PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروسی بودن قالب های وردپرس؟ + مشکلات عجیب! (درخواست راهنمایی)

rojhanweb
April 1st, 2016, 02:16
سلام خسته نباشید. دوستان من با نرم افزار اقدام به طراحی سایت HTML میکنم و برای مشتری هایی که مایل باشن وردپرس باشن این قالب html رو به کسی میدم که تبدیل کنه به وردپرس !! تا الان 5 تا سایت رو اینجوری وردپرس کردم و بالا اوردم
نکته ای که این وسط وجود داره اینه که هر 5 تا سایت توی این یک سال بارها براشون مشکلای عجیب پیش اومده !
یکی از سایتا یهو بالای سایت تبلیغات نوشتاری Sims اضافه شده بود
یکی از سایتا یهو کلا صفحه اول شد حروف عجیب عریب
یکی از سایتا یهو فایل فانکشن و کتگوری قالب حذف شد و توی ادمین وردپرس یه یوزر با اسم ADnim و دسرتسی مدیریت ساخته شد
یکی از سایتا هم یهو روی بخش فوتر لینک های نامرئی اضافه شده بود ینی ماوس رو میبردی روی فوتر نه نوشته ای نه شکلی هیچی نبود ولی شکل دست میشد و به سایت های خارجی لینک داده میشد.

الان دیگه تقریبا مطمئن شدم هر مشکلی هست زیر سر روشیه که این دوست من برای تبدیل html به وردپرس انجام داده چون تاحالا یک بار هم توی سایت های Html این مشکلات رو نداشتم و همشون در وردپرس بودن . واقعا خسته شدم هردفه درستش میکنم سه ماه چهار ماه بعد یه مشکل جدید تووش به وجود میاد. حالا سوالم اینه که چاره چیه؟ این قالب های وردپرس شده رو میشه مشکل زدایی کرد که اینجوری نشه؟؟ یا چاره ای جز حذفشون و تبدیل دوباره ی قالب های html به وردپرس نیست؟؟ اینجوری که خیلی هزینه بر میشه برای من که همشون رو دوباره تبدیل کنم :(

اگه امکانش هست که همین قالب های تبدیل شده مشکل زدایی بشه کسی میتونه اینکارو انجام بده؟ با چقد هزینه؟
اگه لازم بود که یکی از قالب های تبدیل شده رو قرار بدم که بررسی کنید لطفا آیدی تلگرام بذارین که لینکش رو براتون بفرستم چون پیغام خصوصی برام فعال نیست.

persiancoder
April 1st, 2016, 03:27
تبدیل html به wp اصولا کد یا فایلی رو به قالب حذف یا اضاف نمیکنه
وردپرس آخرین نسخه استفاده می کنید؟ قالب رو روی سایتی نصب کنید دسترسی بدید.

abbas141
April 1st, 2016, 07:35
باسلام

مشکلات میتونه به دلیل کدنویسی وردپرس باشه یا میتونه مشکلات به دلیل امنیت وردپرس باشه ، که باید بررسی بشه ، در صورت امکان جزئیات بیشتری ارائه بفرمایید

یا سورس قالب + مشخصات وردپرس رو در اختیار یک متخصص قرار بدید که براتون بررسی کنه

T.Toosi
April 1st, 2016, 09:17
باسلام، به احتمال زیاد دوستتون دستکاری یا کد های تبلیغاتی و .. میگذاره اما بازم برای اطمینان آدرس سایت ها را قرار دهید.

alirezakiani
April 1st, 2016, 11:30
باسلام و تبریک سال نو ،
برای رفع مشکل ، تبدیل html به wordpress در خدمتتون هستیم!
تلگرام اد کنید gomnam9495

iHSG
April 1st, 2016, 11:42
سلام
ببخشید جسارتاً می تونم بپرسم با چه نرم افزاری طراحی میکنید؟
اگر با نرم افزار Artisteer طراحی کنید بهتون خروجی مستقیم وردپرس هم میده که دیگه محتاج کسی نباشید.

rojhanweb
April 1st, 2016, 22:34
سلام
ببخشید جسارتاً می تونم بپرسم با چه نرم افزاری طراحی میکنید؟
اگر با نرم افزار Artisteer طراحی کنید بهتون خروجی مستقیم وردپرس هم میده که دیگه محتاج کسی نباشید.

اینی که شما میگی خب کدنویسی میخواد اخه :( من کدنویسی بلد نیستم این برنامه ای که باهاش کار میکنم بدون کدنویسی امکان طراحی رو میده

Rezash
April 1st, 2016, 23:08
سلام
آیا همه سایت ها روی یک سرور بودند ؟
شاید واقعا کد نویس مقصر و عمدی در کار نباشد ! شاید یکی از پلاگین های مورد استفاده باگ دارد ؟ یا همه سایت ها روی یک سرور بودند و از طریق سرور نفوذ رخ داده
بدون اطلاعات کامل نمیشه کسی رو متهم کرد
حتما نسخه اصلی قالب ها رو که از دوستتون دریافت کردید دارید. نسخه اصلی ( نه نسخه ای که روی سایت ها آپلود و تغییر داده شده ) رو باید بررسی کنید و ببینید ایا باگی به صورت تعمدی قرار دارد یا خیر. در صورت تمایل یکی از قالب ها رو بفرستید تا یک بررسی کلی بکنم.

iHSG
April 2nd, 2016, 11:29
اینی که شما میگی خب کدنویسی میخواد اخه :( من کدنویسی بلد نیستم این برنامه ای که باهاش کار میکنم بدون کدنویسی امکان طراحی رو میده

کی گفته؟ نرم افزار Artisteer کاملاً بدون کدنویسی است.حتی یک خط کدنویسی هم شما نیاز نیست انجام بدید تمامش با Drag & Drop انجام میشه.
پیشنهاد میکنم یک بار نرم افزار Artisteer رو امتحان کنید.

mastermind2008
April 3rd, 2016, 13:17
من مشکل مشابهی با برخی بسته های نصبی جوملا داشتم که با وجود رعایت تمام موارد امنیتی باز هم از سرور ایمیلهای ناخواسته ارسال می شد و برخی مواقع در قالب مشکلاتی به وجود می آمد. با وجود اینکه انواع روش هایی ممکن و افزونه های امنیتی رو تست کردم و حتی با آنتی ویروس و آنتی شل خود هاست هم اسکن و حدود 200 فایل مخرب پیدا و حذف شد ولی مشکل همچنان پا برجا بود تا اینکه کلا اطلاعات هاست رو حذف کردم و بسته نصبی رو از یک سایت معتبر خریداری کردم و فقط دیتابیس قبلی رو به اون اضافه کردم. فقط با این روش مشکلم حل شد. در حدود یک ماه دستم بند بود و هر چیزی رو که بگید تست کردم. متاسفانه فایلهای مخرب در تمام پوشه ها و حتی جاهای دور از دست هم کپی شده بود و رفع عیب بیشتر از نصب مجدد زمان می برد.
پیشنهاد می کنم جستجو کنید "Site Virus Scanner" هم سایت های خوبی در این زمینه هست هم افزونه های مناسبی برای وردپرس و جوملا به رایگان وجود داره.
احتمالا دوست شما از نرم افزاری برای تبدیل قالب های HTML به وردپرس استفاده می کنه که کرک شده و کدهای مخرب رو در قالب جا میده یا اگر به صورت دستی تبدیل می کنند احتمالا از کدهایی استفاده می کنند که ریسک بیشتری دارند. شاید هم امنیت هاستتون مشکل داره که البته احتمال این گزینه کمتره چون می فرمایید در سایت های HTML چنین مشکلی ندارید.
به هر حال یک اسکن بفرمایید که از وجود فایلهای مخرب یا عدم وجودشون مطمئن بشید.

paypal
April 4th, 2016, 02:26
درود بر شما ، می تونم براتون Source auditing کنم ، هر 500 خط = 25000 تومان

خودم انجام میدم به نرم افزار هم نمیدم ، اگر نمی خوایید هزینه کنید با rips یه نگاهی بندازید ولی به کارتون نمیاد چون اون فقط یک الگوی ساده برای پیدا کردن آسیب پذیری ها استفاده میکنه ، اما به احتمال بنده دوستتون یا کسی یه rce , uploader , lfi یه چی ، باید چک کرد . خلاصه اگر خواستید ما در تلگرام در خدمتیم

k0maaa@

M_Piyer
April 5th, 2016, 19:17
سلام لطفا آدرس سایتتون رو بدید