PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب درگاه پرداخت سامان یا پاسارگاد

Kaveh.Akbari
April 5th, 2016, 17:07
با سلام. با توجه به مسائل پیش اومده برای درگاه‌های واسطه ، می‌خوایم برای سایت‌مون درگاه مستقیم بانکی بگیریم. بین درگاه بانک سامان و پاسارگاد کدوم یک مناسب تر هستش؟
از نظر آپ تایم ، سهولت استفاده ، پشتیبانی ، شناخته شدن بین عموم ، مشکلات تراکنش ، سرعت و ...

persiancoder
April 5th, 2016, 17:11
طبق تجربه شخصی درگاه سامان کاملا Stable هست با آپتایم خیلی خوب. اما با پاسرگاد کار نکردم متاسفانه.
درگاه به پرداخت ملت هم خیلی خوب هست اما از نظر آپتایم سامان بهتره.

shetabanhost
April 5th, 2016, 17:35
با سلام. با توجه به مسائل پیش اومده برای درگاه‌های واسطه ، می‌خوایم برای سایت‌مون درگاه مستقیم بانکی بگیریم. بین درگاه بانک سامان و پاسارگاد کدوم یک مناسب تر هستش؟
از نظر آپ تایم ، سهولت استفاده ، پشتیبانی ، شناخته شدن بین عموم ، مشکلات تراکنش ، سرعت و ...

سامان پیشنهاد می شود
بسیار عالی هست
پشتیبانی هم راضی بودیم و هربار که تماس گرفتیم فورا کارمون رو اوکی کردن
مشکلات تراکنشی هم خیلی کمتر از ملت هست

آپتایم و سرعت هم عالی بوده

با پاسارگاد کار نکردم متاسفانه

s0NY
April 5th, 2016, 17:51
سامان قطعی کمی دارد امکانات خوبی دارد

- - - Updated - - -

مشکل کش کردن دارد سامان

DeLtAvPs
April 5th, 2016, 18:08
پاسارگاد امروز درگاهم فعال شد
جالب بود فقط میشد روی یه دامنه استفاده کرد!
یعنی روی دامنه دیگه ای تست کردم توی سایت که رفت نوشت این دامنه برای پذیرنده تعریف نشده!!!
یعنی دیگه اینجوری ندیده بودم

اما 5 ساله با سامان کار میکنم و واقعا راضی هستم
گفتم یه رزرو داشته باشم

delta
April 5th, 2016, 18:33

والا همچین مشکلی هم پیش نیومده برای درگاه های واسط!! برای بعضی ها مشکلی پیش امد که انم رفع شد... چیزی که من تو این انجمن دیدم بیشتر درگیری صاحبان درگاه ها و متهم کردن همدیگر بود و بحث رو احساسی کردند و.....من الان از چندین جا درگاه دارم..حتی از زرین پالم دارم..تا الان مشکلی پیش نیومده براش!!

پاسارگاد امروز درگاهم فعال شد
جالب بود فقط میشد روی یه دامنه استفاده کرد!
یعنی روی دامنه دیگه ای تست کردم توی سایت که رفت نوشت این دامنه برای پذیرنده تعریف نشده!!!
یعنی دیگه اینجوری ندیده بودم

اما 5 ساله با سامان کار میکنم و واقعا راضی هستم
گفتم یه رزرو داشته باشم
اتفاقا از ان درگاهی که به شما اجازه میده راحت رو هر دامینی ست بشید باید ترسید!! فکر کنید من دامین خودمو رو بدون اجازه بانک رو درگاه شما ست کنم و باهاش کلاه مردم رو بردارم؟ شما وقتی فرمی پر میکنی برای دامینی تعهد میدی ان دامین شماست و هر اتفاقی با ان دامین بیفته گردن شماست..برای همین بیشتر بانکها اجازه نمیدند جز یک دامین برای درگاه ثبت کنید..حالا سامان چطوری اجازه میده عجیبه!!

serverhaa
April 5th, 2016, 18:43
قطعا سامان رو پیشنهاد میکنم

Obka
April 5th, 2016, 18:54
قطعا درگاه سامان
پشتیبانی عالی
اپ تایم عالی
خدمات خوب
مشتری مداری هم که زبان زد هست .
با درگاه پاسارگاد کار نکردم البته .
موفق باشید

M_Piyer
April 5th, 2016, 19:16
به نظر من سامان از همه لحاظ بهتره

مینا-صیفی
April 5th, 2016, 19:56
سامان فقط

Kaveh.Akbari
April 5th, 2016, 22:59
تشکر از مشارکت و راهنمایی شما عزیزان
پس با این اوصاف ، می‌شه گفت بهترین درگاه پرداخت حال حاضر همین سامان هستش.