PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی - راه اندازی سرویس ارسال ایمیل بر روی سرور

hanijafari
April 4th, 2016, 12:55
آپدیت شد - مشکل نصب کلوکسو حل شد و کلوکسو روی سرور نصب شده

پست آخر را جواب بدید لطفا

با سلام و درود خدمت شما
یک سرور مجازی از آمریکا با سیستم عامل سنتوس 5.8 گرفتم و میخوام ازش برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شخصی استفاده کنم.
لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم و از کجا شروع کنم.

با آموزشهای توی وب خواستم روش پنل نصب کنم ( کلوکسو،وستا سی پی، زدپنل، پلسک و ... ) اما نصب نمیشد و هر کردومشون در یه مرحله ای خطایی میدادن.
البته قبلش سنتوس 6.5 روش بود و اینقد این پنلها رو نصب کردم و پاک کردم که دیگه چیزی روش نصب نمیشد و تیکت زدم و گفتم سیستم عامل سرور رو دانگرید کنن.

الان روی همین 5.8 هم هیچ پنلی نصب نمیشه و اروری میده!!

چطور میتونم از این سرور برای ارسال ایمیل استفاده کنم؟!

با تشکر از شما

ashkanvaziri
April 4th, 2016, 15:03
با سلام و درود خدمت شما
یک سرور مجازی از آمریکا با سیستم عامل سنتوس 5.8 گرفتم و میخوام ازش برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شخصی استفاده کنم.

با آموزشهای توی وب خواستم روش پنل نصب کنم ( کلوکسو،وستا سی پی، زدپنل، پلسک و ... ) اما نصب نمیشد و هر کردومشون در یه مرحله ای خطایی میدادن.
البته قبلش سنتوس 6.5 روش بود و اینقد این پنلها رو نصب کردم و پاک کردم که دیگه چیزی روش نصب نمیشد و تیکت زدم و گفتم سیستم عامل سرور رو دانگرید کنن.

با تشکر از شما

با سلام

کلوکسو خیلی راحت نصب می شود - چه خطایی موقع نصب می دهد

hanijafari
April 4th, 2016, 17:05
با سلام

کلوکسو خیلی راحت نصب می شود - چه خطایی موقع نصب می دهد

والا دقیق یادم نیست ، فکر کنم برای کلوکسو وسطای نصب yum gave error میگرفتم.

برای وستا سی پی هم وسط مراحل ارور میداد که برای نصب به یک سرور تمیز ( for install need clean server ) نیاز هست ، حتی زمانی که هاستینگ سرور رو برام rebuild کرد و سیستم عامل تازه نصب شده بهم داد.

اینقد انواع کنترل پنلها رو امتحان کردم و از هر کدوم ارورهای مختلفی گرفتم ، یادم رفته :d

الان تا کنترل پنل نصب نکنم ، هیچ راهی نیست که بتونم برای ارسال ایمیل از این سرور استفاده کنم؟؟؟

Obka
April 5th, 2016, 13:02
والا دقیق یادم نیست ، فکر کنم برای کلوکسو وسطای نصب yum gave error میگرفتم.

برای وستا سی پی هم وسط مراحل ارور میداد که برای نصب به یک سرور تمیز ( for install need clean server ) نیاز هست ، حتی زمانی که هاستینگ سرور رو برام rebuild کرد و سیستم عامل تازه نصب شده بهم داد.

اینقد انواع کنترل پنلها رو امتحان کردم و از هر کدوم ارورهای مختلفی گرفتم ، یادم رفته :d

الان تا کنترل پنل نصب نکنم ، هیچ راهی نیست که بتونم برای ارسال ایمیل از این سرور استفاده کنم؟؟؟
سلام و درود
در صورت تمایل به نصب و کانفیگ از طریق خصوصی هماهنگ کنید .

supportvps
April 5th, 2016, 16:30
با سلام و درود خدمت شما

با تشکر از شما

سلام

با نصب اسکریپت

Interspire Email Marketer

مشکل شما برطرف میشه

hadiroohi
April 5th, 2016, 16:54
سلام

با نصب اسکریپت

Interspire Email Marketer

مشکل شما برطرف میشه

دوست عزیز ایشون میفرمایند که فعلا مشکل توی نصب پنل دارند! شما اسکریپت ایمیل مارکتینگ(بهتره بگیم اسپم مارکتینگ) معرفی میکنید؟

supportvps
April 5th, 2016, 17:25
دوست عزیز آموزش نصب سیستم عامل که سرچ کنند زیاد و تو انجمن است برای بعد از نصب میتونند از اسکریپت استفاده کنند لطفا موضوع رو منحرف نکنید

hanijafari
April 13th, 2016, 20:49
خب در ادامه موضوع مشکل ، برای نصب دوباره کلوکسو اقدام کردم و این سری نصب شد، اما در بین مراحل نصب یک سری ارور داد که سریع رد شد و رفت و متوجه نشدم چی بود دقیق ، اما File Not Found توش خوندم چند تا.

آخرش پیام داد که نصب موفقیت آمیز بود ، اما الان پنل کلوکسو رو روی پورت 7778 ندارم و فایروال هم خاموش کردم و توی Iptables هم پورتها رو تعریف کردم ، اما پنل رو ندارم.

با تشکر از دوستانی که وقتشون رو میزارن.

- - - Updated - - -

حل شد، درخواست ریلود سیستم عامل دادم و بعد اقدام به نصب مجدد کردم که نصب شد

بعد دامنه ست کردم و یک اسکریپت ارسال ایمیل نصب کردم ، اما یاهو بهم پیام Mail Daemon داد و رفتم yahoo ثبت نام کردم و کد شناسه رو به popmaster@ ارسال کرد و پیام داد تاییدش 48 ساعت طول میشکه.

الان باید چکار کنم؟؟

باید 48 ساعت بمونم ، یا راه دیگه ای برای ارسال ایمیل از روی سرور هست؟

- - - Updated - - -

domainkey تایید شد و یاهو برام فرستاد.

کجا وارد کنم تا ایمیلها ارسال بشه و مشکلی نباشه؟