PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی نمایندگی دامین های دات آی آر

zilan
October 26th, 2010, 14:39
سلام.
من می خوام برای خودم و دوستام دامین دات آی آر ثبت کنم و مال اونا رو هم توی پنل خودشون هستند خودم پرداخت کنم.
یعنی هر کس توی پنل خودش دامین رو ثبت کنه و بعد من براش پرداخت کنم.
می شه راهنمایی کنید؟

1eng.ir
October 26th, 2010, 15:00
1. از ایرنیک نمایندگی مستقیم بگیرید. / تو سایتشون شرایطش هست. nic.ir
2. یونیت از نمایندگان بخرید و به عنوان زیر نماینده فعالیت کنید. / یه سرچ کنید تو فروم هست.

راه ساده تر: قیمت مناسب، سرعت بالا، پرداخت آنلاین و کاملاً اتوماتیک و دامین به نام خودتون ~~> پرشین رجیستر (http://www.persianregister.ir/)

zilan
October 26th, 2010, 15:11
اگه از نماینده ها یونیت بخرم می تونم با یونیتی که دارم برای دیگران هم دامین ثبت کنم؟
لطفا کامل توزیح بدین.
با تشکر

alisc
October 26th, 2010, 15:23
اگه از نماینده ها یونیت بخرم می تونم با یونیتی که دارم برای دیگران هم دامین ثبت کنم؟
لطفا کامل توزیح بدین.
با تشکر

بله میتونید ، برای هر دامنه شما باید 2 یونیت پرداخت کنید ،

به طور مثال : یعنی برای ثبت دامنه yourname.ir باید دو یونیت به نیک پرداخت کنید ،

شما میتونید برای خود و هر کس دیگری دامین ثبت و پرداخت کنید ،

ir= 2unit
co.ir-ac.ir-id.ir-net.ir=1.5unit

ir/5Years = 6unit
delet : 0.5 unit
transfer = 1unit البته فکر کنم !

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

من که یونیت نمیفروشم ، اما دوستانی که یونیت میدن ، بسته به تعداد یونیت قیمت می دن :

مثلا : اگر 10 یونیت بخواهید : هر یونیت 2000 ( یعنی کلا 20.000 هزار تومان )

شما با این 10 یونیت می تونید ، 5 دامنه ثبت کنید .
یعنی هر دامنه برای شما در میاد : 4.000 تومان

اگر هم خواستید ، بدون دردسر میتونم براتون ، ثبت کنم : 5000 ( اگر هم تعداد خواستید : 4000 )

zilan
October 26th, 2010, 15:36
نمی شه دوستم دامین رو انتخاب کنه و در قسمت رابط مالی شناسه من رو انتخاب کنه تا اینجوری پرداخت کنم؟ یونیت ها تاریخ انقضا هم دارند؟
الان من 10 تا یونیت می خوام، یه نفر که معتبر باشه و هزینه اش هم کم تر باشه معرفی کنید لطفا.

alisc
October 26th, 2010, 15:48
نمی شه دوستم دامین رو انتخاب کنه و در قسمت رابط مالی شناسه من رو انتخاب کنه تا اینجوری پرداخت کنم؟ یونیت ها تاریخ انقضا هم دارند؟
الان من 10 تا یونیت می خوام، یه نفر که معتبر باشه و هزینه اش هم کم تر باشه معرفی کنید لطفا.

چرا قبلا همینطور بود ، یعنی کاربر در داخل پنلش دامین رو ثبت می کرد و رابط مالی رو شناسه شما قرار میداد و شما براش پرداخت میکردید ، ولی نیک دیگه سیستمش رو عوض کرد ،
الان شما باید دامین رو داخل پنل خودتون در خواست بدید و صاحب امتیاز دامنه رو شناسه دوستانتون قرار بدید ،

راجع به قیمت هم : من فقط در این انجمن جناب یوسفی رو می شناسم . ( در ضمن هزینه انتقال یونیت هم 5000 تومان هست ، که بعضی ها میگیرن ) ( بعضی ها هم نمیگیرن )
من فقط ایشون رو می شناسم : domain24.ir

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

در رابطه با تاریخ انقضا هم : تا زمانی که نماینده اصلی ( یعنی کسی که شما ازش یونیت گرفتید ) با نیک قرار داد داره .

1eng.ir
October 26th, 2010, 15:55
آموزش ثبت، تمدید و انتقال دامنه های آی آر با توجه به قانون جدید (http://www.persianvps.ir/client/knowledgebase.php?action=displaycat&catid=6)

alisc
October 26th, 2010, 16:10
دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم اگر قصد ثبت 2-3 دامین را دارید ، ریسلر نشید ، ولی اگر 3 تا بیشتر میخواید ، و قصد دارید این کار رو ادامه بدید ، سریعا از یکی از دوستان یونیت تهیه کنید :)

amiri113
October 26th, 2010, 23:40
ميتونيد از سايت sa1601.ir دامين خودتون رو به صورت 100% آنلاين و بدون دخالت نيروی انسانی ثبت کنيد.
يا از سايت asrenet.com يونيت مورد نظر رو به صورت 100% آنلاين و بدون دخالت نيروی انسانی خريد و شارژ کنيد. دقت کنيد که سايت عصرنت تنها وبسايتی هستش که در حال حاظر يونيت رو به صورت آنلاين داخل حساب شما در nic شارژ ميکنه و شما ميتونيد هميشه و در هر ساعت از شبانه روز، يونيت رو در حساب خودتون داشته باشيد.

برای ثبت دامين آنلاين از اس ای شانزده صفر يک - ثبت آنلاين دامين ملی (http://www.sa1601.ir) و خريد يونيت از عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/nic/unit) اقدام کنيد.

با تشکر
علی امیری

zilan
October 27th, 2010, 16:04
با تشکر از شما علی آقا.
√ امیدوارم سیستمتون همیشه همینطور آنلاین باشه.