PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سایت و درگاه پرداخت

Riko
April 8th, 2016, 14:13
سلام دوستان خسته نباشید
دوتا سوال داشتم
سوال 1. برای فروش فایل به نظر شما آیا وردپرس نصب کنم و افزونه بذارم یا WHMC استفاده کنم؟ (فایل های رایگان هم هست)
سوال 2. امکانش هست پس از پرداخت، افزونه ( easy digital download ) هنگامی که به سایت برگرده بجای دکمه پرداخت باکس دانلود سایت بیاد؟ چطوری؟

blackz
April 8th, 2016, 14:14
سلام دوستان خسته نباشید
دوتا سوال داشتم
سوال 1. برای فروش فایل به نظر شما آیا وردپرس نصب کنم و افزونه بذارم یا WHMC استفاده کنم؟ (فایل های رایگان هم هست)
سوال 2. امکانش هست پس از پرداخت، افزونه ( easy digital download ) هنگامی که به سایت برگرده بجای دکمه پرداخت باکس دانلود سایت بیاد؟ چطوری؟
سلام

به نظرم برای فروش فایل از پرستاشاپ استفاده کن اما تصمیم با خودتونه!

T.Toosi
April 8th, 2016, 14:18
باسلام، 1- بستگی به خودتون دارد اما بنده وردپرس را انتخاب و برنامه نویسی میکردم. 2- بله امکانش هست، میخواهید بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده شود ؟ اگر با php تا حدودی آشنا هستید میشود شما را راهنمایی کرد والی باید برنامه نویس انجام دهد.

farhadhelix
April 8th, 2016, 14:23
پرستا شاپ چیز خوبیست برا کار شما
تست کنید

Riko
April 8th, 2016, 14:25
باسلام، 1- بستگی به خودتون دارد اما بنده وردپرس را انتخاب و برنامه نویسی میکردم. 2- بله امکانش هست، میخواهید بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده شود ؟ اگر با php تا حدودی آشنا هستید میشود شما را راهنمایی کرد والی باید برنامه نویس انجام دهد.

بله پس از پرداخت ، به سایت برگردد و باکس دانلود بجای دکمه پرداخت بیاد ، بنده نه با php اشنا هستم و نه برنامه نویس ام :)