PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شارژ برای nic.ir

sasha
October 25th, 2010, 12:10
سلام،
به یه مقدار شارژ برای حساب nic.ir خودم نیاز دارم. کی انجام میده؟ لطفاً قیمت هر یونیت رو هم بگید.

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 12:22
دوستان من هم نیاز دارم میشه قیمت ها را مقداری سریعتر اعلام کنید
برای ثبت 2 دامنه نیاز دارم
البته یکی ثبت هست و دیگری تمدید و هر دو هم یک ساله هست
قیمت ؟؟

skrsoft
October 25th, 2010, 12:59
برای ثبت یا تمدید دامنه میتونید از پرشین رجیستر استفاده کنید (لینکش توی امضام هست)

برای خرید یونیت هم میتونید از سایت عصر نت (آقای امیری) آنلاین بخرید

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 13:05
برای ثبت یا تمدید دامنه میتونید از پرشین رجیستر استفاده کنید (لینکش توی امضام هست)
با سلام
شرمنده دوست عزیز من دقیق کار این پرشین رجیستر را متوجه نشدم که چطوری کار میکنه
یعنی کاربران ابتدا دامنه را در پنل خود ثبت کنند و بعد در این سایت عضو شوند و رابطه مالی را تغییر دهند و عمل پرداخت را انجام دهند یا نه اینکه کلاً در همون سایت عضو شوند و اقدام به ثبت کنند و نیازی نیست که دامنه مورد نظر را در اکانت خود در nic ثبت کنند ، و بعد از پرداخت و ... دامنه به پنل کاربر مورد نظر انتقال پیدا میکنه ؟؟
من این را دقیق متوجه نشدم ، میشه بگید شیوه کار این سیستم چطوری هست ؟؟

1eng.ir
October 25th, 2010, 14:42
با سلام
شرمنده دوست عزیز من دقیق کار این پرشین رجیستر را متوجه نشدم که چطوری کار میکنه
یعنی کاربران ابتدا دامنه را در پنل خود ثبت کنند و بعد در این سایت عضو شوند و رابطه مالی را تغییر دهند و عمل پرداخت را انجام دهند یا نه اینکه کلاً در همون سایت عضو شوند و اقدام به ثبت کنند و نیازی نیست که دامنه مورد نظر را در اکانت خود در nic ثبت کنند ، و بعد از پرداخت و ... دامنه به پنل کاربر مورد نظر انتقال پیدا میکنه ؟؟
من این را دقیق متوجه نشدم ، میشه بگید شیوه کار این سیستم چطوری هست ؟؟

چندین و چند بار توضیح دادم :دی تقریباً خسته شدم از تایپ کردن :-p
خلاصه: قوانین نیک تغییر کرده و فقط نمایندگان و زیرنمایندگان میتونن درخواست ثبت دامین بدن!
پرشین رجیستر هم همین کارو میکنن و فقط رابط مالی و درخواست کننده پرشین رجیستر میشه، بقیه موارد شمای مشتری ...

ثبت و پرداخت دامین: پرشین رجیستر (http://www.persianregister.ir/)
یونیت: 50 یونیت: 95000 تومان / کمتر یا بیشتر خواستید تا قیمت بدم ...

shamimi
October 25th, 2010, 15:04
: پرشین رجیستر
پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir/index.php)
خیلی عالیه فقط آموزششو بخوانید

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 15:26
چندین و چند بار توضیح دادم :دی تقریباً خسته شدم از تایپ کردن :-p
خلاصه: قوانین نیک تغییر کرده و فقط نمایندگان و زیرنمایندگان میتونن درخواست ثبت دامین بدن!
پرشین رجیستر هم همین کارو میکنن و فقط رابط مالی و درخواست کننده پرشین رجیستر میشه، بقیه موارد شمای مشتری ...
خوب این توضیح هم یک بار روی اونها :(
پس اینطور که من متوجه شدم تنها رابطه مالی هست
یعنی مثلاً من الان یک دامنه میخوام ثبت کنم و اون را در پنل خودم درخواست میدم و رابطه مالی را بر روی شرکت شما تنظیم میکنم
بعد از عضویت در سایت شما و افزودن موجودی درخواست ثبت خودم را انجام میدم و کد هندلی پنل خودم را اونجا ثبت میکنم
در پایان عمل پرداخت توسط شما انجام میشه .
درسته ؟؟

اگر بله که شناسه رابطه مالی را با چه عنوان ذخیره کنیم ؟؟
قیمت هر دامنه ir یک ساله با این شرایط چقدر میشه ؟؟
اینها را پرسیدم چون میخوام برای تست هم شده یک دامنه ثبت کنم ببینم چطوری هست
البته قبل از این سوال ها تو سایتتون عضو شدم ، تنها میخوام بدونم برای ثبت یک دامنه چه عملیاتی انجام بدم و اینکه چقدر اکانت خودم را برای ثبت یک دامنه شارژ کنم

پیشاپیش تشکر از پاسختون

sasha
October 25th, 2010, 16:18

برای خرید یونیت هم میتونید از سایت عصر نت (آقای امیری) آنلاین بخرید

راستش من یونیت نیاز داشتم، البته امیدوار بودم دوستان کمک کنند با قیمت مناسب تر پیدا کنم. مثلاً حدود 1800 برا ی هر یونیت به نظرم منصفانه است

skrsoft
October 25th, 2010, 19:12
خوب این توضیح هم یک بار روی اونها :(
پس اینطور که من متوجه شدم تنها رابطه مالی هست
یعنی مثلاً من الان یک دامنه میخوام ثبت کنم و اون را در پنل خودم درخواست میدم و رابطه مالی را بر روی شرکت شما تنظیم میکنم
بعد از عضویت در سایت شما و افزودن موجودی درخواست ثبت خودم را انجام میدم و کد هندلی پنل خودم را اونجا ثبت میکنم
در پایان عمل پرداخت توسط شما انجام میشه .
درسته ؟؟

اگر بله که شناسه رابطه مالی را با چه عنوان ذخیره کنیم ؟؟
قیمت هر دامنه ir یک ساله با این شرایط چقدر میشه ؟؟
اینها را پرسیدم چون میخوام برای تست هم شده یک دامنه ثبت کنم ببینم چطوری هست
البته قبل از این سوال ها تو سایتتون عضو شدم ، تنها میخوام بدونم برای ثبت یک دامنه چه عملیاتی انجام بدم و اینکه چقدر اکانت خودم را برای ثبت یک دامنه شارژ کنم

پیشاپیش تشکر از پاسختون

نه دوست من
برای ثبت دامنه کافیه پنل خودتون رو 3800 تومن شارژ کنید
بعد طبق مراحلی که در سایت هست پیش برید و هندل خودتون رو بدید
بعد از اتمام ثبت از پنل خودتون به دامنه دسترسی دارید

راستش من یونیت نیاز داشتم، البته امیدوار بودم دوستان کمک کنند با قیمت مناسب تر پیدا کنم. مثلاً حدود 1800 برا ی هر یونیت به نظرم منصفانه است

1800 قیمت خرید نماینده ها از نیک هست
یعنی اگه کسی این قیمت بده یعنی بدون سود داره کار می کنه

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 19:22
بعد از اتمام ثبت از پنل خودتون به دامنه دسترسی دارید
ابتدا تشکر از پاسخ شما
ولی یک چیزی تو این جمله برای من نامفهوم هست
بعد از اتمام ثبت نام ازپنل خودتون به دامنه دسترسی دارید یعنی چی ؟؟
یعنی بعد از اتمام ثبت پنل به دامنه ما انتقال داده میشه - به طور کامل ؟؟
مثلاً این را نگاه کنید :
Learncity.ir - Learn City (http://whois.domaintools.com/learncity.ir)
من این دامنه را حدود 7-8 سال پیش ثبت کردم

(Domain Holder) Reza sabzi
هنوز هم به نام کسی هست که ثبت کرد ، چون کامل منتقل نشد - دامنه هنوز دست خودم هست ولی به نام ایشون هست - اون بنده خدا هم دیگه چند سالی هست ندیدمش
میگم یعنی چنین مشکلی پیش نمیاد ؟؟
بدون هیچ مشکلی بعد از اتمام مراحل درخواست ثبت کامل و بدون نقص به پنل من انتقال داده میشه ؟؟

skrsoft
October 25th, 2010, 19:34
بله دوست من

دامنه به نام شما و در پنل خودتون ثبت میشه

در واقع مالک دامنه خوتون هستید و فقط ما پرداخت رو انجام میدیم ;;)

پ.ن : تو یاهو هم خدمتتون کفتم :->

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 19:35
تشکر از دوست عزیز skrsoft (http://www.webhostingtalk.ir/member/2965/) که در یاهو به صورت آنلاین به تمام سئوالات من پاسخ دادند

amiri113
October 26th, 2010, 00:24
در سايت عصرنت ميتونيد به صورت آنلاين يونيت بخريد و يونيت ها به صورت آنلاين و بدون دخالت نيروی انسانی، در حساب کاربری شما در nic شارژ ميشن:
عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/nic/unit)