PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دامنه com

apple0020
April 7th, 2016, 12:05
سلام
من میخوام یک دامنه کام ثبت کنم میخواستم بدونم اگر مشخصات را الکی بنویسم مشکلی پیش میاد؟(((نمیخوام توی هویز اسم و شماره وغیره من بیاد.))))
میخوام گواهی نامهssl هم بخرم

اصلا مشکلی پیش نمیاد؟ اگر مشکلی پیش نمیاد من مثلا آدرسم رو بنویسم (((IR--TEHRAN-TEHRAN)))) قبول میکنند؟((((در رابطه با ssl آدرس و شماره و غیره الکی باشه چی مشکل پیش نمیاد؟))))

چقدر از کلمه مشکل استفاده کردم!!:-p:-p

مشکل حل شد تاپیک را ادامه ندهید.با سپاس

farssub
April 7th, 2016, 12:40
خیر مشکلی پیش نمیاد/

salar123-user8
April 7th, 2016, 12:47
مشکل پیش نمیاد . فقد موقع ساخت csr مشخصات رو غیر از ایران وارد کنید( این مرحله از داخل پنل (cpanel , dirctadmin ,... ) تنظیم میشه.)

shivahost
April 7th, 2016, 12:52
مشکلی پیش نمیاد فقط حتما باید آدرس ایمیل صحیح که دسترسی دارید بدهید و در آینده هم این ایمیل به هر صورت در دسترس شما باشد.

chichosting.net
April 7th, 2016, 13:02
سلام
من میخوام یک دامنه کام ثبت کنم میخواستم بدونم اگر مشخصات را الکی بنویسم مشکلی پیش میاد؟(((نمیخوام توی هویز اسم و شماره وغیره من بیاد.))))
میخوام گواهی نامهssl هم بخرم

اصلا مشکلی پیش نمیاد؟ اگر مشکلی پیش نمیاد من مثلا آدرسم رو بنویسم (((IR--TEHRAN-TEHRAN)))) قبول میکنند؟((((در رابطه با ssl آدرس و شماره و غیره الکی باشه چی مشکل پیش نمیاد؟))))

چقدر از کلمه مشکل استفاده کردم!!:-p:-p

درود
خیر مشکلی پیش نمیاد
اما اطلاعات دقیق هم وارد کنید برای گرفتن گواهینامه ssl هم مشکلی نخواهید داشت .
تجربه شده .
به هر حال در خدمتیم