PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات بر ارزش افزوده در خدمات هاستینگ ؟

persianws
April 5th, 2016, 17:55
سلام خدمت همکاران

در سایت نت افراز امروز خبری دیدم مبنی بر :

" مطابق با قوانین مالیاتی فعلی، از ابتدای سال جدید (1395) مقدار 9 درصد مالیات ارزش افزوده، به قیمت های سرویس های ارایه شده اضافه می گردد... "

دوستان اطلاعاتی در این مورد دارند ؟

hostorder
April 5th, 2016, 18:25
دوست عزیز فرقی نمیکنه حتی اشخاص حقیقی هم که نماد اعتماد دارند باید از مشترکان خود این مبلغ رو بگیرند چون اسم همشون تو اداره مالیات الان هست فقط افرادی که در آمدشون فکر کنم ماهانه کمتر از یک میلیون سیصد تومان باشه معاف مالیاتی می شند

viasky
April 5th, 2016, 18:27
کارت به کارت!
موفق باشید

hostorder
April 5th, 2016, 18:30
کارت به کارت!
موفق باشید

مگر میشه به همه گفت کارت به کارت کنید

viasky
April 5th, 2016, 18:43
مگر میشه به همه گفت کارت به کارت کنید
اونایی که قدیم هستند یا مشتری که بیشتر از 50 تومان پرداخت میکنه
از ماه دوم هم بعد از اعتماد سازی می تونه کارت به کارت انجام بده
خیلی از کاربرهای بنده الان به این صورت سرویس های خودشون و تمدید می کنند

aligoli
April 6th, 2016, 14:14
روی فاکتورهای سفارش های جدید اعمال کنید.
ما نیز از ابتدای سال 95 این کار رو انجام دادیم.

hoster
April 6th, 2016, 16:04
فقط پرداخت هایی که از درگاه آن سایت انجام میشه شامل مالیات میشه؟

یا باید خودت اعلام درامد کنی ؟

ourweb
April 7th, 2016, 11:07
ما هم امسال فعال کردیم 9 درصد مالیات رو داخل سایت

farssub
April 7th, 2016, 12:28
اگر نماد دارید از امسال فعال کنید

akbari
April 7th, 2016, 16:21
شرکت های هاستینگ ثبتی از ابتدای شروع کار و داشتن پرونده مالیاتی و ارزش افزوده باید روی محصولاتش ارزش افزوده بگیرد البته دریافت ارزش افزوده شرایطی دارد , شما باید حتما فاکتور رسمی همراه با کد اقتصادی و علاوه بر فاکتور گواهی ارزش افزوده ارائه دهید . در صورتی که شرکت ثبت شده نیستید و فاکتور رسمی به کاربر هایتون نمیدید و یا حتی پرونده مالیاتی ندارید این کار را انجام ندهید چون کاربری که اطلاعات از قوانین داشته باشد میتوانید از شما شکایت کند و بیشتر به مشکل میخورید
متاسفانه برخی از فروشنده ها از این موضوع سوء استفاده میکنند تا پول بیشتری از کاربر بگیرند

- - - Updated - - -

دوست عزیز فرقی نمیکنه حتی اشخاص حقیقی هم که نماد اعتماد دارند باید از مشترکان خود این مبلغ رو بگیرند چون اسم همشون تو اداره مالیات الان هست فقط افرادی که در آمدشون فکر کنم ماهانه کمتر از یک میلیون سیصد تومان باشه معاف مالیاتی می شند

وقتی شما نماد میگیرید هیچ ربطی به اداره مالیات نداره مگر اینکه منبع معتبری برای این مورد داشته باشید, مبلغ 1.300 که فرمودید برای اشخاصی هست که کارمند هستند و مالیات تکلیفی را کارفرما ازشون کسر میکنه و باز هم ربطی به ارزش افزوده نداره

مالیات بر در آمد هیچ ربطی به ارزش افزوده نداره

- - - Updated - - -

فقط پرداخت هایی که از درگاه آن سایت انجام میشه شامل مالیات میشه؟

یا باید خودت اعلام درامد کنی ؟

ربطی به درگاه نداره من خودم هر ماه از هزینه تمدید سرور برای شرکت نگاه روشن پارس را واریز به حساب میکنم و فاکتور رسمی را با پرداخت ارزش افزوده دریافت میکنم ,

medianet
April 7th, 2016, 18:18
سلام
الان فکر کنم همه ی کسانیکه نماد دارند در اداره ی مالیات شهرشون پرونده مالیاتی دارند
برای اطلاعات بیشتر به اداره مالیات شهرتون مراجعه نمایید

Kian
April 7th, 2016, 18:30
سلام
الان فکر کنم همه ی کسانیکه نماد دارند در اداره ی مالیات شهرشون پرونده مالیاتی دارند

به کدلم قسمت اداره مالیات مراجعه کنیم و چه چیزی بپرسیم؟

akbari
April 9th, 2016, 11:34
سلام

شما تا زمانی که حضوری به اداره مالیات مراجعه نکنید و پرونده تشکیل ندهید پرونده ای باز نمیشه

- - - Updated - - -

به کدلم قسمت اداره مالیات مراجعه کنیم و چه چیزی بپرسیم؟

اگر به صورت شخصی کار میکنید به اداره مالیات قسمت مودیان حقیقی مراجعه میکنید و مراحل را به شما میگن و بعد از تکمیل مدارک و ثبت نام در سایت tax.org.ir میتوانید کد اقتصادی دریافت کنید که این موضوع مربوط به مالیات بر درآمد هست و برای ارزش افزوده به اداره ارزش افزوده مراجعه میکنید که در شهرهای کوچک معمولا داخل همون اداره مالیات هست و پرونده ای دیگر برای ارزش افزوده باز میکنید

hostorder
April 9th, 2016, 15:36
شما تا زمانی که حضوری به اداره مالیات مراجعه نکنید و پرونده تشکیل ندهید پرونده ای باز نمیشه

- - - Updated - - -

اگر به صورت شخصی کار میکنید به اداره مالیات قسمت مودیان حقیقی مراجعه میکنید و مراحل را به شما میگن و بعد از تکمیل مدارک و ثبت نام در سایت tax.org.ir میتوانید کد اقتصادی دریافت کنید که این موضوع مربوط به مالیات بر درآمد هست و برای ارزش افزوده به اداره ارزش افزوده مراجعه میکنید که در شهرهای کوچک معمولا داخل همون اداره مالیات هست و پرونده ای دیگر برای ارزش افزوده باز میکنید

دوست عزیز هرکسی که نماد اعتماد داره اسمش الان تو اداره مالیات هست و بهش برای تشکیل پرونده زنگ خواهند زد

Ali168
April 9th, 2016, 17:49
آره همه جا الان 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده هست

hostorder
April 9th, 2016, 17:57
ما هم می خواییم اضافه کنیم

almandata
April 9th, 2016, 18:01
بهترین کار اینه که نماد رو غیرفعال کنید

به ما زنگ زدن گفتیم فعالیتی نداریم نماد رو غیرفعال کنیم

hostorder
April 9th, 2016, 18:18
بهترین کار اینه که نماد رو غیرفعال کنید

به ما زنگ زدن گفتیم فعالیتی نداریم نماد رو غیرفعال کنیم

راحت از درگاه های واسط میتونن دربیارند همه چیز رو

chichosting.net
April 9th, 2016, 19:14
سلام خدمت همکاران

در سایت نت افراز امروز خبری دیدم مبنی بر :

" مطابق با قوانین مالیاتی فعلی، از ابتدای سال جدید (1395) مقدار 9 درصد مالیات ارزش افزوده، به قیمت های سرویس های ارایه شده اضافه می گردد... "

دوستان اطلاعاتی در این مورد دارند ؟

درود

پاسخ شما دوست گرامی
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163605

almandata
April 9th, 2016, 19:31
راحت از درگاه های واسط میتونن دربیارند همه چیز رو
خوب وقتی نماد رو غیرفعال کنید اصلا نیاز به پرداخت نیست که بخوان از درگاه پرداخت ما بپرسن یا نه:|

hostorder
April 9th, 2016, 20:44
خوب وقتی نماد رو غیرفعال کنید اصلا نیاز به پرداخت نیست که بخوان از درگاه پرداخت ما بپرسن یا نه:|

هر کاری کنیم اینا براش راه حل دارند دیر یا زود

i.sharifi
April 9th, 2016, 22:11
سلام

یکی از کاربران انجمن تاپیکی ایجاد کرده بودند در خصوص نقض حریم خصوصی وبمسترها توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ، اما مدیر انجمن تاپیک رو قفل کردند .
لینک تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163605)

لازم دونستم برای جلوگیری از گمراهی دوستان ، پاسخ ایشون رو اینجا ارسال کنم

با سلام و احترام به همکاران گرامی

متاسفانه حریم خصوصی همه ما و دارندگان نماد اعتماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک نقض شده!!!!!!1
و اطلاعات تک تک ما به سازمان های مختلف ارسال میشه از جمله : بخش بازاریابی تمامی بانکها - امور مالیاتی و..
بنده شخصا در اختیاز قرار دادن اطلاعاعات توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را نقض حریم خصوصی کاربران و این حرکت رو شدیدا محکوم میکنم .

سلام
این تاپیکی که شما ایجاد کردید و تاپیک های مشابه از نظر موضوع ، همگی به دلیل بی اطلاعی استارتر این نوع تاپیک ها از قوانین جاری کشور ایجاد می شوند .
البته آگاه نبودن از یک موضوع عیب نیست ، اما انتظار میره حداقل قبل از ارائه نظر قطعی یا شدیدا محکوم کردن ! و شایعه پراکنی ، کمی در خصوص موضوعی که مد نظر ماست تحقیق و پرس و جو کنیم .

من توجه شما رو جلب می کنم به ماده 169 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم :

ماده ۱۶۹ مکرر به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی و استقرار نظام یکپارچه اطلاعات مالیاتی، پایگاه اطلاعات هویتی، عملکردی و دارایی مؤدیان مالیاتی شامل مواردی نظیر اطلاعات مالی، پولی و اعتباری، معاملاتی، سرمایه‌ای و ملکی اشخاص حقیقی و حقوقی در سازمان امور مالیاتی کشور ایجاد می‌شود.
وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی، شهرداری‌ها، مؤسسات وابسته به دولت و شهرداری‌ها، مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سایر اشخاص حقوقی اعم از دولتی و غیردولتی که اطلاعات مورد نیاز پایگاه فوق را در اختیار دارند و یا به نحوی موجبات تحصیل درآمد و دارایی برای اشخاص را فراهم می‌آورند، موظفند اطلاعات به شرح بسته‌های ذیل را در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور قرار دهند.
الف – اطلاعات هویتی:
۱- اطلاعات هویتی و مکانی اشخاص حقیقی و حقوقی
۲- مجوزهای فعالیت اقتصادی و همچنین مجوزهای مربوط به انجام معاملات تجاری و عقد قراردادها
ب – اطلاعات معاملاتی اشخاص:
۱- معاملات (خرید و فروش دارایی‌ها، کالاها و خدمات)
۲- تجارت خارجی (واردات و صادرات کالاها و خدمات)
و ...

توضیح کامل در >> این لینک (http://sahoma.azpar.com/?p=174)
این ماده بارها در خبرها کار شده حتی و موضوع تازه ای نیست ، که باز توجه شما رو به جدید ترین خبر در این خصوص جلب می کنم >> حساب‌های بانکی مقابل مالیاتی‌ها باز می‌شود (http://isna.ir/fa/news/94053117608/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF)
مرکز توسعه تجارت الکترونیک هم یک سازمان دولتی است و موظف به رعایت قوانین و می بایست اطلاعات هویتی اشخاص حقیقی و حقوقی رو به اداره مالیات و دارایی ارائه کند .
ما هم ، موظف به تمکین در برابر قانون هستیم و این ماده به همراه 10 ها هزار ماده و تبصره و بند دیگه ، قوانین کلی کشور رو تشکیل میدن .
---
یک نکته ای رو هم بگم ، جالب اینجاست که خیلی از کاربران در این انجمن داشتن یک صنف جداگانه برای ارائه دهندگان سرویس ها و خدمات تحت وب رو ضروری میدونستند ، در صورتی که اغلب اطلاعات کافی در خصوص قوانین ندارند و فکر می کنند صنف چیز خوبی است و رئیس صنف رو رابین هود فرض می کنن که در مواقع این چنین جلوی پرنس جان و داروغه ظاهر میشه و حق وبمستران همیشه مظلوم رو باز می ستاند . "صنف" قوز بالا قوز است دوستان خوبم .
--
در هر صورت اگر واقعا قصد دارید یک کسب و کار حرفه ای داشته باشید و فقط با به کار بردن "هاست حرفه ای" و "اولین در ایران" و عناوین مشابه در تاپیکهاتون ، خودتون رو حرفه ای جلوه ندید ، پیشنهاد می کنم حتما از قوانین مالیاتی ، حقوقی و ... آگاهی پیدا کنید که موفقیت در کسب و کار فقط اطلاع از نحوه پیکربندی سرور و ایمن سازی سایت و امثالهم نیست .

سال خوبی داشته باشید .

akbari
April 12th, 2016, 10:49
دوست عزیز هرکسی که نماد اعتماد داره اسمش الان تو اداره مالیات هست و بهش برای تشکیل پرونده زنگ خواهند زد

بنده اطلاعاتی که دادم همه از روی تجربه بود و دوست داشتم اطلاعات را به اشتراک بزارم حداقل هم 5 سال هست توی اداره مالیات پرونده شخص حقوقی دارم مالیاتی که دادم از خیلی از همکاران این سایت بیشتر بوده

و از اولین اشخاصی هستم که برای نماد اقدام کردم و روی چند سایت نماد را داریم تا بحال هم تماس با من (چون نماد ها شخصی هست و هیچ ربطی به شرکت نداره) نگرفتن به خاطر همین در پست های قبلی اعلام کردم حالا شاید توی شهرهای دیگه ممیزی ها وقت چک کردن سایت های نماد دار را داشته باشند و بهشون زنگ بزنن , با اینکه نماد هیج ربطی به مالیات نداره ممیزی که توی اینترنت دنبال مودی مالیاتی میگرده امکان داره به سایت هایی که نماد ندارند هم تماس بگیردند چون از نظر اداره مالیات هر شخصی که کسب و کاری داره باید مالیات بده,

از یک طرفی هم من پیشنهاد دادم اگر پرونده ارزش افزوده ندارید توی سایت هاتون 9 درصد را دریاقت نکنید چون کاربری که از این موضوع سر در بیاره میتونه براتون مشکل درست کنه, در پست های قبلی توضیح دادم

یک پیشنهاد: اگر واقعا از کارتون درآمد دارید برید پرونده باز کنید چون مالیات ها در صورتی که اسناد و مدارک کافی داشته باشید و حسابرسی درست شده باشه مبلغ واقعی از شما دریافت میشود, و اینکه کاربران به شرکت های رسمی و دارای فاکتور رسمی بیشتر اعتماد میکنند

اسناد و مدارک :
فاکتور های خرید و فروش رسمی
دفاتر
ارائه صورت حساب فصلی
ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد (تیر ماه)
ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده (آخر هر فصل)