PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما کدام یک از آپلودسنتر ها بیشتر کاربرد دارد

Arte
October 25th, 2010, 18:03
با سلام خدمت دوستان
به نظر شما کدام یک از آپلودسنتر ها بعد از هات فایل و رپیدشیر مورد استفاده ی شما عزیزان هست که سایت رپیدفا اونو با سرعت بالا فعال سازی کنه ؟
ممنون میشم در این نظرسنجی شرکت کنید :105::53:

M-Soltani.ir
October 25th, 2010, 18:07
Hotfile خوبه!
ولی چون فیتـره از 4shared استفاده میکنم ، بد نیست

NovinServer
October 25th, 2010, 18:13
من شخصا با مگا اپلود حال میکنم ...
اما پیشنهادم Uploaded.to هست !

aalireza439
October 25th, 2010, 18:28
مدیافایر ، مگا آپلود ، 4shared

Arte
October 25th, 2010, 18:29
مدیافایر ، مگا آپلود ، 4shared

شما ماشالا با همشون حال میکنی :d

GOD
October 25th, 2010, 20:09
هات فایل.هات فایل.هات فایل:53:

مدیا فایر

راستی مشکل دانلود هات فایل حل شد؟

hostiran
October 25th, 2010, 20:09
فقط ای زیپ خومون رو سرور های داخل ایران هست و سرعت بالایی داره :‌
::iZip.iR:: (http://www.izip.ir)

TukaNet
October 25th, 2010, 20:56
خودتون که بهتر میدونید این سایت ها رده دارند :

رده یک : رپیدشیر ، هات فایل ، مگا آپلود ، مدیا فایر ( به ترتیب )

رده دوم : فایل سرور ، آپلودید تو ، فایل فکتوری ، آپلودینگ و ...

::iZip.iR:: (http://www.izip.ir)

این الان نظر بود یا تبلیغ ؟ ( آقای اسمائیلیان خودتونید ؟ )

mohsen1
October 25th, 2010, 21:02
مدیا فایر خوفه ! 1 گیگ کردی ، مبارکه :53:

hostiran
October 25th, 2010, 21:27
سایت rapidfa که داون بود. گفتم شاید وقتش باشه کمی دنبال سرویس فایل هاستینگ داخل ایران بگردیم.
در حال حاضر توی تهران که اینطوره توی شهرستان ها رو نمی دونم اکثر ای اس پی ها در ساعات اداری دسترسی به سایت های فایل شیرینگ رو محدود کردن که پهنای باندشن سر دانلود پر نشه و شبا باز میزارن تا از خالی بودن پهنای باندشون بهترین استفاده رو ببرن. حالا اگر فایل هاستینگ ها داخل کشور باشه بابت اینترانت داخلی هزینه هاشون کمتر میشه و از اینکارا نمی کنند کاربران هم با خیال راحت دانلودشون رو می کنند .

Arte
October 26th, 2010, 15:58
::izip.ir:: (http://www.izip.ir)

این سایت شما چه ربطی به لیچ داشت ؟

سایت rapidfa که داون بود. گفتم شاید وقتش باشه کمی دنبال سرویس فایل هاستینگ داخل ایران بگردیم.

کی داون بود ؟ کدوم isp هستید شما ؟

---
October 26th, 2010, 17:04
سلام از نظر من مدیا فایر بهترین گزینه هست و بعدش مگاآپلود
یه برنامه هم هست به نام فایل آپلودر که کارو واسه آپلود تو بعضی از سایت ها آسون کرده
مثل mega upload - uploaded
قبلا رپید شیر واقعا عالی بود اما بازم شما یه سایت خیلی عالی واسه آپلود رو جا انداختید
Speedy Share - upload your files here (http://speedyshare.com)

Arte
October 26th, 2010, 17:44
سلام از نظر من مدیا فایر بهترین گزینه هست و بعدش مگاآپلود
قبلا رپید شیر واقعا عالی بود اما بازم شما یه سایت خیلی عالی واسه آپلود رو جا انداختید
Speedy Share - upload your files here (http://speedyshare.com)

آره رپیدشیر هم قدیما سالار بود الان هات فایل خیلی بهتر عمل میکنه .
ولی من تاحالا ندیدم کسی طرفداره Speedy Share باشه :39:

GOD
October 26th, 2010, 17:54
هات فایل به تنهایی کافی هست:">

هر چند ....تر هست

---
October 26th, 2010, 21:55
speedyshare همه انتظارات منو برطرف کرده شما هم میتونید یه تست کنید

Doublex
October 26th, 2010, 22:47
فقط فایل سرور ... کلیه آپلودر ها به علت برداشتن سیستم راپیدز راپیدشیر دیگه در اونجا آپلود نمیکنن ... رفتن به سمت هات فایل و فایل سرو چون واقعا این دو بهترند

saeidj
October 26th, 2010, 23:28
مدیا فایر

Rezash
October 26th, 2010, 23:30
4shared

srashedian
October 27th, 2010, 01:23
سلام

ظاهرا دوستان هیچ کدوم تو کار دانلود حرفه ای نیستن... من هم آپلودر هستم و هم دانلودر حرفه ای... حاصل دو سال تجربه من توی آپلود و دانلود اینه که بعد از رپیدشیر و هات فایل (که هات فایل رو خودتون دارید همین الان و رپیدشیر هم با این مسخره بازی های جدید و ضعف شدید مدیریتیش آشغاله) به نظر من بهترین و البته پر کاربردترین سایت فایل سرو هست (نه فایل سرور که اصلا وجود نداره، یا حداقل من تا حالا ندیدم!)
مدیافایر که نه محدودیت سرعت داره، نه محدودیت دانلود همزمان، نه محدودیت رزیوم... لینک هاش مستقیمه، دیگه لیچر میخواد چیکار؟!!! مگاآپلود هم که به خاطر فــــیل خشک بودنش در ایران و البته داشتن قابلیت رزیوم، هم کم طرفداره و هم نیاز چندانی به لیچ نداره... 4 شیرد (نه 4 شیر) هم معمولا برای فایل های پرکاربرد و پرحجم به کار نمیره، بیشتر پاتوق طرفداران موسیقی و ایبوک هست...

پ.ن. تصحیح کلمه ها خدای نکرده به عنوان تمسخر برداشت نشه، فقط میخوام اصطلاحاتی که به غلط رایج شده از بین بره
پ.ن. باز خدا پدر Doublex رو بیامرزه که با وجود غلط رایج فایل سرور، باز هم به سایت اصلیه اشاره کردن =P~

texas
October 27th, 2010, 01:35
هر شب حداقل 300 مگ رو دانلود ميكنم تا حالا هيچ سايتي براي دانلود به قدرت مديا فاير رو نديدم
البته رپيد شير براي اپلود كردن عاليه ولي براي دانلود گير ميده
4shared هم سرعتش خوب نيست (دانلود و آپلود)
هات فايل دانلود كردم بدك نبوده
ولي در كد براي سادگي كار و سرعت دانلود خوب مديافاير رو به همه ترجيح ميدم

AmirHosein
October 27th, 2010, 02:48
رپیدفای قهرمان آفرین دمت گرم=P~ تو با این کارت داری راه رو برای زیر ساخت های dolat یازده ام باز میکنی که شعار ما میشه تا میتونی لیچ کن:70:
اگه جسارت نباشه 4 شیر تازگیا خیلی به پستم میخوره بتونی ردیف کنی خیلی عالی میشه دمت گرم

Arte
October 27th, 2010, 12:55
سلام

ظاهرا دوستان هیچ کدوم تو کار دانلود حرفه ای نیستن... من هم آپلودر هستم و هم دانلودر حرفه ای... حاصل دو سال تجربه من توی آپلود و دانلود اینه که بعد از رپیدشیر و هات فایل (که هات فایل رو خودتون دارید همین الان و رپیدشیر هم با این مسخره بازی های جدید و ضعف شدید مدیریتیش آشغاله) به نظر من بهترین و البته پر کاربردترین سایت فایل سرو هست (نه فایل سرور که اصلا وجود نداره، یا حداقل من تا حالا ندیدم!)
مدیافایر که نه محدودیت سرعت داره، نه محدودیت دانلود همزمان، نه محدودیت رزیوم... لینک هاش مستقیمه، دیگه لیچر میخواد چیکار؟!!! مگاآپلود هم که به خاطر فــــیل خشک بودنش در ایران و البته داشتن قابلیت رزیوم، هم کم طرفداره و هم نیاز چندانی به لیچ نداره... 4 شیرد (نه 4 شیر) هم معمولا برای فایل های پرکاربرد و پرحجم به کار نمیره، بیشتر پاتوق طرفداران موسیقی و ایبوک هست...

پ.ن. تصحیح کلمه ها خدای نکرده به عنوان تمسخر برداشت نشه، فقط میخوام اصطلاحاتی که به غلط رایج شده از بین بره
پ.ن. باز خدا پدر Doublex رو بیامرزه که با وجود غلط رایج فایل سرور، باز هم به سایت اصلیه اشاره کردن =P~

توضیحات کاملی بود ممنون .

رپیدفای قهرمان آفرین دمت گرم=P~ تو با این کارت داری راه رو برای زیر ساخت های dolat یازده ام باز میکنی که شعار ما میشه تا میتونی لیچ کن:70:
اگه جسارت نباشه 4 شیر تازگیا خیلی به پستم میخوره بتونی ردیف کنی خیلی عالی میشه دمت گرم

آره خود منم طرفدار 4Shared هستم احتمالا همون 4Shared رو فعال کنم بهتره .

Arashdn
October 27th, 2010, 16:44
خودتون که بهتر میدونید این سایت ها رده دارند :

رده یک : رپیدشیر ، هات فایل ، مگا آپلود ، مدیا فایر ( به ترتیب )

رده دوم : فایل سرور ، آپلودید تو ، فایل فکتوری ، آپلودینگ و ...

میتونم بپرسم بره چه اساسی رده بندی شده؟

Arte
October 28th, 2010, 17:14
میتونم بپرسم بره چه اساسی رده بندی شده؟

حالا نه به این دقت ولی تقریبا باید گفت طرفدارای آپلودسنترها به ترتیب از این آپلودسنترا بیشتر استقبال می کن .