PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش اعضای کانال تلگرام

almandata
April 5th, 2016, 20:53
با سلام برای افزایش اعضای تلگرام(فیک)میتونید از پکیج های ما استفاده کنید

پکیج های ما

۱۰۰۰
تعداد افزایش عضو ۱۰۰۰
توجه کنید، ممبرهای خریدای شده فیک هستند و فعالیتی ندارند.
نیاز به ارسال پسورد تلگرام نیست
15,000 تومان به صورت یک بار

2۰۰۰
تعداد افزایش عضو 2۰۰۰
25,000 تومان به صورت یک بار

3۰۰۰
تعداد افزایش عضو 3۰۰۰
35,000 تومان به صورت یک بار

4۰۰۰
تعداد افزایش عضو 4۰۰۰
45,000 تومان به صورت یک بار

تحویل بین 3 ساعت تا 24 ساعت

لینک سفارش
افزایش اعضای تلگرام (http://portal.pardazmizban.com/cart.php?gid=29)

توضیحات:
ما به اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم
ممبرهای خریداری شده کاملا فیک می باشند و هیچ فعالیتی ندارند

- - - Updated - - -

برنامه افزایش اعضای تلگرام به همراه یک کا ممبر

50 هزار تومان

Santourio
April 5th, 2016, 20:55
قابلیت مشاهده پست ها هم دارن ؟

almandata
April 5th, 2016, 20:58
قابلیت مشاهده پست ها هم دارن ؟
موقعی که ممبر هارو اضافه می کنیم پست ها دیده میشن بعد از اون پست هارو مشاهده نمی کنن

princeserver
May 1st, 2016, 11:57
با سلام برای افزایش اعضای تلگرام(فیک)میتونید از پکیج های ما استفاده کنید

پکیج های ما

۱۰۰۰
تعداد افزایش عضو ۱۰۰۰
15,000 تومان به صورت یک بار

2۰۰۰
تعداد افزایش عضو 2۰۰۰
25,000 تومان به صورت یک بار

3۰۰۰
تعداد افزایش عضو 3۰۰۰
35,000 تومان به صورت یک بار

4۰۰۰
تعداد افزایش عضو 4۰۰۰
45,000 تومان به صورت یک بار

تحویل بین 3 ساعت تا 24 ساعت

لینک سفارش
افزایش اعضای تلگرام (http://portal.pardazmizban.com/cart.php?gid=29)

توضیحات:
ما به اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم
ممبرهای خریداری شده کاملا فیک می باشند و هیچ فعالیتی ندارند

- - - Updated - - -

برنامه افزایش اعضای تلگرام به همراه یک کا ممبر

50 هزار تومان
دوستان اینشون کلاهبردار هستند هواستون باشه باهاشون کارنکنید خیلی راحت 150 تومان مارو خوردن تو تلگرام به ما میگن برو شکایت کن :) 150 تومان ارزش نداره ولی این که شهرستانی هستند زور داره هواستون باشه
سفارش ممبر فیک همه رو من میزدم دقت کنید سرتون کلاه نره

alirezakaj
May 1st, 2016, 12:00
دوستان اینشون کلاهبردار هستند هواستون باشه باهاشون کارنکنید خیلی راحت 150 تومان مارو خوردن تو تلگرام به ما میگن برو شکایت کن :) 150 تومان ارزش نداره ولی این که شهرستانی هستند زور داره هواستون باشه
کلاه برداری نیست
ببینید اضافه کردن ممبر در تلگرام یا فالوور اینستاگرام اینا همش شدنی هست
اما حقیقت اینه که تلگرام و اینستا چند وقت یه بار میان و این ممبر فیک ها رو با پارو جمع میکنن
در تلگرام گروه هایی که ممبر هاشون فیک بودن کلا با اپدیت جدید حذف شدن

princeserver
May 1st, 2016, 12:01
اصلا کاری به اینا ندارن سفارش رو زدیم میگم پول بدید میگه تلگرام من هک شده بوده :) من نبودم مستندات کلیه مکاتبات فیلم گرفتیم

T.Toosi
May 1st, 2016, 13:04
ولی این که شهرستانی هستند زور داره هواستون باشه

یعنی اگر شهرستانی نبودند واستون اشکالی نداشت ؟

armin.rf
May 1st, 2016, 14:01

خداروشکر بن شدند .....

دوست گلم بیاموز تاپیک دیگران رو خراب نکنی
در این مدت که نیستی اگر امتحان های اخر سال رو نداری کمی بشین و بی اندیش ...

princeserver
May 1st, 2016, 15:06
ایشون بهش زنگ زدم میگم هزینه بده میگه من نخواستم میگم شماره شما بوده به ما پیام زده میگه نه من نبودم گوشیم دستم نبوده چرا اعتماد کردی میگم همه جا شماره شما خورده شما حتما باید هویت پیدا کنم شما هستی با نیستی میگن نه من نمیدم برو شکایت کن :) ارزش نداره برم برای بچه اس میگم داخل تاپیک میگم میگه مهم نیستش برو بگو

:)
فیلم مکاتبات هستش کسی خواستش بیاد بهشون نشون بدم

- - - Updated - - -

یعنی اگر شهرستانی نبودند واستون اشکالی نداشت ؟
ما تو تهران لنگ 150 تومان نیستیم شاید ایشون لنگ که این جوری میگه :)

T.Toosi
May 1st, 2016, 15:26
ایشون بهش زنگ زدم میگم هزینه بده میگه من نخواستم میگم شماره شما بوده به ما پیام زده میگه نه من نبودم گوشیم دستم نبوده چرا اعتماد کردی میگم همه جا شماره شما خورده شما حتما باید هویت پیدا کنم شما هستی با نیستی میگن نه من نمیدم برو شکایت کن :) ارزش نداره برم برای بچه اس میگم داخل تاپیک میگم میگه مهم نیستش برو بگو

- - - Updated - - -

ربطی به تهرانی شهرستانی نداره عزیزم، چندتا تهرانی هم سر من کلاه گذاشتند پس تو تهران هم لنگ 100 تومن هستند، تو گوگل زدم سابقه طرف خرابه شما هم که به جای اینکه تهران شهرستانی کنید اولش تحقیق کنید تا از این کلاه ها سرتون نره.

almandata
May 1st, 2016, 18:02
پاسختونو دادم
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163820&p=1511490#post1511490

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من گفتم گوشی دستم نبوده ؟:|
عزیزم من شماره ام اینه
09381209290
چهار ماه پیش یه خط دیگه هم داشتم خاموش بوده
09182600301خاموش بوده حالا شما میگید من سفارش دادم میگم اقا شکایت کن من باید بابت کاری که خودم بلدم به دیگران بدم برام انجام بدن؟
تلگرام بهتون گفتم من بابت کاری که برام انجام نشده پول نمیدم:)
موفق باشید

- - - Updated - - -

ربطی به تهرانی شهرستانی نداره عزیزم، چندتا تهرانی هم سر من کلاه گذاشتند پس تو تهران هم لنگ 100 تومن هستند، تو گوگل زدم سابقه طرف خرابه شما هم که به جای اینکه تهران شهرستانی کنید اولش تحقیق کنید تا از این کلاه ها سرتون نره.
میشه لطف کنید یه تاپیک یا لینک بذارید که ما قبلا کلاهبرداری کردیم:)

ممنونتون میشم

princeserver
May 1st, 2016, 23:42
این خط مال شماست مسئولیت خط با شما هستش خودتونم ادعا دارید درسته تا الان از شما من 3 تا خط دارم 0919 -ایرانسل - 0918 این ویدئو مکاتبه من با شما
http://s7.picofile.com/file/82495449...ndata.wmv.html (http://s7.picofile.com/file/8249544950/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D 8%B1%DB%8C_alamndata.wmv.html)

شما مینونی بری بخونی شما خودت تو تلگرام به من گفتی که من میتونم خودم دارم بزنم ولی طول میکشه پس این یعنی چی ؟ یعنی داری ولی سرعت پایینه
یعنی این که سوتی دادی دادش مگه نمیگی میتونستم ویو بگیرم من 50 کا زیر یک روز ویو زدم شما بیا یه پست جلو دوستان بیار بالا 50 کا ویو بده بهش یک روزه زدی قبوله شما نبودی اگر نتونستی پس بودی دیگه :)
کی بوده که خط شما رو داشته سرعت کارتو میدونسته خنده داره این قدر دروغ عزیز من ولی وقتی تفره میری اولش پای تلفن میگی من میدم بعد میگی نه من نمیدم اصلا به من چه برو شکایت کن این یعنی این که شما دودره بازیاین خط مال شما هستش مسولیت استفاده از خط با شما هستش نه با کسی دیگه مثل این میمونه ماشین کسی بخره شما نری اعلام سرقت کنی بعد بری بگی به من چه دز دیده بودن برین اون بگیرین نه عزیز شما باید جواب بدی مسئولیت خط با شماست پس احتما 100درصد خود شما بودید پای خط حالا الان منصرف شدید میخواهید بزنید زیرش تنها راهش اگر میگی من خودم میزنم چرا بیام بدم بقیه میدونی چیه یه کانال صفر درست کنید50 کا ویو بک روزه بزن ببینیم راست میگی یا اینم میپیچونید

almandata
May 25th, 2016, 13:43
این خط مال شماست مسئولیت خط با شما هستش خودتونم ادعا دارید درسته تا الان از شما من 3 تا خط دارم 0919 -ایرانسل - 0918 این ویدئو مکاتبه من با شما
http://s7.picofile.com/file/82495449...ndata.wmv.html (http://s7.picofile.com/file/8249544950/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D 8%B1%DB%8C_alamndata.wmv.html)

شما مینونی بری بخونی شما خودت تو تلگرام به من گفتی که من میتونم خودم دارم بزنم ولی طول میکشه پس این یعنی چی ؟ یعنی داری ولی سرعت پایینه
یعنی این که سوتی دادی دادش مگه نمیگی میتونستم ویو بگیرم من 50 کا زیر یک روز ویو زدم شما بیا یه پست جلو دوستان بیار بالا 50 کا ویو بده بهش یک روزه زدی قبوله شما نبودی اگر نتونستی پس بودی دیگه
کی بوده که خط شما رو داشته سرعت کارتو میدونسته خنده داره این قدر دروغ عزیز من ولی وقتی تفره میری اولش پای تلفن میگی من میدم بعد میگی نه من نمیدم اصلا به من چه برو شکایت کن این یعنی این که شما دودره بازیاین خط مال شما هستش مسولیت استفاده از خط با شما هستش نه با کسی دیگه مثل این میمونه ماشین کسی بخره شما نری اعلام سرقت کنی بعد بری بگی به من چه دز دیده بودن برین اون بگیرین نه عزیز شما باید جواب بدی مسئولیت خط با شماست پس احتما 100درصد خود شما بودید پای خط حالا الان منصرف شدید میخواهید بزنید زیرش تنها راهش اگر میگی من خودم میزنم چرا بیام بدم بقیه میدونی چیه یه کانال صفر درست کنید50 کا ویو بک روزه بزن ببینیم راست میگی یا اینم میپیچونید

ولله ما با اون خطمون تلگرام رو باز کردیم شما سر خود سفارش ثبت کرده بودین

کسی بهتون سفارش نداده بود فقط قیمت خواسته بود گفته بود این کاناله شما سفارش رو ثبت کرده بودین خواستیم منطقی باهاتون حرف بزنیم

رفتین سراغ خانواده منم وقت فوش دادن ندارم که

اکانت رو پاک کردم

ولی اینکه میگین کلاهبرداری:)ما بهتون سفارش ندادیم خودتون سر خود سفارش دادین و در شان انجمن نیست پیام های شمارو اینجا بذارم موفق باشید:)

- - - Updated - - -

پیام خصوصی که جواب ندادین یک مورد بیارین که کلاهبرداری ما تو نت هستش :)

وگرنه شما هم در حد همین دوستمون هستین:)

موفق باشین