PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت شاپ

saeid1346
April 2nd, 2016, 00:16
سلام خسته نباشید
یه اسکریپت رایگان میخوام برای ایجاد فروشگاه انلاین ، اسکریپت های فایرشاپ و اوپن کارت رو بررسی کردم قالب درست و حسابی نداشت.

با توجه به این که اول راه هستم و جیبم خالی :d یه سیستم رایگان خوب معرفی کنید

persianws
April 2nd, 2016, 00:30
ووکامرس ... رایگان و با قدرت وردپرس هر پوسته ای هم که بخواید میتونید با این افزونه هماهنگ کنید ... " ما برای فروش فایل از این افزونه استفاده میکنیم ! "

saeid1346
April 2nd, 2016, 01:28
persianws

اخه این خودش رو وردپرس پیاده سازی میشه ، یه بار نصبش کردم خیلی طول میکشید لود بشه سنگین بود.

persianws
April 2nd, 2016, 01:44
persianws

اخه این خودش رو وردپرس پیاده سازی میشه ، یه بار نصبش کردم خیلی طول میکشید لود بشه سنگین بود.

احتمالا از هاستینگتون بوده و نوع کانفیگ سرویسشون ...
نصب افزونه برای ساخت چند برگه به صورت پیش فرض هست که فقط چند ثانیه زمان میبره و در کنار وردپرس یکی از بهترین هایی بود که تا کنون کارکردیم !
در غیر این صورت اسکریپت های دیگر فروشگاه ساز بررسی بفرمائید ...

saeid1346
April 4th, 2016, 20:07
احتمالا از هاستینگتون بوده و نوع کانفیگ سرویسشون ...
نصب افزونه برای ساخت چند برگه به صورت پیش فرض هست که فقط چند ثانیه زمان میبره و در کنار وردپرس یکی از بهترین هایی بود که تا کنون کارکردیم !
در غیر این صورت اسکریپت های دیگر فروشگاه ساز بررسی بفرمائید ...

سرور اختصاصی دارم دوست عزیز ، فایر شاپ + پرستاشاب ، اپن کارت ، این سه تا رو تست زدم یکی از یکی بدتر.تعجب میکنم چطور یه سیستم کاربردی رایگان وجود نداره برای این کار ؟ مثل وردپرس.

- - - Updated - - -

تا الان این سیستم ها رو بررسی کردم

فایرشاپ : خیلی قدیمیه کلا دو قالب داره ، کاربر پسند هم نیست.سایت پشتیبانی که کلا نداره.

کامرس ؛ وردپرس : خیلی سنگینه ، لود سایت خیلی زیاد میشه ، مصرف cpu بالا میره.

اوپن کارت : سیستم خوبی بود ولی قالب رایگان خوبی براش پیدا نکردم.

پرستا شاپ: بد نبود قالب رایگان نداشت ، قیمت قالب ها یکم بالا بود.

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

yasserhost
April 4th, 2016, 20:52
سلام خسته نباشید
یه اسکریپت رایگان میخوام برای ایجاد فروشگاه انلاین ، اسکریپت های فایرشاپ و اوپن کارت رو بررسی کردم قالب درست و حسابی نداشت.

با توجه به این که اول راه هستم و جیبم خالی :d یه سیستم رایگان خوب معرفی کنید

سلام برای اینکار فقط یه چیز مناسبه اونم ووکامروس چیزی دیگه با قالب های خوب پیدا نمیکنی دلیل کندیش از کانفیگ سرور همان طور که دوستون persianws عرض کردن

saeid1346
April 4th, 2016, 21:00
سلام برای اینکار فقط یه چیز مناسبه اونم ووکامروس چیزی دیگه با قالب های خوب پیدا نمیکنی دلیل کندیش از کانفیگ سرور همان طور که دوستون persianws عرض کردن

والا سرور اختصاصی دارم بهترین کانفیگ ام روش انجام شده ، همه دوستان میدونن خود وردپرس سیستم سنگینیه مصرفش زیاده حالا یه پلاگین پر مصرف هم روش نصب بشه که دیگه هیچی ، به هر حال از پیشنهاد شما ممنونم