کردم، تا الان که خیلی عالی و دقیق هستش مخصوصا که سرعت لودینگ سایت رو اصلا پایین نمیاره (مهمترین نکته ی آمارگیرها به نظر بنده)
قبلا از webgozar استفاده میکردم مصیبتی بود واسه خودش زمان لودینگ
خسته نباشید، با آرزوی موفقیت روز افزون

ali_a021
May 27th, 2016, 19:00
بنده تست کردم، تا الان که خیلی عالی و دقیق هستش مخصوصا که سرعت لودینگ سایت رو اصلا پایین نمیاره (مهمترین نکته ی آمارگیرها به نظر بنده)
قبلا از webgozar استفاده میکردم مصیبتی بود واسه خودش زمان لودینگ
خسته نباشید، با آرزوی موفقیت روز افزون

سلام
باعث افتخاره که از سرویس راضی بودید
خوشحال میشم اگر پیشنهادی دارید ویا مشکلی در سرویس دیدید بگین تا فیکس بشه.
بازهم ممنون

mahrokhok
May 28th, 2016, 16:08
سلام دوست عزیز، امیدوارم نظرات و پیشنهادات باعث پیشرفت شما باشه اما من با این همه رک گویی برخی دوستان هم مخالفم ولی در کل سایت خوبی هستش و نقص هاش قابل رفع شدنه

ali_a021
May 28th, 2016, 18:50
سلام دوست عزیز، امیدوارم نظرات و پیشنهادات باعث پیشرفت شما باشه اما من با این همه رک گویی برخی دوستان هم مخالفم ولی در کل سایت خوبی هستش و نقص هاش قابل رفع شدنه

سلام ممنونم بابت وقتی که گذاشتید.

Iranicaserver
May 28th, 2016, 18:59
با سلام خدمت شما و تشکر بابت پشتکارتون
کار جالبی شده انشالله هر روز بهتر بشه

ali_a021
May 29th, 2016, 16:10
با سلام خدمت شما و تشکر بابت پشتکارتون
کار جالبی شده انشالله هر روز بهتر بشه

ASC
May 29th, 2016, 16:35
شما مدام حذف پست میکنی دوباره جواب میدی! دیروز یکبار تشکر کرده بودی! حرفه ای نیست این بچه بازیها چیه آخه آپ کنید بهتره!

Vahidzonorian
June 3rd, 2016, 19:06
باسلام من یه مشکل دارم یه سایت و با وردپرس ایجاد کردم که یهو قطع شد وفقط با ***** شکن میشه بازش کرد .جالب اینجاس که با نت گوشیم باز میشه اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون

ali_a021
June 11th, 2016, 18:32
باسلام من یه مشکل دارم یه سایت و با وردپرس ایجاد کردم که یهو قطع شد وفقط با ***** شکن میشه بازش کرد .جالب اینجاس که با نت گوشیم باز میشه اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون

سلام متوجه منظورتون نشدم!! باآمارگیر مشکلی دارید؟

hassank2
June 15th, 2016, 05:25
سلام ممنون از سرویسی که ارایه کردی امیدوارم موفق باشی
یه سوالی دارم ازت
این سرویس کلا رایگان هست ؟ یا خیر پسفردا بعد از یه مدت قراره پولی بشه؟

ali_a021
June 15th, 2016, 11:34
سلام ممنون از سرویسی که ارایه کردی امیدوارم موفق باشی
یه سوالی دارم ازت
این سرویس کلا رایگان هست ؟ یا خیر پسفردا بعد از یه مدت قراره پولی بشه؟

سلام دوست عزیز. ممنونم از وقتی که گذاشتید.
سرویس آمارگیر رایگان هست و خواهد بود (دید مالی نسبت به سایت ندارم)
موفق باشید

hassank2
June 16th, 2016, 01:42
سلام من برای سایت ام استفاده کردم خیلی خوب بود به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم استفاده کنن ... ممنون امیدوارم امکاناتش روز به روز بیشتر و دقیقتر بشه ....:d

ali_a021
June 16th, 2016, 15:09
سلام من برای سایت ام استفاده کردم خیلی خوب بود به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم استفاده کنن ... ممنون امیدوارم امکاناتش روز به روز بیشتر و دقیقتر بشه ....:d

ممنونم دوست عزیز اگر پیشنهاد یا انتقاد و مشکلی در سایت دیدید خوشحال میشم بگید ...

hassank2
June 17th, 2016, 15:58
سلام ببخشید این سامانه شما سرعت لود سایت رو پایین نمیاره؟؟؟چون این مسله واسم خیلی مهمه

ali_a021
June 17th, 2016, 16:38
سلام ببخشید این سامانه شما سرعت لود سایت رو پایین نمیاره؟؟؟چون این مسله واسم خیلی مهمه

سلام میتونید خودتون از قسمت inspect element سرعتی که فایل js میگیره رو با دیگر آمارگیر ها مقایسه کنید ...

DEFALT
June 17th, 2016, 16:49
درود ، دوست عزیز واقعاً سایت شما طراحی و برنامه نویسیش خوب هست ، ولی خوب در مورد قالب باید نکاتی رو بگم :

1. قالب خوب طراحی شده است .
2. قالب هم کاربر پسند هست هم کاربر پسند نیست !
3. تو قالب میتونستید از ایده های جدیدتر استفاده کنید .
4. فونت byekan و yekan دیگه خیلی خز شده است و باید به فکر فونت های جدید باشیم !

پ.ن » دوست عزیز در کل یک سایت خوب و عالی دارید ، امیدوارم همیشه در همه عرصه ها موفق و سلامت باشید .

yasserhost
June 22nd, 2016, 22:53
سلام خدمت شما
چند روزه کلا آمارگیرم از کار افتاده همش وبسایت افلاین میده چرا؟
Error 524 Ray ID: 2b5eab45f3b4268a • 2016-06-20 10:53:59 UTC از CloudFlare مشکله؟

https://amargir.net/dashboard.php?site=yasserhost.com