PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما بهترین راه جذب بببنده برای سایت چیه

mhd24
April 3rd, 2016, 20:34
سلام

دوستانی که تازه وب سایت داری شروع می کنن .

از چه روشهایی برای تبلیغات استفاده می کنن.؟؟؟

اونایی که سابقه زیادی در این زمینه دارند چه نظراتی دارند .؟؟

- - - Updated - - -

حیف دیگه حوصله ندارم

اگه حوصله داشتم یه طوری اینجا رو شلوغ می کردم بالای 1000 تا نمایش داده بشه !

Mr.Pouria
April 3rd, 2016, 20:47
سلام

دوستانی که تازه وب سایت داری شروع می کنن .

از چه روشهایی برای تبلیغات استفاده می کنن.؟؟؟

اونایی که سابقه زیادی در این زمینه دارند چه نظراتی دارند .؟؟

- - - Updated - - -

حیف دیگه حوصله ندارم

اگه حوصله داشتم یه طوری اینجا رو شلوغ می کردم بالای 1000 تا نمایش داده بشه !

صبر داشته باشید دوستان راهنمایی میکنن ...

بهترین روش سئو هست

اما راه های زیادی هم هست که میتونید باز دید کننده جذب کنید ...

پیشنهاد میکنم مطالبی بنویسید که طرف دار داره و میتونه مخاطب رو جذب کنه

از موضوعات کرم گونه و تکراری دوری کنید (موزیک فیلم نرم افزار و ....)

کیفیت مطالب را بالا ببرید ...

mhd24
April 3rd, 2016, 20:50
بهترین روش سئو هست
خب بعدش شما چه جوری برای سایت خودتون بیننده جذب می کنید .؟

چه جوری سایت خودتون رو ومعرفی می کنید ؟؟

armin.rf
April 3rd, 2016, 20:52
یکی از مهم ترین روش ها گذاشتن مطالب کاربر پسند و جذابه

سئو و خرید تبلیغات

Mr.Pouria
April 3rd, 2016, 20:55
خب بعدش شما چه جوری برای سایت خودتون بیننده جذب می کنید .؟

چه جوری سایت خودتون رو ومعرفی می کنید ؟؟

وقتی شما سئو خوبی داشته باشید کاربران به مرور زمان با سایت شما آشنا میشن .... این یک موضوع طبیعی هست

البته من به سایت نویسی داخل ایران اعتقادی ندارم ...

tarf
April 3rd, 2016, 20:55
استفاده از صفحات فرود می تونه خیلی مناسب باشه
برای جذب افراد به این صفحه می توانید از تبلیغات با هزینه و یا بدون هزینه در انواع انجمن ، نیازمندی ها ، سایت ها و ... استفاده نمایید.
بدین صورت که شما یک صفحه لندینگ پیج می سازین و بعد یک محصول با ارزش یا محتوای رایگان و یا موارد دیگر قرار میدین و بعدش به ازای ارائه اش باید
ایمیل شون رو دریافت کنید و بعد از آن با قرار دادن مطالب حرفه ای اقدام به جذب این کاربران با استفاده از ایمیل می کنید
راهنمایی بیشتر در سی سئو (http://cseo.ir)
برای دریافت بک لینک رایگان هم می تونید به این لینک (http://www.cseo.ir/3760/%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/) مراجعه کنید

mhd24
April 3rd, 2016, 21:03

مشکل چیه ؟؟؟

- - - Updated - - -

استفاده از صفحات فرود می تونه خیلی مناسب باشه
برای جذب افراد به این صفحه می توانید از تبلیغات با هزینه و یا بدون هزینه در انواع انجمن ، نیازمندی ها ، سایت ها و ... استفاده نمایید.
بدین صورت که شما یک صفحه لندینگ پیج می سازین و بعد یک محصول با ارزش یا محتوای رایگان و یا موارد دیگر قرار میدین و بعدش به ازای ارائه اش باید
ایمیل شون رو دریافت کنید و بعد از آن با قرار دادن مطالب حرفه ای اقدام به جذب این کاربران با استفاده از ایمیل می کنید
راهنمایی بیشتر در سی سئو (http://cseo.ir)
برای دریافت بک لینک رایگان هم می تونید به این لینک (http://www.cseo.ir/3760/%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/) مراجعه کنید

شما خیلی حرفه ای عمل می کنید .
اگه به همین صورت و ساده تر بخواهید عمل کنید .
ازچه روشی استفاده می کنید . البته نمی خواهم مثال بزنم .

- - - Updated - - -

شما به کارهای خودتون هم اعتقادی ندارید .

مثل این هستش که شما در دانشگاه از حرف های استاد نت برداری کنید اما روز امتحان از جزوه یکی دیگه استفاده کنید

wp-Ammar
April 3rd, 2016, 21:06
سلام
اول این که بدون حوصله فک نکنم در کاری موفق بشید!
دوم
اگر منظورتون تبلیغات رایگانه که اونم باز برمیگرده به حوصلتون
فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک تویتر و.. گوگل پلاس و داخل ایران شبکه اجتماعی کلوب میتونه خیلی موثر باشه هم برای رتبه سایتتون هم برای ورودی گوگلتون مهمه استفاده از تبلیغات بنری و لینکی که بیشتر سایتا ارئه میدن استفاده از اپلیکشن ها و مهم تر از همه سورس مناسب سایتتونه !
اینا تقریبا تبلیغاتی که خودتون بدون هزینه با صرف وقت میتونید انجام بدید
اما اگر تبلیغات در محیط گسترده تر میخواید از سایت های پر بازدید جهت سفارش تبلیغات اقدام کنید

mhd24
April 3rd, 2016, 21:08
شاید به نظر شما طرز فکر من اشتباهی باشه .

اما قبل سئو فقط باید ux ( تجربه کاربری ) رو رعایت کرد .

سئو زیر مجموعه ux هستش

Mr.Pouria
April 3rd, 2016, 21:10
مشکل چیه ؟؟؟

شما به کارهای خودتون هم اعتقادی ندارید .

مثل این هستش که شما در دانشگاه از حرف های استاد نت برداری کنید اما روز امتحان از جزوه یکی دیگه استفاده کنید

دو مسئله رو مطرح کردید !!

1 - سود دهی سایت های اینگلیسی زبان به مراطب خیلی بیشتر از سایت های ایرانی هست ...

(حتی الان یه سایت دانلود آهنگ به زبان عربی خیلی بیشتر جواب میده تا اینکه یه سایت تخصصی ایرانی)

2 - من تمام کار هایی که بعضیاشون هم در این انجمن مطرح شده و یا حتی اموزشش برای فروش گذاشته شده اعتقاد دارم و در حال کار هستم روشون ... من به صورت پایه ماهان 5 ملیون تومان درامد دارم بدون اینکه کار خاصی بکنم ... به زودی هم یکم وقتم بیشتر بشه تعداد سیستم هارو بالاتر میبرم و سود دهیم رو افزایش میدم ...

(من اصلا توی دانشگاه جزوه نمینویسم :)) جزوه نویسی مال بچه هاست باید بگردی خر خون کلاس رو پیدا کنی جزوه اونو ازش بگیری :)))

mhd24
April 3rd, 2016, 21:10
فعلا

تا بعد و تشکر از همه

tarf
April 3rd, 2016, 21:11
شما خیلی حرفه ای عمل می کنید .
اگه به همین صورت و ساده تر بخواهید عمل کنید .
ازچه روشی استفاده می کنید . البته نمی خواهم مثال بزنم .

کار زیاد سختی نیست
فقط محصول جهت ارائه باید داشته باشین
برای دریافت ایمیل و ارسال ایمیل انبوه هم از سایت میلرلایت استفاده کنید
مابقعی هم مانند ساخت صفحه فرود یا خودتون طراحی کنید یا بدین براتون طراحی کنند
به هر حال یک پیشنهاد هست
برای داشتن بازدید پایدار این یکی از بهترین روش هاست

Mr.Pouria
April 3rd, 2016, 21:13
شاید به نظر شما طرز فکر من اشتباهی باشه .

اما قبل سئو فقط باید ux ( تجربه کاربری ) رو رعایت کرد .

سئو زیر مجموعه ux هستش

گفته شما درسته اما اون برای کشوری هست که توش رقابت سالم انجام میشه ...

نه کشوری مثل ایران که فقط 10 ملیون سایت موزیک داره ! :| همشون هم کپی از رو هم هستن و فقط اونی پیشرفت میکنه که بک لینک خریداری میکنه یا اینکه با برنامه های مخصوص به صورت موقتی گوگل رو به اشتباه میندازه... (بعد مدت چند ماه این سایت ها از گوگل به کل حذف میشن اما خیلی سریع به صفحه اول میان )

IrIsT
April 3rd, 2016, 21:21
سلام و درود
اول از همه سرور مناسب برای پاسخ گویی خوب خیلی تاثیر داره
دوم قالب شیک و کاربر پسند و امکانات خوب
سوم سئو خوب که سعی کنید این سئو باعث پیشرفت بشه.نه سئوهایی که فقط یک ماه دووم میارن
چهار،گذاشتن پست ها،هرروز سایتتون رو آپدیت نگه دارید.پست های خوب بذارید.سعی کنید کپی پیست نباشه.
پنجم،تبلیغات،مثل بنر و پاپ اپ و این چیزا
ششم،رسیدگی تمام عیار به سایت
وقتی این کارها انجام بشه،کاربر پسند میکنه،تبلیغاتم گردین،توی گوگل هم ایندکس خوبی پیدا میکنید و هم از گوگل و یاهو و ... ورودی میگیرید
این کار هم که گفتم ظاهر و پست های خوب،بعد دیدن یک بار سایت شما،از هر ده تا،چندتاش ثابت برای سایت شما قرار میگیره
موفق باشیو

mhd24
April 3rd, 2016, 21:33
thanks all

persiancoder
April 3rd, 2016, 22:18
تنها تنها و تنها مطالب اختصاصی
این مورد اصلی هست برای بازدید همیشگی ... هر مورد دیگری جزییات هست و واسه بهتر شدن شرایط

chichosting.net
April 4th, 2016, 00:01
سلام و درود
اول از همه سرور مناسب برای پاسخ گویی خوب خیلی تاثیر داره
دوم قالب شیک و کاربر پسند و امکانات خوب
سوم سئو خوب که سعی کنید این سئو باعث پیشرفت بشه.نه سئوهایی که فقط یک ماه دووم میارن
چهار،گذاشتن پست ها،هرروز سایتتون رو آپدیت نگه دارید.پست های خوب بذارید.سعی کنید کپی پیست نباشه.
پنجم،تبلیغات،مثل بنر و پاپ اپ و این چیزا
ششم،رسیدگی تمام عیار به سایت
وقتی این کارها انجام بشه،کاربر پسند میکنه،تبلیغاتم گردین،توی گوگل هم ایندکس خوبی پیدا میکنید و هم از گوگل و یاهو و ... ورودی میگیرید
این کار هم که گفتم ظاهر و پست های خوب،بعد دیدن یک بار سایت شما،از هر ده تا،چندتاش ثابت برای سایت شما قرار میگیره
موفق باشیو

کاملا به نکات و قلب پیشرفت هر سایتی اشاره کردید .