PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست رایگان لینوکس

lordtarh
April 3rd, 2016, 19:30
ضمن عرض سلام
مژده به دوستانی که به دنبال خرید هاست هستند
هاست رایگان برای شما !!
کافیه وارد لینک زیر شوید و پک مورد نظر خودتونو سفارش بدید بعد از ورود به درگاه پرداخت از صفحه خارج بشید و از داخل پنل تیکتی ارسال کنید و ذکر کنید از انجمن وب هاستینگ تالک هستید
چند نکته :
http://www.lordtarh.com/home/cart.php?gid=4
1 این طرح فقط برای اعضای وب هاستینگ تالک میباشد
2- تنها امکان ثبت هاست لینوکس به صورت رایگان میباشد
3- انتخاب حجم آزاد است
4- تعداد افراد و زمان محدود میباشد
5- این سرویس برای شما به مدت یک ماه رایگان مییباشد و در صورت تمایل میتوانید تمدید نمایید
لطفا افرادی که نیاز دارند ثبت درخواست کنند
باتشکر ....

alimoein
April 3rd, 2016, 20:38
دوست عزیز قوانین رو مطالعه کنید شما قوانین رو نقض کردید درج تاپیک هاست رایگان ممنوع است

IrIsT
April 3rd, 2016, 21:28
با سلام
گذاشتن هاست رایگان و ارائه آن غیر مجاز است.حتی اگر هم بخواهید بفروشید،تعداد پست ها زیاد نمیباشد و نمیتوانید این کارو انجام دهسد
حتی گذاشنن این پست ها در این قسمت هم غیرمجازه.

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید تا به مشکل نخورید
موفق باشید

persiancoder
April 3rd, 2016, 22:20
هاست رایگان یک ماهه @-)
راهکار جذب مشتریتون یکم قدیمی شده بدرد سالهای ۸۸ ۸۹ میخوره

lordtarh
April 3rd, 2016, 22:53
باتشکر از نظرات دوستان اما بنده اگه قصد جذب مشتری داشته باشم راه های بهتری بلد هستم تنها قصد من ارائه سرویس به افرادی هست که براشون مقدور نبوده این ماه هاست خریداری کنند و یک ماه هدیه میدم همچنین بنده ذکر کردم که یک ماه رایگان هست و همیشگی نبوده پس سرویس فک نکنم جز محصولات رایگان باشه
ممنون میشم به جای اسپم در پست اگه نظری هست به صورت پیام خصوصی ارسال بشه ممنون

IrIsT
April 3rd, 2016, 23:50
باتشکر از نظرات دوستان اما بنده اگه قصد جذب مشتری داشته باشم راه های بهتری بلد هستم تنها قصد من ارائه سرویس به افرادی هست که براشون مقدور نبوده این ماه هاست خریداری کنند و یک ماه هدیه میدم همچنین بنده ذکر کردم که یک ماه رایگان هست و همیشگی نبوده پس سرویس فک نکنم جز محصولات رایگان باشه
ممنون میشم به جای اسپم در پست اگه نظری هست به صورت پیام خصوصی ارسال بشه ممنون

سلام و درود
دوست عزیز،حتی اگر برای ماه اول یاشه،و یا فروشی باشه،گذاشتن این تاپیک در قسمت متفرقه ممنوع می باشد
همچنین تعداد پست های شما برای ارسال تبلیغات هم کم است
شاید برای شما اسپم محسوب شه،اما این پست توسط مدیران پیگیری خواهد شد.اگر قوانین رو بخونید کامل توضیح داده شده
خدمات رایگان غیر مجاز.حالا ماه اول میگین،درست،اما هرگونه فروش بجز قسمت فروش محصول،غیرمجاز می باشد و مدیران عزیز،بر روی این تاپیک ها حساس هستند
اگر میخواهید به فروش برسونید،تعداد پست های مفید شما 100 به بالا باشد و بعد از اون میتوانید در قسمت فروش قرار دهید.دیگه قوانین این رو اعلام کرده و مدیران عزیز،روی این مسئله خیلی حساس هستند و پیگیری میکنند
موفق باشید