PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاست برای سریع تر انجام دادن پردازش های php بسیار چیست؟

iHSG
April 3rd, 2016, 13:19
سلام دوستان
من یه سایت خبری فیدخوان به آدرس http://brooz.in دارم که اخبار جدید رو از 12 فید مختلف می خونه و نمایش میده.
متاسفانه مدت زمان اجرای کد php که این اخبار رو دریافت میکنه بالاست و خیلی طول میکشه.
فعلاً روی سرور ویندوز با PHP 7.0 هستم.

خواستم بدونم آیا هاستی هست که توش پردازش های سنگین php مثل این سریع انجام بشه؟

لطفاً آفر کپی پیست الکی ندید جواب سوال منو بدید.محض احتیاط بیشتر در بخش درخواست سرویس ایجاد کردم.

farssub
April 3rd, 2016, 13:21
به نظر بنده سرور مجازی ایران با هارد ssd تهیه کنید
از نظر منابع از هاست خیلی بهتر جوابگو هستش

mhiizadi
April 3rd, 2016, 13:22
هاست مخصوص خبر خوان :
http://asiasazan.org/cpanel-hosting/

خواستید میتونید تا ده روز تست کنید ؛ اگر جواب نداد بنده کل هزینه رو خدمت شما بازگشت میزنم.

نمونه خبر خوان هم بر روی سرور اگر نیاز دارید اطلاع بدید تا خدمتتون بدم .

Hi Data
April 3rd, 2016, 13:25
با سلام.

پیشنهاد میکنم سرویس پربازدید تهیه فرمائید. درصورت درخواست با ارائه تست در خدمتم:

www.hidata.org

m2n
April 3rd, 2016, 13:25
هاست مخصوص خبر خوان :

خواستید میتونید تا ده روز تست کنید ؛ اگر جواب نداد بنده کل هزینه رو خدمت شما بازگشت میزنم.

کیفیت آسیا سازان بی نظیره

serverhaa
April 3rd, 2016, 13:31
سلام اگر تمايل داشته باشيد ميتونيم روي هارد SSD و با كيفيت همراه با آخرين نسخه لايت اسپيد خدمتتون ارائه كنيم ....

http://serverhaa.com/?page_id=146

يك هفته هم اگر ناراضي بوديد .جه بازگشت داده ميشه

iHSG
April 3rd, 2016, 13:31
به نظر بنده سرور مجازی ایران با هارد ssd تهیه کنید
از نظر منابع از هاست خیلی بهتر جوابگو هستش

مطمئنید فقط هارد SSD این مشکل رو حل میکنه؟ بعد مگه ایران بودن سرور روی سرعت اجرای دستورات php هم تاثیر گذاره؟

هاست مخصوص خبر خوان :

با سلام.

پیشنهاد میکنم سرویس پربازدید تهیه فرمائید. درصورت درخواست با ارائه تست در خدمتم:

www.hidata.org (http://www.hidata.org)

دوستان ولی این سایت تازه راه افتاده ها بازدید زیادی نداره مطمئنید هاست پر بازدید نیازشه؟
بعد همین الانم روی سرور ویندوزی که هستش 4 گیگ رم داره و اینطوریه به نظر شما با هاست پر بازدید که 2 گیگ رم اختصاصی داره این مشکل حل میشه؟

mhiizadi
April 3rd, 2016, 13:38
مطمئنید فقط هارد SSD این مشکل رو حل میکنه؟ بعد مگه ایران بودن سرور روی سرعت اجرای دستورات php هم تاثیر گذاره؟

دوستان ولی این سایت تازه راه افتاده ها بازدید زیادی نداره مطمئنید هاست پر بازدید نیازشه؟
بعد همین الانم روی سرور ویندوزی که هستش 4 گیگ رم داره و اینطوریه به نظر شما با هاست پر بازدید که 2 گیگ رم اختصاصی داره این مشکل حل میشه؟

عزيز هاستى كه خدمت شما دادم بله و صد در صد مشكل را حل ميكند

supportvps
April 3rd, 2016, 13:39

اگر از سایت های ایرانی خبر ها را میخونه بله سرور ایران تاثیر دارد و هارد اس اس دی هم 100 % تاثیر دارد ولی سرور ایران زیاد نمیتونه موثر باشه شما به جای استفاده از سرور ویندوز باید لینوکس استفاده کنید که منابع کمتری مصرف میکنه و لود شما بهتر میشه

Hi Data
April 3rd, 2016, 13:41

میتوانید از آفر 90 درصد تخفیف ما استفاده کنید: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163269

شما هر مقدار رم نیاز داشته باشید ما در اختیارتون میزاریم.

اکانت تست بهتون میدیم هر چقدر نیاز بود براتون تعیین میکنیم.

باتشکر

iHSG
April 3rd, 2016, 13:44
عزيز هاستى كه خدمت شما دادم بله و صد در صد مشكل را حل ميكند

خب امکانش هست یک روز رایگان بدید تست کنم؟ چند ساعت هم شد اشکال نداره.
بعد برای من خیلی سخته 7900 تومان ماهانه برای این سایت بدم پلن کمتر با فضا و پهنای باند کمتر که 2 یا 3 هزار تومان ماهانه باشه ندارید؟ برای من 50 مگابایت فضا هم کافیه چون اصلاً این سایت من دیتابیس نداره و فقط فایل هست.

- - - Updated - - -

میتوانید از آفر 90 درصد تخفیف ما استفاده کنید: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163269

شما هر مقدار رم نیاز داشته باشید ما در اختیارتون میزاریم.

اکانت تست بهتون میدیم هر چقدر نیاز بود براتون تعیین میکنیم.

باتشکر

ممنون اما خب 90 درصد هم فقط برای ماه اوله که بعد یعنی ماه بعد باید حداقل 10 هزار تومان بدم.
من میگم می تونم فقط تا حداکثر 3 هزار تومان ماهانه برای این سایت بدم در عوض به 50 مگابایت فضا هم بیشتر نیاز ندارم و مطمئن باشید حتی 1 مگابایت هم فضا بیشتر نمیشه چون اصلاً این سایت دیتابیس نداره.هیچ فایلی هم اضافه نمیکنه مستقیم خبر ها رو از سایت های مرجع میگیره.

Hi Data
April 3rd, 2016, 13:52
ممنون اما خب 90 درصد هم فقط برای ماه اوله که بعد یعنی ماه بعد باید حداقل 10 هزار تومان بدم.
من میگم می تونم فقط تا حداکثر 3 هزار تومان ماهانه برای این سایت بدم در عوض به 50 مگابایت فضا هم بیشتر نیاز ندارم و مطمئن باشید حتی 1 مگابایت هم فضا بیشتر نمیشه چون اصلاً این سایت دیتابیس نداره.هیچ فایلی هم اضافه نمیکنه مستقیم خبر ها رو از سایت های مرجع میگیره.

میتونیم بهتون پلن سی پنل معمولی رو بدیم که 512 مگابایت ماهانه 4500 تومان هست

iHSG
April 3rd, 2016, 14:01
میتونیم بهتون پلن سی پنل معمولی رو بدیم که 512 مگابایت ماهانه 4500 تومان هست

ممنون ولی خب من بالاخره نفهمیدم برای این سایت من پر بازدید نیازه یا معمولی؟
اگه معمولی باشه که همین الان دارم دیگه چه کاریه.

Hi Data
April 3rd, 2016, 14:09

شما تا 3 هزار تومن میخواید هزینه کنید، پس باید این پلن رو بخرید.

پلن معمولی ما هم دارای منابع بالایی هست، تست کنید درصورت رضایت خریداری کنید.

supportvps
April 3rd, 2016, 14:13

هاست ایران معمولی کافیه اگر سرویس مناسبی باشه

shetabanhost
April 3rd, 2016, 14:30
سلام

هاست 200 مگابایتی معمولی ما پاسخگوی نیاز شما خواهد بود
پهنای باند نامحدود
پشتیبانی 24 ساعته
استفاده از وبسرور لایت اسپید

ماهانه فقط 3 هزار تومان

مشاهده پلن ها و سفارش:
http://shetabanhost.com/standard-service.php

Z.eus
April 3rd, 2016, 14:40
فقط فضای ssd با منابع مناسب جواب گوی شماست.

masterphp
April 3rd, 2016, 15:31
سلام دوست عزیز
امکان ارائه وجود داره
سرویس پربازدید 100% جوابگوی کار شما است
در تماس باشید امکان ارائه تست نیز وجود داره

فضا کاملا SSD
پهنای باند ماهانه: نامحدود
ساب دامین: نامحدود
DNS اختصاصی: بله
بک آپ روزانه / هفتگی / ماهانه واقعی و در سرور جدا
مکان/دیتاسنتر: هتزنر المان
اخرین نسخه Cpanel
وب سرور Litespeed
کلود لینوکس
ورژن php انتخابی !
آنتی شلر ، فایروال و اسکنر قدرتمند eXploit Scanner
http://my.masterhosting.ir
09197243104
02634521407
Telegram : m_kamangari
ID : masterphp_com

MihanTech
April 3rd, 2016, 15:34
سلام دوست عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه .

ببینید شما با ارتقا سرور فقط دارید صورت مساله رو حذف میکنید .
سیستم شما به غیر استاندارد ترین حالت ممکن نوشته شده . این که به محض اجرا شدن ، سیستم بیاد کل فید هارو بگیره و پردازش کنه واقعا از این بدتر نمیشه .

سیستم شما باید توسط کران جاب و دونه دونه و تقسیم شده و با استفاده از سیستم کش مناسب مطالب یا همون خبر هارو بگیره و ذخیره کنه ! ذخیره شدن حتما باید انجام بشه .

به نظر بنده ، فعلا به جای ارتقا سرور ، سیستمتون رو ارتقا بدید . چون بعد از ارتقاء سرور هم متاسفانه تغییر خیلی محسوسی مشاهده نخواهید کرد ، حتی ممکنه به دلیل لیمیت بودن maximum execution time در هاست اشتراکی جدید ، مشکل جدیدی اضافه بشه . اگرچه ، ایران بودن لوکیشن شما با توجه به سایت هایی که فید میگیرید ازشون بی تاثیر نیست .

موفق باشید .

iHSG
April 3rd, 2016, 16:11
طبق پیشنهاد دوستان 50 مگابایت هاست از ایران با هارد ssd خریداری کردم اما انگار وضعیت بدتر شد.
الان دیگه اصلاً 12 خبرگذاری لود نمیشه.

سلام دوست عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه .

ببینید شما با ارتقا سرور فقط دارید صورت مساله رو حذف میکنید .
سیستم شما به غیر استاندارد ترین حالت ممکن نوشته شده . این که به محض اجرا شدن ، سیستم بیاد کل فید هارو بگیره و پردازش کنه واقعا از این بدتر نمیشه .

سیستم شما باید توسط کران جاب و دونه دونه و تقسیم شده و با استفاده از سیستم کش مناسب مطالب یا همون خبر هارو بگیره و ذخیره کنه ! ذخیره شدن حتما باید انجام بشه .

به نظر بنده ، فعلا به جای ارتقا سرور ، سیستمتون رو ارتقا بدید . چون بعد از ارتقاء سرور هم متاسفانه تغییر خیلی محسوسی مشاهده نخواهید کرد ، حتی ممکنه به دلیل لیمیت بودن maximum execution time در هاست اشتراکی جدید ، مشکل جدیدی اضافه بشه . اگرچه ، ایران بودن لوکیشن شما با توجه به سایت هایی که فید میگیرید ازشون بی تاثیر نیست .

موفق باشید .

حرف شما درسته اما می خواستم مثلاً اخبار رو آنی و لحظه ای نشون بده نه اینکه ذخیره کنه.
بعد می خوام فقط اخبار همون روز تو سیستم باشه اگه سیستم ذخیره ای باشه الکی دیتابیس حجیمی از اخبار روز های پیشین مثل اکثر اسکریپت های خبرخوان درست میشه.

به نظر شما با این شرایط چی کار کنم؟ چون هاست ایران ssd هم که جوابگو نبود.

هاست پر بازدید این دوستمون آسیاسازان رو تست نکردم چون متاسفانه چند ساعت تست که گفته بودم رو ندادن.

خودم هم می خوام یه جوری سیستمش رو بهینه کنه اما نمی دونم دقیق چطوری.

farssub
April 3rd, 2016, 16:19
درود خدمت شما
بابنده در تماس باشید تست از هاست سی پنل خدمتتون ارائه کنم
عضویت و درخواست (http://client.ovh-web.in/)

iHSG
April 3rd, 2016, 16:24
الان فعلاً 12 خبرگزاری رو به 2 خبرگزاری تغییر دادم سرعتش به نسبت خوبه اما دیگه لیست اخبار پر پر نیست.
کاش میشد چندین خبرگزاری لود کرد.

serverhaa
April 3rd, 2016, 16:27
الان فعلاً 12 خبرگزاری رو به 2 خبرگزاری تغییر دادم سرعتش به نسبت خوبه اما دیگه لیست اخبار پر پر نیست.
کاش میشد چندین خبرگزاری لود کرد.

پیغام حصوصیتون رو چک کنید

mhiizadi
April 3rd, 2016, 16:30
خب امکانش هست یک روز رایگان بدید تست کنم؟ چند ساعت هم شد اشکال نداره.
بعد برای من خیلی سخته 7900 تومان ماهانه برای این سایت بدم پلن کمتر با فضا و پهنای باند کمتر که 2 یا 3 هزار تومان ماهانه باشه ندارید؟ برای من 50 مگابایت فضا هم کافیه چون اصلاً این سایت من دیتابیس نداره و فقط فایل هست.

- - - Updated - - -

سلام .
شما الان این سایت رو روی یک سرور با رم4 گیگ دارید میزبانی این سایت رو میکنید که حداقل هزینه 50 تومان دارد .
برای چنین سایت هایی که فشار به سرور کی آورند نیازمند هزینه است و با هاست هزار تومانی امکان میزبانی چنین سایت هایی وجود ندارد .

iHSG
April 3rd, 2016, 16:33
سلام .
شما الان این سایت رو روی یک سرور با رم4 گیگ دارید میزبانی این سایت رو میکنید که حداقل هزینه 50 تومان دارد .
برای چنین سایت هایی که فشار به سرور کی آورند نیازمند هزینه است و با هاست هزار تومانی امکان میزبانی چنین سایت هایی وجود ندارد .

بله حق با شماست.
تصمیم گرفتم تعداد خبرگزاری ها رو از 12 تا به 3 تا کاهش بدم و خدا رو شکر فعلاً خوبه.
از دوستانی که پیام خصوصی دادند هم ممنونم که این فرصت رو برای من فراهم کردن که بتونم تست کنم اما طبق گفته دوستمون آسیاسازان وقتی روی سرور با رم 4 گیگ و 4 core سی پی یو نتونسته با 12 خبرگزاری جواب بده مطمئناً روی هاست پر بازدید با رم اختصاصی 2 گیگ هم نمی تونه.پس چه بهتر که من شما رو تو دردسر ساخت اکانت و... نندازم.

از همه دوستان ممنونم ختم تاپیک رو اعلام میکنم.
نتیجه استفاده کمتر از فیدخوان شد.

MihanTech
April 3rd, 2016, 16:52
طبق پیشنهاد دوستان 50 مگابایت هاست از ایران با هارد ssd خریداری کردم اما انگار وضعیت بدتر شد.
الان دیگه اصلاً 12 خبرگذاری لود نمیشه.

حرف شما درسته اما می خواستم مثلاً اخبار رو آنی و لحظه ای نشون بده نه اینکه ذخیره کنه.
بعد می خوام فقط اخبار همون روز تو سیستم باشه اگه سیستم ذخیره ای باشه الکی دیتابیس حجیمی از اخبار روز های پیشین مثل اکثر اسکریپت های خبرخوان درست میشه.

به نظر شما با این شرایط چی کار کنم؟ چون هاست ایران ssd هم که جوابگو نبود.

هاست پر بازدید این دوستمون آسیاسازان رو تست نکردم چون متاسفانه چند ساعت تست که گفته بودم رو ندادن.

خودم هم می خوام یه جوری سیستمش رو بهینه کنه اما نمی دونم دقیق چطوری.

ببینید دوست خوبم ،

نمایش لحظه ای و آنی اخبار ، اصلی ترین ویژگی یک خبرخوانه ، ولی این که به این شکلی که سیستم شما کار میکنه فید هارو بزاره داخل حلفه و یکی یکی پردازش کنه کاملا غیرمنطقیه . این کار باید به روش های بهینه انجام بشه .
برای بالابردن کیفیت ، باید اعمال ذخیره سازی انجام بشه . دبتایستون حالا حالا ها با ذخیره لینک حجیم نمیشه ، اگر هم میخواید زیاد نشه هر ۲ روز ، به صورت اتوماتیک اخبار روز های گذشته رو حذف کنید .

پیشنهاد بنده فقط ارتقا یا تصحیح اسکریپتتون هست .

iHSG
April 3rd, 2016, 17:12
ببینید دوست خوبم ،

نمایش لحظه ای و آنی اخبار ، اصلی ترین ویژگی یک خبرخوانه ، ولی این که به این شکلی که سیستم شما کار میکنه فید هارو بزاره داخل حلفه و یکی یکی پردازش کنه کاملا غیرمنطقیه . این کار باید به روش های بهینه انجام بشه .
برای بالابردن کیفیت ، باید اعمال ذخیره سازی انجام بشه . دبتایستون حالا حالا ها با ذخیره لینک حجیم نمیشه ، اگر هم میخواید زیاد نشه هر ۲ روز ، به صورت اتوماتیک اخبار روز های گذشته رو حذف کنید .

پیشنهاد بنده فقط ارتقا یا تصحیح اسکریپتتون هست .

والا این اسکریپت رو من ننوشتم از پرشین اسکریپت دانلود کردم فقط کلی تغییرات توش دادم.
آره به نظر منم باید سیستمش رو بر اساس CronJob و دیتابیس کنم اما چون این ها خیلی وقت می بره حوصله اش رو ندارم فعلاً به همین راضیم.
این سایت هم برای مصرف شخصیه وگرنه قصد رقابت تو بازار خبرخوان ها رو ندارم.

- - - Updated - - -

چون الان روی هاست ایرانه نشستم فید همه اون 12 خبرگزاری رو دیدم چند تا غیر از ایران در سرور های انگلستان و... پیدا کردم بین اینا 6 تا از معروف هاش که در سرور ایران بود گذاشتم و خدا رو شکر الان با 6 تا خبرگزاری در سرور ایران سریع لود میشه.

فکر کنم مشکل از بعضی از خبرگزاری ها بود چون log ها رو که نگاه میکردم یکی دو تا از خبرگزاری ها خیلی خیلی توی ارسال response به سرور طولش میدادن.

باز از همه دوستان خیلی خیلی ممنونم.

Persiahost
April 4th, 2016, 23:08
سلام ، هاست آلمان ، با بالاترین امنیت ، بهترین کیفیت ، بکاپ روزانه ، هارد SSD ، با پشتیبانی 24 ساعته تلفنی در پرشیا هاست ، در خدمتتونیم .

تمامی سرویس های ما یک دامنه ی رایگان دارند و 30 روز تضمین بازگشت وجه ...

با استفاده از کد تخفیف : bahar95 از 40% تخفیف برخوردار بشید

نام پکیج
VIP-500MB
VIP-1GBپیشنهاد ویژه

VIP-2GB
VIP-5GB
VIP-10GB
VIP-20GB
سفارشی

میزان فضا
500MB
1GB
2GB
5GB
10GB
20GB
تماس بگیرید

پهنای باند
50 GB
نامحدود
200GB
500GB
1000GB
2000GB
تماس بگیرید

کنترل پنل
cPanel
cPanel
cPanel
cPanel
cPanel
cPanel
تماس بگیرید

تعداد Subdomain
5
نامحدود
20
نامحدود
نامحدود
نامحدود
تماس بگیرید

تعداد Park Domain
4
نامحدود
20
50
نامحدود
نامحدود
تماس بگیرید

تعداد سایت اضافی
-
1
1
2
2
3
تماس بگیرید

تعداد پایگاه داده
2
نامحدود
4
5
نامحدود
نامحدود
تماس بگیرید

تعداد اکانت ایمیل
3
نامحدود
15
20
نامحدود
نامحدود
تماس بگیرید

تعداد اکانت FTP
5
نامحدود
10
20
نامحدود
نامحدود
تماس بگیرید

دامنه ی ملی رایگان
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
تماس بگیرید

نوع هارد
SSD
SSD
SSD
SSD
SSD
SSD
تماس بگیرید

بکاپ روزانه
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
تماس بگیرید

تعرفه (تومان) / سالیانه
137,000
187,000
337,000
537,000
737,000
937,000
تماس بگیرید

تعرفه (تومان) / ماهانه

27,000
37,000
57,000
77,000
97,000
127,000

https://persiahost.org

it@persiahost.org

با احترام

فال
April 6th, 2016, 16:03
دوست عزیز
سرعت سایت به هارد ssd مربوز نیست!
اونهم یک سایت ساده!
مشکل شما رم هم نیست، 1 گیگ هم کافیه
شما باید هاست اشتراکی تهیه کنید که سرور nginx+apachi باشه

DjMohsen
April 6th, 2016, 17:16
از سرور سی پنل به شما فضا می دهیم
در سایت تیکت کنید تا برایتان انجام شود و برای شروع هزینه ای دریافت نمی شود
MYVDS.ir

iHSG
April 6th, 2016, 17:19
دوستان این قضیه حل شده لطفاً دیگه این تاپیک رو بالا نیارید.

miladtnt
April 7th, 2016, 15:02
سلام دوستان
من یه سایت خبری فیدخوان به آدرس http://brooz.in دارم که اخبار جدید رو از 12 فید مختلف می خونه و نمایش میده.
متاسفانه مدت زمان اجرای کد php که این اخبار رو دریافت میکنه بالاست و خیلی طول میکشه.
فعلاً روی سرور ویندوز با PHP 7.0 هستم.

خواستم بدونم آیا هاستی هست که توش پردازش های سنگین php مثل این سریع انجام بشه؟

لطفاً آفر کپی پیست الکی ندید جواب سوال منو بدید.محض احتیاط بیشتر در بخش درخواست سرویس ایجاد کردم.

اولا : لینوکس استفاده کنین ! تو سرعت هم تاثیر داره
دوما:سرور مجازی ایران اشتباهه ! یهو دیدید اصلا سایتی که میری ای پی ایرانی کلا تحریمه:)
سوما :بنظر شخص بنده لازم نیس حتما ssd باشه ! فقط کیفیت پایین نباشه کافیه... پورت سرور مهمه چقد بهتون میدن !
چهارما: برا اینکارا هاست پیشنهاد نمیشه اصلا ! همه چی محدود شده
پنجما: اصلی ترین چیز بهینه بودن اسکریپتتون هست !