PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت جهان پی ؟

WAREZZ
April 6th, 2016, 20:30
سلام

وضعیت جهان پی چند روز پیش اوکی بود
ولی الان برام باز نمیشه:

https://jahanpay.com/

به صفحه پرداخت هم نمیره:

Error1: constructor error

mehrangta
April 6th, 2016, 20:32
pay.jahanpay.ir

ali.huc
April 7th, 2016, 03:36
داون هست متاسفانه یه اطلاع رسانی هم نکردن تو تلگرام یا با پیامک معلوم نیست چی شده.

wp-Ammar
April 7th, 2016, 04:03
سلام از طریق تلگرام اطلاع کردن
پلاگین هاتونم باید اپدیت کنید

ali.huc
April 7th, 2016, 04:05
بهتره قبل اسپم یه زحمت به خودتون بدید و یه نگاه کنید به سایتشون

wp-Ammar
April 7th, 2016, 04:16
ببخشید !
انجمن یه لحضه قطع شد برای همین اسپم ارسال شد!
https://telegram.me/Jahanpay_com
کانالشون رو چک کنید در اخرین اعلامیه اعلام کردن که ادرس تغییر یافته

spaceman_
April 7th, 2016, 12:18
ببخشید !
انجمن یه لحضه قطع شد برای همین اسپم ارسال شد!
کانالشون رو چک کنید در اخرین اعلامیه اعلام کردن که ادرس تغییر یافته
دوست عزیز دوستان میگن سایتش باز نمیشه، این اطلاعیه واسه اوله عید هست!!! که همه کاربرایی که از جهان پی استفاده می کردن این کارو انجام دادن،لطفا از موضوع کامل اطلاع کسب کنید و قبل از اظهار نظر خود سایت جهان پی رو باز کنید.

blackz
April 7th, 2016, 12:28
درود

شماره های مرکز مشتریان جهان پی
01334262 - 021476261
01334262 - 021476261

01334262 - 021476261

- - - Updated - - -

پی ام دادم بهشون پشتیبان گفت :بدلیل مشکلات پیش آمده دردرگاهها در حال تغییر سرور هستیم مشکل بزودی برطرف خواهد شد

rezaonline.net
April 7th, 2016, 12:40
از این آدرس استفاده کنید
pay.jahanpay.ir

arminak
April 7th, 2016, 13:07
از این آدرس استفاده کنید
pay.jahanpay.ir

سلام
قبلش تست کنید ، این لینکشون باز نمیشه

irangroup110
April 7th, 2016, 13:19
از این آدرس استفاده کنید
pay.jahanpay.ir

سلام
این لینک الان درست هست ولی دیروز و امروز صبح باز نمیشد و همین باز نشدن کلی برای بنده دردسر درست کرد چون اطلاع رسانی نکرده بودید ....
در هر صورت بابت رفع مشکل از شما و بقیه همکاران شما سپاسگزارم

rezaonline.net
April 7th, 2016, 14:21
سلام

یه پینگ بگیرید
اگر آی پی 80.84 اومد یعنی سرور قبلی هست و هنوز برای شما سرور قبلی لود میشه .
که درست میشه

سلام
این لینک الان درست هست ولی دیروز و امروز صبح باز نمیشد و همین باز نشدن کلی برای بنده دردسر درست کرد چون اطلاع رسانی نکرده بودید ....
در هر صورت بابت رفع مشکل از شما و بقیه همکاران شما سپاسگزارم

سه شبانه روز است ما بیداریم
در این مدت چندین انتقال سرور بین چندین دیتاسنتر داشتیم
متاسفانه حجم اتک ddos انجامی به شدت بالاست
با تمهیداتی که در نظر گرفتیم امیدواریم مهار شود .

موفق باشید

saeed1988m
April 7th, 2016, 14:24
سلام

برا بنده باز میشه بدون مشکل

Mr.Pouria
April 7th, 2016, 15:10
یه پینگ بگیرید
اگر آی پی 80.84 اومد یعنی سرور قبلی هست و هنوز برای شما سرور قبلی لود میشه .
که درست میشه

سه شبانه روز است ما بیداریم
در این مدت چندین انتقال سرور بین چندین دیتاسنتر داشتیم
متاسفانه حجم اتک ddos انجامی به شدت بالاست
با تمهیداتی که در نظر گرفتیم امیدواریم مهار شود .

موفق باشید

اتک از یه ای پی انجام میشه یا از چندین ایپی ؟!

یادمه چند وقت پیش یک نفر به من پیام داد توی یاهو که چیزی پیدا کرده (دقیق نگفت چی) که میتونه با 150 گیگ در ثانیه اتک بزنه به هر سایتی ! وپیشنهادی به من داد که نمیتونستم قبول کنم :| ایشون به من پیشنهاد دادن که اون سایت مورد نظری رو زیر اتک سنگین قرار میده (مثلا یه شرکت هاستینگ رو) بعد من از این شرکت پول بگیرم تا اتک رو از روش برداره !! (به نحوی از سایت ها و شرکت ها اخاذی کنیم که بنده قبول نکردم چون برای تجارت حرفه ایم لکه بزرگی میشه)

اگه اتک ها همه از خارج کشور هستن خوب به صورت موقتی رنج ای پی مهاجم رو نمیشه مصدود کرد ؟!

rezaonline.net
April 7th, 2016, 15:43
اتک از یه ای پی انجام میشه یا از چندین ایپی ؟!
لیست آی پی های بسیار مختلف و متفاوت از کشورهای جهان سوم مثل آلبانی ویتنام و ...
اتک بسیار سنگین هست و دسترسی به سرور رو مختل میکنه حتی ssh

یادمه چند وقت پیش یک نفر به من پیام داد توی یاهو که چیزی پیدا کرده (دقیق نگفت چی) که میتونه با 150 گیگ در ثانیه اتک بزنه به هر سایتی ! وپیشنهادی به من داد که نمیتونستم قبول کنم :| ایشون به من پیشنهاد دادن که اون سایت مورد نظری رو زیر اتک سنگین قرار میده (مثلا یه شرکت هاستینگ رو) بعد من از این شرکت پول بگیرم تا اتک رو از روش برداره !! (به نحوی از سایت ها و شرکت ها اخاذی کنیم که بنده قبول نکردم چون برای تجارت حرفه ایم لکه بزرگی میشه)

فکر کنم از همین نوعه

اگه اتک ها همه از خارج کشور هستن خوب به صورت موقتی رنج ای پی مهاجم رو نمیشه مصدود کرد ؟!
آی پی زیاد دارن میخرن استفاده میکنن
رنج هم نیست مختلف هست

با مسدودی آی پی نمیشه متاسفانه
یعنی با فایروال نرم افزاری مثل csf نمیشه جلوشو گرفت

بهرحال فعلا مهار شده تا حدی
امیدوارم مشکلی پیش نیاد .

ممنون از راهنماییتون

Santourio
April 7th, 2016, 15:55
لیست آی پی های بسیار مختلف و متفاوت از کشورهای جهان سوم مثل آلبانی ویتنام و ...
اتک بسیار سنگین هست و دسترسی به سرور رو مختل میکنه حتی ssh

فکر کنم از همین نوعه

آی پی زیاد دارن میخرن استفاده میکنن
رنج هم نیست مختلف هست

با مسدودی آی پی نمیشه متاسفانه
یعنی با فایروال نرم افزاری مثل csf نمیشه جلوشو گرفت

بهرحال فعلا مهار شده تا حدی
امیدوارم مشکلی پیش نیاد .

ممنون از راهنماییتون

پیشنهاد من این هست

تا مدتی سایت فقط برای رنج ایپی های ایران باز شود تا کاربران برای مدتی کمتر دچاز مشکل شوند و هروقت دامین jahanpay.com باز شد و دوباره که به فعالیت حرفه ای خود بازگشتید رنج های ایپی را باز کنید.

spaceman_
April 7th, 2016, 17:23
من که دیگه تصمیم دارم از جهان پی استفاده نکنم کلی ضرر کردم از این که هرگز اطلاع رسانی نمی کنن که آیا قطع شده نشده.

Mr.Pouria
April 7th, 2016, 17:43
من که دیگه تصمیم دارم از جهان پی استفاده نکنم کلی ضرر کردم از این که هرگز اطلاع رسانی نمی کنن که آیا قطع شده نشده.

یهجوری میگید انگار یه روز در میون قطع شده سایتشون :))

کلا بعد این همه سال سرویس دهی تو ماه های فعلی 2 بار قطعی داشتن که بار اول بسیار سریع رفع شد و این بار هم کمی زمان برد ...

بلخره خوب رقابت ناسالم هست شما از خود بانک هم درگاه بگیرید بهتون اپتایم 100 درصد نمیده ... ممکنه یهو توی سال چند روز پشت سر هم قطع باشه (این مشکل دو سال پیش برای درگاه بانک پارسیان که داشتیم پیش اومد و 72 ساعت قطع بود )

spaceman_
April 7th, 2016, 17:52
یهجوری میگید انگار یه روز در میون قطع شده سایتشون :))

کلا بعد این همه سال سرویس دهی تو ماه های فعلی 2 بار قطعی داشتن که بار اول بسیار سریع رفع شد و این بار هم کمی زمان برد ...

بلخره خوب رقابت ناسالم هست شما از خود بانک هم درگاه بگیرید بهتون اپتایم 100 درصد نمیده ... ممکنه یهو توی سال چند روز پشت سر هم قطع باشه (این مشکل دو سال پیش برای درگاه بانک پارسیان که داشتیم پیش اومد و 72 ساعت قطع بود )
آیا شما از این درگاه استفاده می کنید؟!!!
از قبل عید چندین بار این تصمیم رو گرفتم که استفاده نکنم جون هر 4 5 روز یک بار حد اقل قطع شده سرویسشون یا حملات دی داس بوده یا هرچیزی اما هر هزمان هم که قطع شده اطلاع رسانی نشده جز یک بار که باک سامان واسه 1ساعت در شاپرک مشکل ایجاد شده بود اونو اطلاع رسانی کردن!!!

Mr.Pouria
April 7th, 2016, 18:18
آیا شما از این درگاه استفاده می کنید؟!!!
از قبل عید چندین بار این تصمیم رو گرفتم که استفاده نکنم جون هر 4 5 روز یک بار حد اقل قطع شده سرویسشون یا حملات دی داس بوده یا هرچیزی اما هر هزمان هم که قطع شده اطلاع رسانی نشده جز یک بار که باک سامان واسه 1ساعت در شاپرک مشکل ایجاد شده بود اونو اطلاع رسانی کردن!!!

من یکی از قدیمی ترین یوزر های جهان پی هستم و هنوز هم از درگاهشون استفاده میکنم ..

medianet
April 7th, 2016, 18:24
سلام
دوستان الان برای شما باز میشه ؟
برای من خیلی سنگین بالا میاد ...

spaceman_
April 7th, 2016, 19:12
من یکی از قدیمی ترین یوزر های جهان پی هستم و هنوز هم از درگاهشون استفاده میکنم ..
شما استفاده کن و دوست داشتی در زمان قطع بودن به کاربرات بگو برات کارت به کارت کنن.
منم مشتری قدیمی ایشون بودم ولی فعلا شرایط جهان پی اینطوره که نباید بهش اعتماد کرد و 24 ساعت سایت رو به جهان پی سپرد

Mr.Pouria
April 7th, 2016, 19:23
سلام
دوستان الان برای شما باز میشه ؟
برای من خیلی سنگین بالا میاد ...

برای منم کمی سنگین شده سایت فک میکنم همچنان زیر اتک هستن ...

معلوم نیست کار کدوم رغیب هست باید منتظر باشیم تا رغیب مورد نظر خسته بشه ... یا اینکه معلوم بشه کیه ...

- - - Updated - - -

شما استفاده کن و دوست داشتی در زمان قطع بودن به کاربرات بگو برات کارت به کارت کنن.
منم مشتری قدیمی ایشون بودم ولی فعلا شرایط جهان پی اینطوره که نباید بهش اعتماد کرد و 24 ساعت سایت رو به جهان پی سپرد

به راحتی میشه یه درگاه دوم قرار داد تا زمانی که این درگاه مشکل پیدا کرد از وان یکی استفاده کرد همه اسکریپت ها هم که از چندین درگاه پشتبیبانی میکنن ...

rezaonline.net
April 7th, 2016, 20:24
پیشنهاد من این هست

تا مدتی سایت فقط برای رنج ایپی های ایران باز شود تا کاربران برای مدتی کمتر دچاز مشکل شوند و هروقت دامین jahanpay.com باز شد و دوباره که به فعالیت حرفه ای خود بازگشتید رنج های ایپی را باز کنید.

جهان پی وبسرویس دارد و لایه وبسرویس باید در ارتباط با سروهای میزبانی کاربران باشد
یعنی در سه مرحله پرداخت
که مرحله رفت ، مرحله پرداخت و مرحله برگشت هست
در مرحله رفت و برگشت ، اتصال توسط وبسرور و بین سروری انجام میشود
مرحله پرداخت توسط کاربر

چنانچه ما سطح دسترسی رو ایران کنیم یا اصطلاحا ایران اکسس کنیم ، کلیه فروشگاها و سایتهایی که در خارج از کشور میزبانی میشوند که قریب به 80 درصد کاربران جهان پی از این دسته هستند ، در اتصال به وبسرویس دچار مشکل میشوند .

:) حق دارید ناراضی باشید ، ولی شما فقط قطعی را میبینید ما اینور بال بال زدن سرور زیر اتک !!!

لزومی نداره این مساله رو برای شما بازگو کنم ، اما تایم خواب ما توی این شبانه روز کمتر از سه چهار ساعت شده !
حتی اگر دقت کنید من دارم بدون اطلاع مدیر جهان پی ، در تاپیک هاشون دخالت میکنم و جواب میدم دیگه ببیند خودشون چقدر درگیر هستند !
با اینکه بنده هیچ سمتی ندارم و ذینفع این سیستم نیستم اما به دلیل حس مسئولیت و درک نگرانی شما در تاپیکهای جهان پی شرکت میکنم .

امیدوارم همچنان جزو کاربران جهان پی باقی بمانید .

irangroup110
April 7th, 2016, 20:32
لزومی نداره این مساله رو برای شما بازگو کنم ، اما تایم خواب ما توی این شبانه روز کمتر از سه چهار ساعت شده !
حتی اگر دقت کنید من دارم بدون اطلاع مدیر جهان پی ، در تاپیک هاشون دخالت میکنم و جواب میدم دیگه ببیند خودشون چقدر درگیر هستند !
با اینکه بنده هیچ سمتی ندارم و ذینفع این سیستم نیستم اما به دلیل حس مسئولیت و درک نگرانی شما در تاپیکهای جهان پی شرکت میکنم .

امیدوارم همچنان جزو کاربران جهان پی باقی بمانید .

سلام
بنده همان اول بدون اطلاع از تلاش سه شبه و شبانه روزی شما تشکر کردم و خسته نباشید هم گفتیم اما باور بفرمایید ما هم حق داریم اطلاع داشته باشیم
مثلا ما به خاطر شنیدن جوک و یا تبلیغ کانال جهان پی را انتخاب نکردیم بلکه برای اینکه از اخبار شرکت اطلاع داشته باشیم به این کانال ملحق شدیم و اطلاع رسانی و همین حرف های شما را حتی به صورت خلاصه میشد از طریق کانال اطلاع رسانی کرد ... این را قبول دارید یا نه ؟
حتی تا همین الان هم هیچ اطلاع رسانی از هیچ طریقی بابت قطعی ها انجام نگرفته ....
ضمنا مشکل بنده روز قبل تراکنش ناموفق نبود بلکه مشکل بزرگ تری داشتم که با بسته بودن جهان پی داشت برام دردسر درست میشد
باز هم خسته نباشید میگم هم خدمت شما و هم همکاران شما

blackz
April 7th, 2016, 21:05
درود

به نظر من برید سراغ سیباپال

Mr.Pouria
April 7th, 2016, 21:10
تشکر بابت توضیحات ...

اگر کاری از بنده ساخته هست خوشحال میشم کمکی کنم ♥

Jai
April 7th, 2016, 21:56
جهان پی کارش خوبه ، یک ساله کاربرشم و نزدیک 15.000.000 تراکنش داشتم ، اما تازگیا درگاه اختصاصیم قطعی وصلی زیادی داشته

امیدوارم زودتر مشکل برطرف شه ، در حال حاظر وبسایت با سرعت لود و... مناسبی بالا میاد

rezaonline.net
April 8th, 2016, 00:02
سلام
بنده همان اول بدون اطلاع از تلاش سه شبه و شبانه روزی شما تشکر کردم و خسته نباشید هم گفتیم اما باور بفرمایید ما هم حق داریم اطلاع داشته باشیم
مثلا ما به خاطر شنیدن جوک و یا تبلیغ کانال جهان پی را انتخاب نکردیم بلکه برای اینکه از اخبار شرکت اطلاع داشته باشیم به این کانال ملحق شدیم و اطلاع رسانی و همین حرف های شما را حتی به صورت خلاصه میشد از طریق کانال اطلاع رسانی کرد ... این را قبول دارید یا نه ؟
حتی تا همین الان هم هیچ اطلاع رسانی از هیچ طریقی بابت قطعی ها انجام نگرفته ....
ضمنا مشکل بنده روز قبل تراکنش ناموفق نبود بلکه مشکل بزرگ تری داشتم که با بسته بودن جهان پی داشت برام دردسر درست میشد
باز هم خسته نباشید میگم هم خدمت شما و هم همکاران شما
حق باشماست دوست خوبم .
من به ایشون اطلاع میدهم که از این به بعد نظارت و مدیریت بیشتری روی بخش اطلاع رسانی داشته باشند .

- - - Updated - - -

تشکر بابت توضیحات ...

اگر کاری از بنده ساخته هست خوشحال میشم کمکی کنم ♥

خیلی ممنون از شما .

درود

به نظر من برید سراغ سیباپال
سیباپال هم یکی از درگاههای واسط خوب و مطمئن هست بی شک .

جهان پی کارش خوبه ، یک ساله کاربرشم و نزدیک 15.000.000 تراکنش داشتم ، اما تازگیا درگاه اختصاصیم قطعی وصلی زیادی داشته

امیدوارم زودتر مشکل برطرف شه ، در حال حاظر وبسایت با سرعت لود و... مناسبی بالا میاد
این اختلال و اتک کل فرآیند دسترسی را مختل میکرد و بلطبع درگاه اختصاصی هم تحت تاثیر قرار میگرفت
مشکل فعلا حل شده است البته اتک همچنان باقی ایست ولی مهار شده است .

امیدوارم شخص یا اشخاصی که دارند این اتک را انجام میدهند این تاپیک را بخوانند چون صرفا جهت اطلاعشون چند آی پی ایران ، رایتلشون پیش ما به یادگار مانده :)
و صد در صد پیگیری میشود

viasky
April 8th, 2016, 00:18
تمام بحث انجام شده درگاه
ای کاش تاپیگ جامعی وجود داشت
موفق باشید

MR.Alone
April 8th, 2016, 01:14
پلن پرمیویم کلودفلایر به همین درد میخوده :53:
به جای هزینه جهت تست دیتاسنتر های مختلف یک بار هم این پلن رو امتحان کنید

این مشکلی شما باهاش دست و پنجه نرم میکنید انجمن های امنیتی شبانه روز باهاش دست و پنجه نرم میکنن اون هم اتک از کشور های مختلف به خاطر دیفیس ها و نفوذ ها و ... اتکی داشتیم که هارد و سرور رو باهم سوزوند ! ( از سنگاپور ! )
طی تجربه شخصیم تنها راه هایی که جواب قطعی میده:
1. استفاده از کلودفلایر پرمیوم ( که البته از بچه های همین سایت هم ارائه میدن پلن های آنتی دیداس )
2. سایت رو برای مدتی ایران اکسس کنید (همزمان با استفاده از کلود بستن آی پی ها از سرور - فایروال - هاست و ... )
3. اگر با آی پی ایران اتک زدن آی پی رو پیگیری کنید و راحتر پیگیری و شکایت کنید
4. کانفیگ های مختلف روی فایروال تست کنید گاهی کانفیگ های ساده خیلی بهتر جواب میدن ;)

hegza
April 8th, 2016, 01:47
پلن پرمیویم کلودفلایر به همین درد میخوده :53:

این مشکلی شما باهاش دست و پنجه نرم میکنید انجمن های امنیتی شبانه روز باهاش دست و پنجه نرم میکنن اون هم اتک از کشور های مختلف به خاطر دیفیس ها و نفوذ ها و ... اتکی داشتیم که هارد و سرور رو باهم سوزوند ! ( از سنگاپور ! )
طی تجربه شخصیم تنها راه هایی که جواب قطعی میده:
1. استفاده از کلودفلایر پرمیوم ( که البته از بچه های همین سایت هم ارائه میدن پلن های آنتی دیداس )
2. سایت رو برای مدتی ایران اکسس کنید (همزمان با استفاده از کلود بستن آی پی ها از سرور - فایروال - هاست و ... )
4. کانفیگ های مختلف روی فایروال تست کنید گاهی کانفیگ های ساده خیلی بهتر جواب میدن ;)

بخاطر وبسرویس و اتصال آی پی لوکال سایتها نمیتونن آی پی رو فقط به ایران منوط کنن چون اعتبار سنجی به مشکل میخوره و بنوعی انگار سایت باز دوون هست

rezaonline.net
April 8th, 2016, 02:00
پلن پرمیویم کلودفلایر به همین درد میخوده
استفاده از این سرویس موجب جلوگیری از حمله روی پورت های معمول 443و80 میشود
در صورتیکه آی پی سرور لو برود مسلما اتک رو روی آی پی میفرستند و دیگر کاری از این سرویس برنخواهد آمد چون بای پس میشود .

این جور سایتها محتوایی هستند و نه سرویس دهنده (یعنی وبسرویس و api و ... ندارند ) پس راحتتر میشود براشون چاره ای اندیشید .

اطلاع میدم به مدیریت

مساله عدم دسترسی هاستهای اشتراکی کاربران را که از خارج میزبانی میشوند را نمیشود نادیده گرفت

قبلا یه اتک مشابه داشتیم طرف یکبار اشتباهی با آی پی خودش زد اتک رو که پیداش کردیم و ... :)

4. کانفیگ های مختلف روی فایروال تست کنید گاهی کانفیگ های ساده خیلی بهتر جواب میدن
بله ، بهرحال داریم انعطاف نشون میدم ولی حساسیت سایت بالاست میبینید که چند ساعت از دسترس خارج شود کلیه کاربران دچار خسارت میشوند .
لذا باید بهترین تصمیم گیری در کمترین زمان انجام شود و فرصتی برای آزمون و خطا نیست

بازم ممنون از شما بابت شرکت در تاپیک .
موفق باشید

akbar-pc
April 12th, 2016, 15:00
https://jahanpay.com (https://jahanpay.com/)
https://jahanpay.IR
(https://jahanpay.com/)https://pay.jahanpay.ir

i (https://jahanpay.com/)
همه ف-ی-ل-ت-ر هستن هیچ کدوم کار نمیکنن رو پلاگین ها ست کردم باز کار نمیکنن فکر کنم جهان پی پر

مشکل جهان پی 100% از ارائه درگاه به هر سایتی هست ( این حمله و چیزای دیگه رو من باور نمیکنم ) چون من خودم به شخصه از سایت های خرید کردم که چیزهای میفروشن که کاملا غیر قانونی هستن درگاه پرداختشون یا پی پال بود یا جهان پی
(https://jahanpay.com/)

armin.rf
April 12th, 2016, 15:06
دامنه ای که باهاش وارد پنل میشدیم هم ***** شده !

برای انجام تسویه و .... چه کاری باید انجام داد؟

Jahan Pay Co
April 12th, 2016, 15:07
جناب akbar-pc
دامنه های مذکور به جز یک سابدامنه ***** بود که اونم به لطف همکارن ***** شد :)
همه درگاه ها بدون مشکل میتواند به دامنه اصلی متصل شوند سوالی دارید از طریق تیکت اقدام کنید

- - - Updated - - -

دامنه ای که باهاش وارد پنل میشدیم هم ***** شده !

برای انجام تسویه و .... چه کاری باید انجام داد؟

akbar-pc
April 12th, 2016, 15:16
جناب akbar-pc
دامنه های مذکور به جز یک سابدامنه ***** بود که اونم به لطف همکارن ***** شد :)
همه درگاه ها بدون مشکل میتواند به دامنه اصلی متصل شوند سوالی دارید از طریق تیکت اقدام کنید

- - - Updated - - -

دامنه اصلی jahanpay.com رو هم ست میکنم باز کار نمیکنه بعد ف*** شدن pay.jahanpay.ir رو ست کردم کار میکرد تا امروز ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه اطلاعیه تلگرام هم خوندم که همون ادرس اصلی رو میگه

armin.rf
April 12th, 2016, 15:17
پلاگین ها رو دوباره نصب کنیم ؟

در زمان پرداخت با پیوند ها موجه میشن کاربرا

yasserhost
April 12th, 2016, 15:17
دوستان امروز به همه همکاران تو جهان پی درگاه اختصاصی داده شده واسه پرداخت همه برید نصب کنید و برای تسویه هم حل با ***** میشه کارش کرد خودم تست کردم ...

viasky
April 12th, 2016, 15:19
دیگه فکر می کنم توی این شرایط همه *****شکن داشته باشن
تا برطرف شدن مشکل می تونید از این طریق وارد سایت بشید
در مجموع بنده پیشنهاد می کنم بخاطر شرایط پیش اومده شما کاربرای عزیز فعلا کمتر سخت گیری کنید بهتر خواهد بود
ماژول هم مشکلی نیست با یک تغییر آدرس ساده درست میشه
حتی میشه مستقیم آی پی داد
ولی نیاز به هماهنگی داره - مهم مشتری و خریدار هست که می تونه بدون مشکل به درگاه شما وارد بشه و تراکنش داشته باشه
تنها موردی که می مونه تسویه هاس است که بنده اطلاعی ندارم
پیروز باشید

- - - Updated - - -

دوستان امروز به همه همکاران تو جهان پی درگاه اختصاصی داده شده واسه پرداخت همه برید نصب کنید و برای تسویه هم حل با ***** میشه کارش کرد خودم تست کردم ...
خوب پس خداروشکر مشکلی هم از این بابت نیست

akbar-pc
April 12th, 2016, 15:22
میشه یه ف**** برام پ خ کنید تا تیکت بدم

Jahan Pay Co
April 12th, 2016, 15:23
متاسفانه از ساعاتی پیش دسترسی به جهان پی مجددا محدود شده است. از آنجایی که برای همه کاربران درگاه اختصاصی از چند PSP تعریف و فعال شده است در صورت فعال سازی درگاه اختصاصی بدون مشکل می توانید به وب سرویس متصل شوید.توجه داشته باشید امکان جایگزینی هیچ دامنه ای تا اطلاع ثانوی وجود نداشته و صرفا دامنه Jahanpay.com فعال می باشد.
- صرفا کاربرانی که درگاه اختصاصی خود را در وب سایت خود نصب و فعال کرده باشند امکان دسترسی به وب سرویس را خواهند داشت لذا درگاه های عادی دارای اختلال می باشد.
- جهت برداشت یا بررسی صورتحساب صرفا می توانید از آدرس jahanpay.com به پنل کاربری وارد شده و عملیات مذکور را انجام دهید.دسترسی به این بخش با آی پی ایران تا اطلاع ثانونی مقدور نمی باشد.
- پیگیری این مشکل از اولین روز کاری سال 95، توسط وکلای شرکت شروع و تا به این لحظه علل مختلفی بابت مشکلات *****ینگ اعلام شده است. که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد. از ارسال تیکت یا تماس تلفنی در این مورد جدا خودداری فرمایید.
- با توجه به حجم تماس ها و تیکت ها و همچنین DDOS های شدید از سمت برخی رقبا،خواهشمندیم جهت جلوگیری از اتلاف وقت ابتدا درگاه اختصاصی را فعال و پین موجود در لیست درگاه ها را در آن وارد کرده تا عملیات به درستی انجام شود. (API جدیدی در لیست درگاه ها با کارمزد مشابه درگاه عادی برای شما تعریف شده است)
- مجددا تاکید می کنیم هیچ نیازی به تغییر در پلاگین های درگاه اختصاصی نبوده و در صورت تغییر نیز فقط و فقط از دامنه jahanpay.com استفاده کنید. احتمال ایجاد مشکل بر روی دامنه ایرانی Jahanpay.ir وجود دارد.
تا ساعتی دیگر راهکار دیگری نیز ارائه خواهد شد
البته امکان ارائه دامنه جدید وجود ندارد چرا که برخی از همکاران فعال در همین فروم! در اولین فرصت گزارش میدن :)

yasserhost
April 12th, 2016, 15:27
متاسفانه از ساعاتی پیش دسترسی به جهان پی مجددا محدود شده است. از آنجایی که برای همه کاربران درگاه اختصاصی از چند PSP تعریف و فعال شده است در صورت فعال سازی درگاه اختصاصی بدون مشکل می توانید به وب سرویس متصل شوید.توجه داشته باشید امکان جایگزینی هیچ دامنه ای تا اطلاع ثانوی وجود نداشته و صرفا دامنه Jahanpay.com فعال می باشد.
- صرفا کاربرانی که درگاه اختصاصی خود را در وب سایت خود نصب و فعال کرده باشند امکان دسترسی به وب سرویس را خواهند داشت لذا درگاه های عادی دارای اختلال می باشد.
- جهت برداشت یا بررسی صورتحساب صرفا می توانید از آدرس jahanpay.com به پنل کاربری وارد شده و عملیات مذکور را انجام دهید.دسترسی به این بخش با آی پی ایران تا اطلاع ثانونی مقدور نمی باشد.
- پیگیری این مشکل از اولین روز کاری سال 95، توسط وکلای شرکت شروع و تا به این لحظه علل مختلفی بابت مشکلات *****ینگ اعلام شده است. که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد. از ارسال تیکت یا تماس تلفنی در این مورد جدا خودداری فرمایید.
- با توجه به حجم تماس ها و تیکت ها و همچنین DDOS های شدید از سمت برخی رقبا،خواهشمندیم جهت جلوگیری از اتلاف وقت ابتدا درگاه اختصاصی را فعال و پین موجود در لیست درگاه ها را در آن وارد کرده تا عملیات به درستی انجام شود. (API جدیدی در لیست درگاه ها با کارمزد مشابه درگاه عادی برای شما تعریف شده است)
- مجددا تاکید می کنیم هیچ نیازی به تغییر در پلاگین های درگاه اختصاصی نبوده و در صورت تغییر نیز فقط و فقط از دامنه jahanpay.com استفاده کنید. احتمال ایجاد مشکل بر روی دامنه ایرانی Jahanpay.ir وجود دارد.
تا ساعتی دیگر راهکار دیگری نیز ارائه خواهد شد
البته امکان ارائه دامنه جدید وجود ندارد چرا که برخی از همکاران فعال در همین فروم! در اولین فرصت گزارش میدن :)

با سلام کارمزد درگاه اختصاصی مثل عادی شده یا نه؟

Jahan Pay Co
April 12th, 2016, 15:28
با سلام کارمزد درگاه اختصاصی مثل عادی شده یا نه؟
سلام
بله در اطلاعیه هم قید شده
(api جدیدی در لیست درگاه ها با کارمزد مشابه درگاه عادی برای شما تعریف شده است)

sadecohost
April 12th, 2016, 15:35
با سلام,
راهی بود که میتونستن با یه دامنه + سرور ایران + ست کردن یه ریدایرکت, کاربر رو از اون دامنه به دامین های مختلف هدایت کنند! (مثل ایرانفیلم که .net رو که میزنی, به *مثلا* iranfilm386.com هدایت میشه)
اگر بتونید وبسرویسی بنویسید که اینطور عمل کنه خیلی عالی خواهد بود!

armin.rf
April 12th, 2016, 15:45
از پلاگین پرداخت به ازای دانلود استفاده میکنیم ما
الان پلاگین رو اپلود کردم اما داخل درگاه ها نیست !

akbar-pc
April 12th, 2016, 15:47
سلام
بله در اطلاعیه هم قید شده
(api جدیدی در لیست درگاه ها با کارمزد مشابه درگاه عادی برای شما تعریف شده است)

تیکت دادم ولی جواب نمیدن

DeLtAvPs
April 12th, 2016, 15:56
تیکت دادم ولی جواب نمیدن

دوست عزیز صبر داشته باشید
وقتی همچین نشکلی پیش میاد تعداد تیکت ها مسلما بالاست
شما فکر کن وقتی شما مشکل داری همه هم همین مشکل رو دارند و همه هم تیکت میفرستن
منتظر باشید
انشاالله هم مشکل جهان پی و دیگر درگاه ها حل بشه

Jahan Pay Co
April 12th, 2016, 16:34
کاربرانی که در اتصال به وب سرویس مشکل دارند پلاگین های جدید را از لینک زیر دانلود و نصب نمایند.

https://www.jahanpay.com/xpages/plugin

- با دانلود و نصب نسخه جدید پلاگین ها، مشکل فعلی یا عدم اتصال به وب سرویس به صورت کامل رفع شده و همه کاربران میتواند به درگاه پرداخت متصل شوند.
- پیشنهاد ما استفاده از درگاه های اختصاصی می باشد که در حساب کاربری شما تعریف و فعال شده است لذا در صورتی که برای شما مقدور است پلاگین اختصاصی را دانلود و نصب نمایید.
- در صورتی که وب سایت شما توانایی ارتباط با جهان پی را ندارد از طریق تیکت پیگیری نمایید.
- برای ورود به حساب کاربری نیز از دامنه اصلی jahanpay.com اقدام فرمایید.

akbar-pc
April 12th, 2016, 17:36
کاربرانی که در اتصال به وب سرویس مشکل دارند پلاگین های جدید را از لینک زیر دانلود و نصب نمایند.

- با دانلود و نصب نسخه جدید پلاگین ها، مشکل فعلی یا عدم اتصال به وب سرویس به صورت کامل رفع شده و همه کاربران میتواند به درگاه پرداخت متصل شوند.
- پیشنهاد ما استفاده از درگاه های اختصاصی می باشد که در حساب کاربری شما تعریف و فعال شده است لذا در صورتی که برای شما مقدور است پلاگین اختصاصی را دانلود و نصب نمایید.
- در صورتی که وب سایت شما توانایی ارتباط با جهان پی را ندارد از طریق تیکت پیگیری نمایید.

پاسخ تیکت

متاسفانه در حال حاضر کاربرهایی که سرور ایران دارند امکان اتصال به درگاه برایشان وجود ندارد

حالا ما چیکار کنیم ؟

mizban97
April 12th, 2016, 17:36

این ادرس که گفتید با سرور باز کردم خطا میده !
Unable to connect
فکر کنم سرور شما قطع باشه!؟

mehrangta
April 12th, 2016, 17:39
بله دامین جدید برای ما هم باز نمیشود ....

akbar-pc
April 12th, 2016, 17:41
پاسخ تیکت

متاسفانه در حال حاضر کاربرهایی که سرور ایران دارند امکان اتصال به درگاه برایشان وجود ندارد

حالا ما چیکار کنیم ؟

وب سرور های ایرانی نمی تونن به جهان پی وصل بشن

Jahan Pay Co
April 12th, 2016, 18:10
وب سرور های ایرانی نمی تونن به جهان پی وصل بشن

برای این مورد پلاگین های قبلی را حذف و جدید را دانلود فرمایید
برای اینکه مشکلتون سریع تر حل بشه کانال تلگرام ما رو بررسی کنین همه این مورد هم در سایت و هم در کانال قید شده است

akbar-pc
April 12th, 2016, 18:26
برای این مورد پلاگین های قبلی را حذف و جدید را دانلود فرمایید
برای اینکه مشکلتون سریع تر حل بشه کانال تلگرام ما رو بررسی کنین همه این مورد هم در سایت و هم در کانال قید شده است

انجام دادم باز نشد همه این کارها که تو تلگرام و اطلاعیه 15 گفتین هم انجام دادم نشد تیکت هم دادم جواب زیر رو دادن

سوال کرد . سرور شما داخل ایران است یا خارج از ایران؟

گفتم ایران

جواب داد

کاربر گرامی سلام
متاسفانه در حال حاضر کاربرهایی که سرور ایران دارند امکان اتصال به درگاه برایشان وجود ندارد.

- - - Updated - - -

انجام دادم باز نشد همه این کارها که تو تلگرام و اطلاعیه 15 گفتین هم انجام دادم نشد تیکت هم دادم جواب زیر رو دادن

سوال کرد . سرور شما داخل ایران است یا خارج از ایران؟

گفتم ایران

جواب داد

کاربر گرامی سلام
متاسفانه در حال حاضر کاربرهایی که سرور ایران دارند امکان اتصال به درگاه برایشان وجود ندارد.

با ادرس org درست شد رو پلاگین ست کردم

hostorder
April 12th, 2016, 19:34
ما خودمون مثل اطلاعیه تلگرام انجام دادیم و مشکل مون حل شد

Santourio
April 12th, 2016, 19:37
انشالله مشکلی به زودی حل خواهد شد.

golzar84
April 12th, 2016, 19:39
سایت ***** شده

armin.rf
April 12th, 2016, 19:44
whmcs رو چطور به درگاه اختصاصی وصل کنیم ؟

به بخش پلاگین های جهان پی برید پلاگین مخصوص whmcs رو بگیرید البته اختصاصی
در محل نصب اسکریپت اپلود + از پنل مدیریت نصب کنید

ایشالله زودتر مشکل جهان پی هم حل بشه