PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی دریافت شماره هوشمند ؟؟؟؟

IranianServer
October 27th, 2010, 00:26
با سلام.
یک راهنمایی از دوستان می خواستم ، قصد داریم خدماتمون رو افزایش بدیم و اینترنت هوشمند ارائه کنیم برای دریافت شماره هوشمند چگونه باید اقدام کنیم ؟باید خودمون پهنای باند جدا داشته باشیم ؟ مواردی رو که لازم هست ذکر کنید

با تشکر از دوستان

irlogo
October 27th, 2010, 00:29
شمارشو ( مجوز می خاد ) + نرم افزار + سرور + پهنای باند

IranianServer
October 27th, 2010, 00:33
جایی نیست نمایندگی بده ؟

amiri113
October 27th, 2010, 00:39
خود شماره فکر نميکنم نياز به مجوز خاصی داشته باشه چون شماو ميتونيد روش هر سرويسی بديد اما ارائه اينترنت روی اون شماره مجوز ميخواد.
چرا با يکی از آی اس پی ها صحبت نميکنيد يک شماره بهتون بدند و در ازای کارکرد اون شماره بهتون هزينه اتصال کاربران رو بدند ؟

---
October 27th, 2010, 00:41
بین 8 تا15 میلیون تومن هزینه داره . تجهیزات + اینترنت + شماره + دوندگی برای مجوز + ....
البته این هزینه متغییر بین شهرستان ها و استان ها
نرم افزار هم می خواد که ibsng هست ولی 3.5 میلیون تومن پولشه باید لایسنس دار بگیری نال و این حرفا نداره
با ibsng میتونی اکانت تعریف کنی مثلا شماره خط رو بعدش پول شارژ کنی دیگه پول رو فیش تلفن نیاد
این چیزی هست که من میدونم

TukaNet
October 27th, 2010, 02:26
هزینه های دقیق رو اطلاع ندارم

مجوز آی اس پی

تجهیزات مورد نیاز برای آی اس پی

این شماره ها (هوشمند یا in ) هم به صورت E1 هستند

نیاز به تجهیزات خاصی نداره ، دقیقا تجهیزاتش با دیال آپ یکی هست

Warez-Host.IR
October 27th, 2010, 11:04
IranianServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/611/) ، عزیز اگر تنها برای تبلیغات مدنظرتون هست با یکی از ISP هایی که این کار را انجام می دهند در سطح شهر صحبت کنید
به هزینه اندکی یک اکانت با نام شما می سازند و میتونید جهت تبلیغ و ... استفاده کنید
مگر در سایتهای ندیده که مثلاً کمیاب آنلاین یا ترفندستان و ...
هرکدام برای خودشون یک اینترنت هوشمند اعلام کردند و یوزر و پسورد اون اسم سایتشون و ... هست
اگر اینطوری میخواید که خیلی راحت هست

IranianServer
October 27th, 2010, 11:30
iranianserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/611/) ، عزیز اگر تنها برای تبلیغات مدنظرتون هست با یکی از isp هایی که این کار را انجام می دهند در سطح شهر صحبت کنید
به هزینه اندکی یک اکانت با نام شما می سازند و میتونید جهت تبلیغ و ... استفاده کنید
مگر در سایتهای ندیده که مثلاً کمیاب آنلاین یا ترفندستان و ...
هرکدام برای خودشون یک اینترنت هوشمند اعلام کردند و یوزر و پسورد اون اسم سایتشون و ... هست
اگر اینطوری میخواید که خیلی راحت هست

با سلام.
ممنون از پاسخ دوستان .
هم برای تبلیغ ، هم برای گسترش خدمات.
به نظر شما کدوم isp تو تهران از همه بهتره (هم سرعت ، هم بستن قرارداد).

با تشکر

Warez-Host.IR
October 27th, 2010, 14:48
با سلام.
ممنون از پاسخ دوستان .
هم برای تبلیغ ، هم برای گسترش خدمات.
به نظر شما کدوم isp تو تهران از همه بهتره (هم سرعت ، هم بستن قرارداد).

با تشکر
با سلام
والا من در مورد تهران خبر ندارم ولی در مشهد چند ISP هست که این کار را انجام میدن
مثل آفتاب - کی سی جی - البرز و ...
شرایط خاصی هم تا آنجایی که من میدونم نداره
خیلی ساده تر از اون چیزی که فکر میکنید هست این کار
نه نیاز به پرداخت هزینه های سنگین هست و نه اینکه دوندگی داره
شما به دفتر اصلی شرکتشون مراجعه میکنید و یک فرم بهتون میدن و درخواست شما ثبت میشه
user & pw
انتخابی خود را اعلام میکنید و ...
حدوداً بین 3 تا 5 روز بعد آماده استفاده میشه
البته یک سری مدارک هم از شما تحویل می گیرند و مقداری هزینه
ولی زیاد نیست

موفق باشید

قزوین هاست
November 19th, 2010, 23:46
سلام دوستان من هم می خواهم این امکان را ماند سایت های که دوستمون گفت انجام بدم اصلا من ازش پولی نمی خوام فقط می خوام این امکان رو ارائه بدم هر چیزی هم که از این سرویس درمیاد برای شرکت اصلی فقط دوست دارم این امکان رو بدم
کسی می تونه کمک کنه البته پولی هم ندارم برای همین می گم اگر این سرویس پول درمیاد برای خودشون
فقط دوست دارم سرویس بدم
من قزوسن هستم اما برای هر شهری شد خدا رو هم شکر می کنم
فقط می خوام سرویس بدم همین

قزوین هاست
November 20th, 2010, 15:21
یعنی اینجا کسی بلد نیست؟

Online24
November 20th, 2010, 15:31
فقط می خوام سرویس بدم همین

بهترین راه برای شما تماس با isp های محلی هست . میتونید قرارداد ببندید و سرویس را از آنها تامین کنید و به نام خودتون و با مدیریت خودتون به مشتری ارائه بدید .

Amir.Mansoury
November 20th, 2010, 18:01
داتک و پارس آنلاین خوبه